Pomóżcie mi podjąć decyzję - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Pomóżcie mi podjąć decyzję

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Pomóżcie mi podjąć decyzję

Witam Was wszystkie .Mam czterdzieści lat dwoje dzieci16 i 8 lat jedno z poprzedniego związku.Z obecnym partnerem jestem 9 lat od pół roku jesteśmy małżeństwem . Mój związek jest nie normalny a ja nie potrafię bo zakończyć.Obecnie wraz z mężem mieszkam w Niemczech.Moj mąż zmienił się kiedy urodziłam naszego syna .To było rok po wspólnym zamieszaniu.Najpierw co dnia zaczął pić piwo .Potem zaczynał upijać się. Jak nie szedł do pracy pil praktycznie cały  dzień. Sam w domu .Zaczynał od 5 piw dziennie dziś jest to nawet 10 .Jest kierowca tira jak ma dłuższą pauzę to również wypije 3-4piwa.Od kilku lat co jakieś kilka dni wyzywa mnie od najgorszych .Twierdzi że zmarnowalam mu życie że be ze mnie i mojego starszego syna mialby lepiej w zyciu .Wyzywa mnie tak ze przykro sluchac .Czasem w nerwach rzuca we mnie różnymi przedmiotami,plùje na mnie .Staram się nie prowokować awantur nie ublizam mu nie odpowiadam na jego zaczepki.Na wszystko patrzą dzieci.On nawet na własnego syna wrzeszczy .Mojego w ogóle nie zauważa a jak już to po to aby na niego nakrzyczeć lub go upokorzyc .Twierdzi że zmieniłam się do niego że to źle traktuje.Postanowilam wrocic doPolski .Stwierdzil ze nie da mi grosza na życie póki jestem w Niemczech .Muszę  tu być jeszcze dwa miesiące zanim skończy się rok szkolny .Potem wyjade .To chyba jedyne wyjście on raczej się nie zmieni.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżcie mi podjąć decyzję

a co będzie z dziećmi? rozumiem, że też chodzą do niemieckiej szkoły? myślę, że dla nich lepiej zostać w Niemczech, większa szansa na rozwój niż mają ja w Poslce. Nie wiem czym Ty się zawodowo zajmujesz ale jeżeli w Polsce znajdziesz dla siebie odpowiednie warunki finansow-mieszkaniowe i czujesz się tutaj lepiej- dlaczego nie. Ale żeby wrócić czy też rozstać się z kimś trzeba mieć jakiś plan. Musisz wszystko dobrze przemyśleć, które miejsce będzie dla Was najlepsze. Jeżeli chodzi o rozstanie z partnerem to jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie żeby jakiś facet miał mówić o moim dziecku że zmarnowało mu życie. Tym bardziej, że ma to wpływ na rozwój tego nastolatka i z pewnością na jego samoocenę. Najlpeszym rozwiązaniem jest rozwód z takim toskykiem. A co do kwestii pieniędzy to są alimenty więc to czy będzie chciał płacić czy nie to nie ma nic do rzeczy jak już będzie miał te alimenty zasądzone. Nie możesz żyć jak mysz pod miotła i czekać aż Pan i Władca będzie w danym dni mniej lub bardziej łaskawym. Ja psychicznie nie wytrzymałabym słuchania takiego gada. Tak naprawdę on się nie zmieni. Od Ciebie zależy czy resztę życia chcesz spędzić w taki sposób aż on Cie psychicznie wykończy czy dasz sobie szansę.

3

W Polsce praciwalam w Banku mam tam mieszkanie w ktorym mieszka moja mama ale mieszkanie jest spore zmiescilbysmy sie .Jestem tu pół roku dzieci chodzą tu do szkoly .Zostawiłem całe życie w pl bo miałam nadzieję że mąż na obczyznie przestanie tyle pić tym bardziej że ma odpowiedzialna pracę. Niestety jest gorzej niż w pl .Tu jestem zdania na jego utrzymanie ponieważ nie pracuje .

Reklama
katarzis2010 napisał/a:

Witam Was wszystkie .Mam czterdzieści lat dwoje dzieci16 i 8 lat jedno z poprzedniego związku.Z obecnym partnerem jestem 9 lat od pół roku jesteśmy małżeństwem . Mój związek jest nie normalny a ja nie potrafię bo zakończyć.Obecnie wraz z mężem mieszkam w Niemczech.Moj mąż zmienił się kiedy urodziłam naszego syna .To było rok po wspólnym zamieszaniu.Najpierw co dnia zaczął pić piwo .Potem zaczynał upijać się. Jak nie szedł do pracy pil praktycznie cały  dzień. Sam w domu .Zaczynał od 5 piw dziennie dziś jest to nawet 10 .Jest kierowca tira jak ma dłuższą pauzę to również wypije 3-4piwa.Od kilku lat co jakieś kilka dni wyzywa mnie od najgorszych .Twierdzi że zmarnowalam mu życie że be ze mnie i mojego starszego syna mialby lepiej w zyciu .Wyzywa mnie tak ze przykro sluchac .Czasem w nerwach rzuca we mnie różnymi przedmiotami,plùje na mnie .Staram się nie prowokować awantur nie ublizam mu nie odpowiadam na jego zaczepki.Na wszystko patrzą dzieci.On nawet na własnego syna wrzeszczy .Mojego w ogóle nie zauważa a jak już to po to aby na niego nakrzyczeć lub go upokorzyc .Twierdzi że zmieniłam się do niego że to źle traktuje.Postanowilam wrocic doPolski .Stwierdzil ze nie da mi grosza na życie póki jestem w Niemczech .Muszę  tu być jeszcze dwa miesiące zanim skończy się rok szkolny .Potem wyjade .To chyba jedyne wyjście on raczej się nie zmieni.

Po co wychodziłaś za niego za mąż pół roku temu, skoro od 8 lat facet Cię tak traktuje?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

5

Miałam zadać takie samo pytanie, ale Santapietruszka mnie uprzedziła. Jesteście ze sobą już kilka lat, problem trwa od dawna, mało tego, sytuacja sukcesywnie się pogarszała, a mimo to zdecydowałaś się wyjść za niego za mąż? Dlaczego? Na co liczyłaś?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama

6

On wcześniej pracował w niemczech więc pół roku nie mieszkaliśmy razem w tym czasie jak przyjeżdżał do pl 2-3 razy w miesiącu to było super .Wyjeżdżając do niemiec miałam nadzieję że tak pozostanie no i chodziło o kwestie formalne .Tu łatwiej się żyje w formalnym zwiazku .

7

Uciekaj od niego. Oszczędź takiej krzywdy dzieciom i sobie. Masz mieszkanie w Polsce, więc masz gdzie się udać. Podaj go do sądu o alimenty. Sama znajdź pracę i pomyśl o dzieciach. To one dodadzą ci siły, żeby coś zmienić. Im szybciej zaczniesz nowe życie tym lepiej. Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno. Daj sobie szansę. Związek musi być oparty na wzajemnym szacunku, mąż nie może tobą pomiatać. Życzę powodzenia!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Pomóżcie mi podjąć decyzję

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018