Rozterka życiowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Rozterka życiowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Rozterka życiowa

Od jakiegoś czasu chodzę z myślą czy nie udać się do psychologa, który pomoże rozwiązać kilka problemów życiowych...

Pół roku temu opuściłem, a może raczej uciekłem i nie chciałem wracać miasto Wrocław. Pracowałem tam około 2 lata ( delegacja) i pokochałem to miasto na tyle, że każdy spacer, jazda rowerem dawały mi frajdę.
Cieszył mnie jego charakter i czułem się tam "wolny" nie ograniczony. Pod koniec mojego pobytu tam mocno zakochałem się w jednej dziewczynie i chyba, były to najpiękniejsze chwile w moim życiu. Wszystko było pięknie ale do czasu bo jak szybko przyszła miłość tak szybko związek się rozpadł.... Czasem myślę, ze o niej zapomniałem ale przychodzi taki dzień jak dziś i znowu o niej myślę i tęsknie,a w tyle głowy mam wspomnienia i miłe chwile.
Po naszym rozstaniu minęło około 6mcy i byłem już na kilku randkach ale to nie było to. Zwyczajnie do tych dziewczyn nic mnie nie ciągło nie było chemii..

Aktualnie mieszkam u rodziców 350km od Wrocławia i też pracuję w delegacji. W tygodniu praca, a weekendy w domu. Problem w tym, że na weekendy do domu ( okolice Krakowa)  wcale mi się nie chce jeździć. Znajomi się wyrozjeżdżali, nie ma gdzie wyjść wieczorem, każda sobota czy niedziela jest schematyczna i nudna. Aż mnie szlak trafia w piątek, że znowu będzie to samo... sprzątanie, jakiś sobotni wieczór z kolegami na siłe, niedziela siłownia, obiad i pakowanie...
Coraz bardziej mam myśl, ze tak bez sensu mija mi życie. Zaczem siedzieć z rodzicami w chaupie gdzie weekend mija za weekednem wolałbym trochę wolności … wspólny weekend z dziewczyna, obiad, śniadanie, spacer, własne mieszkanie w mieście. Taka myśl, że ktoś w tym mieszkaniu na mnie czeka ;/

Coraz częściej mam myśl aby wyprowadzić się z domu i wynająć coś w Wrocku i jeździć tam na weekendy, a potem się zobaczy. Mój dylemat pewnie wiąże się z tym, że zostałem ostatni w domu, z rodzicami a mama jest chora;/
Wiem, ze jej i tacie było by smutno gdyby się dowiedzili się się wyprowadzam na drugi koniec polski. Z drugiej strony decyzja o moim życiu powinna należeć do mnie i powinni chcieć przede wszystkim abym był szczęśliwy.

Drugiego co się boje to czy mnie nie ciągnie do Wrocławia z powodu nieszczęśliwej miłości ?
Już mam prawie 30 lat, mam dobra prace, raczej jestem w miarę przystojny i nieche w głupi sposób spieprzyć sobie życia. Po części już zawaliłem bo zepsułem w/w związek za którym czasem tęsknie. Póki co nie mogę w żaden sposób wyzwolić tylu emocji ile dała mi tamta dziewczyna...

I co tu drodzy forumowieczę robić???

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-04-15 21:47:34)

Odp: Rozterka życiowa
rocky007 napisał/a:

Pół roku temu opuściłem, a może raczej uciekłem i nie chciałem wracać miasto Wrocław. Pracowałem tam około 2 lata ( delegacja) i pokochałem to miasto na tyle, że każdy spacer, jazda rowerem dawały mi frajdę

czyli wtedy uciekłeś, a teraz przyczyny ucieczki już nie są aktualne?

rocky007 napisał/a:

Cieszył mnie jego charakter i czułem się tam "wolny" nie ograniczony

a teraz nie jesteś wolny i nieograniczony?

rocky007 napisał/a:

