netkafejka żalu => czyli tu możesz się wypłakać ;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » netkafejka żalu => czyli tu możesz się wypłakać ;(

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 390 ]

1 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2010-03-08 03:55:13)

Temat: netkafejka żalu => czyli tu możesz się wypłakać ;(

"Prawdziwych Przyjaciół poznajemy w biedzie"

czyli  w niedoli do Julki  => przytuli, pocieszy i wysłucha smile

Z A P R A S Z A M  - TYCH CO POTRZEBUJĄ WSPARCIA - mające doła , problem czy gorszy dzień sad

..............W tematach na forum jest wiele smutnych i bolesnych wspomnień sad zwierzeń ale ...

.............w netkafejkach nie wypada , bo koleżanki/ koledzy nie lubią "płaczek"

Ale  czasem mamy taki dzień , kiedy mamy doła lub "uchodzi z nas radość" życia i wydaje się wszystko szare ,

smutne i bez przyszłości .. co wtedy - ano nic jak już jesteś na Forum

- to Dziewczyno / Chłopaku/ wchodz tu i płacz ;(

a ja będę z Tobą płakać, milczeć lub pocieszać - lub słuchać ... to czego w danej chwili , będziesz potrzebować

nie krępuj się , powiedz co Cię boli , razem raźniej zniesiemy to co boli, rani czy martwi smile

Powiem Ci - Przyjaciółko/ Przyjacielu ,że sama miewam czasem takie dni i nie mam gdzie pójść

- więc zrodził sie w mojej głowie pomysł założenia czegoś takiego  czy potrzeba takiej kafejki ???

zobaczymy - czas pokaże ile osób się tu zjawi bo rzadko przyznajemy się do bezsilności , samotności i słabości

Czasem przybieramy - postawę - twardziela - ubieramy maskę i udajemy Kogoś Innego

- niż jesteśmy czy warto ??? Nie kochane/ kochani bądzmy sobą !!!!!

Życzę Dobrej nocy i kolorowych snów smile

PS. wolałabym abyście nie musieli tu wchodzić - ale gdy przyjdzie potrzeba  zapraszam smile Julka

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Ema (2010-03-08 19:27:41)

Odp: netkafejka żalu => czyli tu możesz się wypłakać ;(

Julko kochana smile  Teraz to juz naprawde bede nazywac cie WIOSNA MOJA !! mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko ? smile

W moim zyciu sa takie gorsze chwile....wiec pewnie bedzie tak,ze  bede tu zagladac smile

Gratuluje pomyslu smile smile Na pewno sporo osob tu wpadnie sie wyzalic smile

Na dzien dzisiejszy mam tylko jedna przykrosc i zal mnie ogarnia....ze moj M. nic mi nie dal sad  Nie oczekuje prezentow....ale chodzi o sama pamiec....:(

Juz wiecej nie bede musiala smecic w mojej ulubionej kafejce....przyjde tutaj do ciebie smile :******************

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

3 Ostatnio edytowany przez PurBlanca <3 (2010-03-08 19:46:09)

U mnie również jest do kitu...
Trochę to wszytsko niewporzadku,jesli ja z roznych okazji i mniejszych i wiekszych np.pisze mu 365 karteczek dlaczego go kocham,kupuje mu rozne rzeczy od zabawek do bokserek,maluje laurki,pisze wiersze,non stop mowiemu jak go kocham i tesknie...a nadchodzi dzien kobiet i nie wyslal mi nawet smsa... sad
Smutno mi.

Julio,ja również dziękuję. :*

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

4

Widzisz PurBlanca....tak to wlasnie jest z tymu facetami......:(.....my sie staramy....pamietamy o wszystkim....wypisujemy kartki....kupujemy drobiazgi z okazji roznych.......a oni?  Ehh....szkoda dagac...:(  mnie zal sciska.....zero starania...

5 Ostatnio edytowany przez efilo (2010-03-08 20:32:11)

Hej dziewczyny, głowa do góry, ściskam Was i specjalnie dla Was śle buziaczki :********* w dzień kobiet smile a zresztą dzień jeszcze się nie skończył, kto wie co przyniesie wieczór... wink

...marzenia się spełniają...

6

Efilo dzieki za buziaczki smile Ale ja wiem ze ten dzien juz nic wiecej nie przyniesie dla mnie ......milo,ze wpadlas pocieszyc smile

7

W takim razie bardzo mi przykro sad ehhh faceci... przecież zrobienie kobiecie drobnej przyjemności nie kosztuje tak wiele sad

8

No właśnie...Przecież głupi tulipan chociażby kosztuje dwa zlote i otrzymany bez okazji tak bardzo cieszy...Albo jakis czuly gest...Sms...Coklwiek.
Dla mnie ogromne znaczenie mają własnie drobniutkie rzeczy...

