Żyje z byłym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 63 ]

Temat: Żyje z byłym

Witam, chciałbym uzyskać od Was poradę.
Mam 25 lat i jestem w pierwszym poważnym związku z dziewczyną w moim wieku. Poznaliśmy się w styczniu przez internet. Pierwsze spotkanie było po kilku dniach od pierwszej wiadomości. Był długi spacer, rozmowa, dziewczyna bardzo mi się spodobała i ja jej też. Po kilku dniach planowaliśmy kolejne spotkanie, lecz dzień przed napisała że jest w ciąży z byłym. Do drugiego spotkania w styczniu niedoszło, cały czas pisaliśmy ze sobą. Mówiła że wynajmuje mieszkanie ze współlokatorem. W kwietniu spotkaliśmy się po raz drugi i od tego czasu spotykamy się co kilka dni, było kilka wspólnych wyjazdów weekendowych. Niedawno powiedziała że ona cały czas mieszka z byłym, ale żyją obok siebie, chce tylko mnie. Lecz przed znajomymi i rodziną udają szczęśliwą parę. On często mówi o ślubie i niczego się nie domyśla. Chcemy zamieszkać razem po nowym roku. Bardzo ją kocham, ale czasami mam chwile zwątpienia, nie wiem czy nie popełniam błędu.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żyje z byłym

Po dwóch spotkaniach chcesz się wpakować w związek z kobietą, która będzie niedługo rodzić, a do tego mieszka ze swoim byłym?
Spoko, zacząć związek od końcówki ciąży, połogu i niemowlaka, Ty się pytasz, czy nie popełniasz błędu?

A najprędzej jest tak, że były nie jest byłym, tylko jak im się nie układa to wówczas odzywa się do Ciebie.

3

Od kwietnia spotykamy się co bardzo często, kilka razy byliśmy nad  morzem na weekend. Piszemy przez cały czas, dzwonimy do siebie kilka razy dziennie. Bardzo często płacze przez niego.

Reklama

4

zagubiony80 napisał/a:

Niedawno powiedziała że ona cały czas mieszka z byłym, ale żyją obok siebie, chce tylko mnie. Lecz przed znajomymi i rodziną udają szczęśliwą parę. On często mówi o ślubie i niczego się nie domyśla.

generalnie to ubawiłam się czytając, ale OK, to twój pierwszy poważny i króciutki związek to napiszę wprost - ci co planują małżeństwo, nie udają szczęśliwej pary!
albo są szczęśliwą parą i oczekują swojego pierwszego dziecka,
albo nie są, bo nagle nastąpiło przebudzenie - ciąża, wpadka!
Dziewczyna gra na dwa fronty, "współlokator" pewnie jej się znudził, a ty taki naiwny...

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

5

zagubiony80 napisał/a:

Od kwietnia spotykamy się co bardzo często, kilka razy byliśmy nad  morzem na weekend. Piszemy przez cały czas, dzwonimy do siebie kilka razy dziennie. Bardzo często płacze przez niego.

ale w dalszym ciągu z nim mieszka?

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-11 09:48:58)

zagubiony80 napisał/a:

zagubiony80 napisał/a:

Lecz przed znajomymi i rodziną udają szczęśliwą parę. On często mówi o ślubie i niczego się nie domyśla.

Spoko, panna w ciąży wyjeżdża mu na weekendy z obcym chłopem, a gość niczego się nie domyśla i żenić się chce big_smile

Coś mam wrażenie, że panna obydwóch Was robi w niezłe bambuko big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

7

santapietruszka napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:

zagubiony80 napisał/a:

Lecz przed znajomymi i rodziną udają szczęśliwą parę. On często mówi o ślubie i niczego się nie domyśla.

Spoko, panna w ciąży wyjeżdża mu na weekendy z obcym chłopem, a gość niczego się nie domyśla i żenić się chce big_smile

Coś mam wrażenie, że panna obydwóch Was robi w niezłe bambuko big_smile

Może się domyśla lub wie, ale to jest jakiś mega wysoki level skomplikowania sobie związku i dlatego ta później płacze big_smile

Autorze, a jak Ty sobie w ogóle wyobrażasz z nią przyszłość, jak ona planuje ślub?

