Faceci z motocyklem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Faceci z motocyklem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Faceci z motocyklem

Nurtuje mnie pewien temat ... Panuje pewien stereotyp w społeczeństwie, jakoby kobiety leciały na samochód. Na podstawie moich obserwacji oraz wielu znajomych muszę stwierdzić, że to bardzo rzadko jest prawda i jednak sam fakt posiadania fajnego samochodu przez faceta nie wiele zmienia. Zarówno faceci z fajnymi samochodami, jak i bez mają problemy z kobietami bądź nie. Mit obalony

Natomiast ciekawa sytuacja jest, gdy facet posiada motocykl. Mam znajomego, który jest niezbyt atrakcyjny dla kobiet. Ma słabo płatną pracę(kucharz), nie jest wysoki, przystojny i kobiety zawsze dość kiepsko go odbierały. Często mi się żalił, że ma spore problemy z kobietami i faktycznie tak było. Ów kolega na rok temu zrobił sobie prawo jazdy na motor i w tym roku kupił sobie całkiem fajne kawasaki. No i muszę powiedzieć, że jego życie towarzyskie rozkwitło. Co chwila chodzi na randki, pokazuje się z jakimiś fajnymi dziewczynami. Chodzi uśmiechnięty i twierdzi, że teraz wszystko mu się układa.

No i teraz mam zagwozdkę - czy rzeczywiście facet na motocyklu jest na tyle atrakcyjny, że kobiety tracą dla nich głowę? Czy może po prostu koleś po kupnie motocykla wkręcił sobie, że może teraz mieć każdą i po prostu działa jego pewność siebie(bo rzeczywiście stał się dużo bardziej pewny siebie po kupnie motocykla - tylko on twierdzi, że jest pewniejszy bo w końcu kobiety na niego lecą i może randkować)

Jeśli motocykl to serio taki magnez to muszę poważnie zastanowić się nad kupnem. Zapraszam do dyskusji

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Faceci z motocyklem

Ty serio piszesz?

Zarówno kobiety, które lecą na samochody, jak i te, co lecą na motocykle, to tylko różne odmiany typu który nazywa się blachara.

Pewność siebie wynikająca z tego, że ma się jakieś środki lokomocji przyciąga pustaki, może na chwilę to kumpla cieszyć, ale jeśli będzie chciał stworzyć jakiś wartościowy związek, to się okaże, że te panny się do tego nie nadają.

3

Odp: Faceci z motocyklem

Ja obstawiam to, że pewnie nabrał pewności siebie po zakupie motocykla i to pewnie to przyciąga kobiety, nie sam motocykl.

Drugi powód może być taki, że jak zauważyłam, motocykliści to społeczność, spotykają się, organizują zjazdy itp - znakomita okazja do poznawania nowych ludzi. Pewnie on na tych zlotach poznaje dziewczyny.

Nie przemawia do mnie ten mit o rzekomym leceniu kobiet na auta/motocykle - 90% kobiet które znam,w tym i ja, pojęcia o autach/ motocyklach nie mają. Nie znam się na technicznych szczegółach, tyle znam, że wiem jakie auto ma jakie logo, poszczegolne modele mi się mylą - nie wiem, co miałoby mnie tu ekscytowac...

Odp: Faceci z motocyklem

Motocykli nie lubię, a samochody mało mnie interesują.

5

Odp: Faceci z motocyklem

Wydaje mi się, że koleś sobie wkręcił, że motocykl podniósł jego "wartość" w oczach kobiet. To, co ja zauważyłam - wkrótce po ślubie kobiety zaczynają naciskać na sprzedaż motocykli bo:
- facet spędza więcej czasu z motorem niż z nimi
- jazda na motocyklu jest niebezpieczna
- jest to mało rodzinny środek transportu
- motocykl żre kasę

6

Odp: Faceci z motocyklem

Czy styl ubierania też zmienił?

