Temat: kremy ze śluzem ślimaka

ostatnio koleżanka zakupiła taki krem, ponoć jest rewelacyjny, wygładza, zmniejsza ślady po trądziku, bliznach, skóra staje się ładniejsza itp., itd., macie może  jakieś doświadczenie z tym kremem? czy faktycznie jest taki super? proszę o opinie, z góry dziękuję smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kremy ze śluzem ślimaka

Tez duzo czytalam o pozytywnym wplywie sluzu slimaka na skore. Jesli chodzi o moje doswiadczenia to od jakichs dwoch tygodni uzywam takiego kremu z Eveline, na dzien i na noc. Moje pierwsze spostrzezenia to gladsza, bardziej nawilzona skora. Nawet makijaz lepiej wyglada, a krostki szybciej sie goją. Na pewno warto sprobowac i samemu ocenic smile

3

Ja też słyszałam dużo dobrych opinii, ale u mnie się nie potwierdziły. Krem ze śluzem ślimaka uczulił mnie tak jak jeszcze nigdy żaden kosmetyk hmm

4

hej, ja od roku używam takiego kremu ze ślimakiem z Orientany, można go dostać w Super Pharm albo Naturze, kosztuje ok. 60 kilku zł (mnie się zwykle udaje kupić na promocji, kilka dni temu w Naturze był chyba za 53 zł) i szczerze, wydaje mi się, że pomaga - mam nadzieję, ze to nie tylko efekt placebo tongue ale niestety niektórych uczula, kupiłam mamie i mi oddała, to samo koleżanka, piekła je twarz po nim, ja nie mam żadnego problemu

5

Używałam  serum  i szczerze nie zauważyłam jakiś mega efektów.  Znaczy to zależy z czym porównujemy,  Ponieważ wcześniej  stosowałam  naprawdę świetne  olejki i te serum ze śluzu  ślimaka ani nie pogorszyło  ani nie polepszylo czegokolwiek,  no takie obojętne było więc więcej nie kupiłam.  Olejki są tańsze,  bardziej wydajne  i efekt mnie bardzo zadowala.  Na skórę z zewnątrz są świetne,  ale wiadomo,  że ważniejszy jest efekt wewnątrz,  by z tej strony  działać

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

6

to prawda! ja uzywam od Orientany i super, bardzo regeneruje skore i niweluje przebarwienia.

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-11-30 12:33:24)

Hejka, Ja niedawno trafiłam na kremy ze śluzem ślimaka pozyskiwanego naturalnymi metodami w Polsce. Ceny może nie są zbyt tanie ale w mojej ocenie temat warty uwagi. Kupowałam w sklepie pitu pitu i jestem zadowolona. Marka nazywała się Nature Cosmetics. sprawdźcie

8

Słyszałam dobre opinie o  Dermofuture- krem naprawczy ze śluzem ślimaka.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.