9

Ja też się wyżalę na dzisiejszy dzień...

Nie robię mu pretensji, bo to niczego nie zmieni. Ale czuję się rozczarowana i po prostu smutna. Od nikogo nie dostałam ani kwiatka ani nawet cukierka. Co prawda prosiłam żeby ukochany nie kupował mi żadnego zielska (ze względów praktycznych, bo szykowało się dużo jeżdżenia po mieście i nie bardzo miałabym co zrobić z tym kwiatkiem na mieszkaniu), ale liczyłam chociaż na jakąś miłą chwilę we dwoje.
A tutaj zeszło nam na gotowanie obiadu, potem wpadła jego rodzinka i cały czas siedzieliśmy z jego kuzynem. Zero chwili tylko dla siebie, tylko raz udało się wywalczyć moment gdzie zaczęliśmy się miło całować, ale w tle gotowały się ziemniaki, więc nie dało się za bardzo zapomnieć i skupić tylko na tym pocałunku.

Ehhh....

10

Mnie tez ciesza najmniejsze drobiazgii i doceniam je.....chociaz jedno mile szczere slowo....:( a tu nic....

11

Julko miałaś świetny pomysł na Kajefkę smile
Na pewno nie raz tu zajrzę.. Żałuję, że nie było takiej kafejki wcześniej.. Może nie opuściłabym tego forum na tak długo...
Pozdrawiam Paula big_smile

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

12

Netkafejka zalu;( fajny pomysl ,tyle bym chciala napisac...niestety, mam blokade wewnetrzna...z natury jestem malo wylewna..a tak naprawde dlawie sie juz tymi problemami..byc moze wkrotce????? Pozdrawiam cieplutko;)) roll

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

13

czuje sie zakompleksiona. facet rzucił mnie teraz na poczatku marca po 4 latach i bylismy zwiazkeim na odlegość za rok mieliśmy razem mieszkac juz, bo
byłam o niego zazdrosna ( pisał spotykał sie z kolezankami, jeździł itp mnie olewał ale ok)
nie mogłam znaleść pracy nadal jej szukam
mówił że ma kolezanke w pracy i powinnam brac z niej przykład i że jest ładna, fajna itp

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

14 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2010-03-09 14:27:25)

"Każdy dzień jest
jak rozsypany koralik,
pozbierać je trzeba
aby naszyjnik życia
zalśnił pełnym blaskiem,
zbierajmy więc
i żyjmy tak
jak los pozwala,,
"...Życzliwe słowa przyjaciół mogą być krótkie
i łatwe do wypowiedzenia,
ale ich działanie jest naprawdę wielkie..."

Kochane Dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę  z tego,że mój pomyśł Wam się spodobał  !!!!

Każda z nas ma takie gorsze dni lecz nie zawsze jest się gdzie wyżalić i powiedzieć ,że coś boli i rani

Każdą z Was gorąco pozdrawiam :  Ema, PurBlanca , A_normalna, Pauli890, Coco59, Blizniaczka22

Dziękuję ,że zaglądnełyście i wypowiedziały się zaraz wszystko przeczytam i odpowiem  Każdej z Was.

Przykro mi, że los Was tak okrutnie traktuje  sad  powiem Wam jedno od dziś macie we mnie Przyjaciółkę

powiem więcej taką "wirtualą Siostrę", która zawsze Was wysłucha , zrozumie i nie powie nikomu

<siostrzane Tajemnice> pozostana między nami !!!

Na ile mi czas pozwoli postaram się bywać codziennie z Wami

nie zrozumcie mnie źle, że  wczoraj mnie nie było .... sama miałam wielkiego doła i powód do płaczu

.... ale to juz innym razem  !!!!!!!!

Przytulam Was do serca moje Drogie ,  ale dziś słoneczko nad Krakowem czy u Was też ?????

Wiem,że wiele boli i rani - więkaszość z nas przeżyła w życiu wiele;  będzie lepiej zobaczycie musimy w to tylko wierzyć

i dla Was i dla mnie zaświeci słońce zobaczycie , razem weselej prawda . smile

Pozsyłam Wam pozytywną energie i trochę ognia od smoka wawelskiego !!!!!

Uważajcie równo o  18.00 będzie na tę kafejke dmuchał abyście się rozgrzały i Wasze serduszka.

Ściskam Was najmocniej jak potrafię Wasza Przyjaciółka Julka.

