Fetysz małej dziewczynki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Fetysz małej dziewczynki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Fetysz małej dziewczynki

Z góry zaznaczam, że nie chodzi mi o pedofilię bynajmniej.

Mam dość specyficzny styl ubierania się i ogólnie wyglądu, bo lubię przypominać dziewczynkę. Co by tu nie mówić, po prostu mi to pasuje, bo jestem niska i mam słodką, dziecięcą buzię. Większość dziewczyn w moim wieku stara się wyglądać na starsze, niż są w rzeczywistości, a ja jakoś tak odwrotnie... Po prostu bardzo lubię estetykę przesiąkniętą pastelami, słodkimi deseniami, kokardkami, falbankami, postaciami z bajek itd.
Zawsze uważałam, że o ile wygląda to ładnie i uroczo, jest raczej aseksualne (no, może z wyjątkiem miniówek, ale w moim wypadku całość i tak nie wygląda zbyt seksownie).
I chyba się myliłam... Mój pierwszy poważniejszy chłopak uwielbiał mnie w kucykach. Następny ogólnie szalał za tym moim dziecięcym wyglądem, teraźniejszy to samo; nawet ostatnio mi wyznał, że najbardziej lubi, jak wyglądam jak dziewczynka. Mam też kolegę, który strasznie się ślini na mój widok (oczywiście bez skutku) właśnie z tego powodu...

Czy to jest naprawdę tak powszechne? I wgl co jest w tym tak pociągającego XD

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fetysz małej dziewczynki

W Japonii to byś dopiero miała powodzenie wink

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

3

papilon, niektórzy faceci lubią kobiety robiące się na takie młode i niewinne dziewczynki. Może to jakiś instynkt opiekuńczy? Spytaj facetów wink

4

pennylane napisał/a:

W Japonii to byś dopiero miała powodzenie wink

a to to wiem, bo się inspiruję w dużej mierze modą japońską zarówno tą z ulic jak i magazynów ^^
ale Japończycy to mają różne dziwne zboczenia ^^"

5

mam to samo, haha
wielu wielbicieli z racji tego że wyglądam jak dziecko (i z racji tego że moja lekka niezdarność dopełnia dzieła xp). coś w tym musi być

6 Ostatnio edytowany przez P&P (2010-04-15 22:49:20)

Hmm... nigdy się nie zagłębiałam w ten temat bardziej, myślałam, że z tego się po prostu po jakimś czasie wyrasta. A ja widzę, że wcale to nie jest takie jakim się wydaje;) Najbliższa mi wersja Waszych wypowiedzi to słowa a_normalnej. Czasami trzeba mężczyznę połechtać i powiedzieć otwarcie o tym, że nam imponują (oczywiście nie za czesto, co by w samozachwyt nie wpadł:)), dać mu okazję do "potatusiowania". smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Fetysz małej dziewczynki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021