Facet z zasadami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Facet z zasadami

Witam, mój problem polega z chłopakiem z którym od jakiegoś czasu zaczęłam kręcić. Spotykamy się jest super jest z tych osób nieśmiałych mało mownych ale jego zachowanie daje do myślenia. Mam wrażenie że nie traktuje mnie poważnie. Ma czas dla kolegów nie proponuje spotkań często ja wychodzę z inicjatywą, siedząc oglądając film nie potrafi przytulić nawet zaczepić, pierwszy nie zadzwoni nie napisze twierdząc że ma swoje zasady które są dla niego ważniejsze niż życie... Czy ja jemu się narzucam ?? Nie potrafię jego rozgryźć. Poradźcie coś..

Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet z zasadami

olej go

3

sysa2 napisał/a:

Witam, mój problem polega z chłopakiem z którym od jakiegoś czasu zaczęłam kręcić. Spotykamy się jest super jest z tych osób nieśmiałych mało mownych ale jego zachowanie daje do myślenia. Mam wrażenie że nie traktuje mnie poważnie. Ma czas dla kolegów nie proponuje spotkań często ja wychodzę z inicjatywą, siedząc oglądając film nie potrafi przytulić nawet zaczepić, pierwszy nie zadzwoni nie napisze twierdząc że ma swoje zasady które są dla niego ważniejsze niż życie... Czy ja jemu się narzucam ?? Nie potrafię jego rozgryźć. Poradźcie coś..

Pozdrawiam.

Ale o jakie zasady chodzi? O niepisanie do laski?

Wg mnie nie jest zainteresowany. Jakbyś mu się podobała, to zabiegałby o Ciebie. Jak czytam Twój opis jego zachowań, to sie zastanawiam, skąd w ogóle przyszło Ci do głowy, że ze sobą kręcicie, bo ja tego tu nie widzę. Ot kolega-koleżanka.

Reklama

4

Narzucasz się, a on spotyka się z Tobą z nudów.

5

Dokładnie mam takie wrażenie ale jednak daje znaki że coś jego ciągnie bo nie raz mówi że jestem dla niego ważna, pocałuje ale za jakiś czas wszystko sie zmienia i staje się niedostępny/ obojętny hmm

Reklama

6

sysa2 napisał/a:

Dokładnie mam takie wrażenie ale jednak daje znaki że coś jego ciągnie bo nie raz mówi że jestem dla niego ważna, pocałuje ale za jakiś czas wszystko sie zmienia i staje się niedostępny/ obojętny hmm

"Coś go ciągnie" powiadasz... Co by to mogło być w tej sytuacji? Zachodzę w głowę czym mogłoby być to mistyczne "coś". Co by to mogło być...
http://cdn6.gurl.com/wp-content/uploads/2015/06/strawberry-penis.jpg

7

taak tak jak typowy facet tylko on wcale do tego nie nalega...coś ze mnia jest nie tak...

8

No nie wiem... jak mnie coś ciągnie do dziewczyny to do niej dzwonię, rozmawiam z nią, proponuję wyjścia razem, a jak jesteśmy sami to patrzę jej w oczy a moje dłonie mimowolnie lądują na jej biodrach, włosach, ramionach... tak właśnie wygląda zachowanie jak faceta którego coś ciągnie do dziewczyny. I nawet jak miałem naście lat mniej, będąc chorobliwie nieśmiały byłem w stanie to wszystko robić oczywiście pod warunkiem że dziewczyna dawała mi na to przyzwolenie.

Jego zachowanie nie wynika z jakichś "zasad", nieśmiałości czy Bóg wie czego, tylko z braku zainteresowania Tobą i tyle.

9

Klio,
ta truskawa to z domowego ogródka? big_smile big_smile big_smile

Sysa2, nie z Tobą, a z nim cos jest nie tak. Z Tobą co najwyżej to, że się go trzymasz i liczysz na coś zamiast odpuścić.

10 Ostatnio edytowany przez Klio (2018-01-06 12:40:12)

sysa2 napisał/a:

taak tak jak typowy facet tylko on wcale do tego nie nalega...coś ze mnia jest nie tak...

Nie nalega, bo przyjdzie na to czas. Nie musi się wysilać, bo Ty sama się za niego wysilisz. Kiedy zaś dojdzie do „tego czegoś”, to Cię oleje tak jak do tej pory to robił, bo zależy mu jak na zeszłorocznym śniegu. Ty się zaś będziesz zastanawiać bo seks był super, ale on wyszedł tuż po... „Mówił, że było to coś, a jednak zaraz później poszedł z kumplami na piwo...” O co chosi? wink

CatLady napisał/a:

Klio,
ta truskawa to z domowego ogródka? big_smile big_smile big_smile

Niestety nie. U mnie takie fajne nie wyrosły big_smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018