8

Ona nie chce ślubu z nim. On tylko czasami mówi że chciałby cywilny wziąć.

9 Ostatnio edytowany przez Lady Siggy (2018-07-11 10:06:41)

to dlaczego z nim mieszka i udają sielankę przed rodziną?
i dlaczego  z Tobą po nowym roku może dopiero zamieszkać?

10

Lady Siggy napisał/a:

Właśnie też tego nie rozumiem. Mówi że boi się co rodzina powie, ale po porodzie będzie jeszcze trudniej.
Ona z tego co opowiada wcześniej też miała kogoś na boku, chciała z nim zamieszkać lecz on nie chciał się wyprowadzać od rodziców. Boję się że mnie też będzie zdradzać

11

Gdzie i kiedy zgubiłeś rozum?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

12

zagubiony80 napisał/a:
Lady Siggy napisał/a:

Właśnie też tego nie rozumiem. Mówi że boi się co rodzina powie, ale po porodzie będzie jeszcze trudniej.
Ona z tego co opowiada wcześniej też miała kogoś na boku, chciała z nim zamieszkać lecz on nie chciał się wyprowadzać od rodziców. Boję się że mnie też będzie zdradzać

Zakończ znajomość z tą kobietą i jeszcze poinformuj ojca dziecka, o ile wiadomo kto nim jest, z kim na do czynienia.

13

Uciekaj, gdzie pieprz rosnie, to uklad nie dla ciebie.
Ona jest nieodpowiedzialna i naiwna.

Chcesz taka kobiete?

Mlody jestes, szukaj panny nieciezarnej.

14

Zacznę się powoli wycofywać, nie wiem jak ona zareaguje.
Myślicie że to dobry pomysł żeby powiadomić ojca dziecka?

15

Kolego przemyśl swoje zachowanie, bo jak wszyscy tu stwierdzili błądzisz. Zostaw ich z ich problemami, to ich życie.

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

16

Powiedziała Ci, że jest w ciąży abyś się do niej nie dobierał smile I nie jest to "poważny" związek a jakiś cyrk na kółkach.... weź już nie bierz tego mefedronu to może na oczy przejrzysz....

17

Gdzie takich naiwnych i glupich  sieja? Laska jest w ciazy, mieszka z ojcem dziecka, na boku robi sobie z Ciebie Autorze przydupasa a Ty lykasz jakies bajki o nieudanym zwiazku (ze slubem w tle) big_smile
Na dodatek ona Cie radosnie informuje ze juz przed Toba miala kochanka ale im nie wyszlo wiec z tym niekochanym facetem (z ktorym oczywiscie zyja "obok siebie") zrobila sobie dziecko big_smile
Finalnie zastanawiasz sie czy informowac jej partnera ze mu luba caly czas rogi z toba przyprawia i byles od poczatku swiadomy ze z zajeta i ciezarna sie zadajesz. Chyba chcesz serio dostac w łeb od tego goscia i moze dobrze by sie stalo bo jakies klepki w glowie by ci sie poukladaly. Dramat przyglupa albo trolling.

18

feniks35 napisał/a:

Gdzie takich naiwnych i glupich  sieja? Laska jest w ciazy, mieszka z ojcem dziecka, na boku robi sobie z Ciebie Autorze przydupasa a Ty lykasz jakies bajki o nieudanym zwiazku (ze slubem w tle) big_smile
Na dodatek ona Cie radosnie informuje ze juz przed Toba miala kochanka ale im nie wyszlo wiec z tym niekochanym facetem (z ktorym oczywiscie zyja "obok siebie") zrobila sobie dziecko big_smile
Finalnie zastanawiasz sie czy informowac jej partnera ze mu luba caly czas rogi z toba przyprawia i byles od poczatku swiadomy ze z zajeta i ciezarna sie zadajesz. Chyba chcesz serio dostac w łeb od tego goscia i moze dobrze by sie stalo bo jakies klepki w glowie by ci sie poukladaly. Dramat przyglupa albo trolling.

