Sprzedaż przez Internet, tylko czego??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Sprzedaż przez Internet, tylko czego???

Witam kochani, chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu pomysłu lub podaniu namiarów. Czym można handlować przez Internet, a dokładniej czy znacie jakieś hurtownie czy dystrybutorów gdzie są dobre ceny towarów które można sprzedawać w Internecie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sprzedaż przez Internet, tylko czego???

W biznesie liczy się własny pomysł. Nikt ci go nie poda na tacy.

gdykochamy

3

Niestety, ale to prawda. Dobrych kilka lat zajęło mi szukanie dobrego towaru, który sprzedaję obecnie poprzez internet i mogę jedynie powiedzieć, że wymaga to ogromnego nakładu pracy, zaangażowania, czasu.  Jeżdżenie po hurtowniach, mnóstwo telefonów, przejrzanych ofert, rozmów z ludźmi z branży, obserwacja rynku. Kilka razy nieudane zakupy od krętaczy. Kilka razy byłam bliska odpuszczenia i wreszcie to czego szukałam okazało się, że jest w zasięgu 30km smile)
Polecam fora biznesowe. Nie polecam kupowania w ciemno, za okazyjnie niskie ceny- ZAWSZE zanim kupisz towar sprawdź OSOBIŚCIE sprzedającego.

Tak jak napisała Gabriela. Nikt pomysłu nie poda Ci na tacy. Ale spróbuj szukać czegoś co Cię interesuje. Może to obejmować Twoje hobby albo coś czym się już zajmowałać i w branży, którą znasz.
Jeśli chodzi o rodzaj towaru jakim warto handlować to polecam przeglądać różnego rodzaju raporty, obserować trendy i prześledzić bestsellery na Allegro, Etsy czy Aliexpress.

[tu były nieregulaminowe linki]

5

Wszystkiego jest w bród więc trudno doradzić.Może coś czym Ty się interesujesz to połączysz przyjemne z pożytecznym

Może coś dla dzieci, matki zawsze kupią dla swoich pociech rózne rzeczy, no albo eko-żywność i rózne produkty z działki :dla zdrowia".

Ideałami będziemy później, teraz bądźmy po prostu prawdziwi smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018