Trójkąt... za i przeciw, opinie i porady. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Trójkąt... za i przeciw, opinie i porady.

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 68 ]

1 Ostatnio edytowany przez Bianka1987 (2018-02-04 19:59:38)

Temat: Trójkąt... za i przeciw, opinie i porady.

Hej.
Słowem wstępu powiem że wiem że tamatów o trójkącie było już trochę, jednak większość kilku letnich więc pozwólcie mi zacząć:

Jesteśmy razem około 10 lat, bardzo zgrana para, udany sex - coraz odważniejszy. Realizujemy fantazje tz. różne miejsca, pozycje, anal, oral. Wysyłami sobi często fotki zbreźne itp. Nie mogę kompletnie nażekać na męża i wierzę że on na mnie. Potrafimy mieć 2-3 orgazmy na noc.

Kiedyś tam mąż w żartach wspomniał o trójkącie, o dziwo powiedział o trójkącie 2m + 1K. Nawiązałam lekko temat ale nie wróciłam do tego, wiem że u nas tak to działa że takie tematy jeśli chcę to muszę kontynuować by dać mu znak że mnie zainteresowały. Pewnie odebrał to jako zamknięcie tematu.

A... poprostu wstydziłam się tego że mnie to podnieca, samo to że on to zasugerował i by przy tym był. Miałam takie fantazje i zawsze  z nim jako tym głównym w trójkącie.
Ufamy sobie tak bardzo że wieże że była by to zabawa bez miłość, zazdrości. Kocham go nad życie.

Myśle o tym czasem, również w nagrodę dla niego i z ciekawości 2k + 1m jest zachęcające.

Pytania:

1. Czy porozmawiać z nim o tym czy czekać na jego ruch by nie wyjść na zdegradowaną dziw***?
2. Czy powinnam ustalić jakieś zasady by nie czuł się zazdrosny np. bez całowania, bez flirtu poprostu czysty sex.
3. Czy powinnam mu powiedzieć coś typu np. ten twój kolega jest atrakcyjny, czy lepiej wybierać partnera razem, tak bezimiennie jak przedmiot
4. Wszelkie porady co i jak
5. Porozmawiać z nim o tym że może to być trudne dla niego jak bym była mocno podniecona z innym  w srodku?
6. TRZYMAĆ TO W SFERZE NIESPEŁNIONYCH FANTAZJI JAK WIĘKSZOŚĆ KOBIET ????

Ogółem proszę o porady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trójkąt... za i przeciw, opinie i porady.

Wszystko tak naprawdę zależy od Waszej relacji. Do przemyślenia, moim zdaniem:

