Blizna po usuwaniu pieprzyków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Blizna po usuwaniu pieprzyków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Blizna po usuwaniu pieprzyków

Hej laski. Ok. miesiąca temu usunęłam dwa pieprzyki laserem. Pomimo upływu czasu blizny nadal są lekko czerwone i widoczne. Smaruję je Contractubexem, ale podobno na efekty trzeba długo czekać. Kiedy to zniknie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Blizna po usuwaniu pieprzyków

Praktycznie są to blizny po oparzeniu, bo laser tkankę odparowuje. Takie blizny mogą blednąć miesiącami niestety. Contractubex to środek także i na blizna pooparzeniowe. Spróbuj wygooglać jakie sa inne środki. Może warto zmienić? Może warto to skonsultowac z dermatologiem.

Miałam podobne zabiegi ale po rozpoznaniu oddziaływania na okoliczne tkanki zdecydowałam się na postępowanie chirurgiczne. Blizna jak kreseczka po miesiącu prawie niewidoczna.

3

Taka rana często goi się nieco dłużnej, dlatego nie ma co panikować, a razie potrzeby warto skonsultować to z lekarzem.

Reklama

4

Contractubex jest bardzo skuteczny , z tym, że ja naklejałam na bliznę plaster ok. 3 miesięcy i wszystko ładnie zeszło, zero zgrubień, przerostów itp.

5

a gdzie masz te blizny? jak nie na twarzy to może spróbuj sobie plastrów sutricon, mi się one super sprawdziły, naklejałam kilka tygodni na bliznę i ani śladu po niej, mają też fajny że do blizn, na pewno kilka tygodni trzeba smarować

Reklama

6

paczuszka1 napisał/a:

Hej laski. Ok. miesiąca temu usunęłam dwa pieprzyki laserem. Pomimo upływu czasu blizny nadal są lekko czerwone i widoczne. Smaruję je Contractubexem, ale podobno na efekty trzeba długo czekać. Kiedy to zniknie?

Plastry  contarctubex są bardzo skuteczne, nakleja się je tylko na noc i wtedy działają najintensywniej. Na efekty czeka się do 3 miesięcy.

7

Ja na twoim miejscu udala sie do dematologa

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

8

Musisz byc cierpliwa smile Krem rzecywiscie dziala, ale trzeba troche czasu - kilka dobrych tygodni codziennego stosowania.

"Marzymy o pokoju ale pokój jest ułudą... na każdym poziomie rządzą rywalizacja, współzawodnictwo i walka."

9

Po takich zabiegach nie ma prawie śladu, ja miałam dwa usuwane, jeden pod pachą i nic z tym nie robiłam tylko naklejałam plaster bo mi się podrażniało to miejsce a drugi na biodrze smarowałam bio oilem chyba z pół roku i nie widać tego, chyba że się ktoś dobrze przyjrzy, wygląda jak ślad po ospie, taki minimalny dołeczek jakby

10

Swoje znamiona miałam wymrażane i zależnie od miejsca w niektórych ślady pozostały do dzisiaj (zostałam o tym uprzedzona, więc wyraźnie było to do przewidzenia), a w innych absolutnie nic nie widać. Jednak ja nic z tym nie robiłam, jedynie zanim zrobił się strupek, to od czasu do czasu odkażałam Octeniseptem.

11

Jednym blizny zostają a drugim nie. Nie wiem od czego to zależy ale tak się dzieje. Mi pomagały plastry contractubex, im szybciej po zagojeniu rany zaczniemy je naklejać tym lepsze będą efekty.

12 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-01 23:19:14)

Moja siostra usuwała pieprzyk w SPAM  w Warszawie. Też o tym myślałam ale bałam się blizn, a ona ma tylko taką malusią kropeczkę. Dziwne, że ciągle masz bliznę, może lekarz powinien to obejrzeć.

13

Ja miałam usuwany pieprzyk kilka lat temu i nawet nie przypominam sobie, żebym używała jakiegokolwiek kremu na blizny a i tak nie został nawet najmniejszy ślad. Myślę, że po prostu u każdego goi się trochę inaczej. Ale jeśli Cię to niepokoi, to idź do dermatologa, zawsze będziesz czuła się pewniej smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Blizna po usuwaniu pieprzyków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018