Facet, tinder - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Facet, tinder

Ogólnie to nie mam 15 lat, choć może się tak wydawać, kiedy dotrwacie do końca. Poznałam faceta, miał w sobie wszystkie cechy, jakie chciałam, żeby posiadał mężczyzna, z którym będę. Spotykaliśmy się, spędzaliśmy razem czas, Ostatnio miał go coraz mniej, bo ma dużo pracy i obowiązków. Nie odzywał się tak często i nie pisał. Zaczęło mnie to zastanawiać więc genialnie żałosny pomysł wpadł mi do głowy. Założyłam tindera, oczywiście konto fake. Napisałam do niego, odpisał od razu. Pisałam na początku delikatnie, później prosto z mostu umówiliśmy się na seks tego dnia, kiedy miałam do niego wpaść i powiedziałam, że mam ciężki okres w pracy i potrzebuję rozmowy. Zadzwonił, że nie mogę u niego spać i może do 22 mi dać czas, bo kumpel chce pogadać ( o 22 byliśmy umówieni na seks z fakowego konta). Podczas spotkanai przytaczał teksty z rozmów tinderowych i w pewnym momencie powiedział, że chce mi o czymś powiedzieć... liczyłam, że się przyzna ale nagle zmienił temat. Cóż, pojechałam do siebie. po 22 przyjechał do mnie ( odmówiłam randki z tindera bo nie byłam gotowa na konfrontacje), mówił jak mu zależy i dużo mocnych, czułych słów. W poniedziałek znów się umówiłam na radnke z tindera. Nie wyszła prowokacja bo odmówił i usunął konto. Pojechałam, zaczął prosto z mostu, że wie, że to ja. Domyślił się, pokazał filmik, na którym nagrał siebie jak mówi, że wie, że to ja z datą dużo wcześniejszą. Od początku wiedział..... Wyjaśniliśmy sobie, pogadaliśmy. Dzięń później spotkałam się z nim i powiedział, że to koniec. Ma dość braku mojego zaufania **** do niego, tego, że jak nie pisze to nie znaczy, że posuwa panny na boku tylko ma pracę, obowiązki i pasje. Chciałby kogoś na stałe, ale kogoś, kto ma pewność, że jest fair dla niego i on dla niej. Powiedziałam, że mi zależy, że chce się zmienić, żebyśmy spróbowali. Czekam na decyzję. Nie mam siły, źle się czuję z tym, że założyłam to konto i mu nie uwierzyłam, choć on też nie był ok skoro odpisał, prawda? Nie piszę teraz do niego, dałam mu przestrzeń.. Tęsnie przeokreutnie za nim, ale naprawdę nie wiem, co dalej z tym wszystkim. Poszłąm do psychologa i chcę zacząć wierzyć ludziom i w to, co mówią, bo wiem, że jeśli nawet z nim nie wypali to z kolejnym facetem, będzie ten sam problem... A co wy sądzicie, odezwie się ? smutny uśmiech

*** mam ojca alkoholika, który wiele razy mnie okłamywał i stąd mój problem z zaufaniem do facetów i ego, co mówią. tak, on wiedział o mojej sytuacji rodzinnej.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Facet, tinder
krakowiak.monika.xd napisał/a:

*** mam ojca alkoholika, który wiele razy mnie okłamywał i stąd mój problem z zaufaniem do facetów i ego, co mówią. tak, on wiedział o mojej sytuacji rodzinnej.

Po pierwsze zacznij od siebie i swojego braku zaufania. Jestes dorsla osoba i Ty ponosisz odpowiedzialnosc ...nikogo nie bedzie interesowac ,ze jestes taka a taka bo mialas trudne dziecinstwo. Moze popracuj nad samoocena ? Albo zapisz sie na terapie. Musisz podniesc swoja samoocene bo kontrolowanie i tak nic nie da. Nie upilnujesz przeciez doroslego faceta i naprawde szkoda czasu i zycia na taka akcje , ktora mu zrobilas.

Powiem tez , ze gdybym byla na jego miejsu takze poczualbym sie urazona i nie chcialabym miec kontaktu z osoba , ktora mi nie ufa. Postaw sie na jego miejscu...mial duzo pracy, zabiegany ,  zmeczony a tu jeszcze takie cos sad

Odp: Facet, tinder

Może facet  się i zorientował...... ale znacznie później niż był chętny na pierwsze spotkanie o 22-giej. A teraz się głupio tłumaczy i zrzuca winę na ciebie. Bo wpadł jak śliwka w kompot smile Ja bym go sobie odpuścił, nie wart zaufania....