1. Jego zaangażowanie - czy do tej pory, on rzucał jakieś inne "luźne" fantazje, do których później nie wracał, czy za każdym razem przynajmniej dyskutowaliście jego pomysły. Jeśli mocno podejrzewasz, że on ten pomysł rzucił ot tak, bardziej jako podniecającą ideę, którą niekoniecznie chciałby zrealizować, to radziłabym poczekać. Jeśli wróci do tematu, to wtedy możesz go pociągnąć, będziesz miała większą pewność, że nie wyjdziesz na "zdegradowaną dziw**". (Swoją drogą, skoro tacy jesteście seksualnie otwarci, to w ogóle jest możliwe, że on spojrzy na ciebie w kategoriach "zdegradowanej dziw**", jeśli przyznasz się do fantazji o trójkącie? Czy to taki lęk bardziej "no bo przecież jasne, że wszyscy tak by pomyśleli"?).
2. Jego (Twoje też) podejście do seksu - szczerze, czy możecie w 100% odłączyć seks od uczuć + czy Ty jesteś w stanie w 100% "wyłączyć" fizyczny pociąg do faceta, z którym się przespałaś i było Ci dobrze. Generalnie, czy trójkąt faktycznie będzie tylko fizycznym doświadczeniem i czy nie będziesz potem miała ochoty na dalsze przygody z panem nr 3 (nawet nie o zdradę fizyczną mi chodzi, ale np. o namawianie mężą na powtórkę, chociaż on np. spróbuje i dojdzie do wniosku, że go to nie bawi).
3. Zazdrość - znów, szczerze, czy to nie będzie dla was (w układzie 2m+k, głównie dla męża) powód do zazdrości; to jest etap, na którym ja i mój facet bardzo zdecydowanie i świadomie się zatrzymaliśmy, oboje po prostu bylibyśmy zazdrośni zarówno o fizyczną jak i o emocjonalną stronę i to nie było warte realizacji tej konkretnej fantazji; sam fakt, że facet temat poruszył w teorii nie znaczy jeszcze, że w praktyce nie miałby z takim układem problemu; tu też warto omówić kwestię potencjalnego trzeciego. Miałam kiedyś propozycję trójkąta (studencka impreza, o jedną butelkę martini za daleko wink ) - moja mprzyjaciółka, jej wieloletni chłopak (mój kumpel) i ja na dokładkę. Nawet pijana wiedziałam, że to nie jest dobry pomysł, że to nam spieprzy totalnie relacje. Także nie radzę wyskakiwać od razu z wyznaniami o atrakcyjności kumpla - zacznijcie w ogóle od zastanowienia się i wspólnego zdecydowania, czy szukacjie kogoś wśród znajomych, czy raczej kogoś totalnie obcego.
4. 2k+m - wiem, że o tym mąż nie mówił, ale dla mnie to jest logiczny progres; przede wszystkim, czy na taki układ też jesteś otwarta i czy on też ma na to ochotę; jeśli tobie spodoba się 2m+k, on może zechcieć, żeby następnym razem spróbować trójkąta "dla niego"; jeśli nie przedyskujecie tego już teraz, może się skończyć tym, że zrealizujecie fantazję o trójkącie "dla ciebie", potem on będzie chciał 2 panie, ty powiesz, że nie, a on będzie mieć pretensje, że przecież on dla Ciebie się poświęcił, przemógł zazdrość - lepiej z góry omówić wszystkie opcje.
5. Absolutnie ustalić wszystkie opcje, co jest dozwolone, co nie - całowanie, dotykanie, seks, flitr, rozmowa, czy akcja z panem nr 3 jest dozwolona tylko jak oboje są z tobą, czy może być na zmianę, raz z jednym, raz z drugim, może np. twój mąż chciałby sobie popatrzeć. I, przede wszystkim, jak dacie sobie w razie czego znać, że jednak chcecie przerwać zabawę i co wtedy (łącznie z logistyką, co jeśli umówicie się np. w waszym domu i wycofacie się w środku akcji w środku nocy - wystawiacie gościa za drzwi w skarpetkach? Dajecie mu czas na prysznic?)

3

Gdzieś czytałem na tym forum. Mąz też cos takiego zaproponował. Ale po obejrzeniu sobie żonki z innym facetem podczas seksu, kompletnie mu się odmieniło. Nie wiem jak się to skończyło, ale chyba nie za ciekawie dla ich obojga.

4

Dzieki Ruda102.
Daje mi twoja odpowiedz do myślenia.
A może po prostu zejść na temat sexu z inna parą z wymiana partnerów byśmy obydwoje czuli sie ... Wynagrodzeni. ????
Chyba tez łatwiej było by taka parę znaleźć.
Jeśli chodzi o zaangażowanie myśle że moj mąż chciałby, to taki jego sposób na wybadanie mnie. Stara sie byc delikatny mimo ze to nie delikatna sprawa, stad tez moje obawy o opini mimo ze jesteśmy otwarci nie wyskoczę tak nagle z tekstem chodź weźmiemy drugiego faceta, chyba rozumiesz o co chodzi.
Co do zasad rozumiem i dzieki za poradę, trzeba je poprostu ustalić z partnerem.
Myśle ze jak juz porozmawiamy o tym to bede go męczyła długi okres o to jak by sie czuł gdyby ktoś obcy wszedł we mnie, jak by reagował, czy to go kręci, ogółem o jego fantazje i odczucia włączając te negatywne. Jeśli wyczuje ze chce tego tak jak ja dla nas a nie dla mnie to rozwinę temat z propozycja może pary.
Może było by mi raźniej gdybym wiedziała ze on tez z tego bedzie miał mega zabawę i przeżycie.
Piszesz ważna rzecz, czy nie było by tak ze ten pan nr 3 (czyli 2 wink ) nie spodobał by mi sie zabardzo. Ze sex z innym by nas nie wciągnął.
Gdzies czytałam ze rozwiązaniem jest zabawa z nikim z otoczenia kolegów znajomych, blisko mieszkających, poprostu jedna noc i żadnego tele itd. Ale jakoś mnie przeraża sex z nieznajomym, choroby itp.

5

balin napisał/a:

Gdzieś czytałem na tym forum. Mąz też cos takiego zaproponował. Ale po obejrzeniu sobie żonki z innym facetem podczas seksu, kompletnie mu się odmieniło. Nie wiem jak się to skończyło, ale chyba nie za ciekawie dla ich obojga.

