Cześć i czołem! Chętnie poznam coś lub kogoś. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Cześć i czołem! Chętnie poznam coś lub kogoś.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez pistacjowa_ (2018-12-06 02:20:06)

Temat: Cześć i czołem! Chętnie poznam coś lub kogoś.

Cześć!
Na forum jestem już jestem od jakiegoś czasu,ale witam się dopiero teraz o 2 w nocy. Lepiej późno niż wcale : )
Poszukuje kogoś z kim mogłabym sobie luźno pogawędzić... z początku jedynie popisać, a później kto wie,kto wie. :>
Napiszę kilka słów o sobie,aby ktoś miał mniej więcej pojęcie z kim może mieć w niedalekiej przyszłości do czynienia lub aby tę nieszczęsną osobę ustrzec przede mną.

24 letnia samotna pesymistka, która na co dzień doświadcza głębokiego bólu istnienia i nihilizmu egzystencjalnego, a chcąc go zagłuszyć bez przerwy żartuje ,lecz najczęściej sama śmieje się z własnych dowcipów. sad
Zainteresowania: Rysunek,fotografia,ciężka muzyka,horrory,starożytne cywilizacje oraz tajemnice kosmosu..ekhm.
Jeżeli ktoś po takim opisie zechce się odezwać ,to będzie mi niezmiernie miło.
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cześć i czołem! Chętnie poznam coś lub kogoś.

Hej, a co interesuje Cię szczególnie, jeśli chodzi o Wszechświat? Mnie osobiście astrofizyka :- ) Rysunkiem również zajmuję się od czasu do czasu:- ) Pozdrawiam!

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Cześć i czołem! Chętnie poznam coś lub kogoś.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018