Samotność w ciąży ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność w ciąży ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Samotność w ciąży ...

Witajcie . Nazywam się Kasia mam 23 lata . Pisze tu bo po prostu chce się wygadać , szukam wsparcia . Może ktoś jest w podobnej sytuacji . Jestem w 5 miesiacu ciąży . Przechodze przez nią sama . Spotykalam się z chłopakiem ale nam nie wyszlo pozniej się okazało że jestem w ciązy . W sumie sama tak wybrałam bo nie chce byc z kimś bo DZIECKO. Stało się trudno . Z Bejbi wszystko super , prawidłowo się rozwija . Mój tata i brat są alkoholikami . Wgl pochodzę z biednej rodziny . Ciagle mnie wyzywają że jestem dziw.. szma.. że sie puściłam i nie chcą mnie znać . Znajomi byli owszem jak były imprezy piwkowanie . Zostałam zupełnie sama ze wszystkim. Pracuje w Niemczech jako opiekunka osób starszych . Własnie w piatek wyjezdzam na zlecenie . Jest to dla mnie ucieczka od rzeczywistości . Dobija mnie samotność . Naprawde się staram jak moge . Całe zycie pomagalam biednej mamie i fizycznie i finansowo poniewaz jestem najstarsza z rodzenstwa . W niemczech pracuje juz od 19 roku zycia wiec jest pare lat . A teraz gdy ja potrzebuje pomocy nie ma nikogo . Nie mam oszczednosci . Caly czas pomagalam mamie . Teraz jak sobie pomysle co mnie czeka boje sie ze nie dam rady . Plusem jest to ze mam swoj kat . Wlasna kawalerke . Ale musze ja wyremontowac a na to tez potrzeba kasy . Pracuje ile sie da ale boje sie ze z remontem tez nie dam sobie rady . Ale tam moge sie wprowadzic dopiero od lipca . Ciagle placze nie daje sobie juz rady . Nikt mnie nie rozumie i jest mi strasznie cieżko . Dziecko tez mnie nie cieszy . Zawsze byłam silna i dawalam sobie rade ale to mnie po prostu przerosło . Dajcie troche wsparcia . Czy ja naprawde jestem taka beznadziejna?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność w ciąży ...

Zdecydowanie nie jesteś beznadziejna. Z tego coczytam jest zupełnie odwrotnie, jestes silną zaradną kobietą, która potrafi cieżko pracowac pomagając przy tym najbliższym.
Jesteś teraz w trudnym momencie życia, niedługo zostaniesz mamą, wiadomo że w tym okresie potrzebne jest wsparcie osób najbliższych, a ty na tą chwilę radzić sobie musisz ze wszystkim sama....co tylko po raz kolejny dowdodzi twojej siły. Wiedz że każdy z nas ma w życiu ciężkie chwile, kiedy wydaje nam się że jesteśmy do niczego, ale one mijają, pamiętaj że nic nie trwa wiecznie i ten trudny okres dobiegnie końca,jesteś jeszcze bardzo młoda i na pewno ułożysz sobie zycie...

3

Odp: Samotność w ciąży ...

Dziękuje Ci za te słowa wsparcia . Wiem że nie powinnam sie nad sobą uzalac ale naprawde bardzo jest mi ciężko . Boje się . Ten rok daje mi w kość jak żaden inny . Nie rozumiem dlaczegio najblizsi mi to robią . Zawsze pomagalam bylam poswiecilam sie dla nich . Dla nich pracowalam dawalam pieniadze nie chcialam nic w zamian . Teraz pragne tylko wsparcia poczucia bezpieczenstwa . A zostalam totalnie sama :<

4

Odp: Samotność w ciąży ...

Jesteś bardzo wartościową osobą,a takimi "znajomymi" to się nie przejmuj .Mam tak samo jak imprezowałem,stawiałem piwo,czy pomagałem w inny sposób to było dobrze,teraz nikt z tych "przyjaciół"prawie się nie odezwie.Przynajmniej już wiem kto jest fałszywcem a kto nie.

5

Odp: Samotność w ciąży ...