15

Julka to przecież Twoja netkafejka żalu smile nie musisz tylko pocieszać i podtrzymywać na duchu, jeśli miałaś jakiś powód do płaczu to nam o tym opowiedz, jeśli chcesz oczywiście, płacz to żaden wstyd, my Cię też wysłuchamy i pocieszymy jak będziemy umiały, albo popłaczemy razem  z Tobą smile

coco59 napisał/a:

Netkafejka zalu;( fajny pomysl ,tyle bym chciala napisac...niestety, mam blokade wewnetrzna...z natury jestem malo wylewna..a tak naprawde dlawie sie juz tymi problemami..byc moze wkrotce????? Pozdrawiam cieplutko;)) roll

Coco59 opowiedz o tym co Cię gnębi, jest nas tu troszkę, może razem coś wymyślimy smile

Bliźniaczka22 bardzo mi przykro, że zostawił Cię facet, nie wolno Ci myśleć, że nic nie jesteś warta, Ty też jesteś ładna i fajna, wiem, że teraz czujesz się podle, na pewno jesteś wartościową kobietą i spotkasz na swojej drodze kogoś kto będzie kochał Cię prawdziwie i szczerze, musisz dać sobie tylko troszkę czasu smile

Pozdrawiam, trzymam za Was kciuki kobietki i dużo słoneczka życzę big_smile

16

JULKO MYSŁE ŻE TO BARDZO TRAFIONY POMYSL Z TYM WATKIEM
-                 Do dziewczyn ktore czują sie rozgoryczone  postepowaniem swoich facetów  -  otóz
musze Wam, uświadomoc jako  nieco mocno ??? hii  starsza koleżanka netowa że faceci tak mają  iz nieraz nie przychodza im do glowy normalne pomyślunki np. ze kazda z nas lubi  byc doceniona , dowartościowana m,in prze otrzymywanie kwiatów czy drobnych upominków bez żadnej okazjii .
               Facet to grubo ciosana istota  ktora niestety musi byc  sterowana nie tylko na odległść  hiiii.
       Pewnie że nie ma co lanetować ze inaczej wyobrazyłscie sobie  taki dzień jak wczaoraj ale  zastanowić  by sie wypadało bo  miec takiego "parwdziwka " obok siebie na całe zyciue  to starch sie bać  hiiiii
          Hej glowy do góry - swiat nie konczy się  na jednym "prawdziwku "  hiii

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

17

Ta kafejka Julio to świetny pomysł,masz rację że lepiej nie zanudzać dziewczyn na innych forach swoimi problemami,lepiej tutaj dać upust swoim emocjom.
  Ja również jak Wy czułam się wczoraj mocno nie doceniona ,no ale cóż takie życie ,przecież wiecie,że faceci są z Marsa a kobiety z Wenus no to nie tak łatwo
  się porozumieć.pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia.

18

Julka,superr bedzie miec siostre!!  ja nie mam,a cale zycie chcialam smile:)  <buziaki i przytulaski>

Julka jak masz zly dzien to pisz z nami.....my tez pragniemy ci pomagac smile  Nie placz w samotnosci....:(

Miejsce ktore stworzylas jest superr pomyslem i mamy siebie wspierac nawzajem smile 

Julka ja wiem ze ty duzo zla przezylas..:( sad...........a jednak masz dla nas tyle ciepla i troski smile

<buziaki  przytulaski x  100 big_smile :**************************>

19

Dziękuję Marzenko , dziekuję Wam Wszystkim .......... chce mi się wyć , podzieliłabym się z Wami

może by mi ulżyło sad:(:(:(

ale teraz musze isć zaraz po synka do szkoły.

20

Julko gartuluję pomysłu!
Na pewno bedę tu wpadać...

21 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2010-03-10 22:20:19)

dostałam wczoraj tylko tulipanka ale od naukochanszego faceta na świecie mojego synka , którego kocham nad życie !!!!!!!!!!
Kochałam moje córki , ale przestałam , bo zraniły mnie tak bardzo,że już się tego nie da odwrócic i zapomnieć sad

Nie wiem co będzie jutro !!!!! Nie wiem co będzie ze mną i moim kochanym dzieckiem !!!!!!!!!

Nie mam juz nikogo - oprócz Was , trzymajcie kciuku, wesprzyjcie mnie swoją energią, Modlitwą - błagam !!!!

To co się dziejwe w mojej rodzinie , miom domu to już jest nie zniesienia sad:(:(

;( ;( ;(  buuuuuuuuuuu ;( ;( ;( ... nikt nie rozumie mnie , niemam e realu nikogo kto mógłby mi pomóc !!!!!!!

pa Julka

PS.Nigdy juz nie pokocham żadnego faceta sad:(:(

cofam wszystkie złe myśli , dzieki Wam smile Dziękuję smile smile:):)

22

Julka, nie strasz mnie! Będę trzymała za Ciebie kciuki! Uważaj na siebie i nie rób głupstw!

