połączony wieczor panienski i kawalerski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » połączony wieczor panienski i kawalerski

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: połączony wieczor panienski i kawalerski

Witam,

w czerwcu 2014 organizuje dla przyjaciela wieczor kawalerski. Wyjazd weekendowy na 2 dni. Miejsce jeszcze do okreslenia.

Szukam chetnej swiadkowej, ktora chcialaby polaczyc wieczory dla urozmaicenia wieczoru i zabawy.

Oczywiscie wszelkie szczegoly omowimy wczesniej.

Serdecznie pozdrawiam
Piotr

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: połączony wieczor panienski i kawalerski

Byłam kiedyś na czymś takim, skończyło się mega katastrofą.

3

Panowie mają to do siebie że dużo piją na kich imprezach, dużo za dużo.

4

Uczestniczyłam w połączeniu panieński + kawalerski. Wieczór był mega wspaniałyi udany.
Nikt się za bardzo nie upił czy coś w tym stylu.... jeśli ludzie potrafią się bawić to wszystko jest na swoim miejscu.

Osobiście nie mam nic przeciwko takim połączeniom.

5

Dziwne... Przecież to zaprzeczenie całej idei wieczoru kawalerskiego. A jak na taki połączony zaprosić prostytutki czy nawet striptizerki?

Nobody Is Born Gay - GOD

6

mario, świat się przewraca do góry nogami wink więc dlaczego, takie imprezy nie możnaby trochę powykręcać??

Dla rozjaśnienia...na zabawie, w której ja uczestniczyłam, nie było Pań striptizerek, ani Panów striptizerów smile Myśle, że bez tego też można się nieźle bawić smile
Z resztą, kto co lubi.

7

Po takiej imprezie to już wesele niepotrzebne wink

Nobody Is Born Gay - GOD

8 Ostatnio edytowany przez Bastat (2014-01-07 15:49:00)

Jak moja szalona świadkowa wpadnie na taki pomysł to ją chyba uduszę wink

marioosh666 napisał/a:

Dziwne... Przecież to zaprzeczenie całej idei wieczoru kawalerskiego. A jak na taki połączony zaprosić prostytutki czy nawet striptizerki?

Byłbym zapomniał, co to za kawalerski bez prostytutek, czy striptizerek? W końcu to game over, pan młody niedługo usidli się w szponach małżeństwa, należy kolegę godnie pożegnać.
A nie daj Bóg pan młody powie, że nie chce takich "atrakcji" na kawalerskim - toż wyjdzie na tchórza, dziwaka, a co najgorsze - pantoflarza! Jego koledzy na pewno nie przyjdą na ślub, tylko na wesele, żeby jak zwykle zostawić za stołem swoje partnerki i upić się do nieprzytomności.

Żenada.

10

pomocnikgargamela napisał/a:

A nie daj Bóg pan młody powie, że nie chce takich "atrakcji" na kawalerskim - toż wyjdzie na tchórza, dziwaka, a co najgorsze - pantoflarza!

Przecież on nie musi z tych atrakcji korzystać wink Niech pozwoli kolegom dobrze się bawić smile

Nobody Is Born Gay - GOD
marioosh666 napisał/a:
pomocnikgargamela napisał/a:

A nie daj Bóg pan młody powie, że nie chce takich "atrakcji" na kawalerskim - toż wyjdzie na tchórza, dziwaka, a co najgorsze - pantoflarza!

Przecież on nie musi z tych atrakcji korzystać wink Niech pozwoli kolegom dobrze się bawić smile

No chyba ze tak, to zwracam honor wink

Ja w striptizerkach, czy prostytutkach nie widze nic atrakcyjnego. Mam bardzo atrakcyjna kobiete. Po stokroc wole widziec ja, niz jakas laske za pieniadze. Na moim ich nie bedzie.

12

Wybieram się w najbliższy weekend na kawalerski weekend nad jeziorem i nie zapraszamy kobiet do towarzystwa. Przyszły Pan młody nie chciał i go w pełni wszyscy zrozumieli.  zabieramy tylko coś do jedzenia i wiaderka wódki. Czystą na sobotę. A na niedzielę jakąś smakową np cytrynówkę absolwenta. Nie chcemy cały czas tylko czystej pić, bo ile można smile

13 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2014-05-08 23:43:48)

Łączone panieńsko kawalerskie to zabawa dla naprawdę dobranych i znających się par, w innym wypadku może być niezły hardkor wink szczególnie jak sobie ludzie za bardzo wleją w czub nie za dobrze się znają i idą w miejsca wątpliwej rozrywki np. do klubów czy na oklepane striptizy. Na tym drugim też nie zalecam za bardzo szaleć bo tu kolega/koleżanka popije i zobaczy za dużo na weselu albo domówce popije i zacznie za dużo gadać. Z umiarem takie imprezki.

BORN TO BE WILD.

14 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-01 19:42:42)

to ja wam zazdroszczę takich imprez macie do wyboru wiele atrakcji ale ten pomysł ze spotkaniem się w ścisłym gronie i popijanie wódeczek mi się podoba.

15

czemu zazdrościsz?? co to za problem zgadać się w kilka osób i pojechać albo nawet wyjść na miasto.

16 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-01 19:41:43)

w moich czasach nie było wódeczek smakowych tylko czysta

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » połączony wieczor panienski i kawalerski

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021