Facet poznany na Tinderze zwierzył się z gwałtu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Facet poznany na Tinderze zwierzył się z gwałtu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: Facet poznany na Tinderze zwierzył się z gwałtu.

Poznałam kilka dni temu pewnego faceta na Tinderze. Nie spotkaliśmy się jeszcze. Dziś po kilku dniach wszedł delikatnie temat seksu. Facet mówi, ze ma złe doświadczenia w tej materii więc pociągnęłam go za język. Zwierzył mi się bezpardonowo, że jego ex chciała złapać go na ciąże wrzucając mu do piwa jakieś prochy, po czym obudził się w chwili gdy miał w odbycie jej pięść a po pewnym czasie ex zawołała swojego psa do wspólnej zabawy.

Pytanie - spotkałybyście się z nim?

"Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba, jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła." Carl Gustav Jung
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet poznany na Tinderze zwierzył się z gwałtu.

trollujesz, prawda?

Albo on trolluje Ciebie.
Bo inaczej powinnaś doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jak mało prawdopodobne jest to o czym piszesz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Nie trolluje. On chyba też nie bo za chwilę mówi jak to sobie świetnie psychicznie poradził z tą sytuacją i traktuje teraz ją jako "przykry incydent"

A z tą pięścią w odbycie... wydaje mi się, że nie jest to niemożliwe. Ale nie w tym rzecz. Koleś pisze o takich rzeczach trzeciego dnia internetowej znajomości. No coś nie halo z nim. Nie byłam gotowa na takie zwierzenia.

"Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba, jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła." Carl Gustav Jung
Reklama

4

My tez nie jesteśmy.

5

Sorry smile

Czas odinstalować Tindera

Reklama

6

Medulla napisał/a:

Sorry smile

smile Do biegu ! Gotowi ? START !

7 Ostatnio edytowany przez Jovanna (2018-06-13 07:39:24)

Mnie ten fisting nie przeraza.  Najabrdziej nurtuje mnie ten pies, bo wkroczyl do akcji, kiedy ten koles juz byl przebudzony. To w końcu gwałt, czy sie puknal z psem? I jak oskarżyc psa o gwałt? Wiesz, takie sprawy w sadzie moga ciagnac sie latami. A pies jak sie nie przyznal, tak sie nie przyzna:/ Nie ładuj sie w to!

Muzyka daje powera! (; Łap za słuchawki i biegnij swoją drogą ^^

8 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-06-13 07:42:17)

Medulla napisał/a:

Hej, mam duże wątpliwości co do swojej terapeutki i jakości terapii.

Z moim partnerem mieliśmy ostatnio nieco problemów - jesteśmy trochę skrajnościami (ja ateistka on osoba wierząca) - o których terapeutka jest na bieżąco informowana.

Ostatnio wyszłam z terapii totalnie rozjechana. Terapeutka stwierdziła, że miedzy mną a moim partnerem nie ma chemii, że nie widzi tu zachwytu nad drugą osobą i nie bardzo wyobraża mnie sobie na moim ślubie z tym mężczyzną. Dodała, że ludzie kochają się, są ze sobą w zachwycie i dlatego pragną ślubu i dziecka, a u mnie tej chemii nie widać.

Wyszłam z tej terapii załamana. Owszem mieliśmy z partnerem dużo problemów przez ostatnie miesiące ale docieramy się i planujemy wspólną przyszłość.

Odnoszę wrażenie, że terapeutka pokazując mi wizję idealnego związku, doprowadziła mnie do frustracji, że to nienormalne, że przekroczyła granicę.

Co o tym myślicie?

Czy oprócz tej terapii bierzesz jeszcze jakieś tabletki, Autorko?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

9

A tak z ciekawości?
Rozstałaś się już z partnerem ?
Ponieważ o ile dobrze pamiętam ,jestes na terapii ,masz narzeczonego i nie jest to 'otwarty' związek ;-)

10

Medulla napisał/a:

A z tą pięścią w odbycie... wydaje mi się, że nie jest to niemożliwe.

Zapewniam Cię, że jest jak najbardziej możliwe. Ale kolega prawdopodobnie robi Cię w konia, ściemnia. Daj sobie spokój.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

11

Pewnie autorka rozstała się z facetem i teraz poznaje na tinderze innych.
Koleś chyba cię trollował, wątpie, żeby tak łatwo było mówić o takiej traumie wink

12

Tak, rozstałam się z partnerem.