Rozumiem, i biorę to pod uwagę. Narazie moje wpisy są czysto hipotetyczne nawet bez fazy jakich kolejek planów w trakcie realizacji, poprostu forum.
Jeśli ktoś to zrobił i miał potem problemy tym bardziej proszę o odpowiedz.

6

Bianka1987 napisał/a:

Dzieki Ruda102.
(...) jakoś mnie przeraża sex z nieznajomym, choroby itp.

Nie ma sprawy - podzieliłam się tym, co sama omawiałam z moim lubym, a że oboje jesteśmy obsesyjnymi organizatorami, to wyszła niezła lista kwesti... wink

Totalnie rozumiem ten lęk. My w sumie też się na tym zatrzymaliśmy. Tzn. wiedzieliśmy, że opcja "po znajomości" nie wchodzi w grę, bo dla nas obojga to mega niekomfortowe psychicznie. A z drugiej strony, trudno najpierw iść we trójkę na pełen panel badań i diagnozę - rujnuje fantazję wink Po znajomości, to można zapytać, czy ktoś nie ma np. żółtaczki i liczyć na szczerą odpowiedź.

7 Ostatnio edytowany przez karolinadd (2018-07-14 17:09:12)

Jakiś czas temu zerwałam z chłopakiem i wyprowadziłam się od niego. Teraz wróciłam z dwutygodniowego wyjazdu w zasadzie mieliśmy tu trójkąty a w zasadzie pięciokąty. Wszyscy jesteśmy z przedziału wiekowego 19-25 lat. Młodsza koleżanka Kaśka, którą znam z podstawówki a niedawno się spotkałysmy zaproponowała mi wyjazd. Powiedziała, że jedzie z kolegą i jeszcze jej koleżanka z kolegą. Wypożyczają kampera i sobie pojeździmy. Kamper swobodnie mieści do spania 5 osób, dolny poziom 3 miejsca, górny poziom 2 miejsca. Zapytałam, czy ta jej koleżanka i kolega to jej chłopak? Powiedziała, że nie. Ten jej kolega, to też nie jest jej chłopak, a tylko kolega.
Pojechaliśmy, niestety było dośc ciepło, więc po prostu podczas spania musieliśmy ograniczyć ubranie do minimum. Wszystko było na wesoło. Ponieważ miałam dośc dużą przerwę od seksu, to skorzystałam z okazji i z Kamilem i z Patrykiem. Mało miejsca w tym kamperze na górze, nie było możliwości się rozwinąć.
Dwóch kolegów Kamil (23l), Patryk (20l) mieli bardzo fajnie, bo mogli się wtulać w nasze ciała. Anka trochę nieśmiała, ale po kilku nocach straciła niesmiałość, gdy w różnych konfiguracjach to na dole, to na górze spaliśmy wtuleni w swoje nagie ciała. Tzn. nie tak do końca nagie, bo my dziewczyny tylko góra.
Podczas tej wyprawy najczęsciej zatrzymywaliśmy się poza miastami na stacjach benzynowych na noc, a w dzień gdzieś a to w lesie, a to nad jeziorem.
Koleżanka Anka w wieku lat 19 potem powiedziała mi, że na tym wyjeździe z Patrykiem zrobiła to pierwszy raz, powiedziałam jej, że jeśli Kamil będzie chciał, to może odmówić, powiedzieć, że zaczynasz dopiero aktywność i nie chcesz tak, wolisz z Patrykiem. Anka zapytała, dlaczego ja to zrobiłam i z jednym i z drugim, powiedziałam szczerze: byłam w dwóch związkach i miałam przerwę od seksu i mi akurat nie przeszkadza, ze i z jednym i zdrugim tak się stało. Zapytałam Ankę, dlaczego zrobiła to z Patrykiem? Powiedziała, że poczuła, się gotowa akurat w tym momencie.

ktoś mógłbym pomyśleć, że organizowaliśmy sobie jakieś seksualne orgie, a na 14 nocy, to w zasadzie seksu to było chyba 5 lub 6 razy

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

8

wydaje mi się że mąz nie nazwałby Cie zdegradowaną dziw....:) w końcu sam to zaproponował.

fajne są takie spontany jak opisała koleżanka wyżej ale nie wszyscy mają takie okazje.

a teraz jak do tego podchodzisz po czasie?