Odp: Facet, tinder
natalia.zapotoczna napisał/a:

Powiem tez , ze gdybym byla na jego miejsu takze poczualbym sie urazona i nie chcialabym miec kontaktu z osoba , ktora mi nie ufa. Postaw sie na jego miejscu...mial duzo pracy, zabiegany ,  zmeczony a tu jeszcze takie cos sad

Nooo jasne facet jest urażony, bo miał umówiony sex .....i nie wyszło, i jeszcze się wydało.....
Kurcze, biedactwo taki zabiegany, tyle pracy .....i nawet po 22-drugiej. smile

5

Odp: Facet, tinder

Prowokacja niczym w CBA.

Odp: Facet, tinder
zwyczajny gość napisał/a:
natalia.zapotoczna napisał/a:

Powiem tez , ze gdybym byla na jego miejsu takze poczualbym sie urazona i nie chcialabym miec kontaktu z osoba , ktora mi nie ufa. Postaw sie na jego miejscu...mial duzo pracy, zabiegany ,  zmeczony a tu jeszcze takie cos sad

Nooo jasne facet jest urażony, bo miał umówiony sex .....i nie wyszło, i jeszcze się wydało.....
Kurcze, biedactwo taki zabiegany, tyle pracy .....i nawet po 22-drugiej. smile

Ja to inaczej zrozumialam , ze od razu sie zorientowal ze to autorka..i ja podpuszczal . Skoro nie to niech faktycznie spada big_smile

7

Odp: Facet, tinder
natalia.zapotoczna napisał/a:
zwyczajny gość napisał/a:
natalia.zapotoczna napisał/a:

Powiem tez , ze gdybym byla na jego miejsu takze poczualbym sie urazona i nie chcialabym miec kontaktu z osoba , ktora mi nie ufa. Postaw sie na jego miejscu...mial duzo pracy, zabiegany ,  zmeczony a tu jeszcze takie cos sad

Nooo jasne facet jest urażony, bo miał umówiony sex .....i nie wyszło, i jeszcze się wydało.....
Kurcze, biedactwo taki zabiegany, tyle pracy .....i nawet po 22-drugiej. smile

Ja to inaczej zrozumialam , ze od razu sie zorientowal ze to autorka..i ja podpuszczal . Skoro nie to niech faktycznie spada big_smile

Od początku wiedział.....

No rejczel. Zauważyłem, że wiele osób na tym forum posiada taką manierę, że odpisuje albo nie czytając całego wątku, albo świadomie ignorując pewne informacje. Powszechne są sformułowania pokroju "nie chce mi się czytać całości, ale"

8

Odp: Facet, tinder

Skoro on Ciebie traktuje poważnie i jest taki zabiegany to po co w ogóle przegląda tindera, profile? Po co profil tej dziewczyny przesunął w prawo - jeszcze nie wiedząc że to Ty?
Przecież to logiczne że kłamie i zrzuca winę na Ciebie.

9 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-08-24 12:31:56)

Odp: Facet, tinder

A to już nie można mieć portali zainstalowanych, jak się jest w związku? Ja mam sympatie aktywną cały czas, są dziewczyny z którymi piszę od roku. kibicujemy sobie wzajemnie jeśli chodzi o nasze podboje. Ostatnio zainstalowałem specjalnie nowy profil na hot or not, zainspirowany innym wątkiem na forum. Opłaciłem premium na tydzień.

Zaufanie do partnera, jest fundamentem związku. Jeżeli to zaufanie nie zostało złamane, wszystko co mówi mi partner przyjmuję jako prawdę. Ona to zaufanie złamała, posuwając się do marnej prowokacji. Typ ją przejrzał i teraz dziewczyna ma się z pyszna.

Odp: Facet, tinder
krakowiak.monika.xd napisał/a:

Założyłam tindera, oczywiście konto fake. Napisałam do niego, odpisał od razu. Pisałam na początku delikatnie, później prosto z mostu umówiliśmy się na seks tego dnia, ......

............Zadzwonił, że nie mogę u niego spać i może do 22 mi dać czas, bo kumpel chce pogadać ( o 22 byliśmy umówieni na seks z fakowego konta). ........
........... po 22 przyjechał do mnie ( odmówiłam randki z tindera bo nie byłam gotowa na konfrontacje), mówił jak mu zależy i dużo mocnych, czułych słów.

