Dodatki weselne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dodatki weselne

Cześć. Planujemy wesele z moim narzeczonym. Robimy je sami są swoje pieniądze i niestety dopiero za dwa lata, ale do sedna. Chciałam już zacząć zamawiać zaproszenia i wszystkie dodatki z tym związane. Winietki , księga gości , zawieszki na butelki , numeracja stołów , lista gości , itp i wszystko w jednym klimacie :) obliczając wszystko wyszło 1200 zł i nie wiem czy to normalna w miarę cena czy dużo przesadzona i powinnam szukać coś o wiele tańszego. Jak to jest / było
U was ? Pewnie większość nie zwraca na to uwagi ale ja uwielbiam takie rzeczy

Zobacz podobne tematy :
Odp: Dodatki weselne

Z mojej obserwacji otoczenia nigdy nie widziałem by ktoś 2 lata przed ślubem już ogarniał zaproszenia czy wódkę smile
Z reguły to jest tak, że ktoś np. rezerwuje jakąś salę rok, dwa w przód i czekają aż minie trochę czasu by organizować wszystko kilka miesięcy przed.

Ale i tak pewnie zaraz znajdzie się ktoś mówiący, że z drzewa spadłem i gadam głupoty.
Z chęcią poczytam jak inni to widzą.

Znam jedną parę co zarezerwowali salę chyba z rok czy dwa przed weselem i na początku nawet nie myśleli o tym zbytnio by coś organizować big_smile

Blackbeauty napisał/a:

Cześć. Planujemy wesele z moim narzeczonym. Robimy je sami są swoje pieniądze i niestety dopiero za dwa lata, ale do sedna. Chciałam już zacząć zamawiać zaproszenia i wszystkie dodatki z tym związane. Winietki , księga gości , zawieszki na butelki , numeracja stołów , lista gości , itp i wszystko w jednym klimacie smile obliczając wszystko wyszło 1200 zł i nie wiem czy to normalna w miarę cena czy dużo przesadzona i powinnam szukać coś o wiele tańszego. Jak to jest / było
U was ? Pewnie większość nie zwraca na to uwagi ale ja uwielbiam takie rzeczy

Za wcześnie i za drogo. Skoro wesele za 2 lata, to pewnie jeszcze nie macie listy gości, a już na pewno nikt nie potwierdził zaproszenia. Numeracja stołów? A macie już salę?

4

Ja obawiałabym się dodatkowo, że za dwa lata zupełnie zmienię wstępnie przyjętą koncepcję i to co zamówię teraz, przestanie mi do niej pasować lub, co gorsza, opatrzy się i przestanie podobać.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

5 Ostatnio edytowany przez chomik9911 (2019-06-18 15:19:03)

W ciągu dwóch lat dziesięć razy zmieni Ci się gust i moda. Odradzam Ci stanowczo. Najpierw musisz wiedzieć kto przyjdzie żeby zamawiać zaproszenia czy winietki, bo wywalisz pieniądze w błoto. 1200 zł - bardzo drogo. Rozumiem, że nie możesz się doczekać przygotowań, ale to czasu nie przyspieszy a może nadszarpnąć Twoją kieszeń, tu trzeba być rozsądnym smile Takie "pierdoły" które wymieniasz, to ja zamawiałam z miesiąc przed ślubem. Zarezerwowaliśmy salę,  dj , kościół i czekaliśmy spokojnie. Ja miałam 1,5 r oczekiwań, z 9 miesięcy przed zamówiłam suknię i stopniowo resztę.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018