u mnie było tak że na imprezie tańczyłam z innym chłopakiem a mój się przyglądał ale nic nie mówił. potem mi wyznał że wyglądałam jakbym się do niego kleiła i że to go nakręciło. myślałam że za dużo wypił i bredzi a jak mi powiedział za jakiś czas o fantazji że robię innemu chłopakowi laskę to się obruszyłam i chodziłam wkurzona bo co ja jestem jakaś obciągara? po  jakimś czasie mi minęła złość i sama się wkręciłam rozkminami jakby to było. czułam się z tym zle z początku a teraz jest to moją fantazją którą chce zrealizować.
jesteśmy na etapie ustalania co jak kiedy z kim i gdzie. mój chłopak mówi ż lepiej spróbować niż żałować:)

9

morena19 napisał/a:

fajne są takie spontany jak opisała koleżanka wyżej ale nie wszyscy mają takie okazje.

Okazje do trójkątów lub pięciokątów można sobie stworzyć, zresztą nikt z naszego grona nie uważa, że coś tu przegięliśmy.

Wyjechaliśmy w piątek 29 czerwca po 10:00, zatrzymalismy się w jakiejś miejscowości kupić coś na kolację i na śniadanie, a na nocleg zatrzymaliśmy się ok. 22:00.
Pierwsza noc to nie wiedzielismy jak się zorganizować, po śniadaniu ok. 8:00 pojechalismy dalej, zatrzymując się po drodze bo akurat był jakiś zameczek do odwiedzenia. Znaleźliśmy jakieś coś w rodzaju kempingu, to zatrzymaliśmy się już ok. 18:00, poleniuchowaliśmy i spać. Było trochę ciepło, więc Kaśka spała bez góry, my we trzy spalismy na dolnym pokładzie, chłopaki we dwóch na górnym nad dachem, mówili, że tam duszno jest strasznie, ale udało się otworzyć okienko. Przed trzecią nocą, Patryk powiedział, że upierze sobie majtki i bedzie spał bez majtek, co wywołało oczywiście nasz śmiech, a Kamil powiedział, że jemu tam z Patrykiem jest ciasno, więc która z nas idzie do nagiego Patryka na górę ? Poszła Kaśka, spała bez góry ale w majtkach, a my na dole ułożylismy się tak, że Kamil z brzegu był przyklejony do mnie, ja w środku, Anka z brzegu, już wtedy czułam, że Kamil byłby gotów.
To po zrobieniu kolejnych kilometrów wieczorową porą ustalilismy, że ja z Kamilem na górze, a Patryk z Anką i Kaśką na dole. Anka znowu z brzegu, Kaśka w środku Patryk z brzegu. Na górze nie bardzo było jak się ruszyć, szybko usnęliśmy, ale przebudziłam się tuż przed świtem, wtedy zdjęłam majtki, niechcący obudziłam Kamila, któremu powiedziałam szeptem, że mnie coś uwierało i aby spał. Oboje leżeliśmy na prawym bok, on leżał za mną objął mnie rękoma i udało nam się przysnąc na około godzinkę, na dole Patryk z dziewczynami spali.Powiedziałam Kamilowi, że może będzie mu wygodniej jesli zdejmie majtki, a miał bokserki, zdjął i znowu udało nam się przysnąć na chwilę, gdy znowu się przebudziliśmy przesunęłam się troszkę, aby mógł ... Wtedy Anka się poruszyła, zatrzymaliśmy się, Anka wstała, zobaczyła nas złączonych, uśmiechęła się i poszła do toalety. Zasłoniłam się poduszką, gdy Anka wróciła z toalety połozyła się i my też przysnęliśmy. To był taki seks bez finału.
Kolejnej nocy spałam razem z Patrykiem na górze, Anka z Kaśką i Kamil na dole. Nie widziałam tego, ale Kamil i Kaska chyba uprawiali seks, tak delikatny, aby Anka się nie obudziła. Nieduzo miejsca niestety, spanie niezbyt wygodne, to tak ustalilismy, że kolejno dziewczyna 2 noce na górze z Kamilem a potem z Patrykiem, bo gdy i Kamil i Patryk byli na dole, to było dość ciasno. i tak jeżdzilismy sobie, gdzieś nad jeziorem zatrzymalismy się na cały dzień i dwie noce. Zaleta kampera. Potem Anka z Patrykiem spali na górze, potem Anka z Kamilem, ale Anka mimo iż wesoła dziewczyna, to z tego co wiem nic się nie wydarzyło.
Patryk czy Kamil też nie nalegali na seks, ale oczywiście rozmawialiśmy na ten temat, że teraz wychodzi z grafiku tak... "to w nocy bęęędzieee sieee dziaaałooo" ale to tylko takie gadanie bo nic się nie działo, oprócz tego, że każda z nas raz z jednym raz z drugim mogła po prostu spać wtulona.
W ciągu dnia wiadomo, jazda, zatrzymanko, tankowanie, pozbywanie się brudów głównie na stacjach benzynowych i kempingach, gdy przyszła kolej na mnie z Patrykiem na górze, akurat było chłodniej, trzeba było się przykryć lekkim kocykiem, ale po cichutku udało się choć seks w kamperze na małej przestrzeni nie jest tym co w normalnych warunkach.
Anka ponieważ widziała mnie z Kamilem to po nocy zapytała, czy z Patrykiem też... przyznałam się, bo jej Patryk się podoba i już była do niego przytulona i czuła, że może z nim to zrobic, ale wtedy poszła spać w majtkach i t-shircie i pyta mnie, bo ma 2 noce na dole, a potem noc na górzez z Patrykiem, to jej mówię, aby to dobrze wyglądało, teraz dwie nocki nago się przespij, aby nie wyglądało, ze rozbierasz się tylko dla niego.
Tak też się stało.