Pod koniec mojego pobytu tam mocno zakochałem się w jednej dziewczynie i chyba, były to najpiękniejsze chwile w moim życiu. Wszystko było pięknie ale do czasu bo jak szybko przyszła miłość tak szybko związek się rozpadł.... Czasem myślę, ze o niej zapomniałem ale przychodzi taki dzień jak dziś i znowu o niej myślę i tęsknie,a w tyle głowy mam wspomnienia i miłe chwile

czasem można myśleć o powrocie do poprzedniego związku, ale nie zawsze jest to dobry pomysł i uczucia nie zawsze są odwzajemnione

rocky007 napisał/a:

Aktualnie mieszkam u rodziców 350km od Wrocławia i też pracuję w delegacji. W tygodniu praca, a weekendy w domu. Problem w tym, że na weekendy do domu ( okolice Krakowa)  wcale mi się nie chce jeździć. Znajomi się wyrozjeżdżali, nie ma gdzie wyjść wieczorem, każda sobota czy niedziela jest schematyczna i nudna. Aż mnie szlak trafia w piątek, że znowu będzie to samo... sprzątanie, jakiś sobotni wieczór z kolegami na siłe, niedziela siłownia, obiad i pakowanie...

masz kolegów z którymi możesz spędzać czas, to już dużo

rocky007 napisał/a:

Coraz bardziej mam myśl, ze tak bez sensu mija mi życie. Zaczem siedzieć z rodzicami w chaupie gdzie weekend mija za weekednem wolałbym trochę wolności … wspólny weekend z dziewczyna, obiad, śniadanie, spacer, własne mieszkanie w mieście. Taka myśl, że ktoś w tym mieszkaniu na mnie czeka ;/

no to masz wolność, możesz na weekend pojechać np. do innego miasta, jakiś hotel 4-gwiazdkowy, rozrywki miejskie, parki, konferencje, zakupy - jest co robić

rocky007 napisał/a:

Coraz częściej mam myśl aby wyprowadzić się z domu i wynająć coś w Wrocku i jeździć tam na weekendy

wynajęcie mieszkania z którego korzysta się tylko w weekendy - mało ekonomiczne, ale Twój wybór

rocky007 napisał/a:

Drugiego co się boje to czy mnie nie ciągnie do Wrocławia z powodu nieszczęśliwej miłości ?

jeśli Ty tego nie wiesz to inni chyba tym bardziej:)

rocky007 napisał/a:

Już mam prawie 30 lat, mam dobra prace, raczej jestem w miarę przystojny i nieche w głupi sposób spieprzyć sobie życia. Po części już zawaliłem bo zepsułem w/w związek za którym czasem tęsknie. Póki co nie mogę w żaden sposób wyzwolić tylu emocji ile dała mi tamta dziewczyna...I co tu drodzy forumowieczę robić???

a jak dokładnie wyglądał związek z nią? czemu miałoby to być nie do powtórzenia?
edycja: przeczytałem to https://www.netkobiety.pl/t116025.html teraz wiadomo trochę więcej

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

3

Myslałem o wynajęciu pokoju, a potem o ewentualnym kupnie nawet.
Jakoś mam sentyment do tego  miasta bo byłem szczęśliwy tam

Jesli znalazles swoje miejsce na ziemi, czyli Wroclaw, to ja bym sie przeprowadzila. Praca to jest czasem tylko praca i ja mozna zmienic. Radzilabym najpierw poaplikowac na oferty pracy we Wrocku, zalatwic sobie prace, a potem dopiero sie przenosic. Dobrze tez by bylo zaoszczedzic cos na ponowny start we Wrocku, wynajem, pierwsze rachunki, itp.
Prawda jest taka- jesli gdzie sie nie czujesz szczesliwy, to nie ma tam sensu mieszkac. Jesli jestes dobrym specjalista w swoim zawodzie, to prace znajdziesz wszedzie. Chciec to moc.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Rozterka życiowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018