W miejscowości w której mieszkam są sami fałszywi ludzie . Strasznie bym chciała uciec i nigdy tu juz nie wrocic . Juz gadaja na moj temat a co dopiero bedzie pozniej jak zobacza mnie sama z wózkiem . Jestem wrażliwą osobą , czesto sie wszystkim za bardzo przejmuje . Dawałam z siebie wszystko i wiem dopiero teraz ze nie bylo warto . Ale ta samotnośc , uczucie że nikomu na mnie nie zalezy ... jest okropne . Niewiem czym sobie na to wszystko zasłuzylam . Nie byłam az tak złym czlowiekiem . W piatek wyjezdzam , juz sie nie moge doczekać . Nowe zleceenie wyzwanie . Mam nadzieje że tam bedzie mi dobrze. Choc może i być źle . Dziekuje Tobie również za słowa wsparcia . Naprawde dziękuje

6

Odp: Samotność w ciąży ...

Nie bój nic-jeszcze będą Tobie zazdrościć.

7

Odp: Samotność w ciąży ...

Tylko że naprawde nie ma czego ... Nigdy nie sądziłam że życie mnie skaże na takie cierppienie i to w takim momencie w którym powinnam być najszczęśliwszą kobieta na świecie

8

Odp: Samotność w ciąży ...

Jak świat światem ludzie gadają i gadaćbęda, taka nasza natura, ale każdy temat szybciej czy później się nudzi, pojawia się następny ciekawszy, jakbysmy nie zyli zawsze znajdzie się ktos "Zyczliwy" kto w naszym życiu dopatrzy suę sensacji, a sa ludzi ektórzy takimi sytuacjami żyją......może odwracają w ten sposób uwagę od własnych problemów i niedoskonałości.....sposób by to przetrwać jest tylko jeden, a mianowicie-MIEĆ TO W DUPIE-dosłownie, nie daj się zwariować, zyj swoim życiem i pamiętaj że nic nikomu do niego, kazdy jest kowalem swego losu i ma prawo sam o nim decydowac, na świecie sa miliony samotynych matek i dają radę:)niedługo pojawi się na świecie ktoś dla kogo będziesz całym światemi cała twoja miłość zostanie skierowana na te małą istotkę, która będzie cię kochac bezgranicznie i tylko to uczucie stanie się dla ciebie ważne. Całą resztą nie zawracaj sobie głowy, bo i tak niczego nie zmienisz, a przejmowanie się tylko wprawi cię w jeszcze gorszy nastrój.......dasz sobe ze wszsystkim rade i pamiętaj że nikt nie jest idealny

9

Odp: Samotność w ciąży ...

Oby było tak jak mówisz ... Bardzo sie boje że nie spelnie sie w roli matki że mnie to wszystko przerośnie ... Za dużo tego wszystkiego mam na glowię jeszcze ten ojciec z bratem nie ułatwiają mi tego . Jest to straszny ból .

10

Odp: Samotność w ciąży ...

Spełnisz się:) popełnisz wiele błędów, bo nie ma złotej recepty na wychowanie dziecka, ale dla niego będziesz mamą idealna.....przynajmniej do okresu dorastania-wtedy wszyscy rodzice na czas jakiś tracą  w oczach dziecka na rzecz rówieśników;)-ale tym narazie się nie martw;);) pamiętaj że wiele zależy od nastawienia, sama musisz uwierzyć w to ile jesteś warta żeby zacząć tak o sobie myśleć:)

11

Odp: Samotność w ciąży ...

Ja tak jak Ty zostałam sama w ciązy. Mąz poszedł do innej.
Tez sie boje czy dam sobie rade. Ja co prawda mam rodzine ktora mnie wspiera dlatego bardzo Cb podziwiam. Musisz i jestes bardzo silna. Placz ile mozesz. Staraj sie tez cieszyc kazdym dniem i ruchami maluszka .
Jestem pewna ze kazda z nas odbije sie od dna i nawet nie bedzie wracac myslami do tych czasow. Ja jestem w 23 tc

12

Odp: Samotność w ciąży ...

Dziękuję za te słowa wsparcia.  Mam nadzieję że wszystkiemu podolam.  Bardzo cierpię i chciałabym by ktoś mnie zrozumiał wspierał.  Dlatego dziękuję wam że mogłam to z siebie wyrzucić.  Jest mi troszkę lżej

13

Odp: Samotność w ciąży ...

Może jest jakas fundacja dla samotnych matek, która może okazać Ci wsparcie? Nie poddawaj się, może właśnie los tak chciał, jest trudno, ale się ułoży.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność w ciąży ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024