7 Ostatnio edytowany przez gagatka0075 (2019-06-02 09:47:33)

Odp: Faceci z motocyklem
Marata napisał/a:

To, co ja zauważyłam - wkrótce po ślubie kobiety zaczynają naciskać na sprzedaż motocykli bo:
- facet spędza więcej czasu z motorem niż z nimi
- jazda na motocyklu jest niebezpieczna
- jest to mało rodzinny środek transportu
- motocykl żre kasę

Uchowaj go Boże przed taką kobietą big_smile

8 Ostatnio edytowany przez gagatka0075 (2019-06-02 09:48:59)

Odp: Faceci z motocyklem

Prawdziwa "blachara" kupi sobie kombinezon względnie drugi motocykl i będzie śmigać z nim. I nasto- i więcej letnie dzieci także. Kasy żre to dużo mniej w porównaniu z autem, nie demonizujmy.
Co do niego zgodzę się z większością - poczuł się pewniej, odmienił siebie i swoje życie. Brawo On smile

9

Odp: Faceci z motocyklem
gagatka0075 napisał/a:

Co do niego zgodzę się z większością - poczuł się pewniej, odmienił siebie i swoje życie. Brawo On smile

też mi się tak wydaje.
Osobiście nie lubię motocykli, za głośne to.
Za samochodami też nie przepadam i zupełnie się na nich nie znam, do tego stopnia, że na pytanie "jaki to samochód" podaje kolor tongue

Odp: Faceci z motocyklem

To dlatego, ze jest pewny siebie i zadowolony, uśmiechniety. A z jakiego powodu, to nie ważne.

11 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-02 16:36:17)

Odp: Faceci z motocyklem

Nie ma bata by o pewność siebie chodziło, to tak nie działa. Raczej zaczęły mu przypisywać pewne cechy z automatu. Moj kumpel zrobił tak samo i mówi, że efekt jest niesamowity dopóki kasku nie zdejmie lol.

PS Tez chciałem motor, ale sobie nie ufam.

12 Ostatnio edytowany przez marakujka (2019-06-02 20:49:44)

Odp: Faceci z motocyklem

Na ogół działa odpychająco. Nawet gdy chłopak fajny i bez motora, ale ten brak wyobraźni...
Więc mam takie zdanie: "Im głośniej, tym lepiej, tym bardziej wydaje mi się, że jestem macho i tym bardziej mam głębokie problemy natury psychicznej. Nie szanuję ludzi, wręcz mam ich w d*, bo co tam - że "spierdzę" całe pół miasta, to nic. Ważne przecież, że słyszą, że to TO JA tak pierdzę. A wy PACZCIE na mnie i podziwiajcie."

13

Odp: Faceci z motocyklem

Zależy kto na tym motorze jeździ :-P Odradzam kierowanie się radami na co lecą laski. Sądzę, żę warto być autentycznym.

Jeśli widać, że pewność siebie faceta bazuje na posiadaniu motoru czy samochodu, to dla mnie to działa odpychająco. Jeśli na jakimś portalu randkowym czy profilu społecznościowym mocno eksponuje samochód/ motor z ewidentną intencją złapania na to lasek, to dla mnie jest słabe.
Ogólnie fajnie jak facet ma samochód czy motor, bo zwiększa to mobilność, możliwości na fajną randkę, fajne wspomnienia. Może sugerować, że facet coś robi, a jego jedynym hobby nie są spacery..
Ja nie interesuję się samochodami ani motorami i nie mam samochodu i niezbyt lubię prowadzić, więc jest to plus.

14

Odp: Faceci z motocyklem

IMHO pewności siebie nie zbuduje jakiekolwiek POSIADANIE, czy to będzie motocykl, samochód, helikopter czy inny gadżet. Facet się postarał, zainwestowal energię, czas i kasę w coś co lubi. Jeździ, poznaje ludzi, może zwiedza, bierze udział w imprezach i zlotach, robi wiele by jego życie było ciekawsze. To wpływa na samopoczucie i przyciąga ludzi, nie tylko pustaki.
To, że jest kucharzem, też może być pociągające. Dziwne tylko że słabo zarabiający. To musi być jakiś marny lokal.
Nie znam żadnego  faceta, którego hobby są spacery smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Faceci z motocyklem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024