Tabletki antykoncepcyjne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Tabletki antykoncepcyjne

Witam,
stosuje ovulastan od 3 lat i biore ciagle o tej samej godzinie tylko zamiast popijać wodą połykam je z śliną a widziałam dzisiaj post że zaleca sie popijanie wodą czy to może obniżyć ich działanie oraz chcemy z chłopakiem odbyć stosunek do końca pierwszy raz co powinniśmy wiedzieć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki antykoncepcyjne

Idź zapytaj ginekologa...

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Lady Loka napisał/a:

świetna odpowiedź skoro bym miała jak iść teraz do ginekologa to bym zapytała chyba po to jest to forum nie ? Żeby się dowiedzieć

4

ela75 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

świetna odpowiedź skoro bym miała jak iść teraz do ginekologa to bym zapytała chyba po to jest to forum nie ? Żeby się dowiedzieć

My tu wszystkie jestesmy lekarzami i umiemy procentowo przedstawic ile mniej wchlania sie tabletka bez wody...

Poza tym co Ci mamy powkedziec odnosnie pierwszego razu do konca? Jak dla mnie to jedyne co mi przychodzi do glowy ze bez sensu bylo czekac na to 3 lata skoro i tak caly czas bierzesz tabletki.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Przeczytaj ulotkę, co masz tam napisane? to jest podstawa odpowiedzi na Twoje pytanie. U siebie mam tak (biorę belarę) Tabletkę należy wycisnąć z blistra z miejsca oznakowanego odpowiednim dniem tygodnia i połknąć w całości, popijając niewielką ilością płynu, jeśli jest to konieczne. Czyli można moje łykać bez popijania. Ale na pewno to nie jest reguła, koniecznie przeczytaj u siebie.

6

Możesz spokojnie kochać się do końca.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018