Na co zwracacie uwage przy poznaniu nowego faceta ktory Wam się podoba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Na co zwracacie uwage przy poznaniu nowego faceta ktory Wam się podoba

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Na co zwracacie uwage przy poznaniu nowego faceta ktory Wam się podoba

Ja mam kilka takich "dziwnych" rzeczy. Zwracam uwagę na to, czy nie ma za długich paznokci, czy normalnie trzyma sztućce. Czy posługuje się przyzwoitą polszczyzną, czy je z zamkniętymi ustami. Niestety mam takie odchyły, ale wiem kogo szukam jako "partnera" Wiem czego chcę i jakie powinien mieć cechy. Pewne wady można zaakceptować ale jak np. nie dba o dłonie albo nie umie mówić po polsku to troszkę mnie to razi sad A Wy netkobietki/netchłopcy?
Macie jakieś dziwne rzeczy na które zwracacie uwagę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Na co zwracacie uwage przy poznaniu nowego faceta ktory Wam się podoba

Tak słownictwo jest ważne, zwracam też uwagę na zęby i dłonie( czy są zadbane) ogólnie na zapach:) a z rzeczy bardziej przyziemnych na męskie tyłeczki hi hi smile pozdrawiam wszystkich

Cisza przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. Cisza przyjacielu nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli.
? Halina Poświatowska
Opowieść dla przyjaciela

3

Ja u kobiety zwracam uwagę na... buty. Strasznie dużo mi to mówi o typie kobiety. Chodzi o typ obuwia, wiem mniej więcej jaki styl ma itp. A z rzeczy nie materialnych to uwielbiam taki nieśmiały uśmiech, delikatny, który próbuje ukryć. Ajjj super big_smile

4

Na to czy umie ciekawie rozmawiać, nie tylko o pogodzie. Na to czy ma jakieś pasje. Na dłonie, czy ma zadbane i ogólnie czy jest facetem zadbanym.
Na wzrost, lubię wysokich facetów :-)

5

byl juz taki watek.

6

Wzrost to u mnie mus... Choć sama wysoka nie jestem, to od faceta tego wymagam. Nie wiem dlaczego, nie wiem co mi się uroiło, ale jeżeli koleś ma poniżej 183 to nawet mnie nie zainteresuje, chociaż nie wiem jak bardzo byłby fajny yikes absolutnie nie może mieć brzuszka i owłosionej klaty. I uwielbiam duże dłonie. Takie silne, męskie, które dają poczucie bezpieczeństwa. I co jeszcze? Czy jest dżentelmenem.. Jego zachowanie, ubiór. Jeżeli np nie otworzy mi drzwi, to też mnie jakoś do niego spala. Nie jestem jakąś księżniczką, ale nie wiadomo czego nie wymagam, prawda?

7

nienawidzę  facetów co w towarzystwie chwalą się ile wypili na ostatniej imprezie albo  z iloma panienkami spali albo co na ostatniej imprezie wyprawiali w toalecie  z jakimś pustakiem. takich facetów jest na pęczki.
chyba żadna kobieta nie szuka zapalonego imprezowicza prosto ze spotkań AA
a co do wyglądu to ładne zęby (nie pocałuje faceta który ma okropne zęby) wysoki i umyte włosy a nie tłuste od poduszki i tony żelu z poprzedniego dnia

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

8

Witam, ja bardzo czesto na poczatku zwracam uwage na buty...nie wiem dlaczego ale tak mam, pozniej patrze na dłonie i oczy. tak jak cześć  Was pisała patrze czy dłonie sa zadbane. A co do oczu - podobno sa zwierciadłem duszy wiec czasami warto w nie zaglądać:)

Od Aniołka mam skrzydełka, a charakter mam diabełka;)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Na co zwracacie uwage przy poznaniu nowego faceta ktory Wam się podoba

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018