utrata dziewictwa - jak organizm na to reaguje?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » utrata dziewictwa - jak organizm na to reaguje??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: utrata dziewictwa - jak organizm na to reaguje??

Nie wiem co się dzieje. W drugi dzien świat straciłam dziewictwo, i przez trzy dni miałam plamienie... a z tego tez co słyszałam to powinno tylko troszke tej krwi być, więc czy to jest normalne?? A zanim doszło co do czego, musiałam się upewnić, że dni płodne mam za sobą i tak wynikało z moich obliczeń, ale mój cykl zazwyczaj trwa od 28 - 32 dni a dzisiaj jest juz 34 dzień i nic... Nie wiem co sie dzieje, czy utrata dziewictwa mogła spowodować takie opoznienie miesiączki?? Czekam do piątku, jesli do piątku będzie bez zmian, zrobie test ciążowy, ale czy za pierwszym razem mozna zajsc w ciąże?? Dziewczyny jak było z wami jak reagował Wasz organizm po pierwszym razie??

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2011-01-26 12:42:05)

Odp: utrata dziewictwa - jak organizm na to reaguje??

Po pierwsze: to ile jest krwi zależy od błony.
Po drugie: dlaczego nie miałabyś po pierwszym stosunku zajść w ciążę? Skąd się bierze ten mit? Możesz mi wyjaśnić to jakoś logicznie?

Testy ciążowe można już robić ok tydzień po stosunku, w dzień spodziewanej miesiączki (z rana). Jeżeli nie masz żadnych objawów, to ja bym jeszcze kilka dni poczekała. To może być po prostu stres.

3

O tym, że za pierwszym razem nie mozna zajsc w ciąże dowiedziałam się od kolezanki. Sama ku temu stwierdzeniu miałam wątpliwości, dlatego pytam.

4

Kochana, powiedz tej koleżance, że wierutne BZDURY opowiada i lepiej żeby nie rozpowiadała dalej. Zajść w ciążę możesz bez względu na to czy to jest pierwszy, dziesiąty i tysięczny raz. Zabezpieczenie zmniejsza szanse poczęcia, ale nigdy w 100% nie zagwarantuje, że nie będzie dziecka.

Powtarzam - uspokój się, nie denerwuj. Poczekaj może do końca tego tygodnia i jak wciąż nie będzie okresu, to wtedy zrób test.

5

ok sprawdzisz czy nie jestes w ciazy ,a pewnie nie i bedzie dobrze a organizm reaguje roznie u mnie bylo duzo krwi duzo bolu i oczywiscie opozniona miesiaczka tylko szkoda ze wiesz tak malo o sobie to sie moze skonczyc na sali porodowej a na razie buzka do gory

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » utrata dziewictwa - jak organizm na to reaguje??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021