dziwna milosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: dziwna milosc

witam od 1,5 roku jestem w związku z mezczyzna Na początku było cudownie doskonale się rozumieliśmy Laczylo nas uczucie i wspólne zainteresowania Od 3 miesięcy cos się zmienilo na gorsze kazda wzmianka o kolegach z którymi laczy mnie tylko przyjazn konczy się z jego strony wymowka ;jdz do swojego Tomusia Jacusia itd. oni sa na pewno lepsi niż ja Wczoraj zarzucil mi ze mam go gdzies ponieważ odwracam się do niego tylem  nie patrze mu w oczy podczas rozmowy na pewno się go wsydze przed rodzina i znajomymi  ciagle powtaza ze jest dla mnie nikim  co mam zrobić  chciałabym żeby było jak dawniej czasem mysle ze on jes chorobliwie zazdrosny obawiam się o nasz związek  czy moglybyscie mi cos poradzić

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-04-08 00:40:13)

Odp: dziwna milosc

gdybym był w tej sytuacji: 1. przestałbym wspominać o kolegach albo koleżankach widząc że takie są reakcje, 2. "ciagle powtaza ze jest dla mnie nikim" próba naprawienia czyjegoś poczucia własnej wartości to dobre zadanie dla psychoterapeuty, partner może mieć na to wpływ ale skutki są niepewne, 3. "Wczoraj zarzucil mi ze mam go gdzies ponieważ odwracam się do niego tylem  nie patrze mu w oczy podczas rozmowy" to dla mnie byłoby za dużo. stwierdziłbym że tego typu gesty nie mają takiego znaczenia jakie on przypisuje, przy braku skutku ograniczyłbym kontakt

3

Odp: dziwna milosc

Chłopak ma wyraźny problem ze sobą i swoim poczuciem wartości. Próbuje leczyć kompleksy wyżywając się na Tobie.

Ja bym w taki związek nie brnęła.

4

Odp: dziwna milosc
nudny.trudny napisał/a:

3. "Wczoraj zarzucil mi ze mam go gdzies ponieważ odwracam się do niego tylem  nie patrze mu w oczy podczas rozmowy" to dla mnie byłoby za dużo. stwierdziłbym że tego typu gesty nie mają takiego znaczenia jakie on przypisuje, przy braku skutku ograniczyłbym kontakt

Serio, jak ktoś Cię lekceważy podczas rozmowy to nic sobie z tego nie robisz?

5

Odp: dziwna milosc
Gitta napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

3. "Wczoraj zarzucil mi ze mam go gdzies ponieważ odwracam się do niego tylem  nie patrze mu w oczy podczas rozmowy" to dla mnie byłoby za dużo. stwierdziłbym że tego typu gesty nie mają takiego znaczenia jakie on przypisuje, przy braku skutku ograniczyłbym kontakt

Serio, jak ktoś Cię lekceważy podczas rozmowy to nic sobie z tego nie robisz?

Serio, zawsze patrzysz rozmówcy prosto w oczy i zawsze stoisz do niego frontem?

6

Odp: dziwna milosc
Lagrange napisał/a:
Gitta napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

3. "Wczoraj zarzucil mi ze mam go gdzies ponieważ odwracam się do niego tylem  nie patrze mu w oczy podczas rozmowy" to dla mnie byłoby za dużo. stwierdziłbym że tego typu gesty nie mają takiego znaczenia jakie on przypisuje, przy braku skutku ograniczyłbym kontakt

Serio, jak ktoś Cię lekceważy podczas rozmowy to nic sobie z tego nie robisz?

Serio, zawsze patrzysz rozmówcy prosto w oczy i zawsze stoisz do niego frontem?

Ja napisałam o lekceważeniu podczas rozmowy, tak to odebrałam.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024