10

A z dziewczynami tez cos bylo?

11

Anet19 napisał/a:

A z dziewczynami tez cos bylo?

Masz na myśli, czy nawzajem się pobudzałyśmy ?
Nie.
I nie robilismy tego na pokaz dla pozostałych, a tak staralismy się zawsze zachować intymność, własną i innych. Samochód turystyczny kamper, w środku jest dośc dużo miejsca, ale na tyle mało, że przy 5 osobach, jest lekko ciasno. Instrukcja mówi, że 5 osób swobodnie, ale w przy 3 osobach jest zupełnie luźno.

12

Anka i Kaska tez z Kamilem i Patrykiem

13

Wysłałam wiadomość na maila

14

nieznajoma85 napisał/a:

do mnie ?
nic nie mam.

15

karolinadd napisał/a:
nieznajoma85 napisał/a:

do mnie ?
nic nie mam.

Do Blanka1987 smile

16

karolinadd napisał/a:

[...]

Z tego co opisujesz to nie ma tam trójkątów, czworokątów czy pięciokątów, a tylko i wyłącznie seksualna komuna, każdy z każdym, na zmianę. Była sytuacja, że dwóch panów kochało się z jedną panią, tudzież dwie pary kochały się równolegle? (z bądź bez wymiany partnerów w trakcie?) Nie wspominałaś nic też o zabezpieczeniach...

17

VanLoon napisał/a:
karolinadd napisał/a:

[...]

Z tego co opisujesz to nie ma tam trójkątów, czworokątów czy pięciokątów, a tylko i wyłącznie seksualna komuna, każdy z każdym, na zmianę. Była sytuacja, że dwóch panów kochało się z jedną panią, tudzież dwie pary kochały się równolegle? (z bądź bez wymiany partnerów w trakcie?) Nie wspominałaś nic też o zabezpieczeniach...

a to przepraszam, widać nie znam definicji trójkąta czy pięciokąta, a takowy jest wtedy kiedy wszyscy to robimy razem w jednym momencie ?

18

Zapewne tak.

19

karolinadd napisał/a:
VanLoon napisał/a:
karolinadd napisał/a:

[...]

a to przepraszam, widać nie znam definicji trójkąta czy pięciokąta, a takowy jest wtedy kiedy wszyscy to robimy razem w jednym momencie ?

Zgoda, masz rację. Zdrada na ten przykład, to też rodzaj trójkąta... Też nie wszyscy na raz w jednym momencie, baaaa, co poniektórzy nawet nie wiedzą że są w tym trójkącie ;-) (przepraszam za off top)

20 Ostatnio edytowany przez Katarzynka88 (2018-07-19 12:26:34)

Bianka1987, i jak, spróbowaliście? Jak się to dla Was skończyło? My z mężem się zdecydowaliśmy na trójkąt z przyjacielem i u nas nie udało się wyłączyć emocji. Być może jednorazowy eksperyment może pozostać bez wpływu na związek, ale my nie poprzestaliśmy na jednym razie i z czasem pojawiły się silne uczucia do drugiego partnera. Ku przestrodze, seks potrafi sporo namieszać, zwłaszcza jak w pakiecie jest jeszcze sympatia.

Może z kimś obcym nie byłoby takiego ryzyka, ale za to (przynajmniej mi) ciężej byłoby się przemóc.

