Facet poznany na videochacie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Facet poznany na videochacie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Facet poznany na videochacie

Facet poznany na videochacie zaproponował, że będzie płacił za tuczenie mojej koleżanki.

Niby dziwny żart, z którego normalnie nic by nie wyniknęło, ale alkohol zrobił swoje !

Parę miesięcy temu razem z moją lokatorką trochę za dużo wypiłyśmy i na fali "głupawki" włączyłam videochat. Zaczęłyśmy wyczyniać rózne dziwne rzeczy przed kamerką. M.in. taniec brzucha w wykonaniu mojej koleżanki, która kręciła swoim lekko piwnym brzuchem we wszystkie strony

Do tego stopnia spodobało się to facetowi z którym czatowałyśmy, że chciał by tańczyła dla niego częściej, wróżył jej karierę, cały czas chwalił jej bujne kształty, a na koniec zproponował że będzie hojnie sonsorował by moja koleżanka zaokrągliła się dla niego jeszcze bardziej bo
będzie wyglądała jak jego ideał kobiecości. Podałam konto paypala by zakonczyć żart, ale następnego dnia okazało się, że jest na nim spora wpłata oraz propozycja na regularny naprawdę duży sponsoring jeżeli zadbam by moja koleżanka przez min. 3 miesiące obżerała się jak najwięcej i będziemy udostępniać na bieżąco jej postępy.

Byłam przekonana, że koleżnka  wybuchnie śmiechem, po tym jak powiedziałam, że ten typ jest nienormalny wpłacił pieniądze i chciałby płacić dalej by oglądać jak ona się obżera

Stwierdziła, że to dziwak, ale dlaczego go nie wykorzystać: "nie mam regularnej pracy siedzę w domu i tak tyję, dlaczego nie miałby mi za to płacić"

Obecnie już od 2 miesięcy dokarmiam koleżankę dostając za to premię, niby on jest zadowolona i się zgzdza na takie warunki, ale trochę się dziwnie czuję tak ją napychając. Tyle że obu nam dobrzez dodatkową kasą.

Czy jestem w porządku w obec niej!?. Nie zmuszam jej do niczego, nawet proponuję by przerwała

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet poznany na videochacie

Moze tez znajdz sponsora

3

Moze tez znajdz sponsora

4

Właśnie ja mam premię, jeżeli przyczynię się by ona jadła więcej. Dostaje od faceta wytyczne, przepis na tuczące potrawy dla niej

5

Może to jakiś psychopata? Byłabym pełna obaw na Twoim miejscu.

6

Hmm ..ciężko powiedzieć, ale żadnych innych kontaktów niż w sięci napewno nie chcemy, więc po za tym, że koleżance urusł wileki brzuch od tego ciągłego jedzenia wszystko jest pod kontrolą

7 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-10-14 13:02:39)

Stawiam na troll-gimbazę. Jednak jeśli to prawda, to zadbajcie o to, aby wasze filmy nie były dostępne publicznie na jakimś portalu "p*rno size xxxxxxl" -- po prostu Was oszuka.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

8

Taką  uwagę zastrzegłyśmy sobie, ale obawa jest. Przy "dziwnych" rzeczach nie pokazujemy twarzy. Mam nadzieję, że to wystarczy

9

Róbcie sobie dziewczynki co chcecie, byleście potem nie płakały...

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

10

Poniżanie się dla kasy to swego rodzaju objaw zrogowacenia umysłowego. Także trzeba przy tym pamiętać, aby się pilnować. Ale cóż jeden ma kasę, a drugi zaspokojone fetysze. Może przy okazji puści gdzieś w obieg.

11

Głupie jesteście i tyle.

12

nati96 napisał/a:

Czy jestem w porządku w obec niej!?. Nie zmuszam jej do niczego, nawet proponuję by przerwała

Nie,nie spoko-jesteś w porządku:)
Przecież to norma włączać viedoczat przy piwie z koleżanką i tańczyć przed jakimś smutnym,napalonym kutasem.
Teraz spotkania z koleżankami przy piwie właśnie tak wyglądają smile
Założę się,że jakbyście miały psa to na videoczacie pokazywałybyście animalseks.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

13

Jeśli to nie prowokacja, to nie wiem jak bardzo trzeba nie mieć do siebie szacunku, aby dla kilku złotych dać się tak poniżyć.

Dziwię Ci się, Nati, że nie czujesz się podle z tym co robisz. Ty dostajesz premię, ale to koleżanka za Twoją namową się tuczy, a potem pokazuje przed kamerką. Nie przyszło Wam do głowy, że ten facet to nagrywa, aby potem zgarnąć niemałą kasę? Może też zacząć Was szantażować. Trzeba być ogromnie naiwnym, aby wierzyć, że jakieś słowne zastrzeganie, to gwarancja bezpieczeństwa.
Nie wspominając, że już samo tuczenie dla pieniędzy wydaje mi się obrzydliwe.

Nie no, mam jednak nadzieję, że jesteś trollem.

14

są feedersi, których jara taki tucz i są takie kobiety, wedlug mnie głupie, które godzą się robić za tuczniki. A Ty w tym ukladzie robisz za takiego alfonsa jakby. Czy kasa to naprawdę wszystko? Btw, przypomniała mi się afera z prowokacja, gdzie proponowano modelkom udzial w orgiach u arabskich szejkow, gdzie w gre wchodzila nawet koprofilia i byly chetne na konsumpcję kupy. No coz, pieniadze zawsze byly silnym argumentem. Niektórzy są w stanie zrobić wiele, aby je mieć.

15

smile smile smile Ile płaci ?

16

Proszę o pytanie przez prywatną wiadomość o takie szczegóły

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Facet poznany na videochacie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności