Zachowawczy mężczyzna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zachowawczy mężczyzna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1

Temat: Zachowawczy mężczyzna

Jakbyście się zachowały wobec nadmiernie zachowawczego mężczyzny, z którego postępowania wyraźnie wynika, że chce być całkowicie pewien, że kobieta, która wciągnie go do łóżka nie oskarży potem o gwałt?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zachowawczy mężczyzna
Grasse napisał/a:

Jakbyście się zachowały wobec nadmiernie zachowawczego mężczyzny, z którego postępowania wyraźnie wynika, że chce być całkowicie pewien, że kobieta, która wciągnie go do łóżka nie oskarży potem o gwałt?

Jeśli ta kobieta faktycznie wciąga jego do łóżka, to raczej on mógłby ją oskarżyć.

A jeśli on, mimo bycia wciąganym - czyli jasnej entuzjastycznej zgody big_smile - się nie daje, to albo kobieta mu się nie podoba, albo jest aseksualny albo jest impotentem, albo... Tak bardzo ją szanuje, że jej w życiu nie przeleci, bo jest za grzeczny na to.

3

Dobra to mnie zastanowiło: w jaki sposób nadmiernie zachowanie ostrożności ma wpłynąć na ewentualne zmniejszenia prawdopodobieństwa oskarżenia o gwałt? Moim zdaniem trudno tutaj szukać korelacji. Albowiem jedno nie ma wpływu na drugie. Niestety jeśli się obawiasz jakiejś niewiasty to odpuść sobie Panie zachowawczy - tak dla 100% pewności, aby później nie płakać tongue.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Grasse (2018-03-07 22:16:46)

CatLady napisał/a:

Jeśli ta kobieta faktycznie wciąga jego do łóżka, to raczej on mógłby ją oskarżyć.

Ale to nie istnieje przecież w praktyce.

Leśny_owoc napisał/a:

Dobra to mnie zastanowiło: w jaki sposób nadmiernie zachowanie ostrożności ma wpłynąć na ewentualne zmniejszenia prawdopodobieństwa oskarżenia o gwałt?.

Pocałunek na piątej randce, to nie seks na pierwszej. Oglądacie lombard? wink Wiem, w sumie bajka dla dorosłych. Chociaż co jakiś czas, chcąc się zemścić na swoim byłym pracodawcy - a wiem, że Duńczycy z centrali myślą główką (w końcu postępowy kraj ...),  zrodził mi się szatański pomysł, żeby wynająć panienkę, która zaciągnie takiego Pana do łóżka a potem oskarży.

5

Grasse napisał/a:
CatLady napisał/a:

Oczywiście, że istnieje.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Reklama

6

To musi być troll... musi...

Miałem taki przypadek w dalszej rodzinie......dziewczyna 18 lat pojechała do sanatorium i po imprezie poszła do faceta do pokoju. Tam on skorzystał z okazji, dla niej to był pierwszy raz. Jak wróciła do swojego pokoju to była lekko zszokowana tym co zaszło. Wygadała się współlokatorce a ta zadzwoniła do jej rodziców. Zrobiła się afera, dziewczyna tłumaczyła, że on ją siłą......skończylo się procesem i facet dostał 2 lata.

Po latach się przyznała, że mu zrobiła wielkie świństwo.

8

zwyczajny gość napisał/a:

Miałem taki przypadek w dalszej rodzinie......dziewczyna 18 lat pojechała do sanatorium i po imprezie poszła do faceta do pokoju. Tam on skorzystał z okazji, dla niej to był pierwszy raz. Jak wróciła do swojego pokoju to była lekko zszokowana tym co zaszło. Wygadała się współlokatorce a ta zadzwoniła do jej rodziców. Zrobiła się afera, dziewczyna tłumaczyła, że on ją siłą......skończylo się procesem i facet dostał 2 lata.

I co potem? Nic? Nie było akcji na Facebooku typu Minimum 5 metrów od niej?

9

Grasse napisał/a:

Niech ten mężczyzna po prostu nagrywa całe zdarzenie i sprawa załatwiona big_smile

Grasse napisał/a:

I co potem? Nic? Nie było akcji na Facebooku typu Minimum 5 metrów od niej?

To były czasy przedfejbookowe smile
Ale sędzina była z nadzwyczajnej.......facet nie miał szans.

11 Ostatnio edytowany przez Grasse (2018-03-08 13:53:49)

Nie jestem wielbicielem Ziobry, ale jak czytam takie historie to chyba z sądami coś jest na rzeczy. Ale jak się toczyła ta sprawa potem? Nikt nie zadbał, aby pomawiaczki zostały wykluczone z lokalnej społeczności?

12

Grasse, a boisz się oskarżenia o gwałt, czy ktoś Cię już niesłusznie oskarżał, że przejawiasz zainteresowanie takimi tematami?

13 Ostatnio edytowany przez Grasse (2018-03-08 14:51:46)

Mój największy życiowy błąd - wróciłem do dziewczyny, której matka - gdy szliśmy sami do pokoju - użyła słów "jakby co to krzycz", mimo że poszedłem na zero seksu przed ślubem.

A to, jak głębiej drążę. Jeśli ktoś mi daje prezent pod postacią pieniędzy, a potem mówi, że mu je ukradłem, wówczas raczej nikt mu nie uwierzy. A w tytułowej sytuacji już nie zawsze.

14

Na poważnie czy żartem?
Nie chodź do łóżka z dziewczynami, co do których nie masz pewności.

