Prostownica- jaka polecacie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Prostownica- jaka polecacie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Prostownica- jaka polecacie ?

Jestem na etapie kupienia nowej prostownicy, gdyż stara uległa zniszczeniu (pewnie przez zbyt częste używanie a miała już parę lat) i w związku z tym zwracam się do kobiet, jaką prostownicę polecacie ? Potrzebuję na gwałt, ale chce już kupić dobrą a nie jakiś badziew wink z góry dziękuję smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prostownica- jaka polecacie ?

Ja posiadam z babyliss i polecam. Kupiona w media expert.

Pamietaj aby nigdy nie zatracić siebie.Wszystko co masz pewnego w życiu to Ty sam.

3

A ja polecam szczotkę do prostowania włosów z R, i suszarkę do włosów smile Koszt szczotki około 25 zł.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

4

Babyliss ma dobry sprzęt, osobiście zamawiałam tą http://www.fryzomania.pl/prostownica-ba … 4nte.html, bardzo mi odpowiada, nie szarpie włosów i dobrze prostuje nawet jak ma niską temperaturę, a to wazne zwłaszcza jak się często używa takiego sprzętu

5

miałam już w swoim życiu sporo prostownic, od jakiegoś czasu używam Remingtona - jednym slowem - rewelacja! mam ją od kilku lat, jest naprawdę solidna i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. naprawdę dobrze prostuje, polecam wszystkim

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

6

Ja również jestem wierna marce Remington aktualnie używam prostownicy Remington Keratin Therapy oczywiście i tym razem się nie zawiodłam. Mam długie włosy, które pod wpływem wilgoci lubią się puszyć a po wyprostowaniu prostownicą wszystko pieknie wygląda i mam ślniące prościutkie włosy.

7

Prostownica to jeden z tych sprzętów, które trzeb  dopasować do naszych potrzeb i włosów. Zwykłą prostownicę można kupić już za ok. 50 zł, ale tutaj nie warto oszczędzać i lepiej postawić na taką co nie niszczy włosów co najmniej z funkcją pary, a bybylissa owszem jest jak najbardziej ok

8

ja mam prostownice babyliss i to jest chyba najlepsza jaką miałam.

9 Ostatnio edytowany przez ladyyy (2017-06-19 11:31:13)

Babyliss to marka sama w sobie, robią bardzo doby sprzęt. Miała któraś z Was do czynienia z tą nową prostownicą, taką stalową, ma kolor różowego złota ? Można nią też kręcić włosy

10

Ja mam suszarkę i być może to jest ta sama seria, co prostownica, o której mówisz. To jakość sprzętu jest mega dobra! A co do samej prostownicy, to kręciłam sobie włosy u siostry prostownicą od nich właśnie, więc da się smile

Ja mam phillipsa prostownicę z jonizacją już od 5 chyba lat i ani razu mnie nie zawiodła wink

"Z tym największy jest ambaras,
Żeby dwoje chciało na raz."
smile

12 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-11 17:41:38)

Ja korzystam z prostownicy Cutek Advanced WAHL a dokładniej takiej jak tutaj nieregulaminowy link Co prawda kupiłam ją w innym sklepie za znacznie większą cenę i szkoda, że wcześniej nie znałam sklepu spam, bo naprawdę można znaleźć tam profesjonalny sprzęt i kosmetyki w bardzo konkurencyjnych cenach smile

13

wmartaszka napisał/a:

Ja mam suszarkę i być może to jest ta sama seria, co prostownica, o której mówisz. To jakość sprzętu jest mega dobra! A co do samej prostownicy, to kręciłam sobie włosy u siostry prostownicą od nich właśnie, więc da się smile

ja bardzo polubiłam robienie loków prostownicą, fajna sprawa, tylko grunt to dobra prostownica. Mam babyliss i jak na razie spisuje się na medal, też ma jonizację i te płytki są powleczone taką powłoką która nie szarpie włosów. Używacie kosmetyków termoochronnych? Warto? Może jakieś polecicie?

14

a fajne też jest to, że u nich mozna teraz sobie kupić sprzęt dopasowany do rodzaju włosów, bo są różne linie. jak dobrze pamiętam, to trzy i każda ma różne zastosowanie, jedna maksymalnie dba o włosy, druga pozwala na niczym nieskrępowaną stylizację, a trzecia jest dla tych, którzy chcą jeszcze więcej, czyli premium.

15

Bardzo ważna jest funkcja jonizacji włosów. Prostownica bardzo podgrzewa włosy i wytwarza przez to dodatnie jony, które właśnie są główną przyczyną łamliwości włosów. Sprzęt z funkcją jonizacji generuje jony, które neutralizują te dodatnie przez co są dużo bezpieczniejsze, a często nawet potrafią zadbać o włosy wink

16

Dla mnie ważna jest delikatna ceramiczna powłoka i regulacja temperatury, mam prostownice babyliss creative bodajże. Co do jonizacji to się nie znam, moja prostownica jej nie ma, ale nie zauważyłam, zeby niszczyła włosy. No ale własnie ma te złote powłoki ceramiczne, więc nie wyrywa włosów i 3 poziomy regulacji temperatury, więc sobie mogę łatwo dopasować do moich włosów.

17

ostatnio zachwycam się babyliss z serii digital sensor st500e. Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie wyprostowanych włosów i przede wszystkim nie paleniu ich podczas prostowania, to tylko ta seria. Automatycznie wyczuwają kondycję twoich włosów i pod to dostosowują odpowiednią temperaturę, czarna ceramiczna powłoka dodatkowo chroni włos przed przegrzaniem, wyprostowane włosy utrzymują się  bardzo długo no i design to jest istny sztos, jest przepiękna, lekka i bardzo intuicyjna.

18

Najlepiej żadną, prostownica strasznie niszczy wlosy i wymaga zwiekszonej pielegnacji wlosow. Serio chcesz je niszczyc kosztem tego, ze beda chwile prostsze?

19

Ale dlatego teraz właśnie teraz w prostownicach są takie czarne płytki ceramiczne, które sprawiają, że jest minimalne tarcie, więc prostownica jest przyjazna nawet delikatnym włosom. Poza tym nie sądzę, że prostowanie bardziej niszczy włosy niż używanie lakieru lub nawet suszenie. Włosy odrastają, spokojnie wink

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Prostownica- jaka polecacie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018