Jak zorganizowac fajny wieczor dla męża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zorganizowac fajny wieczor dla męża

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak zorganizowac fajny wieczor dla męża

Dziewczyny moj maż ma niedlugo urodziny. Planuje jakiś fajny sexik, jakies fajne wdzianko itp. Pochwalcie sie jakie niespodzianki w tym stylu robilyscie swoim facetom? Jak sie przebieralyscie, co gotowalyscie (jezeli bylo to z kolacja) jak wszystko zorganizowalyscie... Ja niestety mam ograniczone mozliwosci bo mamy 2 dzieci na jednym pokoju sad (nasz kąt od ich kąta oddzielony szafą ;)syn 3.5roku corka poltora )ale mamy troszeczke miejsca w kuchni wiec mysle ze tam bym cos wykombinowala fajnego big_smile (odpada by dzieci do kogos podesłać) Pomóżcie big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zorganizowac fajny wieczor dla męża

Chętnie doradzę w kwestii gotowania, jeśli zdradzisz, co lubi Twój mąż wink

3

Odp: Jak zorganizowac fajny wieczor dla męża

Ja bym to zrobiła tak : dzieci do spania wink) seksowna czerwona albo czarna bielizna podwiązki pończochy włoski podkręcone coś specjalnego tylko dla niego niech wie ze jest wyjątkowy smile ugotowałabym jakiś obiad (znając siebie skończyłoby się na burito bo uwielbiam meksykańską kuchnie smile) do tego winko ulubione albo whiskey tongue a dodam że jak dla mnie seks zachowany w ciszy bardziej podnieca smile pozdawiam serdecznie wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak zorganizowac fajny wieczor dla męża

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021