23

pauli890 napisał/a:

Julko miałaś świetny pomysł na Kajefkę smile
Na pewno nie raz tu zajrzę.. Żałuję, że nie było takiej kafejki wcześniej.. Może nie opuściłabym tego forum na tak długo...
Pozdrawiam Paula big_smile

Paulinko ja też Cię pozdrawiam , czułam ,że coś u Ciebie nie tak

... naprawdę czułam jak nie było Cię tak długo !!!!!!!!

Pomysł założenia tej kafejki miałam w moje ur. 24.01 teraz żałuję,że nie załozyłam wtedy sad

ale czasu nie cofnę, a gdybym mogła to o 20 parę lat !!!!!! 

moje życie było by inne i nie byłabym z człowiekiem,który zniszczył życie moje, naszych dzieci

ale przede wszystkim zniszczył  moje marzenia -  zburzył je jak domek z klocków sad

Nie dajcie sobie odebrać marzeń -NIKOMU

pozdrawiam WAS WSZYSTKIE -  cieplutko Wasza Julka

24

Przykro mi, że Twoje córki Cię zawiodły, ale proszę, nie rób głupstw i nie mów, że nie masz nikogo, masz swojego synka, którego jak mówisz kochasz nad życie, dla niego będziesz silna, on Ciebie bardzo potrzebuje, na pewno kocha CIEBIE najbardziej na świecie smile
Masz jeszcze nas, nie jesteś sama big_smile więc jak widzisz jest kilka osób, którym na Tobie zależy, nie możesz się poddawać
marzenia-zburzył je jak domek z klocków domek z klocków można zawsze odbudować tak jak można odbudować wiarę w siebie i zacząć marzyć od nowa smile
Będę się modlić za Ciebie

25

mogę też się wypłakać?
Bardzo tęsknię za moim byłym...nie mam z nim żadnego kontaktu, nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu. ;( a ja się tylko zadręczam. nawet super impreza nie pomogła...

26

Kandela,a czemu własciwie chcesz miec nadal kontakt ze swoim eks,on cie zostawił??Nie wiem jak tam było miedzy wami,ale musle że powinnas o nim zapomnieć i isc swoją drogą..miej swój honor dziewczyno!Pozdrawiam!

27

Kandela wciąż tęskni, pewnie dlatego szuka kontaktu ze swoim byłym, nam dobrze powiedzieć żeby o nim zapomniała ale jak się kogoś kocha to nie takie proste. Kandela wyjdź do ludzi, rozglądnij się dookoła, może gdzieś w pobliżu Ciebie spotkasz kogoś...czas leczy rany smile

28

Dlaczego nie jestescie juz razem?

29

,,Jeżeli nie będzie mnie więcej niż tydzień na forum to znaczy,że nie żyję albommnie zamkneli za kratki sad sad sad  "

JULKA!!!!  CO TY PISZESZ!!!! PRZESTAN  KOCHANA!!!!  :************************************************moja siostro smile:) kiedy juz cie mam, to nie rob akcji!!!   

Bede sie za ciebie modlic jesli ci to pomoze!!!!   Nie rob glupstw!!!  Masz sie codziennie meldowac!!!  yikes

Masz w sobie sile kobieto smile   Mnie zawiodla cala moja rodzina...jestem sama jak palec......tez jest mi cholernie ciezko w zyciu...:(.....moze kiedys wam opowiem po krotce.....:( 

Ale Julka....superrrr ze jestes!!!!!   Caluski i przytulaski smile :******

30

A ja mam siostre,jest o rok starsza,prawda.... jak potrzebuje pomocy...to wszystko jest poprzedzone,a widzisz ,a widzisz ,sama tego chcialas na wlasne zyczenie,a potem pomoz ,a w rzeczywistosci to nigdy konkretnie nie doradzila,fakt pomoze... ale wpierw mi zamknie klape swoimi pogladami... no a brat zapracowany ma firme ,rzadko sie widujemy....dorobil sie wielkiej kasy...no i dla takiego szaraczka jak ja czasu niema tongue
    neutral i neutral

31

Julka, świetny pomysł z tym wątkiem. Na pewno pomoże on nie jednej z nas wink

Zaczynam czytać i niepokoić sie o Ciebie Julciu. Na razie nie wiem o co dokladnie się rozchodzi. Jestem tu nowa i wiem jedynie, że zawiodłaś się na córce. Dlaczego to nie wiem... Ale jesli pisałaś o tym wcześniej, znajdę i będę wiedzieć. Nie musisz od poczatku mi tłumaczyć  o co chodzi. chciałabym, podobnie jak inne forumowiczki pomóc w tych trudnych chwilach.

Nie poddawaj się, Julka, dasz sobie ze wszystkim radę. Masz synka, który zawsze cię potrzebuje.  warto, żyć dla osób, dla których wiele znaczymy.
Nie rób głupstw. 3maj się.