Bianka1987 napisał/a:
balin napisał/a:

Rozumiem, i biorę to pod uwagę. Narazie moje wpisy są czysto hipotetyczne nawet bez fazy jakich kolejek planów w trakcie realizacji, poprostu forum.
Jeśli ktoś to zrobił i miał potem problemy tym bardziej proszę o odpowiedz.

Ze swojej strony mogę powiedzieć Ci żebyś to sobie odpuściła, jestem kilka miesięcy po takim przeżyciu i skończyło się fatalnie, sam trójkąt super ale późniejsze wydarzenia to już masakra. Szczerze mówię Ci daj sobie spokój. To powinno zostać wyłącznie w sferze fantazji.

Katarzynka88 napisał/a:

Bianka1987, i jak, spróbowaliście? Jak się to dla Was skończyło? My z mężem się zdecydowaliśmy na trójkąt z przyjacielem i u nas nie udało się wyłączyć emocji. Być może jednorazowy eksperyment może pozostać bez wpływu na związek, ale my nie poprzestaliśmy na jednym razie i z czasem pojawiły się silne uczucia do drugiego partnera. Ku przestrodze, seks potrafi sporo namieszać, zwłaszcza jak w pakiecie jest jeszcze sympatia.

Może z kimś obcym nie byłoby takiego ryzyka, ale za to (przynajmniej mi) ciężej byłoby się przemóc.

u nas podobna sytuacja, po jednym razie było super i ja już więcej nie chciałem ale moja żona nie mówiąc mi nic zaczęła pisać z naszym kolegą, skończyło się tym że przez 3 miesiące regularnie mnie zdradzała uprawiając z nim seks a on wyznawał jej miłość

23

Bianka1987 napisał/a:

Hej.
Słowem wstępu powiem że wiem że tamatów o trójkącie było już trochę, jednak większość kilku letnich więc pozwólcie mi zacząć:

Jesteśmy razem około 10 lat, bardzo zgrana para, udany sex - coraz odważniejszy. Realizujemy fantazje tz. różne miejsca, pozycje, anal, oral. Wysyłami sobi często fotki zbreźne itp. Nie mogę kompletnie nażekać na męża i wierzę że on na mnie. Potrafimy mieć 2-3 orgazmy na noc.

Kiedyś tam mąż w żartach wspomniał o trójkącie, o dziwo powiedział o trójkącie 2m + 1K. Nawiązałam lekko temat ale nie wróciłam do tego, wiem że u nas tak to działa że takie tematy jeśli chcę to muszę kontynuować by dać mu znak że mnie zainteresowały. Pewnie odebrał to jako zamknięcie tematu.

A... poprostu wstydziłam się tego że mnie to podnieca, samo to że on to zasugerował i by przy tym był. Miałam takie fantazje i zawsze  z nim jako tym głównym w trójkącie.
Ufamy sobie tak bardzo że wieże że była by to zabawa bez miłość, zazdrości. Kocham go nad życie.

Myśle o tym czasem, również w nagrodę dla niego i z ciekawości 2k + 1m jest zachęcające.

Pytania:

1. Czy porozmawiać z nim o tym czy czekać na jego ruch by nie wyjść na zdegradowaną dziw***?
2. Czy powinnam ustalić jakieś zasady by nie czuł się zazdrosny np. bez całowania, bez flirtu poprostu czysty sex.
3. Czy powinnam mu powiedzieć coś typu np. ten twój kolega jest atrakcyjny, czy lepiej wybierać partnera razem, tak bezimiennie jak przedmiot
5. Porozmawiać z nim o tym że może to być trudne dla niego jak bym była mocno podniecona z innym  w srodku?

Ogółem proszę o porady.

Wszystko jest dozwolone w związku  i wielozwiązku, co dobrowolnie akceptują wszystkie strony i nikt nie czuje się skrzywdzony. A najważniejsze by nie skończyło się jak tu: https://www.netkobiety.pl/t76670.html

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde
gg: 12848803

24

pasztet_z_cytryną napisał/a:

u nas podobna sytuacja, po jednym razie było super i ja już więcej nie chciałem ale moja żona nie mówiąc mi nic zaczęła pisać z naszym kolegą, skończyło się tym że przez 3 miesiące regularnie mnie zdradzała uprawiając z nim seks a on wyznawał jej miłość

Przykra sprawa sad U nas szczęśliwie niczego nie było za plecami męża, ale związek zmienił się (być może bezpowrotnie) i w tej zmienionej postaci trwa do dziś. Więcej można przeczytać w moim temacie "życie w trójkącie" https://www.netkobiety.pl/t113310.html

Czy Wasze małżeństwo udało się uratować? Jeśli tak, jak sobie poradziliście z kryzysem?

