Wymarzony wieczór panieński - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wymarzony wieczór panieński

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Wymarzony wieczór panieński

Pofantazjujmy tongue
Jakbyście miały nieograniczoną ilość pieniędzy - jak wyglądałby Wasz wieczór panieński? smile chyba, że któraś już jest taką szczęściarą i podzieli się z nami swoim spełnionym marzeniem smile

Ja gdybym miała taką możliwość - najpierw zebrałabym wszystkie przyjaciółki i poleciała na Malediwy. Tam rozkoszując się drineczkami pod palmami, zimnym piwkiem i luksusowymi zabiegami spa, cieszyłabym się ostatnią "wolnością". Druga opcja wygląda podobnie, tyle że miejsce to Hawaje. smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wymarzony wieczór panieński

Prawdę mówiąc nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, ale gdybym dziś miała o tym zdecydować, to mój wymarzony wieczór panieński wyglądałby mniej wiecej tak:
* ŻADNYCH mężczyzn, choćby byli najbardziej pociągający, męscy i gotowi na wszystko big_smile;
* coś szalonego, ale bardziej męskiego niż kobiecego, na przykład jakieś quady albo jazda wielkim samochodem po terenach;
* po tym wspólne wyjście do jakiejś fajnej restauracji na pyszną kolację;
* koncert jednego z moich ulubionych zespołów;
* na koniec zaszycie się w jakimś ciekawym miejscu i w otoczeniu fajnych zapachów, świec, miłej dla ucha muzyki, przy wybornym alkoholu i jakichś wykwintnych przystawkach - gadanie do rana o życiu i mniej poważnych sprawach wink.

Najważniejsze w tym wszystkim, aby robić coś, co lubię, a co pozwoliłoby szczerze cieszyć się tym dniem i obecnością moich ukochanych, wspaniałych, a przy tym mądrych bab wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Wieczór panieński, to spotkanie na które zaprasza się koleżanki, by cieszyć się z nimi ostatnim dniem wolności?
O!, to nie, nie obchodzę;)
Jakbym chciała spędzić wieczór panieński, gdybym miała nieograniczony budżet?
Sama nie wiem. Chyba pomyślałabym o koleżankach. Zaplanowałabym coś, co pozbyłoby ich hamulców i dostarczyło adrenaliny, a przy okazji obudziło we mnie odwagę. Skok na bungee? Wyprawa trudnym szlakiem górskim? Rejs pod żaglami z niedoświadczoną załogą?
Skałki! Zdecydowanie wybrałabym lokal w mojej okolicy, w którego kompleksie jest ściana wspinaczkowa. Kręgle lub/i bilard, żeby doprawić zabawę szczyptą rywalizacji. Wcześniej aqua centrum. Karaoke - kolejny punkt. Wydaje mi się, że śpiewy we własnym gronie (publiczność nie zaszkodzi - przeciwnie) świetnie dopełniłyby wieczór. Na ranek zaproponowałabym wspólny jogging i entuzjastycznie pierwsza bym z niego zrezygnowała;)

4

O wow Dziewczyny widzę, że Wy tu jesteście zwolenniczkami mocnych wrażeń i adrenaliny smile skok na bungee, rejs pod żaglami - dla mnie zbyt ekstremalnie, ale fajnie się Was czyta! smile

A inne Netbabeczki - jak wyglądałby Wasz wymarzony wieczór?? smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

5

Dałabym swoją kartę kredytową świadkowej i poprosiła, żeby zrobiła mi niespodziankę smile Głupio tak samej organizować własny wieczór panieński.

6

ryukk napisał/a:

Dałabym swoją kartę kredytową świadkowej i poprosiła, żeby zrobiła mi niespodziankę smile Głupio tak samej organizować własny wieczór panieński.

Nie no, na wymarzonym wieczorze przyszła panna młoda wydaje tylko dyspozycje w postaci listy życzeń, a organizacją zajmują się już inni big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

7

Ryukk dokłądnie tak jak Olinka pisze - w marzeniach Ty nie robisz totalnie nic! Nawet mówić nie musisz, bo Ci w myślach czytają big_smile

8

Ja nie mam żadnych fantazji dotyczących wieczoru panieńskiego, ale mogę opisać wam jaki wieczór miała moja kuzynka. Jako stereotypowa jedynaczka, co nie jest bez znaczenia. Jej przyjaciółka postanowiła jej zorganizować wieczór panieński. Jednak jak się okazało chciała to zrobić z pewnym przekąsem. Zorganizowała jej wieczór księżniczki - różowe jednorazowe naczynia i w ogóle ... niezbyt fajnie.

9

Pola każdy ma swoją wizję, może akurat kuzynce wieczór w stylu księżniczki finalnie się spodobał smile jeśli mój wieczór księżniczki miałby się odbyć w jakimś dworku lub pałacu, pełen luksusów, nawet na różowo -a w końcu fantazjować w tym wątku możemy - to mogą mi tak robić psikusy znajome big_smile

10

Mój wieczór odbył się w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Może to tak dziwnie brzmi, ale było naprawdę fajnie. Normalnie miałyśmy tam poczęstunek i możliwość lotu. Dla mnie to było lepsze niż siedzenie w klubie. Przynajmniej mogę powiedzieć , że mój wieczór był oryginalny.

11

Andzia rzeczywiście bardzo oryginalnie spędziłyście wieczór smile tak w sumie pomyślałam,że wymarzony wieczór to taki wieczór, gdzie są bliskie osoby, panna młoda czuje się wyjątkowo i pięknie, swobodnie i może być w pełni sobą smile

12

Dla mnie wymarzony wieczor panienski na pewno wiązałby się z jakimś wyjazdem, może nad morze albo jakiegoś Spa… na pewno nie w klubie.

13

A ja chciałabym by znalazły się na moim wieczorze Panieńskim wszystkie najbliższe mi osoby smile nie ważne czy impreza będzie w klubie, nad morzem w spa czy zwykła domówka. Wiem że dziewczyny będą się starać, by był to mój najlepszy wieczór w życiu i to się dla mnie liczy smile

14 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-04-25 19:13:17)

jakby miała nieograniczony budżet to pewnie to nie byłby wieczór, ale co najmniej cały weekend:) i pewnie byśmy szalały raz w klubie, raz domóweczka. Spróbowały nowych rzeczy, na które mąż nie patrzyłby przychylnym okiem;p oczywiscie w żadnym wypadku nie mówię tu o zdradach, czy o czymkolwiek podobnych,  bo to byłoby................. delikatnie mówiąc nietaktowne.

Mi planują już powoli:) póki co wiem, że mają być przypinki smile i fotogadżety takie doszły mnie plotki:D tym bardziej, że ciekawostek dużo jest w sklepach jak [spam], więc to całkiem spoczko pomysł.

15

Ja wybieram się z najlepszą przyjaciółką i gronem jej znajomych na wieczór panieński do Lwowa. To świetny pomysł, dwudniowy pobyt w ośrodku typu SPA, ze wszystkimi atrakcjami, jakie tylko można sobie wymarzyć. Bardzo tanio i myślę, że będzie ciekawie.

Mój wymarzony wieczór panieński to spotkanie z kilkoma najbliższymi przyjaciółkami i pogaduchy do białego rana smile Ale gdybym miała nieograniczony budżet to chętnie pojechałabym gdzieś na weekend za miasto, np. nad jezioro. Tam mogłybyśmy do rana gadać, jeść i oglądać ulubione komedie romantyczne - bez szaleństw, chodzenia po klubach, itp. - nie moje klimaty smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wymarzony wieczór panieński

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018