Zaniknięcie krwawienia po pierwszej tabletce 'Vibin' - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zaniknięcie krwawienia po pierwszej tabletce 'Vibin'

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Zaniknięcie krwawienia po pierwszej tabletce 'Vibin'

Dzień dobry, niedługo kończę 17 lat i zdecydowałam sie na antykoncepcję hormonalna, moja ginekolog wypisała mi tabletki 'vibin'. Myślałam, ze wszytko bedzie dobrze, ale juz dzisiaj rano przestałam krwawić. Czy to normalne? Dodam, że pierwsza tabletkę wzielam o 17:30, a następnego dnia rano o 10:20 juz nie miałam krwawienia. Czy to normalne? Powinnam skontaktować sie z ginekologiem, czy to tylko reakcja organizmu na hormony?
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaniknięcie krwawienia po pierwszej tabletce 'Vibin'

Tak, to normalna reakcja na hormony, dlatego na początek ginekolodzy przepisują tabletki z minimalną dawką takiej jak vines, wtedy takie anomalie występują rzadziej. Musisz się po prostu przemęczyć bo różne rzeczy się mogą dziać, organizm się przyzwyczaja do około 3 miesięcy

3

Odp: Zaniknięcie krwawienia po pierwszej tabletce 'Vibin'

Może się tak zdarzyć, tak samo jak normą są plamienia. Dziwi mnie trochę, że dała Ci vibin a nie mini w tym wieku, no ale na pewno lekarz wie co robi.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Zaniknięcie krwawienia po pierwszej tabletce 'Vibin'

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2021