Olejek lub krem na rozstępy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Olejek lub krem na rozstępy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez havanaa (2018-09-20 10:06:42)

Temat: Olejek lub krem na rozstępy

Witajcie dziewczyny!
Od jakiegoś czasu widzę, że zaczęły mi się robić takie małe rozstępy, głównie na brzuchu i udach. Jest to dla mnie problem, bo staram się dbać o swój wygląd i formę, chodzę 3x w tygodniu na stretching, do pracy jeżdżę na rowerze a tu taki mankament. Chciałam zapytać Was czy znacie może jakieś skuteczne, w miarę naturalne maści, olejki lub kremy na rozstępy? Byłabym wdzięczna też za wszelkie porady, jak można usunąć ten problem domowymi sposobami. Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Olejek lub krem na rozstępy

też mam ten problem, trzeba natłuszczać oliwką

3

Tak, a możne też je smarować olejkiem bio oil i zmniejszają się, poza tym zlikwiduj przyczynę bo skoro jesteś aktywna to może dietę masz niewłaściwą skoro skóra aż tak traci sprężystość

Reklama

4

partisu napisał/a:

Tak, a możne też je smarować olejkiem bio oil i zmniejszają się, poza tym zlikwiduj przyczynę bo skoro jesteś aktywna to może dietę masz niewłaściwą skoro skóra aż tak traci sprężystość

olejek natłuści ale czy nawilży?? prędzej jakiś ziołowy krem na rozstępy albo cebula. slyszalam kiedys ze mozna zrobic papke, polozyc na 15 min i splukac letnią wodą.

girl you'll be a woman soon

5

rozmawiałam dziś z trenerką... powiedziała, że rozstępy mogą być przez trening i intensywny wysiłek. Skóra się rozciąga a to sprzyja powstawaniu rozstępów sad

Reklama

6

Dobry kosmetyk na takie problemy czy to olejek czy krem na rozstępy to moim zdaniem powinien być naturalny i mieć właściwości regenerujące, ujędrniające. pamiętam, że moja znajoma na rozstępy używała kiedyś żeń-szeń i cebuli. Może masaż tez pomoże na takie świeże?

mi też się pojawiły odkąd wróciłam do rozciągania i ćwiczeń, trochę schudłam i skóra trochę dostała po bandzie sad strasznie to wygląda, chociaż z drugiej strony cellulit znika powoli także wiecie - coś za coś !  gdzieś czytałam, że pasta z sody jest dobra na rozstępy, bo wybiela je, myślałam  żeby kupić ten krem na rozstępy strialys, żeby trochę też tą skórę wzmocnić i pobudzić do regeneracji. Ostatecznie to jakiś zabieg, niewiem jak Wam ale mi -przeszkadzają takie drobnostki.

Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.
-J.K Rowling

8

Pilling cukrowy jest dobry na rozstępy. Polecam. Ja mam z tymi paskami problem od lat, ale nowe mi nie przybywają, próbuję uporać się z tymi które już są od dawna. Tyle ile mogę to robię. Z kosmetykow to słyszałam ostatnio o strialys, ale jeszcze nie zamówiłam, może któraś zna ten krem??

9

a nie słyszałam o tym waszym ale kiedyś pracowałam w rossmanie i mieliśmy kolagen 100%, może to by też było dobre? W końcu to włókna kolagenowe są uszkodzone, więc może celować w tę stronę? smile

10

filmfanka napisał/a:
partisu napisał/a:

olejek natłuści ale czy nawilży?? prędzej jakiś ziołowy krem na rozstępy albo cebula. slyszalam kiedys ze mozna zrobic papke, polozyc na 15 min i splukac letnią wodą.

Wiesz co, na opakowaniu mam napisane tak: "uzupełnia naturalną barierę lipidową skóry pomagając przywrócić jej funkcję ochronną, którą jest zatrzymywanie wilgoci" czyli może nie tyle nawilża co zapobiega jej wysuszeniu, tak wygląda teoria a praktyka jest taka że skóra po nim jest taka gładka i śliska ale nie tłusta. Co do cebuli zgoda ale jest problem z zapachem, powinno się smarować albo właśnie nakładać papkę i tak zostawić, ale jak tu wyjść z tym z domu nie zmywając, chyba że jakoś na noc to stosować i zaklejać ale to jednak uciążliwe trochę

11

no nie wiem, nie jestem zbyt przekonana do tych wszystkich olejków, kiedyś używałam momme, takiego pielęgnacyjnego to zostawiał właśnie tą śliską warstwę i przez to mogłam używać go tylko w nocy, kiedy spałam. Jedyny olejek który lubię to jojoba na włosy big_smile