Gość z Tindera chyba nie trolował. Różne ludzie miewają przygody. Skutecznie odrzuciło mnie od tinderowania a to lepiej bo powinnam teraz pobyć sama i skupić się na sobie, terapii i leczeniu.

13 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-06-13 10:11:46)

Medulla napisał/a:

Tak, rozstałam się z partnerem.

Gość z Tindera chyba nie trolował. Różne ludzie miewają przygody. Skutecznie odrzuciło mnie od tinderowania a to lepiej bo powinnam teraz pobyć sama i skupić się na sobie, terapii i leczeniu.

Na pewno. Szczególnie mają przygody z psem.

14 Ostatnio edytowany przez Medulla (2018-06-13 10:05:58)

Lady Loka dlaczego to ja mam zmieniać leki?

Lady Loka zgłosiłam Twoje chamstwo moderatorom.

15

Medulla no błagam.
Gość Ci pisze o seksie z psem, a Ty idziesz w zaparte, że na pewno mówił prawdę...

Albo trollujesz, albo leki, które bierzesz, zmieniają percepcję.
Skoro twierdzisz, że nie trollujesz, to zmień leki.

Już tu kiedyś była dziewczyna, która pisała o seksie z psem. Nic nowego nie wymyślono.

16

Lady Loka nie przedstawiłam w pełni tej historii. Koleś pisał, że przebudził się po tych prochach gdy miał rękę w d*pie a laska za chwilę zawołała swojego psa. Ocucił się i nic więcej się nie zadziało. Mówił, że spał do rana siedząc w kącie, zawinięty w kłębek we własnym domu. Tyle.

Nie rozumiem za to czemu przywołujesz moje leczenie i chorobę w chamski sposób, sugerując zmianę leków. Weź dziewczyno się opanuj.

17

Medulla napisał/a:

Lady Loka nie przedstawiłam w pełni tej historii. Koleś pisał, że przebudził się po tych prochach gdy miał rękę w d*pie a laska za chwilę zawołała swojego psa. Ocucił się i nic więcej się nie zadziało. Mówił, że spał do rana siedząc w kącie, zawinięty w kłębek we własnym domu. Tyle.

Medulla napisał/a:

Zwierzył mi się bezpardonowo, że jego ex chciała złapać go na ciąże wrzucając mu do piwa jakieś prochy, po czym obudził się w chwili gdy miał w odbycie jej pięść a po pewnym czasie ex zawołała swojego psa do wspólnej zabawy.

Ja bym się chciała dowiedzieć, w jaki sposób można faceta złapać na ciążę, wkładając mu rękę do tyłka? Sprawdzała, czy da radę dziecko urodzić? Nie widzisz sama sprzeczności w tym, co piszesz?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

18 Ostatnio edytowany przez Medulla (2018-06-13 10:22:58)

ha ha a w tym owszem sprzeczność dostrzegłam. Też mnie to rozbawiło - ciąża odbytnicza big_smile

Może rzeczywiście gość trolował. Później jeszcze coś pierniczył, że ona przez cały związek chyba mu coś dosypywała

No facet ma coś z deklem ewidentnie. Może mu się nie spodobałam i zaczął mnie trololololo

19

W pierwszym poście pisałaś o tym, że zawołała psa do wspólnej zabawy. To co, piłkę mu rzucała?

Albo zdecyduj się na jedną wersję, albo na następny raz wymyśl coś bardziej prawdopodobnego.

20

Że wymyśliłam to? Niestety nie. Nie mam takiej potrzeby ani tak chorej fantazji.

21

A ja autorce wierze. Możliwe też że to był świr, skoro twierdził że mu coś dosypywała cały zwiazek? -paranoik? jakiś mitoman może? albo po prostu psychol.
trafiają się tacy na tinderze smile

22

Koleś mówił, że jest typem introwertyka i nie szuka seksu tylko uczucia. Po drodze wspomniał o tym, że za małolata przeżył w domu piekło (mieszka sam z mamą więc pewnie ojciec dokuczał). Gdy nawiązałam w jednej rozmowie do seksu, stwierdził, że jest zepsuty przez byłe w tej materii. Pierwsza wstydziła się z nim wychodzić na miasto bo uważała, że był gruby. Kolejna odurzała go właśnie dragami i ta ręka w tyłku... Po czym nastąpiły wiadoości o tym jak on sobie świetnie poradził psychicznie z tymi sytuacjami (zaprzeczył sobie) bo jest silny psychicznie  i potraktował to jako niemiły incydent. Mieliśmy spotkać się na kawę w weekend ale usunęłam Tindera i kontakt z nim bez tłumaczeń. Ręce mi opadły.

