Zdrada czy flirt - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zdrada czy flirt

Witam mam ogromny problem zacznę od tego ze jestesmy rok po slubie i mamy 2 dzieci .Pewnego dnia przez zupelny przypadek natrafilam na portal gdzie moj mąz pisze z roznymi kobietami ze podniecaja go itp oraz wymieniaja sie nagimi fotkami .Jestem w szoku ogromnym ze cos takiego mogl mi zrobic .Czytajac te wiadomosci poprostu nie wierzylam w to co czytam .cytuje "chciałbym miec taka kobiete jak ty"to mnie najbardziej zabolalo.Staram sie opiekuje sie dziecmi piore sprzatam gotuje .Sniadania do łóżka robie a tu taka nie mila niespodzianka .Od tamtej pory nie umiem z nim normalnie gadac poprostu nie nawidze go za to .Co ja mam zrobic prosze pomóżcie mi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada czy flirt

Rozmawialas z nim o tym?
Jeśli tak, jaka była jego reakcja? Czy się tłumaczy, czy jest mu głupio, czy bagatelizuje temat?
Jeśli nie, dlaczego?

3

Odp: Zdrada czy flirt

Podpisuję się. Na początek szczera rozmowa i obserwacja jego zachowania.
Rok po ślubie to między Wami powinno buzować szczęście.
Ok, sprzątasz, gotujesz, wychowujesz dzieci. To wszystko jest ok, ale może on też potrzebuje kobiety przy swoim boku nie tylko służącej...
W żadnym wypadku go nie bronię, próbuję tylko zwrócić uwagę na istotne elementy, które mogą mieć wpływ na sytuację.
Tak jak kobiety potrzebują czułości, wsparcia, miłości, dotyku itd facet mimo stereotypów też ma swoje potrzeby w tym zakresie.
Jedno jest pewne, jeśli nie zareagujesz, sytuacja może rozwinąć się dalej i zapewne tak się stanie.
Troszkę mało danych podałaś. Napisz coś więcej. Z jakich domów pochodzicie? Jak długo jesteście parą? Czy macie jakieś zobowiązania, kredyty wspólne?
To wszystko może mieć bardzo duże znaczenie w obecnej sytuacji.
Nie walcz ze skutkiem, znajdź przyczynę.
Rozpocznij od spokojnej, ale stanowczej i rzeczowej rozmowy. Na początek nie informuj go o swojej wiedzy, tylko, że czujesz że coś się dzieje. Zobaczysz jego reakcję. Będzie to znak jakie są jego intencje.

4 Ostatnio edytowany przez żyworódka (2019-03-24 20:24:33)

Odp: Zdrada czy flirt
Malołmania napisał/a:

. . .

Czytajac te wiadomosci nie wierzylam w to co czytam .cytuje "chciałbym miec taka kobiete jak ty"to mnie najbardziej zabolalo.Staram sie opiekuje sie dziecmi piore sprzatam gotuje .Sniadania do łóżka robie a tu taka nie mila niespodzianka .Od tamtej pory nie umiem z nim normalnie gadac poprostu nie nawidze go za to .Co ja mam zrobic prosze pomóżcie mi

Witaj.
Śniadania do łóżka. . Rozumiem, że podajesz je mężowi.
Moja rada : od jutra to mąż podaje ci śniadania do łóżka, pomaga przy sprzątaniu, gotowaniu, praniu. A dziećmi się zajmuje?
Ma za dużo wolnego czasu, więc mu go zagospodaruj.  Moim zdaniem to jest przyczyna jego zachowania.

Zmęczenie skutecznie odciągnie go od internetowych romansów.
,

5

Odp: Zdrada czy flirt
żyworódka napisał/a:

Witaj.
Śniadania do łóżka. . Rozumiem, że podajesz je mężowi.
Moja rada : od jutra to mąż podaje ci śniadania do łóżka, pomaga przy sprzątaniu, gotowaniu, praniu. A dziećmi się zajmuje?
Ma za dużo wolnego czasu, więc mu go zagospodaruj.  Moim zdaniem to jest przyczyna jego zachowania.

Zmęczenie skutecznie odciągnie go od internetowych romansów.
,

Zgadzam się z żyworódką. Zostaw dzieci mężowi i idź na miasto. Do kosmetyczki, fryzjerki, spotkaj się z ludźmi, cokolwiek, ale wyjdź z domu i przewietrz głowę na początek. A w tym czasie niech mąż zajmie się dziećmi i domem.
Wróć, pogadaj z nim na ten temat.
I niech chłop zacznie Ci pomagać w domu. Najwyraźniej doskwiera mu nadmiar czasu, skoro ma siły takie bzdety pisać po obcych babach.

6

Odp: Zdrada czy flirt
Malołmania napisał/a:

Witam mam ogromny problem zacznę od tego ze jestesmy rok po slubie i mamy 2 dzieci .Pewnego dnia przez zupelny przypadek natrafilam na portal gdzie moj mąz pisze z roznymi kobietami ze podniecaja go itp oraz wymieniaja sie nagimi fotkami .Jestem w szoku ogromnym ze cos takiego mogl mi zrobic .Czytajac te wiadomosci poprostu nie wierzylam w to co czytam .cytuje "chciałbym miec taka kobiete jak ty"to mnie najbardziej zabolalo.Staram sie opiekuje sie dziecmi piore sprzatam gotuje .Sniadania do łóżka robie a tu taka nie mila niespodzianka .Od tamtej pory nie umiem z nim normalnie gadac poprostu nie nawidze go za to .Co ja mam zrobic prosze pomóżcie mi

a on coś robi w domu czy tylko te gołe baby ogląda? popieram przedmówców.

Odp: Zdrada czy flirt

Na to wygląda, że nie ma co robić to sobie pisze bzdety po obcych babach:)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024