32

Doczytałam, Julka nie poddawaj się... zrozumiałe, że jest ci ciężko, bo jesteś z tym wszystkim sama. Ale masz nas.

Zastanawiałaś się czy już może próbowałaś aby córka porozmawiała z psychologiem? Przyznam, że ciężki ma charakter i nie łatwo jest jej cokolwiek przetłumaczyć...

Jak dorośnie, założy rodzinę wtedy może uświadomi sobie czym jest matka. Bedze tego słono żałować.
3maj się Julko. Pomodlę się za Ciebie, aby wszystko się dobrze ułożyło .

33

Dziękuję Elnett nie zrobię , choć czasem jest tak źle ,że brak sił sad

34

Dziękuję Dziewczyny ja jestem z całym tym "kramem" jak palec , moja siostra odcieła się od rodziny ,

Ojciec ma 2 żonę a z Nią ; 2 dzieci : przyrodnia siostra ma 19 lat a brat 9 lat fajnie co w wieku moich z Dzieci sad

moja - macocha ogranicza dostęp mojego ojca do mnie i wnuczek i  wnuka, moja Mama jest chora ma swoje

życie i swój świat !!!! Nie miałyśmy zbyt dobrego kontaktu nigdy sad

Jestem od lat zdana tylko na siebie sad i nie chodzi tylko o finanse ale przede wszystkim o wsparcie duchowe i

zrozumienie !!!!!!!! niestety sad młoda / moja średnia córka / poszła na skargę do pedagoga na mnie

a potem na policję, bo przestałąm pozwalać na wyjścia po nocy, nie chodzenie do szkoły ; przestałam  jej prać

i robić koło Niej sad bo jak Mama myła buty i robiła za córke - wszystko ,żeby tylko się uczyła - to teraz krzywda

Ale ile można i w imię czego , ostatnio tylko słyszę ,że mnie zniszczy i wykończy - pójdę siedzieć albo do

czubków  ,ona się o to postara !!!! A sycia mi weżmą do D.Dz. to czy jest miłe ???

35 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2010-03-10 23:02:52)

Wampiryzm ........... Wśród rodzajów wampiryzmu można wyróżnić:

Wampiryzm emocjonalny (psychologiczny)
Występuje dość powszechnie wśród ludzi, którzy nie zdają sobie z tego sprawy. Wampirem emocjonalnym można nazwać osobę czerpiącą energię z emocjonalności drugiego człowieka. Polega to mniej więcej na tym, że osoba, która "wysysa" z nas energię, odczuwa w jakiś sposób satysfakcję i zadowolenie. Na pewno zdarzyło Wam się kiedyś spotkać w życiu kogoś, przy kim czuliście się źle a tak naprawdę nie mieliście pojęcia dlaczego tak się dzieje.  Zazwyczaj wampiry emocjonalne nie mają świadomości tego, co praktykują, w wielu przypadkach są to ludzie o niskiej samoocenie, cierpiący na depresję bądź o skłonnościach sado - masochistycznych. Osoby takie odczuwają satysfakcję gdy czują, że ktoś jest im podporządkowany i kiedy potrafią sprawić, by poczuł się źle, wybuchnął nagle gniewem czy złością. Takie zachowanie sprawia im przyjemność dostarczając jednocześnie energii emocjonalnej. Niestety, w dzisiejszych czasach często można spotkać ludzi dotkniętych wampiryzmem emocjonalnym, czasem jedynym sposobem na jego wykluczenie jest zerwanie znajomości z takim człowiekiem bądź uświadomienie mu odczuwanego przez siebie dyskomfortu, jaki wynika z obcowania z wampirem.

nie macie wrażenia ,ż eto ci którzy nas krzywdza : bliscy , a tak naprawdę bardzo obcy !!!!!

36

Ema napisał/a:

Julko kochana smile  Teraz to juz naprawde bede nazywac cie WIOSNA MOJA !! mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko ? smile

W moim zyciu sa takie gorsze chwile....wiec pewnie bedzie tak,ze  bede tu zagladac smile

Gratuluje pomyslu smile smile Na pewno sporo osob tu wpadnie sie wyzalic smile

Na dzien dzisiejszy mam tylko jedna przykrosc i zal mnie ogarnia....ze moj M. nic mi nie dal sad  Nie oczekuje prezentow....ale chodzi o sama pamiec....:(

Juz wiecej nie bede musiala smecic w mojej ulubionej kafejce....przyjde tutaj do ciebie smile :******************

Kochana Emo możesz mnie nazywać Wiosną , Julcią , Julką 

nie martw się ,że twój M. nic  Ci nie dał  oddaj mu pięknym za nadobne ... nic mu nie daj na Dz.Mężczyzn

i nie złóż życzeń !!!!!  a jak w najbliższym czasie będzie miał jakiś ważny dzień to udaj, że nie pamiętasz sad

a jak będzie miał wąty - to mu przypomij  8 marca !!!!

