Kłótnia z przyjaciółką (nie odzywamy sie już pół roku). - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kłótnia z przyjaciółką (nie odzywamy sie już pół roku).

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kłótnia z przyjaciółką (nie odzywamy sie już pół roku).

Cześć dziewczyny  wink
Pół roku temu razem z moim narzeczonym byliśmy u mojej przyjaciółki i jej chłopaka na spotkaniu. Z przyjaciółką znam się od dziecka, natomiast jej chłopaka (pomimo tego, że byli że sobą już około 1.5 roku - widziałam około 3-4 razy). Z przyjaciółką również nie widywalysmy się ostatnio zbyt często, gdyż dzielą nas kilometry, ale miałyśmy bardzo dobry kontakt telefoniczny.
Do sedna .. tamtego wieczoru odczułam, że chłopak mojej przyjaciółki jest do mnie negatywnie nastawiony, uszczypliwy. Kiedy w grę weszły %%, wyszliśmy do klubu, zostałam z nim i przyjaciółką sam na sam (mój narzeczony był akurat przy barze), to on zaczął  mnie umoralniac, że nie jestem dobra narzeczona, że nie dbam o swojego faceta, że go ciągle krytykuje, itp. Ok .. może nie zawsze w moim związku było kolorowo, ale o tym wiedziała tylko moja przyjaciółka. Tamtego wieczora okazalo się, że on też xd
Między mną a chłopakiem przyjaciolki doszło do sprzeczki, ona nawet nie próbowała nas uspokoić, tylko obarczyla mnie wina, że ja się czepiam.

Nie odzywamy się pół roku, wiem że ona taka nie jest, ale przy nim się zmieniła. Co robić? Odezwać się do niej i szczerze porozmawiać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kłótnia z przyjaciółką (nie odzywamy sie już pół roku).

Po co Ci przyjaciółka, która o Twoich prywatnych problemach opowiada swojemu partnerowi i daje mu przyzwolenie na to, by Cie pouczał w tych tematach?

less is more

3

Jazzmine napisał/a:

Po co Ci przyjaciółka, która o Twoich prywatnych problemach opowiada swojemu partnerowi i daje mu przyzwolenie na to, by Cie pouczał w tych tematach?

Kiedyś tak nie było, kiedy zaczęła się z nim spotykać, zmieniła się.

4

Miałam identycznie. Też okazało się, że chłopak mojej przyjaciółki wiedział o wszystkich moich problemach, co mówię, jak mówię itd. I co gorsza, poczuł się w obowiązku mnie wyśmiać i próbować "naprostować". W jakim celu nie wiem, on sam chyba nie wie. Z przyjaciółką przez to nie rozmawiałam przez 1,5 roku. Ostatnio trochę nam się kontakt odnowił, ale wiadomo, że to już nie będzie to samo.

5

Dla mnie jedną z największych wartości przyjaźni przez duże 'P' jest lojalność, co dla mnie znaczy (między innymi), że jeśli o czymś tej drugiej osobie mówimy, to nawet nie trzeba tego wyraźnie zaznaczać, a jednak jest oczywiste, że wszystko zostaje między nami. Tutaj ten filar został zachwiany i zupełnie nie dziwię się, że Cię to zabolało. 

cokolwiek0000 napisał/a:

Co robić? Odezwać się do niej i szczerze porozmawiać?

Moim zdaniem rozmowa jest najlepszym narzędziem, jakie mamy do dyspozycji, aby rozwiązywać konflikty, rozwiewać wątpliwości czy wyjaśniać nieporozumienia. Zawsze lepiej będzie z nią porozmawiać niż gubić się w domysłach czy za jakiś czas zarzucać sobie, że się nie spróbowało.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kłótnia z przyjaciółką (nie odzywamy sie już pół roku).

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018