Mam 18 lat i problem ;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mam 18 lat i problem ;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mam 18 lat i problem ;(

Cześć dziewczyny, jestem Blanka mam 18 lat i mam problem, zaszłam w ciąże z moim chłopakiem(jakieś 2 tygodnie temu) i stwierdziliśmy razem, że nie jesteśmy gotowi na zostanie rodzicami, czytaliśmy sporo na ten temat, ale nie wiemy gdzie możemy kupić tabletki poronne, chłopak słyszał, że za naszą południową granicą można je dostać bez recepty ale to chyba nie prawda. Bardzo nam zależy, żeby nasi rodzice się nie dowiedzieli, jeśli ktoś coś wie o tabletkach lub inne przydatne informacje których nie może ujawnić na forum to proszę o kontakt na mój e-mail podany w profilu, jesteśmy zdesperowani, jeśli się nie da bez recepty to chyba je ukradniemy z tej apteki.
Błagamy o pomoc!!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez TypowyCharlie (2019-01-26 21:56:30)

Odp: Mam 18 lat i problem ;(

Dziewczyno, masz już 18lat i jesteś dorosła. Możesz iść do ginekologa i niech Ci wypiszę receptę na tabletki i tyle. Przecież Twoi rodzicie nie muszą wiedzieć. Brać tabletki z lewego źródła to jak proszenie się o kłopoty. Następnym razem używajcie mózgu, a nie ruchacie się jak zwierzęta...

3

Odp: Mam 18 lat i problem ;(

Teraz to już jej ginekolog nie wypisze tabletek, jest 2 tygodnie po zapłodnieniu.
Zostaje aborcja farmakologiczna, która w Polsce jest nielegalna, więc takich tabletek nawet w aptece nie będzie, nie ma co szukać.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mam 18 lat i problem ;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018