Wcześniej mówiła że nie mieszka z nim, że wynajmuje pokój. Około 2 tygodnie temu powiedziała prawdę.

19

zagubiony80 napisał/a:
feniks35 napisał/a:

Wcześniej mówiła że nie mieszka z nim, że wynajmuje pokój. Około 2 tygodnie temu powiedziała prawdę.

No to całkiem spoko, na dodatek prawdomówna big_smile

Gdzie takich sieją, co zamiast zwiewać od razu, zastanawiają się jeszcze pół roku, czy aby nie popełnią błędu? A tak a propos - kto będzie przy porodzie, Ty czy ojciec? Bo to chyba już niedługo, skoro od stycznia jest w ciąży big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

20

zagubiony80 napisał/a:
feniks35 napisał/a:

Gdzie takich sieją, co zamiast zwiewać od razu, zastanawiają się jeszcze pół roku, czy aby nie popełnią błędu? A tak a propos - kto będzie przy porodzie, Ty czy ojciec? Bo to chyba już niedługo, skoro od stycznia jest w ciąży big_smile

Przy porodzie nie będzie nikogo, ojciec mówi że się nie nadaje. Po prostu dała mi to czego nigdy nie miałem wink Bliskość, czułość i tym mnie omotała sad

21

zagubiony80 napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:

Przy porodzie nie będzie nikogo, ojciec mówi że się nie nadaje. Po prostu dała mi to czego nigdy nie miałem wink Bliskość, czułość i tym mnie omotała sad

Bliskość i czułość to ważne w związku.
Jednak przydaje się jeszcze WIERNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE i parę innych, ale bez tych podstawowych nie ma po co wymieniać reszty. I na tym  buduj kolejny związek.

22

zagubiony80 napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:

To musisz byc serio niezlym desperatem albo zyciowym przegrywem skoro za pare milych slow i gestow ktore jest w stanie ofiarowac nawet prostytutka (za kase niestety) jestes gotow zyc z kobieta ktora  notorycznie zdradza i oklamuje partnera, ciebie i paru innych pewnie po drodze. A placic za to i tak bedziesz musial wychowujac ewentualnie cudze dziecko. To ostatnie to oczywiscie mglista ewentualnosc bo z tej pani to dobra zawodniczka jest i potrzebuje ciagle nowych bodzcow czyli nowych kochankow by i tak finalnie zostac z partnerem. Obaj jestescie jeleniami tyle ze ty dodstkowo jestes zwyczajnie glupi bo on moze sie chociaz tlumaczyc tym ze nie jest swiadomy sytuacji. Ty jestes niby swiadomy a jeszcze rozwazasz czy sie babrac w gufnie.

23

Chyba rozum jej podpowiada być z ojcem dziecka, ma kasę, kupił kolejne mieszkanie. Jest starszy o 5 lat.
Ona jest trochę z innego świata niż ja, imprezowała, miała wielu partnerów. Ja jestem spokojny, nie imprezuje. Z ojcem dziecka jest od 5 lat.
Wiem że to patologiczna sytuacja, ale ona mówi że już niedługo zamieszkamy razem.
Chyba muszę się odciąć i znaleźć nową miłość.