Katarzynka88 napisał/a:
pasztet_z_cytryną napisał/a:

Przykra sprawa sad U nas szczęśliwie niczego nie było za plecami męża, ale związek zmienił się (być może bezpowrotnie) i w tej zmienionej postaci trwa do dziś. Więcej można przeczytać w moim temacie "życie w trójkącie" https://www.netkobiety.pl/t113310.html

Czy Wasze małżeństwo udało się uratować? Jeśli tak, jak sobie poradziliście z kryzysem?

na razie ciężko powiedzieć czy udało się uratować, staramy się ale te myśli mnie prześladują, czuję się z tym fatalnie

26 Ostatnio edytowany przez Ferreus somnus (2018-08-22 21:31:40)

karolinadd napisał/a:

...

Bajkopisarstwo zaawansowane.

Bianka1987 napisał/a:

Ogółem proszę o porady.

1. Rozmawiać możesz. W końcu to rozmowa o fantazjach. Ale realizacja tematu w praktyce jeśli małżonek nie jest biseksualny może zxakończyć się rozpadem małżeństwa. Ja bym osobiście zgodził się na trójkąt 2m+k tylko jeśli chciałbym przygotować rozwód z winy małżonki poparty dowodami rzeczowymi (zdjęcia nagrania). Ale podobno seksualność to skala i dla niektórych ocieranie się o innego gołego mężczyznę może być podniecające.
2. Ustalasz wszystko, łącznie ze znakiem stop.
3. Nigdy nikogo znajomego. Chyba, że to ma być znajoma para z którą jesteście bardzo blisko.
5. Może być tak że mąż zobaczy że z tym drugim jest Ci lepiej. Jesteś na to przygotowana?
6. Cóż, osobiście ma ochotę na 2 kobiety zaspokajające mnie oralnie (klasyczny trójką z na studiach już mialem - kiedy byłem wolny), ale mając naprawde fajny związek nie jestem pewien czy forsowałbym realizację tej fantazji jeśli druga połówka nie byłaby bi i propozycja trójkąta nie wyszedłby od niej. A nawet jeśli by wyszła... Po czymś takim wszystko może się zmienić niekoniecznie w dobrym kierunku.

27

Ferreus somnus napisał/a:
karolinadd napisał/a:

...

Bajkopisarstwo zaawansowane.

wcale nie, mężczyznom zazwyczaj chodzi, aby spuścić ciśnienie, a że trafił na potrzebującą, to tylko jego zysk, że nie musiał się starać.

28

Seks jest indywidualną sprawą każdego partnera. Myśmy z mężem mieli trójkąt z naszym kolegą i było wspaniale. Nie pogorszyło to naszych stosunków małżeńskich jak i przyjacielskich

29

Zawsze myślałam, że takie rzeczy nie są dla mnie chociaż ostatnio trójkąt stał się tematem moich fantazji wink Trafiłam w sieci na opowiadanie, gdzie dziewczyna uprawiała po treningu siatkówki miłość w szatni i pod prysznicem z dwoma kolegami sportowcami. Tak mnie ten opis pobudził, że niemal natychmiast po skończeniu opowiadania masturbowałam się intensywnie i osiągnęłam bardzo mocny orgazm. Więc już sama nie wiem wink

30

@kwiatowaOla:    to może zorganizujesz sobie trójkąt zanim będziesz sedziwą babcią?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

31

Gary napisał/a:

@kwiatowaOla:    to może zorganizujesz sobie trójkąt zanim będziesz sedziwą babcią?

Pytanie czy ma się odwagę to zrealizować..
Ew. Jak podejść do temat?

We all make choices. But in the end, our choices make us.

32

Cóż... jak nie ma odwagi to niech nie realizuje. Jej decyzja.

Fantazje są bardziej kolorowe niż rzeczywistość.

Ale jeśli już wie co chce osiągnąć, to wtedy trzeba znaleźć sposób.
I prawdopodobnie wystarczy trochę na erodate posiedzieć, choć i tam wbrew stereotypom kobietom trudno znaleźć dobrych kochanków.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

33

Najpierw zastanowić się, czego właściwie oczekujesz a potem znaleźć w sobie odwagę by to zrobić. Właściwy kochanek/kochanka to już inna para kaloszy - zależy czego oczekujesz.

