Witam
Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć iż ten temat może być uznany za nieco prowokacyjny, jednakże mam nadzieję że zostanę tutaj zrozumiany właściwie.
To są tylko moje przypuszczenia jednakże dziewczyny są coraz ładniejsze.
Lepiej ubrane, seksowniej ubrane, pełny makijaż, znają języki obce, chodzą w mini i szortach.
Większość np. 18 latek jest ładniejsza niż większość 18 latek w 2000 roku (przykładowo). Współczuje wychowanym w latach 80 czy początku 90. Szaro, mało seksownych widoków, panny niepomalowane w swetrach, seks ciężko dostępny niczym benzyna i mięso w okresie PRL.
Rozwój technologii (internet, smartfony, aparaty w telefonach, "selfie"), dostęp do różnych sklepów, otwarcie granic spowodowało, że panny są coraz ładniejsze i zadbane.
Czy tak jest w rzeczywistości że ludzie pięknieją z pokolenia na pokolenie czy to kwestia tylko większej dostępności do kosmetyków, zabiegów, etc.?