Związek z mężczyzną, który wyciągał z dołka po zranieniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z mężczyzną, który wyciągał z dołka po zranieniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Grasse (2019-08-18 11:27:00)

Temat: Związek z mężczyzną, który wyciągał z dołka po zranieniu

Ten wątek jest poniekąd kontynuacją poprzedniego, jednak proszę Administrację o nieuznawanie za dublerkę. Właściwie to chciałbym poznać opinię kobiet w takich związkach. W moim przypadku, można powiedzieć, klasyk. Dziewczyna mocno zraniona, wyżala mi się, spędzamy wiele czasu pisząc, wspieram ją i pocieszam. Bo widzę zgodność charakterów, te same oczekiwania od związku. Pojawia się uczucie, oboje napędzamy się błyskawicznie. Potem pierwsze spotkanie, w końcu kontakt intymny. I jest. Wielkie szczęście, przekonanie że to w końcu to, planowanie wspólnego życia. I szczerość, która jak się okaże później, w moim przypadku okazała się zgubna. Nawet chciała mi dawać swoje auto, żebym wrócił do wprawy i pozbył się stresu (o tym też już zakładałem tu wątek, ale stereotypy są po to, żeby miłość miała co łamać). I potem pierdoły. Niewinna kłótnia, w której od słowa do słowa dochodzi do potężnego ranienia z obu stron. Słyszę klasyczny tekst ''ja kolejny raz tego przerabiać nie będę''. Gdy kolejny raz przepraszam, proszę o szansę, słyszę to samo, choć ani razu, że to definitywny koniec. Czuję, że mi będzie wybaczone za mało, tylko dlatego, że tym poprzednim wybaczono za dużo - dla wyrównania. I w końcu demontuję klamkę z drzwi, które zamknęła moja kobieta. Słowo ''żegnaj'' pada z moich ust.

I tu pytam szczególnie te kobiety, które w taki sam sposób weszły w związek, jeśli są takie na forum. Czy zdarzyło Wam się postępować podobnie? Jak wyglądały Wasze historie? Cały czas słyszę od znajomych, że tego kwiatu to pół światu. Ale ja wciąż ją kocham. Kocham i nienawidzę zarazem. Czuję się wykorzystany, że oberwałem za wszystkich byłych, podczas gdy jeszcze niedawno byłem najwspanialszy na świecie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek z mężczyzną, który wyciągał z dołka po zranieniu

Nie wiem czy pomogę.
Po moim małżeństwie stwierdziłam, że zaufanie i związek partnerski są przereklamowane sad
Teraz - po toksycznym związku będę zapewne przeczulona na punkcie odnoszenia się do rodziny i zbyt szybkiego tempa.
Każdy związek pozostawia po sobie ślad.
Jeśli wchodzisz w następny bez przeoracowania poprzedniego - będzie zalegał cieniem na nowej relacji.
Tzw "plasterek" .

3

Odp: Związek z mężczyzną, który wyciągał z dołka po zranieniu

Grasse, nie można uznać, że powielenie poprzedniego tematu nie jest dublem.
Z Twojego obecnego wątku wyraźnie wynika, że stanowi dalszy ciąg historii opisanej w Twoim poprzednim temacie.
Czemu innemu, niż zaśmiecaniu forum ma to służyć ? Dlaczego nie możesz kontynuować dyskusji w którymkolwiek z Twoich wcześniejszych wątków ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z mężczyzną, który wyciągał z dołka po zranieniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018