24 Ostatnio edytowany przez Averyl (2018-07-12 09:32:17)

Po co bogatemu gościowi (domyślam się, że skoro kupił nie odziedziczył, to dobrze zarabia, ma trochę oleju w głowie) puszczalska panna???
Może on jest kopią ciebie, taki spokojny i poczciwy osiołek do zarabiania... ale nudny jak flaki z olejem.
On je oferuje kasę, dom, a ty? jak już się znudzisz, jak już znajdzie kolejnego frajera, to co zrobisz, będziesz wypłakiwał się na forum?

a patologiczna sytuacja to związek z tobą, wciskasz się na trzeciego, to ty będziesz tym, co rozbił tę "sielankę" (sam napisałeś, że chcą się pobrać, udają szczęśliwą rodzinkę)

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

25

Tia, czyli bardzo przekonywująco udaje tą szczęśliwą rodzinę u boku obecnego. Bardzo, skoro tamten chce się hajtać.
Chłopie, na cóż Ty czekasz? Nogi za pas i już Cię nie ma, bo na świecie jest sporo fajnych, wolnych i uczciwych dziewczyn.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

26

evalougo napisał/a:

Tia, czyli bardzo przekonywująco udaje tą szczęśliwą rodzinę u boku obecnego. Bardzo, skoro tamten chce się hajtać.
Chłopie, na cóż Ty czekasz? Nogi za pas i już Cię nie ma, bo na świecie jest sporo fajnych, wolnych i uczciwych dziewczyn.

To ja chyba nie mam szczęścia do tych fajnych, wolnych i uczciwych.
Spotkaliśmy się wczoraj, mówiła że przeglądała ogłoszenia na wynajem mieszkań w moim mieście. Chce po nowym roku zamieszkać ze mną.
On albo jest ślepy albo udaje że nic nie widzi. Ona cały czas chodzi z telefonem, rozmawiamy i piszemy gdy on jest w domu, dostaje kwiaty i upominki ode mnie.
Wychodzi na całe popołudnia, wieczory, czasami noce. Gdyby ją kochał to zainteresowałby się co robi jego kobieta poza domem. Możliwe że on też ma kogoś na boku, mieszkają razem z przyzwyczajenia, ze względu na dobro dziecka.

27

Zagubiony - I co Cię to obchodzi?
Realna sytuacja jest taka - mieszka z bylym, robi sobie z nim dziecko, przed innymi udają szczęśliwą parę - z Toba na boku się spotyka.
Serio? Chcesz tego? Po co Ci to ?

Robisz za rozrywkę lub opcję ;-)
Nie pchaj się w to.Takie jest moje zdanie.
Zrobisz jak zechcesz.
Sam kiedyś miałem podobne rozkminy i dziś cieszę się ze przez to przeszedłem - dzięki temu pozbyłem się takiego czegoś.

superba graditur ante lapsum

28 Ostatnio edytowany przez Averyl (2018-07-12 12:12:30)

zagubiony80 napisał/a:
evalougo napisał/a:

Spotkaliśmy się wczoraj, mówiła że przeglądała ogłoszenia na wynajem mieszkań w moim mieście. Chce po nowym roku zamieszkać ze mną.
On albo jest ślepy albo udaje że nic nie widzi. Ona cały czas chodzi z telefonem, rozmawiamy i piszemy gdy on jest w domu, dostaje kwiaty i upominki ode mnie.
Wychodzi na całe popołudnia, wieczory, czasami noce. Gdyby ją kochał to zainteresowałby się co robi jego kobieta poza domem. Możliwe że on też ma kogoś na boku, mieszkają razem z przyzwyczajenia, ze względu na dobro dziecka.

Jesteś sympatycznym człowiekiem, którego chyba łatwo oszukać, manipulować.

... ale przestań sam siebie oszukiwać! Są 5 lat, być może on jej ufa, zwłaszcza, że nosi jego dziecko, nie kontroluje je, nie sprawdza co robi, jej facet nieźle zarabia, być może czasem potrzebuje spotkać się ze znajomymi, a może ma spotkania biznesowe.

Szukasz namiastek (niby szuka mieszkania??? może niech wynajmie od swojego faceta, skoro kupił kolejne big_smile), by usprawiedliwiać sytuację, by uzasadnić swoje uczucia do niej, ale to droga donikąd.
Wierzysz, że ona się tak afiszuje z tobą przed nim i jego nie ruszają twoje kwiaty, rozmowy z tobą? To może wpadnij do nich na sielankowy obiad, może rozmów się z ojcem dziecka, że on będzie płacił, a ty będziesz zajmował się dziewczyną i dzieckiem. Załatw to męsku!

