Żadnych moich działań od prawie roku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Żadnych moich działań od prawie roku.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Property (2019-01-14 23:37:26)

Temat: Żadnych moich działań od prawie roku.

Od prawie roku w miarę regularnie mijam dziewczynę, która bardzo mi się podoba. Czuję też, że podobam się jej, jej spojrzenia, raz szybko urwany uśmiech... Jestem jednak chorobliwie nieśmiały. Mając kilka okazji, kiedy biliśmy sami, nie wydusiłem słowa, a widziałem jak ona tego oczekuję, jak zwalnia kroku... Jestem dorosłym idiotą!

Jest coraz gorzej, wciąż o niej myślę...

Co byście kobiety pomyślały gdyby taki delikwent, z którym wymieniacie głębokie spojrzenia od prawie roku, nagle do Was podszedł? Właśnie co mam powiedzieć? "Ładną pogodę dziś mamy, nie uważasz"? "Jesteś bardzo ładna i samego początku bardzo mi się podobasz"?

W głębi serca tli się jeszcze nadzieja, że może jakimś cudem normalnie zagadam, ona będzie wolna i chętna... Ale odłóżmy baśnie na bok.

Racjonalnie myśląc, chcę się pozbyć tej nadzieji. Chciałbym podejść do niej i powiedzieć to co napisałem wyżej, nie to o pogodzie. To wszystko. Uciąć tę całą sytuacje, bo już nie wytrzymuję. Czy będzie to aż tak dziwne? Czy ona zadzwoni po policje? Co Wy dziewczyny chciałybyście usłyszeć w takiej sytuacji, jeśli w ogóle? Czy nic nie zasłoni tego już tego straconego czasu?

Czekam i proszę Was o wiadro szczerych pomyj!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez InzP (2019-01-15 01:59:45)

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.

Zwykłe cześć jak będziesz przechodził, pewnie ją zamuruje i potem będzie rozkminiać i myśleć o swoim księciu. Następnym razem dodaj piękna i dodawaj po słowie za każdym razem po kolejnym roku będziesz starszym o dwa lata idiotą smile Chyba że ktoś w międzyczasie zagada, "hej piękna jesteś chce się z tobą całować" a ona się zgodzi.

3

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.

Nawet jeśli jej się nie podobasz to na pewno będzie jej miło. O ile oczywiście zrobisz to w kulturalny sposób.

4

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.

Może po prostu podejdź do niej, powiedz, że widziałeś ją już wcześniej i czy miałaby ochotę na kawę smile Bez kombinowania i bez słodzenia, bo skoro się nią interesujesz to raczej będzie wiedziała, że Ci się podoba. Na pewno tego źle nie odbierze, w najgorszym przypadku odmówi.

5

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.

Ja myślę, że mógłbyś podejść do niej i przedstawić sie, powiedzieć, że już jakiś czas temu zwróciłeś na nią uwagę, że bardzo cię zaintrygowała i chciałbyś wypić z nią kawę, porozmawiac. Nie sił się tylko na taniego podrywacza, głupka, z czereśniackimi tekstami, tylko zachowaj się normalnie. Wcześniej zaplanuj sobie gdzie mógłbyś ja na te kawę zaprosic. Jeśli akurat nie będzie miała czasu to podaj jej swój numer telefonu. Może się odezwie. Niegdy nie wiadomo.

6

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.
Property napisał/a:

Czuję też, że podobam się jej, jej spojrzenia, raz szybko urwany uśmiech...

A czy to nie dzieje się wyłącznie w Twojej głowie? Ile masz lat/ona?

7

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.
ulle napisał/a:

podaj jej swój numer telefonu. Może się odezwie. Niegdy nie wiadomo.

Dobrze napisane, tylko numeru telefonu nie dawaj, ale zażądaj.
Nie: Czy dasz mi numer telefonu?
Nie: Proszę Cię, daj mi numer telefonu.
Tak: Napisz mi na tej karteczce numer telefonu.
Możesz dodać "proszę". No i musisz mieć karteczkę i długopis wink

8 Ostatnio edytowany przez CatLady (2019-01-26 19:12:14)

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.
Property napisał/a:

Właśnie co mam powiedzieć? "Ładną pogodę dziś mamy, nie uważasz"? "Jesteś bardzo ładna i samego początku bardzo mi się podobasz"?

Tego nie mów, a już zwłaszcza tego drugiego. hmm

po prostu powiedz cześć, zobaczysz jak zareaguje, przy następnej okazji znów się przywitaj i jak widzisz, że odpowiada chetnie, to możesz cos zagadać, zaprosić na kawę, etc.

@Misiando,

wybacz, ale Twoja metoda trąci nieco PUA.

9

Odp: Żadnych moich działań od prawie roku.

Dobrze Ci radzą. "Cześć" albo "dzień dobry" na początek powiedziane z uśmiechem. Nie jest trudne. Jeśli będzie odpowiadać to powstanie wrażenie, że się jakby znacie i będzie łatwiej zagaić. Żadnych wyznań typu oh jestes taka piękna. Nie napisałeś gdzie się widujecie a to można jakoś wykorzystać. Jeśli gdzieś w biurowcu to np można zapytać czy tu pracuje.. Zagaić rozmowę i później można zapytać czy miałaby chęć spotkać się na kawę. Uśmiech ma twarzy i otwarta postawa.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Żadnych moich działań od prawie roku.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018