15

Lady Loka napisał/a:

Gdyby kierować się tą zasadą to pozostaje życie w celibacie sad

Nobody Is Born Gay - GOD

16 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2018-03-08 22:05:20)

Grasse napisał/a:

Nie jestem wielbicielem Ziobry, ale jak czytam takie historie to chyba z sądami coś jest na rzeczy. Ale jak się toczyła ta sprawa potem? Nikt nie zadbał, aby pomawiaczki zostały wykluczone z lokalnej społeczności?

Ojciec dziewczyny był ordynatorem w szpitalu dziecięcym......
Jak pisał Mikołaj Rej 500 lat temu : Prawo jest jak pajęczyna, bąk przeleci wpadnie muszyna.

17

marioosh666 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Gdyby kierować się tą zasadą to pozostaje życie w celibacie sad

A to musisz przelecieć wszystko to, co się nawinie?
Jak się spotykasz tylko na seks to ustalasz wcześniej zasady. Można to zrobić pisemnie i jest zawsze jakaś podpórka.

Jak jesteś w stałym związku to jakieś tam zaufanie się rodzi, prawda?

18

Grasse napisał/a:

Uciekłabym.

19

Lady Loka napisał/a:

Jak się spotykasz tylko na seks to ustalasz wcześniej zasady. Można to zrobić pisemnie i jest zawsze jakaś podpórka.

Rzeczywiście... O tym nie pomyślałem, a to takie proste! Wystarczy papier smile

Lady Loka napisał/a:

Jak jesteś w stałym związku to jakieś tam zaufanie się rodzi, prawda?

Jakieś tak, ale do pełnego zaufania to bardzo daleko.

Nobody Is Born Gay - GOD

20

A na czym dokladnie mialaby polegac ta - jak to okresliles - zachowawczosc? Jesli na dokladnych pytaniach przed seksem (czy faktycznie tego chce, co mozna w trakcie a czego nie mozna) to jak najbardziej mi takie zachowanie pasuje.

21

marakujka napisał/a:
Grasse napisał/a:

Uciekłabym.

Też.
Autorowi polecam zawiązanie na supełek i po kłopocie tongue

22

Grasse napisał/a:
CatLady napisał/a:

Leśny_owoc napisał/a:

Dobra to mnie zastanowiło: w jaki sposób nadmiernie zachowanie ostrożności ma wpłynąć na ewentualne zmniejszenia prawdopodobieństwa oskarżenia o gwałt?.

Pocałunek na piątej randce, to nie seks na pierwszej. Oglądacie lombard? wink Wiem, w sumie bajka dla dorosłych. Chociaż co jakiś czas, chcąc się zemścić na swoim byłym pracodawcy - a wiem, że Duńczycy z centrali myślą główką (w końcu postępowy kraj ...),  zrodził mi się szatański pomysł, żeby wynająć panienkę, która zaciągnie takiego Pana do łóżka a potem oskarży.

Czyli masz poważne problemy psychiczne wink. To szukasz pomocy tam gdzie nie trzeba - nie u "Wynajętej laski", a po prostu u specjalisty psychologa.
Jeśli uważasz, że źle traktują Ciebie w pracy to panie idealny trzeba ruszyć samemu główką i znaleźć lepszą. Matko jakie problemy...

23

Leśny_owoc napisał/a:

Jeśli uważasz, że źle traktują Ciebie w pracy to panie idealny trzeba ruszyć samemu główką i znaleźć lepszą. Matko jakie problemy...

Nie przedłużyli mi umowy, chociaż nadrabiałem zaległości za całą bandę leni, zatrudnionych za błogosławieństwem współmałżonków. Wracając do tematu, w moim katalogu zachowań coś takiego jak przygodny seks nie istnieje, żeby doszło do zbliżenia, musi być uczucie, emocja, wtedy to ma wartość. Wiem, pantoflarstwo wink

24

Grasse napisał/a:

(...) chcąc się zemścić na swoim byłym pracodawcy - a wiem, że Duńczycy z centrali myślą główką (w końcu postępowy kraj ...),  zrodził mi się szatański pomysł, żeby wynająć panienkę, która zaciągnie takiego Pana do łóżka a potem oskarży.

Grasse napisał/a:

Nie przedłużyli mi umowy, chociaż nadrabiałem zaległości za całą bandę leni, zatrudnionych za błogosławieństwem współmałżonków.

W głowie się nie mieści jak on mógł tak perfidnie postąpić, ten pracodawca? Dla takiego krwiopijcy to nawet śmierć byłoby za mało big_smile big_smile

A tak na serio, to strasznie słabe jest. Nie szkoda Ci życia na rozmyślania o tej całej "zemście"?

Nie czyń samej siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz (Janis Joplin)

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi (Edward Stachura)

25

Grasse napisał/a:
Leśny_owoc napisał/a:

Nie przedłużyli mi umowy, chociaż nadrabiałem zaległości za całą bandę leni, zatrudnionych za błogosławieństwem współmałżonków.

Zacytuję "powinni Ciebie wykluczyć z lokalnej społeczności"... to nie jest normalne, aby w taki sposób rozwiązywać sprawę to bardzo świadczy o człowieku. Jak wcześniej napisałam - dobry pracownik szybciej czy później znajdzie sobie pracę, a po drugie skąd wiadomo czy Twoje odczucia nie są subiektywne i daleko mijają się z prawdą?
Jaki pracodawca przedłużyłby umowę pracownikom, którzy nic nie robią, a wyrzucił tylko jednego dobrze prosperującego? No takie bajeczki to można sobie wciskać wink...

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zachowawczy mężczyzna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018