Nie martw się - faceci są to nieczułe gady i 5 na 100 pamięta o urodzinach, imieninach i okolicznościowych

Świętach oraz wspólnych rocznicach !!!! słyszałaś ,że facet to świnia big_smile

37

PurBlanca <3 napisał/a:

U mnie również jest do kitu...
Trochę to wszytsko niewporzadku,jesli ja z roznych okazji i mniejszych i wiekszych np.pisze mu 365 karteczek dlaczego go kocham,kupuje mu rozne rzeczy od zabawek do bokserek,maluje laurki,pisze wiersze,non stop mowiemu jak go kocham i tesknie...a nadchodzi dzien kobiet i nie wyslal mi nawet smsa... sad
Smutno mi.
Julio,ja również dziękuję. :*

PurBlanco Faceci są z Marsa , a na Marssie kultury nie ma big_smile

38

Julio,zapewne masz racje...No ale ja jestem tylko babą,która potrzebuje troche zainteresowania tak jak my tu wszytskie zresztą ....

39

a_normalna napisał/a:

Ja też się wyżalę na dzisiejszy dzień...

Nie robię mu pretensji, bo to niczego nie zmieni. Ale czuję się rozczarowana i po prostu smutna. Od nikogo nie dostałam ani kwiatka ani nawet cukierka. Co prawda prosiłam żeby ukochany nie kupował mi żadnego zielska (ze względów praktycznych, bo szykowało się dużo jeżdżenia po mieście i nie bardzo miałabym co zrobić z tym kwiatkiem na mieszkaniu), ale liczyłam chociaż na jakąś miłą chwilę we dwoje.
A tutaj zeszło nam na gotowanie obiadu, potem wpadła jego rodzinka i cały czas siedzieliśmy z jego kuzynem. Zero chwili tylko dla siebie, tylko raz udało się wywalczyć moment gdzie zaczęliśmy się miło całować, ale w tle gotowały się ziemniaki, więc nie dało się za bardzo zapomnieć i skupić tylko na tym pocałunku.

Ehhh....

Przykro mi  A _normalna ale faceci, nie użwają  sporej powierzchni móźgu , stąd ta tępota i skleroza

w pamiętaniu o 8 marca , naszych urodzinach , imieninach i wszelikich rocznicach !!!!

Nie wiem czy się gniewać ,oddawać pięknym za nadobne.

A może zawstydzić i na dzień mężczyzn, jego ur., imieniny czy jakąś Waszą rocznicę / np. poznania /

Ubrać się sexi , zrobic kolację przy świecach i powiedzieć Waszemu menowi coś miłego ....

"chcę byc dżemikiem na twoim chlebku " smile

co Wy na to ????

40

coco59 napisał/a:

coco59 fajnie ,że zaglądnełaś  jeśli możesz,chcesz i potrzebujesz pisz co Cię trapi i boli

nikt Cię tu - nie wyśmieje , nie zrani , nie obgada smile

Trafuiłaś pod dobry adress , ew .moje gg 13873262 pozdrawiam Cię , fajny masz profil na facebooku wink

41

Bliźniaczka22 napisał/a:

czuje sie zakompleksiona. facet rzucił mnie teraz na poczatku marca po 4 latach i bylismy zwiazkeim na odlegość za rok mieliśmy razem mieszkac juz, bo
byłam o niego zazdrosna ( pisał spotykał sie z kolezankami, jeździł itp mnie olewał ale ok)
nie mogłam znaleść pracy nadal jej szukam
mówił że ma kolezanke w pracy i powinnam brac z niej przykład i że jest ładna, fajna itp

Blizniaczko22 wiem ,ze to boli ale staraj się  o nim zapomniec o nie jest Ciebie wart smile

jeśli , teraz Ci wyciął taki numer to jak bys widziała co robi , jak Cie zdradza i poniża to bolałao by bardziej

trzymaj się Słoneczko jesteśmy z Tobą !!! nie możesz pozwolic facetowi , aby Cię poniżał i mówił  krzywdzące

słowa sad on nie jest w porządku wobec Ciebie !!!! Drań sad

tego kwiatu jest pół światu - jeszcze trafisz na tego - na którego wrto czekać !!!!! Na Wielką i prawdziwą Miłośc

życzę Ci tego z całego serca. Twoja Przyjaciółka Julia

42

niu7nia napisał/a:

