Jaka ciekawa ksiazke polecacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Jaka ciekawa ksiazke polecacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Jaka ciekawa ksiazke polecacie?

Interesuje mnie Horror,kryminal jest cos godnego polecenia?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka ciekawa ksiazke polecacie?

Jest dużo książek godnych polecenia - moim zdaniem. Problemem jest to, że dla każdego dobra, warta przeczytania książka jest inna. Najlepszym rozwiązaniem jest pójście do biblioteki, wybranie kilku książek a potem czytanie ich po kolei. Jak się któraś nie spodoba, to przerywamy czytanie i   sięgamy po następną. I tak po kolei aż trafimy na tą, którą przeczytany z przyjemnością. I wtedy nie ma już znaczenia czy była to książka polecana czy też nie.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Ja bardzo lubię czytać i to różności, biograficzne, polityczne, sensacyjne, romanse. Za to ostatni wpadł mi w ręce dwuczęściowy cykl Anity Sumi ,,Dziennik o-błednik" i to z gatunku literatura w spódnicy. I wiecie co? Jestem pod jaj urokiem. Życiowe sytuacje, błyskotliwa narracja, fajny humor. Bardzo dobrze się bawiłam przez całe dwie części. Dlatego polecam smile

Reklama

4

Stephen King? smile

5 Ostatnio edytowany przez bbasia (2018-11-05 20:24:38)

Valold napisał/a:

Stephen King? smile

A ja akurat tego autora nie mogę polecić. Jakoś nie mogę przebrnąć przez jego książki które zaczynałam czytać. Wyjątkiem był "Smentarz dla zwierzaków". Jedyna książka po której przeczytaniu bałam się iść w nocy do łazienki smile Jestem ciekawa, czy teraz, po latach nadal przeczytanie jej tak pobudziłoby moją wyobraźnię... ale boje się spróbować wink

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."
Reklama

6

Valold napisał/a:

Stephen King? smile

Tego autora polecam:
Pan Mercedes
Kości
Chudszy

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.  GG:66434334

7

A ja lubię "Christine", "Historia Lisley" i "Ręka mistrza" smile

8

Georne napisał/a:

A ja lubię "Christine"

Już myślałam, że Christie :-)
Wszystkie od Agathy, to na pewno, zawsze i wszędzie. Ostatnio wyczytałam, że to jej książka jest obecnie w księdze Rekordów Guinessa zw na długość. Jest ich tylko 500 na świecie. Szukałam nawet na AliExpress, ale nie mam szczęścia. Trzeba próbować smile

9 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-11-08 00:23:20)

Harlan'a Coben'a twórczość polecam.
Jego kryminały, to suspens zupełny, choć mam wrażenie, że wszystko i tak przewidywalne bywa.
Niemniej jednak, czyta się go znakomicie. :)no-
Skończyłem właśnie antologię opowiadań kryminalno-sensacyjnych kilkorga autorów pod jego redakcją i wprowadzeniem, pod wspólnym tytułem "Aż śmierć nas nie rozłączy". Traktujących o różnych, tragicznych także ( a raczej, przede wszystkim) aspektach  pożycia dwojga osób w związku. smile

facet po przejściach

10

A co z naszym polskim Remigiuszem Mrozem? smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Jaka ciekawa ksiazke polecacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018