Leczenie boreliozy ziołami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Leczenie boreliozy ziołami

Witam miłe panie,

słyszałam, że wiele ziół polecanych jest przy leczeniu boreliozy, np. czystek, szczeć zwyczajna, rdestowiec japoński, koci pazur. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z taką metodą leczenia? Jakie zioła najlepiej działają?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Leczenie boreliozy ziołami

Wszystkie te zioła, które wymieniłaś, z pewnością wspomagają leczenie boreliozy (np. antybiotykami), ale niestety nie wystarczą, żeby samodzielnie ją wyleczyć. Skuteczne są za to pełne protokoły ziołowe: Buhnera, Cowdena, Byrona White'a. Wiem, że są też polscy zielarze, którzy leczą pełnymi protokołami - nie znam szczegółów, ale wiem, że nie może to być przypadkowa mieszanka kilku ziół, tylko opracowany przez doświadczonego specjalistę zestaw i odpowiednie dawki.

Najpopularniejszy (i przez to najłatwiej dostępny w Polsce) i chyba najbardziej łagodny dla kieszeni jest protokół Stephena Buhnera. Poczytaj sobie o nim, Buhner wydał kilka książek, z których przynajmniej jedna została przełożona na polski. Są polskie sklepy internetowe oferujące pełne zestawy ziół z tego protokołu.

3 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2017-08-19 20:16:03)

Odp: Leczenie boreliozy ziołami

Koci pazur stosuję od dawna ale celem leczenia candydozy. Wiem jednak, ze zaleca się ja również przy boreliozie, gdyż występuje wraz z nią niestety też grzybica. Wspomaga tez odporność. Koci pazur mi pomaga, widze poprawę samopoczucia.
Natomiast szczeć i rdest stosuję od niedawna. Trudno powiedzieć jakie będą skutki. Czytałam, że należny stosować co najmniej pół roku aby móc cokolwiek powiedzieć. Nie wiem jednak czy te zioła są wskazane dla każdego. Zaobserwowałam, że po szczeci boli mnie żołądek... jakieś 3 godz od zażycia. Zauważyłam też, że jednej firmy szczeć ma dawkowanie 1 kaps/dziennie, a innej firmy tą samą zawartość można 2 razy dziennie po jednej. Ja stosuję mniejszą dawkę.
CZystek pije od lat i nie wiem czy ma działanie takie jak piszą, trudno określić.

Dodam, że nie spodziewam sie wyleczenia z boreliozy co sugerują zielarze. Nie pomogły mi antybiotyki, lekarze rozłożyli ręce, więc jako tonący chwytam się brzytwy-ziół. Dla mnie najważniejsze bym się lepiej czuła, by stawy tak nie bolały.

4

Odp: Leczenie boreliozy ziołami

Ja również wspomagałam się ziołami i nawet lekarz powiedział że dobrze zastosować taką kurację.

5 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2018-04-09 16:18:42)

Odp: Leczenie boreliozy ziołami
tajemnicza75 napisał/a:

Zaobserwowałam, że po szczeci boli mnie żołądek... jakieś 3 godz od zażycia.

Wiem dlaczego tak było. Przedtem zażywałam po jedzeniu lub na głodny żołądek. Potem stosowałam przed jedzeniem, max 1/2 godziny przed. Nic mi nie jest smile .
Stopniowo zwiększyłam dawki do 2xdz. po jednej kaps. rdestu.
Obecnie z powodów finansowych zrobiłam sobie przerwę w zażywaniu rdestu i szczeci. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale zaczęłam źle się czuć. Strasznie dokuczają mi stawy i mięśnie, stawy charakterystyczne na mojej boreliozy hmm . Zacznę zażywać ponownie ten zestaw i sprawdzę reakcję organizmu.
Sprawdzę, bo może te zioła naprawdę działają. Od wielu m-cy nic mi nie dolegało w kwestii boreliozy, czułam się dobrze. Teraz przestałam brać i czuję się źle. coś chyba jest na rzeczy.

6

Odp: Leczenie boreliozy ziołami

Zioła super, dodatkowo polecam komorę hiperbaryczną

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2023