JULKO MYSŁE ŻE TO BARDZO TRAFIONY POMYSL Z TYM WATKIEM
-                 Do dziewczyn ktore czują sie rozgoryczone  postepowaniem swoich facetów  -  otóz
musze Wam, uświadomoc jako  nieco mocno ??? hii  starsza koleżanka netowa że faceci tak mają  iz nieraz nie przychodza im do glowy normalne pomyślunki np. ze kazda z nas lubi  byc doceniona , dowartościowana m,in prze otrzymywanie kwiatów czy drobnych upominków bez żadnej okazjii .
               Facet to grubo ciosana istota  ktora niestety musi byc  sterowana nie tylko na odległść  hiiii.
       Pewnie że nie ma co lanetować ze inaczej wyobrazyłscie sobie  taki dzień jak wczaoraj ale  zastanowić  by sie wypadało bo  miec takiego "parwdziwka " obok siebie na całe zyciue  to starch sie bać  hiiiii
          Hej glowy do góry - swiat nie konczy się  na jednym "prawdziwku "  hiii

Niunia Dzięki za ddobre słowo , masz wiele racji mówiąc o facetach !!! Masz racje jak o prawdziwka
w lesie tak  o konkretnego faceta w życiu trudno

pozdrawiam Cię serdecznie Julka

43

emmana napisał/a:

Ta kafejka Julio to świetny pomysł,masz rację że lepiej nie zanudzać dziewczyn na innych forach swoimi problemami,lepiej tutaj dać upust swoim emocjom.
  Ja również jak Wy czułam się wczoraj mocno nie doceniona ,no ale cóż takie życie ,przecież wiecie,że faceci są z Marsa a kobiety z Wenus no to nie tak łatwo
  się porozumieć.pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia.

wiem   Emma jak to z tymi facetami , oni ignorują , zapominają a nawet nie chcą pamiętać

a my się dwoimy i troimy by im dogadzać ????
tylko w imię czego ????

jak poczytasz wypowiedzi Komy z 40+ to zrozumiesz ,że  wnetkafejkach nie da się pisać ... o problemach i

tym co nasboli czy rani , bo niektórym Paniom co mają męża, dom i wszystko o czym zamarzą nie chca mieć

z takimi co mają problemy nic wspólnego sad
gorzka prawda

pozdrawiam Cię Julka

44 Ostatnio edytowany przez coco59 (2010-03-11 11:24:45)

Dziekuje ci >>Julia>>za pamiec ,dobra z Ciebie dziewczyna,wogole wszystkie jestescie mile ,ciesze sie ze moge tu byc, Pozdrawiam
..??? ??? ??? ??? ??? ...

Życie to matematyka.
Możesz liczyć tylko na siebie,
lecz to liczenie na innych
daje nam satysfakcję.
Miłość i przyjaźń może
pomnożyć się tylko wtedy,
gdy się ją dzieli.
Pierwiastkiem szczęścia jest
świadomość obecności
kogoś bliskiego.
Kiedy się zawiedziesz,
serce potrafi kłuć
niczym kąt ostry.
Po trudnościach zwykle
próbujemy wyjść na prostą,
ale to niełatwa próba.
Choć nie na wszystkie zadania
znamy odpowiedź,
każde ma jakieś rozwiązanie.
I tak, jak dwa plus dwa
równa się cztery,
tak tęsknić równa się kochać.
Zycze Milego DNIA

45

Fajnie Julia, że jesteś, bez Ciebie ta kafejka to już nie to, trzymaj się kochana cieplutko i zaglądaj tu jak najczęściej smile

46

dzięki Dziewczyny będe wieczorkiem miłego popołudnia pa Julka

47

*????*°?._??*°??

°*??_.?*????*°?.
****** ?Dobry Wieczór? ******
Dzisiaj Wpadłem Na Chwileczkę
By Buziaczków Dać Garsteczkę
((_,?*?**?*?,_))?((_,?*?**?*?,_))
?*°?.Gdy drogę pośród cierni
?*°?.przyjdzie nam przemierzyć,
?*°?.Bo los nam znów poskąpił
?*°?.by dywan rozwinąć,
?*°?.Przejdźmy ją mając w
?*°?.sercu niezłomną nadzieję,
?*°?.Że nawet zło najgorsze
?*°?.musi kiedyś minąć
?*°?.Nie dajmy się pogrążyć w
?*°?.smutku choć przygniata
?*°?.I chęć życia odbiera
?*°?.depcząc nam marzenia,

Dzisiaj mi smutno..Ale jutro bedzie lepiej Chyba;))

48 Ostatnio edytowany przez efilo (2010-03-12 22:32:23)

Coco59 nie chyba ale na pewno, nie smuć się, jutro też jest dzień, na pewno będzie lepiej smile trzeba mieć nadzieje, ślę do Ciebie ogromny uśmiech big_smile

49

Czesc dziewczyny....caly dzien mialam jako tako dobry humor....a teraz mi jakos smutno sie zrobilo sad 
Sama nie wiem dlaczego...tak po prostu.... sad

50

Emo co sie dzieje kochana ???