Dziewczyny a jak z tymi kremami na rozstępy? Na jakiej zasadzie one działają i jakie powinny mieć składniki aktywne, żeby ukryć ten kompleks?

girl you'll be a woman soon

12

kocham eko naturalne kosmetyki, staram sie sama je wytwarzac w domu ale kremu na rozstępy jeszcze nie wymyslilam. sama mam z nimi problem, chcialabym zeby zniknely sad

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-04 16:33:26)

nieregulaminowy link tu jest nawet fajny blog o rozstepach, moze kogos zainteresuje

14 Ostatnio edytowany przez havanaa (2018-10-05 15:08:01)

NikaDomi napisał/a:

a nie słyszałam o tym waszym ale kiedyś pracowałam w rossmanie i mieliśmy kolagen 100%, może to by też było dobre? W końcu to włókna kolagenowe są uszkodzone, więc może celować w tę stronę? smile

kolagenu używam na zmarszczki mimiczne, natomiast na rozstępy się nie sprawdził. ciężko je usunąć, szkoda.... teraz smaruje vazelina, może pomoże. Widziałam w aptece pełno kremów na rozstępy ale ostatecznie nie kupiłam żadnego.

15

a no to rzeczywiście, nie na każdego zadziała w konkretnych schorzeniach. ponoć częste chodzenie na basen też pomaga z rozstepami (woda z chlorem rozmiękcza) ale nie wiem na ile to prawda.

16

Jeżeli blizny są jeszcze świeże (czyli sinoróżowe) to sprawdzić się może - Elancyl koncentrat korygujący rozstępy (75 ml)

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

17

na rozstępy na początku używałam zwykłej oliwki od ziaji, potem biooil ale takie olejki przestały mi wystarczać, ostatnio czytałam o kremie strialis czy tam strialys ale jeszcze się waham czy go zamówić, szukam jakichś rzetelnych i prawdziwych opinii, wiadomo że w internecie kłamią, krem jest dość drogi a ja bym chciała sie pozbyc rozstępów

18

Jeżeli chcesz sie w miarę sensownie pozbyć rozstępow to musisz sie za nie zabrac poki sa swieze - a i tak raczej nie znikna calkiem. Krem na rozstepy powinien ogolnie byc raczej naturalny jezeli juz chcesz go brac, mozesz tez sprobowac jakiejs domowej maseczki, slyszalam że wosk pszczeli z witaminami i olejkami jest dobry.

joannajez napisał/a:

na rozstępy na początku używałam zwykłej oliwki od ziaji, potem biooil ale takie olejki przestały mi wystarczać, ostatnio czytałam o kremie strialis czy tam strialys ale jeszcze się waham czy go zamówić, szukam jakichś rzetelnych i prawdziwych opinii, wiadomo że w internecie kłamią, krem jest dość drogi a ja bym chciała sie pozbyc rozstępów

Sprawdzilam na szybko sklad tego kremu i wydaje sie dosć interesujacy, bo ma i ruszczyk i żeń-szeń i dipalmitynian hydroksyproliny. Jak ktoś nie chce sie bawic w domowe mikstury, woli coś profesjonalnego i ma kase to czemu nie.

Tez mam problem z rozstępami, ale zaczelam działać kiedy były jeszcze różowe i już fajnie widać efekty. Ja używam rożnych olejkow, i wszystkie działają w miarę ok. Ale najlepsze nawilżenie i naprężenie skóry mam po kąpielach w zabłockiej soli termalnej, robię też nią peelingi i daje bardzo fajne uczucie odświeżenia. Mam nadzieję, że już niedługo tygrysie paski znikną zupełnie big_smile

20

Carolcia napisał/a:

Jeżeli chcesz sie w miarę sensownie pozbyć rozstępow to musisz sie za nie zabrac poki sa swieze - a i tak raczej nie znikna calkiem. Krem na rozstepy powinien ogolnie byc raczej naturalny jezeli juz chcesz go brac, mozesz tez sprobowac jakiejs domowej maseczki, slyszalam że wosk pszczeli z witaminami i olejkami jest dobry.

joannajez napisał/a:

Sprawdzilam na szybko sklad tego kremu i wydaje sie dosć interesujacy, bo ma i ruszczyk i żeń-szeń i dipalmitynian hydroksyproliny. Jak ktoś nie chce sie bawic w domowe mikstury, woli coś profesjonalnego i ma kase to czemu nie.

Chyba zaryzykuje, skoro i tak muszę się śpieszyć z rozpoczęciem kuracji. Oby tylko coś to dało, bo jak nie to już po mnie big_smile

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Olejek lub krem na rozstępy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018