23

słusznie wink ale nie trzeba od razu skreślać całej aplikacji big_smile

24

Sosenek racja ale ja i tak weszłam tam dla rozrywki bo ciężko po związku przyzyczaić się do samotnych dni, wieczorów zwłaszcza. Tak sobie czas zabijałam tymi facetami w sieci a po prawdzie nie mam teraz ochoty na związek. Jestem zmęczona ostatnim.

25

Jovanna napisał/a:

I jak oskarżyc psa o gwałt? Wiesz, takie sprawy w sadzie moga ciagnac sie latami. A pies jak sie nie przyznal, tak sie nie przyzna:/

wink

https://pl.wikipedia.org/wiki/Procesy_zwierz%C4%85t_w_%C5%9Bredniowieczu napisał/a:

Zwierzęta domowe najczęściej były oskarżane o morderstwa, przy czym na dziewięć z dziesięciu przypadków oskarżane były wieprze. Należy to tłumaczyć sobie faktem, iż były one w średniowieczu najpospolitszymi zwierzętami hodowlanymi. Po oskarżeniu i złapaniu zwierzęcia, obchodzono się z nim jak z człowiekiem: więziono je w celi, przesłuchiwało się świadków oraz zwierzę (przy czym milczenie odbierano jako przyznanie się do winy), w końcu przekazywano je władzy publicznej, która wymierzała karę.

26

santapietruszka napisał/a:

Ja bym się chciała dowiedzieć, w jaki sposób można faceta złapać na ciążę, wkładając mu rękę do tyłka? Sprawdzała, czy da radę dziecko urodzić? Nie widzisz sama sprzeczności w tym, co piszesz?

Szukała prostaty? lol

"Vigorous prostatic massage: a simple method to retrieve spermatozoa for intracytoplasmic sperm injection in psychogenic anejaculation: Case report"
I. Fahmy A. Kamal M. Metwali C. Rhodes R. Mansour G. Serour M. Aboulghar. Human Reproduction, Volume 14, Issue 8, 1 August 1999, Pages 2050–2053,

Macie nawet źródła naukowe wink.

27

Ma chłopak fantazję

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

28

MysteryP hahaha, czyli jednak kryminał! Padłam^^ dziś się wyloguje z forum jako człowiek oświecony i spełniony:)

Muzyka daje powera! (; Łap za słuchawki i biegnij swoją drogą ^^

29

Medulla napisał/a:

jego ex chciała złapać go na ciąże wrzucając mu do piwa jakieś prochy, po czym obudził się w chwili gdy miał w odbycie jej pięść

Jak ona chciała zajść w ciążę wkładając mu rękę do tyłka? yikes ciekawe, ciekawe...

30 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-06-14 13:22:21)

Gdzie to się wydarzyło? Na Marsie? Przecież jak by mogło w Polsce??
Troll'e lubią to forum.
Piszę to chyba trzeci raz.
Jeśli usuwa to administracja, to proszę mi napisać dlaczego, żebym rozumiał co takiego złego te słowa czynią.

31 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-06-14 13:29:00)

hehheh napisał/a:

Troll'e lubią to forum.
Jeśli usuwa to administracja, to proszę mi napisać dlaczego, żebym rozumiał co takiego złego te słowa czynią.

Jeśli uważasz temat za próbę trollingu, to możesz go zaraportować. Wypowiadając się w wątkach tego typu, sam nakręcasz spiralę trollingu.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

32

Cyngli napisał/a:
hehheh napisał/a:

Troll'e lubią to forum.

Jeśli uważasz temat za próbę trollingu, to możesz go zaraportować. Wypowiadając się w wątkach tego typu, sam nakręcasz spiralę trollingu.

+ produkujesz off top bez końca hehheh.
Czyli w jednej tej przykładowej wypowiedzi dwukrotnie łamiesz regulamin.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

33 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-06-14 16:19:50)

Mhm, to pomyliłem się najwidoczniej. Myślałem, że to było na temat.

Ale skoro karmiłem troll'a, to autorka tego wątku jest troll'em. Nie powinien być on  w takim razie zamknięty?

Medulla napisał/a:

To chyba była nachalna, fałszywa antyreklama Tinder'a.

34

To nie trolling. Różne głupoty ludzie wypisują przez neta.

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Facet poznany na Tinderze zwierzył się z gwałtu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018