Szukanie bratniej duszy nie jest proste, im szybciej zakończysz tą relację, otrząśniesz się, tym lepiej dla ciebie.

na zla kobiete trafiles , ale co z Toba ze nie widzisz tego ??

30

Averyl napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:
evalougo napisał/a:

Jesteś sympatycznym człowiekiem, którego chyba łatwo oszukać, manipulować.

... ale przestań sam siebie oszukiwać! Są 5 lat, być może on jej ufa, zwłaszcza, że nosi jego dziecko, nie kontroluje je, nie sprawdza co robi, jej facet nieźle zarabia, być może czasem potrzebuje spotkać się ze znajomymi, a może ma spotkania biznesowe.

Szukasz namiastek (niby szuka mieszkania??? może niech wynajmie od swojego faceta, skoro kupił kolejne big_smile), by usprawiedliwiać sytuację, by uzasadnić swoje uczucia do niej, ale to droga donikąd.
Wierzysz, że ona się tak afiszuje z tobą przed nim i jego nie ruszają twoje kwiaty, rozmowy z tobą? To może wpadnij do nich na sielankowy obiad, może rozmów się z ojcem dziecka, że on będzie płacił, a ty będziesz zajmował się dziewczyną i dzieckiem. Załatw to męsku!

Szukanie bratniej duszy nie jest proste, im szybciej zakończysz tą relację, otrząśniesz się, tym lepiej dla ciebie.

Ona miała taki pomysł żeby zamieszkać w jego drugim mieszaniu big_smile
Dziękuje Wam za opinię z zewnątrz. Podjąłem decyzję, chce to zakończyć.

31

zagubiony80 napisał/a:

Witam, chciałbym uzyskać od Was poradę.
Mam 25 lat i jestem w pierwszym poważnym związku z dziewczyną w moim wieku. Poznaliśmy się w styczniu przez internet. Pierwsze spotkanie było po kilku dniach od pierwszej wiadomości. Był długi spacer, rozmowa, dziewczyna bardzo mi się spodobała i ja jej też. Po kilku dniach planowaliśmy kolejne spotkanie, lecz dzień przed napisała że jest w ciąży z byłym. Do drugiego spotkania w styczniu niedoszło, cały czas pisaliśmy ze sobą. Mówiła że wynajmuje mieszkanie ze współlokatorem. W kwietniu spotkaliśmy się po raz drugi i od tego czasu spotykamy się co kilka dni, było kilka wspólnych wyjazdów weekendowych. Niedawno powiedziała że ona cały czas mieszka z byłym, ale żyją obok siebie, chce tylko mnie. Lecz przed znajomymi i rodziną udają szczęśliwą parę. On często mówi o ślubie i niczego się nie domyśla. Chcemy zamieszkać razem po nowym roku. Bardzo ją kocham, ale czasami mam chwile zwątpienia, nie wiem czy nie popełniam błędu.

Jasne,że popełniasz błąd i to wielki,dziewczyna mieszka z byłym chłopakiem z którym w dodatku jest w ciąży,przed znajomymi i rodziną afiszują swoje szczęście ,a Ty jeszcze się pytasz czy popełniłeś błąd??? Daj sobie z nią spokój,bo z tej mąki raczej żadnego chleba nie będzie. Chyba,że chcesz żyć w trójkącie, to gratuluję. A tak na marginesie,dosyć szybko się zakochujesz.

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

32

Niestety nie potrafię przestać o niej myśleć i się z nią rozstać. Cały czas słyszę jak bardzo mnie kocha, tylko ze mną będzie szczęśliwa, mówi że jestem tym jedynym. Ja też ją kocham, ale gdy opowiada o tym jak im się mieszka, odwiedzinach rodziców, jest to dla mnie trudne i wtedy łapię doła. Zastanawiam się jak to będzie i czy to ma jakikolwiek sens.