51

Julia24 napisał/a:

Wampiryzm ........... Wśród rodzajów wampiryzmu można wyróżnić:

Wampiryzm emocjonalny (psychologiczny)
Występuje dość powszechnie wśród ludzi, którzy nie zdają sobie z tego sprawy. Wampirem emocjonalnym można nazwać osobę czerpiącą energię z emocjonalności drugiego człowieka. Polega to mniej więcej na tym, że osoba, która "wysysa" z nas energię, odczuwa w jakiś sposób satysfakcję i zadowolenie. Na pewno zdarzyło Wam się kiedyś spotkać w życiu kogoś, przy kim czuliście się źle a tak naprawdę nie mieliście pojęcia dlaczego tak się dzieje.  Zazwyczaj wampiry emocjonalne nie mają świadomości tego, co praktykują, w wielu przypadkach są to ludzie o niskiej samoocenie, cierpiący na depresję bądź o skłonnościach sado - masochistycznych. Osoby takie odczuwają satysfakcję gdy czują, że ktoś jest im podporządkowany i kiedy potrafią sprawić, by poczuł się źle, wybuchnął nagle gniewem czy złością. Takie zachowanie sprawia im przyjemność dostarczając jednocześnie energii emocjonalnej. Niestety, w dzisiejszych czasach często można spotkać ludzi dotkniętych wampiryzmem emocjonalnym, czasem jedynym sposobem na jego wykluczenie jest zerwanie znajomości z takim człowiekiem bądź uświadomienie mu odczuwanego przez siebie dyskomfortu, jaki wynika z obcowania z wampirem.

nie macie wrażenia ,ż eto ci którzy nas krzywdza : bliscy , a tak naprawdę bardzo obcy !!!!!

Dzieki ci Julia,czytalam kilka razy,i teraz moge powiedziec z czystym sumieniem,ze moj ex przyjaciel ><  nic ujac  >< nic dodac><wlasnie taki jest...odkad pamietam zawsze odczuwalam dyskomfort w jego obecnosci,i to jest w mojej glowie..zaden wymysl...do tej pory tak jest ,bo sprawil ze jestem jemu podporzadkowana,a swoim zachowaniem sprawia ze wybucham strasznym gniewem....i jest to silniejsze odemnie...w tej chwili jestem z nim w kontakcie telefonicznym(syn nas laczy mieszka z nim)ale jak dzwoni to wszystko sie konczy awantura,od kiedy bylismy razem nastawial mnie przeciwko dzieciom,rodzinie ,znajomym,z poczatku myslalam ze jest zazdrosny,ale o dzieci to przesada,pamietam gdziekolwiek bylismy sami np.na kolacji to glownym tematem bylo jaki to niedobry moj syn..nadawal jak katarynka....doprowadzil mnie do placzu a potem przeprasza><duzo powiedziane>< przykro mi ale tak jest do dzisiaj,pasozytuje na moich uczuciach,pomimo ze wyjechalam..ach jakie smsy ,telefony ze sie powiesi ,ze kupi mi mieszkanie bla,bla,bla/pieniadze nosi przy dupie;)) ostatno powiedzial ze bedzie czekal na mnie do konca zycia,przez 16 lat nie wydukal z siebie ze cos czuje domnie...a teraz zakochany niczym Romeo..jestem pod wrazeniem??? Niestety zapozno hmm....Pozdrawiam cieplutko:))

52

Julko kochana nic sie nie stalo....tak mnie jakos smutek zlapal.....ale dzisiaj juz lepiej smile   dziekuje za troske :)buziaczki :******

53 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2010-03-13 16:11:21)

Witajcie Dziewczyny  ... za oknem chlap, chlap z mych oczu - kap, kap sad:(:(:(:(:(:(:(:(:(

GORKA z  forum ma w opisie ,że samotny człowiek to i do jeża by się przytulił ;( ;,( ;(

<płacze> ja nawet nie mam jeża buuuuuuuuu 

live is brutal   pozdrawiam Was miłej soboty i niedzieli pa Julka - ta beznadziejna idiotka !!!!!!

54 Ostatnio edytowany przez Ema (2010-03-13 16:07:15)

Juleczko !!!   Co sie stalo??  ja moge byc twoim jezem smile smile <przytulam bardzo mocno>   

Kto smie takie dyrdymaly o tobie opowiadac???   Julko??? sad

JULKAAAA!!!!!!!!!!!!!!

55

Witaj Marzenko <płacze>

dzięki za przytulenie Buuuuuuuuuuuuuu

Posty [ 1 do 55 z 390 ]

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » netkafejka żalu => czyli tu możesz się wypłakać ;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018