Buduję Wielki Mur i to skutecznie przez całe Trójmiasto. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Buduję Wielki Mur i to skutecznie przez całe Trójmiasto.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Buduję Wielki Mur i to skutecznie przez całe Trójmiasto.

Nie potrafię, a może podświadomie nie chcę utrzymać relacji przyjacielskich. Tworzę chyba jakiś cholerny mur, bo żadna z relacji wciąż mi nie wychodzi. Nie rozchodzimy się w kłótniach. Mamy inne podejście do życia. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Czuję się strasznie samotna wśród ludzi. Mam praktycznie wszystko o co walczyłam, ale wciąż nie mogę załatać pustki w postaci przyjaciela.

Za dużo może przeszłam ? Może jestem zbyt wymagająca ? Może odstraszam ludzi ? Może, może , może ...

Czasem nie mam sił.

" Nie uczysz się chodzić przestrzegając zasad. Uczysz się próbując i upadając. "
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Arsenalo (2017-06-21 21:09:48)

Odp: Buduję Wielki Mur i to skutecznie przez całe Trójmiasto.

Może, może, może...
Może niech przestaną niepokoić Cię cierpienia twe i błędy,
Wszak są drogi proste, lecz i manowce są wszędy.
O to chodzi jedynie, by naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej niż się chciało wink.
Może tu znajdziesz bratnią duszę, czego życzę smile. Witaj na forumie, choć jesteś tu od dawna wink

Śpię zawsze w kominiarce. W razie włamania, złodzieje pomyślą, że jestem częścią ekipy wink.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Buduję Wielki Mur i to skutecznie przez całe Trójmiasto.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021