........W poniedziałek znów się umówiłam na radnke z tindera. Nie wyszła prowokacja bo odmówił i usunął konto.
Pojechałam, zaczął prosto z mostu, że wie, że to ja. Domyślił się, pokazał filmik, na którym nagrał siebie jak mówi, że wie, że to ja z datą dużo wcześniejszą. Od początku wiedział..........

A mi się wydaje, że wiele osób cechuje pewna naiwność.......może się domyślał, ale na pewno nie od początku.
No bo jak się miał tłumaczyć, jak dał ciała? Na złodzeju czapka gore, jego zachowanie po fakcie, te tłumaczenia, jakiś filmik.....spanikował......potem przemyślał i zerwał pod głupim pretekstem smile

Odp: Facet, tinder
puchaty34 napisał/a:

A to już nie można mieć portali zainstalowanych, jak się jest w związku? .

No sorry, można ale tindera ??!!
To już nie można sobie zajrzeć do burdelu jak się wraca z pracy na przygotowany przez żonę obiad ?? smile

12

Odp: Facet, tinder

Jak się je w domu, to się nie wychodzi na miasto.

Odp: Facet, tinder
natalia.zapotoczna napisał/a:
krakowiak.monika.xd napisał/a:

*** mam ojca alkoholika, który wiele razy mnie okłamywał i stąd mój problem z zaufaniem do facetów i ego, co mówią. tak, on wiedział o mojej sytuacji rodzinnej.

Po pierwsze zacznij od siebie i swojego braku zaufania. Jestes dorsla osoba i Ty ponosisz odpowiedzialnosc ...nikogo nie bedzie interesowac ,ze jestes taka a taka bo mialas trudne dziecinstwo. Moze popracuj nad samoocena ? Albo zapisz sie na terapie. Musisz podniesc swoja samoocene bo kontrolowanie i tak nic nie da. Nie upilnujesz przeciez doroslego faceta i naprawde szkoda czasu i zycia na taka akcje , ktora mu zrobilas.

Powiem tez , ze gdybym byla na jego miejsu takze poczualbym sie urazona i nie chcialabym miec kontaktu z osoba , ktora mi nie ufa. Postaw sie na jego miejscu...mial duzo pracy, zabiegany ,  zmeczony a tu jeszcze takie cos sad

On wie, że zapisałam się do psychologa i chcę z tym walczyć, bo źle mi z tym nie tylko ze względu na niego, ale także na kontakty z innymi osobami. Zabiegany, ale czas na odpisywanie na tinderze miał. Nie od początku wiedział, że to ja. Po ok 2-3 dniach się zorientował

Odp: Facet, tinder
puchaty34 napisał/a:

A to już nie można mieć portali zainstalowanych, jak się jest w związku? Ja mam sympatie aktywną cały czas, są dziewczyny z którymi piszę od roku. kibicujemy sobie wzajemnie jeśli chodzi o nasze podboje. Ostatnio zainstalowałem specjalnie nowy profil na hot or not, zainspirowany innym wątkiem na forum. Opłaciłem premium na tydzień.

Zaufanie do partnera, jest fundamentem związku. Jeżeli to zaufanie nie zostało złamane, wszystko co mówi mi partner przyjmuję jako prawdę. Ona to zaufanie złamała, posuwając się do marnej prowokacji. Typ ją przejrzał i teraz dziewczyna ma się z pyszna.


Powiedział, że rozmawia tylko tam z kobietami i szuka rozmowy. Podczas tego jego pisania naciskałam na rozmowy o tinderze więc stąd mógł się domyślić, że to ja. Wiem, popsułam, ale miałam podstawy. Nie odzywał się, nie pisał, czasem widziałam, że wykazuje aktywności na necie a dla mnie nie ma czasu na głupie " heeej, co u Ciebie "? Chciałabym zacząć od nowa, powiedziałam mu, co czuję, ale chyba za późno... Ciekawe czy on w ogóle się zastanawia czy tylko mnie zbył

15

Odp: Facet, tinder

...podobną sytuację miała moja przyjaciółka. Takie znajomości raczej nie mają przyszłości. Lepiej rozstać się wcześniej niż potem płakać. Pozwólmy sobie na błędy i idźmy dalej , mądrzejsze, silniejsze....Pozdrawiam Ciebie głowa do góry wink

Odp: Facet, tinder

tak, uznał, że to jest za dużo dla niego taki brak zaufania choć on do mnie też go nie miał. Okropnie teraz cierpię, ale muszę dać sobie radę. Jakieś książki, filmy polecacie na złamane sera/??

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024