Szyjka macicy i jej obserwacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Szyjka macicy i jej obserwacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Szyjka macicy i jej obserwacja

Cześć kobietki,
Jestem dzień przed terminem miesiączki i postanowiłam poobserwować swoją szyjkę macicy. Ku mojemu zdziwieniu kiedy do niej zajrzałam (ufff ile ja musiałam się przy tym namęczyć) to zauważyłam, że wycieka z niej taka brunatna wydzielina. Na bieliźnie natomiast nic nie zauważyłam, być możne jest tego zbyt mała ilość. Jak myślicie, to początek okresu czy może oznaczać plamienie implantacyjne? Spotkałyście się z czymś takim? Jak wyglądają wasze obserwacje szyjki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szyjka macicy i jej obserwacja

Na prawdę nie ma tu nikogo, kto mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?

3

Odp: Szyjka macicy i jej obserwacja

W jaki sposób zajrzałaś do swojej szyjki macicy? big_smile

4

Odp: Szyjka macicy i jej obserwacja

z tego co wiem, to szyjkę macicy, jak i temperaturę ciała sprawdza się, aby wiedzieć kiedy są dni płodne.

a czy jest się w ciąży, to najlepszy jest test, a nie ocenianie wydzieliny z pochwy, która ma może 50 różnych znaczeń

5

Odp: Szyjka macicy i jej obserwacja
Lady Loka napisał/a:

W jaki sposób zajrzałaś do swojej szyjki macicy? big_smile

Może to brzmieć komicznie, ale położyłam się na łóżku, rozwarłam nogi, wsadziłam sobie między nogi lusterko, następnie włączyłam kamerkę w telefonie z flashem, nakierowałam na wejście w pochwie, które uprzednio palcami jeden ręki rozwarłam, zrobiłam głęboki wdech aby wejscie bylo bardziej otwarte i tyle

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Szyjka macicy i jej obserwacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024