34 Ostatnio edytowany przez Marata (2018-11-23 16:36:44)

Trójkąt to skomplikowana sprawa. Najpierw trzeba dogadać się z partnerem i zastanowić, czego się na prawdę chce. Czasami żona nie ma absolutnie ochoty na taki eksperyment (ja nie miałam), czasami mąż nie zgadza się na oglądanie innego mężczyzny w swoim łóżku (mój nie chciał gdy już stwierdziłam, że może być fajnie). Różnie może być.
Jeśli wszystko jest dogadane z partnerem to warto rozejrzeć się dyskretnie wśród znajomych. Można na początek iść do klubu swingersów. Można sobie wynająć kogoś na jedną noc smile. Jest bardzo dużo możliwości.

35

Być może jest to do przemyślenia na przyszły rok? A czy któraś z was tutaj zdecydowała się na to pod wpływem swoich fantazji i przeszła od myśli do czynów?

36

Tak się zastanawiam czy potrafi mi ktoś zwyczajnie odpowiedzieć na ile chęć odbycia trójkąta wynika z:
2. nudy w seksie z partnerem/partnerką,
3. potrzeby silniejszych emocji i adrenaliny,
4. chęci skopiowania scen z filmów porno,
5. innych...

37 Ostatnio edytowany przez DoswiadczonyDaro (2018-11-26 12:10:53)

Takie pytanie. Skoro wiemy, że np. jazda pod wpływem alkoholu może się skończyć wypadkiem, śmiercią a najpewniej zabraniem prawa jazdy, to jeździmy tak czy nie? Pewnie jak społeczeństwo jest długie i szerokie to części nie jeździ ze względu na zasady, przekonania, poglądy, części nie jeździ ze względu na strach przed odpowiedzialnością i konsekwencjami, a część jeździ i tak.

Tak samo w przypadku trójkątów, wiadomo, że większość związków się rozpada (tak 4/5 od razu) po doświadczeniu z wprowadzeniem do sypialni osoby trzeciej. Dążenie do tego jest więc działaniem w kierunku destrukcji związku nawet ze zwykłego statystycznego punktu widzenia.

Jeśli chodzi o zasady to jest to nie tylko niemoralne ale jest przede wszystkim sprowadzaniem siebie i partnera osób, do roli przedmiotów seksualnych fantazji, którym ulegają. Nagle miłość, zaufanie, intymność pryskają jak bańka mydlana. Po to człowiek ma rozum i wolę, żeby umieć sobie radzić z takimi pokusami w sensie ich praktycznej realizacji.

Kiedyś społeczeństwo rozpijano. Dzisiaj się społeczeństwo seksualizuje. Czy to filozofia pijaństwa czy rozpusty prowadzi do ogromnych problemów społecznych, rozbicia rodzin, traumy dzieci, braku wzorców dla nich (a widzą one wszystko), uprzedmiotowienia człowieka, uzależnienia, pozbawienia woli.

38 Ostatnio edytowany przez Marata (2018-11-26 16:16:59)

sen36 napisał/a:

Tak się zastanawiam czy potrafi mi ktoś zwyczajnie odpowiedzieć na ile chęć odbycia trójkąta wynika z:
2. nudy w seksie z partnerem/partnerką,
3. potrzeby silniejszych emocji i adrenaliny,
4. chęci skopiowania scen z filmów porno,
5. innych...

1. Ciekawość?

Doświadczony, nie wiedziałam, że przeżycie fajnej i przyjemnej nocy można porównać do prowadzenia samochodu po pijaku.
Co tam w tym trójkącie się znalazło - seksualizowanie społeczeństwa, traumy dzieci, rozwody (skoro przytaczasz statystyki proszę o wiarygodne badania przeprowadzone na próbie kilku tysięcy par i powtórzone przez niezależny ośrodek badań), pozbawienie wzorców dla dzieci, pozbawienie woli i jakieś uzależnienie.
Nic tylko ruja, poróbstwo i demony.
Fakt podjęcie decyzji o takim rozszerzeniu zabaw łóżkowych nie jest łatwe i może pociągać za sobą konsekwencje. Ale jeżeli para jest pewna siebie a związek mocno scementowany to nie ma obaw.

A i co do sprowadzania partnera do przedmiotu fantazji sexualnych, to mój mąż jest przedmiotem moich fantazji sexualnych i mam nadzieję, że ja jego także big_smile. Czasami cały dzień czekam aż przyjdzie wieczór i będę mogła z nim spełnić jakąś moją fantazję lub jego zachciankę. Nakręcamy się od rana SMSami i zdarza się, że nie doczekamy do wieczora.

Posty [ 1 do 38 z 68 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Trójkąt... za i przeciw, opinie i porady.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018