33 Ostatnio edytowany przez Averyl (2018-07-19 09:56:00)

zagubiony80 napisał/a:

Niestety nie potrafię przestać o niej myśleć i się z nią rozstać.

Jeśli nie potrafisz bez niej, sobie żyj z nią, korzystaj z życia - wkrótce jak jej "piłka" urośnie to gimnastyka łóżkowa będzie bardziej skomplikowana.
Znajdź sobie lepszą pracę, bo jak ojciec zorientuje się, co jego "narzeczona" robi, to wywali ją na zbity pysk, pewnie rodzina też się odwróci, więc będziesz miał na utrzymaniu miłość swojego życia i jej dzieciaka.
No i dobrze byłoby gdybyś zapisał się na kurs samoobrony, albo ubezpieczył swoje piękne lico, bo jej tzn. "ex" może być niezadowolony z waszej aktywności.

a i tak na zapas zapisz się na jakąś terapię psychologiczną, bo za kilka miesięcy jak się już jej znudzisz, to ona sobie znajdzie nowego fagasa, a ty dalej będziesz wzdychał za nią.

34

zagubiony80 napisał/a:

Zastanawiam się jak to będzie i czy to ma jakikolwiek sens.

Nigdy sie nie dowiesz jak nie sprobujesz.
Sens ma wszystko, bo poprzez kazda nowa sytuacje nabieramy tzw. zyciowego doswiadczenia.
To czy ja naprawde kochasz i jak mocno, okaze sie po czasie, po tym jak ze soba zamieszkacie, w zwyklej codziennosci.
Dlaczego wiec zwlekac... ?

35

pinkpiwonia napisał/a:

To czy ja naprawde kochasz i jak mocno, okaze sie po czasie, po tym jak ze soba zamieszkacie, w zwyklej codziennosci.

Bo ona wcale nie ma zamiaru z nim zamieszkać? big_smile

36 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2018-07-19 11:11:18)

pinkpiwonia napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:

Sens ma wszystko, bo poprzez kazda nowa sytuacje nabieramy tzw. zyciowego doswiadczenia.

W tym rzecz ze nie zamieszkaja razem bo ona juz mieszka z partnerem ktoremu zaraz urodzi dziecko.
Edit:co do decyzji Autorka nie zaskoczyla mnie ona wcale. Miekka faja ktora wiaze sie z kobieta zajeta i ciezarna nie bedzie miala na tyle jaj i szacunku do siebie zeby sie z takiego chorego ukladu wyrwac. A wszystko w imie slow o milosci.. Ahhh oby to wielkie love zlagodzilo bol utrzymywania laski i obcego dzieciaka jak rowniez prawego sierpowego od tatusia, bo to ze Autor dostanie (i to calkiem zasluzenie) po mordzie jest wiecej niz pewne.

37

pinkpiwonia napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:

Ja chciałbym zamieszkać z nią już teraz, ona boi się jego reakcji i opinii innych. W ciąży lepiej unikać stresu i takich sytuacji.
Chce wyprowadzić się od niego po nowym roku, tylko czy nie zabraknie jej odwagi sad

38

zagubiony80 napisał/a:
pinkpiwonia napisał/a:
zagubiony80 napisał/a:

Ja chciałbym zamieszkać z nią już teraz, ona boi się jego reakcji i opinii innych. W ciąży lepiej unikać stresu i takich sytuacji.
Chce wyprowadzić się od niego po nowym roku, tylko czy nie zabraknie jej odwagi sad

Haha masakra jaki z ciebie frajerzyna. Moge nawet bana za to dostac ale serio idota z ciebie. Po porodzie beda chrzciny, zachwyty dziadkow i strach zeby zawalu nie dostali ze wnuczus nie bedzie przez ojca wychowywany. Ale czekaj czekaj, doczekasz sie.... Prania po pysku jak sie wyda na bank big_smile

Posty [ 1 do 38 z 63 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018