moje cudowne życie po rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » moje cudowne życie po rozwodzie

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 271 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 14,891 ]

111

Odp: moje cudowne życie po rozwodzie

Witajcie, dziś szybko, nad moim domem szaleje burza. Zdążę puścić jeden post zanim najprawdopodobniej wyłączą mi prąd. Tyle w kwestii Euro wink

Dzień pełen emocji - nie tylko dla kibiców.

Dziś dostałam mail od pełnomocnika. Wyznaczono termin pierwszej rozprawy, o której wspominam na innych wątkach.

Tak więc to dowód na to, że nie rzucam słów na wiatr.

Tak więc odliczamy:

Dziś wieczorem czeka mnie wersja unplugged , ale za to przy świecach smile

Dobra, biegnę poszperać w szafie. Może chociaż znajdę ten biało - czerwony szalik wink

Pogadamy jutro. Klik! Wysyłam post i ... na dziś tyle big_smile

Zobacz podobne tematy :

112

I_see - widać, że postepujesz tak jak czujesz/widzisz. Cokolwiek nie zrobisz, cokolwiek się stanie GOOD LUCK.

Lilko - no i jest RUDA, ognista RUDA.

Polska! Polska!

"Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego,
kim samemu było się wcześniej".
Tak naprawdę szczęscie to dobre zdrowie i krótka pamięć wink

113

A już myślałam I_see że przygotowujesz zacier na imprezę...Do jutra.

Do jasnej cholery strzelili nam gola mad

Na skrzydłach duszy szybuję do ogrodu wspomnień. Zamykam w sercu i unoszę wraz z sobą tylko te najpiękniejsze kwiaty.
Żegnaj moja Siostro w miłości. Jedyna Siostro. I żegnaj Przyjacielu. Mój jedyny Przyjacielu.
"można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie
nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem"

114 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-06-30 22:47:37)

Krych rządzisz smile

EDIT: A było tak blisko sad

Na skrzydłach duszy szybuję do ogrodu wspomnień. Zamykam w sercu i unoszę wraz z sobą tylko te najpiękniejsze kwiaty.
Żegnaj moja Siostro w miłości. Jedyna Siostro. I żegnaj Przyjacielu. Mój jedyny Przyjacielu.

115

W poprzednim poście wpadłam na chwilę z małym ‘updatem’ ze swojego życia. Żeby uspokoić Lilkę – nie łamię danego słowa smile

A teraz rzeczy istotne, bo tamto to szczegół:

Krych32, mnie ten self-made avatar bardzo się podoba. Ja zawsze stawiam na oryginalność. I pracę własną. A owoce, cóż … są smaczne i ZDROWE wink

Astral to twardy zawodnik, miesza … wink

Ja proponuję na przerwę po tańcach* na imprezie u Astrala wino właśnie. W tle zaś soft background, dla równowagi kawałków zapodanych przez Gospodarza tego party.

W tym roku te piękne miejsca odwiedzi mój pełnomocnik, za honorarium, które wypłacam wink, ale ja już wyciągam starą zakurzoną skarbonkę z napisem „Na podróż marzeń.” W przyszłym roku.

Termin imprezy mi odpowiada. Lato 2017. Latem imprezuje się lepiej. I te 500 duszyczek łatwiej pomieścić wink

Jeśli chodzi o posypkę, to impreza u Astrala ma charakter … tematyczny smile

I chyba udowodniłam po raz kolejny swój proroczy dar… Przewidziałam wynik meczu wink Serce vs zdrowy rozsądek wink

Astral , Twoja stopka to bardzo ciekawa filozofia poświęcona walce. Idę zobaczyć, czy mnie linczują za moje umiłowanie prawdy na innych wątkach. Mogę potrzebować wsparcia wink

A każdy tom Gry o tron łykałam w 24 godziny.

Winter is coming … Długo by ten cytat rozwijać. Ma on w tej chwili ogromne znaczenie w moim życiu wink

Lilka, zacieru nie robiłam wink Kolor Twoich włosów jest bardzo energetyczny !

Burza minęła, laptop uratowany. Nawet nie wiecie, jak fajnie tu zajrzeć ciemną nocą do Was … smile

PS To mój ulubiony wątek. Zawsze zaglądam tutaj w pierwszej kolejności.

*Będę się upierać wink

116

Oj!

I_see_Beyond oczywiście, że tańce będą - zawsze przecież możemy we dwie zatańczyć na stole (ASTRAL szykuj solidny stół) big_smile

A tak w ogóle to jestem z Tobą, domyślam się jak jest Ci ciężko, ale z nami dasz radę.

I jeszcze jedno na poprawę nastroju dla I_see - Krychu zapodaj ksywę dla naszej koleżanki.

Ja już mam swoją propozycję, ale niech ma dziewczyna z czego wybierać smile

117 Ostatnio edytowany przez Astral Shadow (2016-07-01 17:42:50)

Witam zapodaje coś nastrojowego 

Chciałem kiedyś to skoverować  z moją ex i nagrać teledysk  no ale do realizacji nie doszło

" Rzuć mnie na pożarcie wilkom  a powrócę dowodząc watahą "

118 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-01 17:56:34)

Lilka787 napisał/a:

Oj!

I_see_Beyond oczywiście, że tańce będą - zawsze przecież możemy we dwie zatańczyć na stole (ASTRAL szykuj solidny stół) big_smile

A tak w ogóle to jestem z Tobą, domyślam się jak jest Ci ciężko, ale z nami dasz radę.

I jeszcze jedno na poprawę nastroju dla I_see - Krychu zapodaj ksywę dla naszej koleżanki.

Ja już mam swoją propozycję, ale niech ma dziewczyna z czego wybierać smile

Wchodzę na ten wątek i ... od razu mi lepiej smile

Droga Lilko, widzę, że udzielił Ci się klimat wyzwań wink ... OK! Podnoszę rzuconą rękawicę!

Dziękuję Ci, wiem, czuję i widzę, że jesteś ze mną. Ty i inni. W ogóle bardzo się cieszę, że tacy fajni Ludzie piszą na tym wątku. Nie ukrywam, że jest on dla mnie ważny - potrzebuję właśnie takiej pozytywnej energii dla zrównoważenia tego, co się dzieje. Skłamałabym, że nie mam żadnych emocji wink

Z Wami to na pewno dam radę smile

Jeśli ta "koleżanka, to ja, to już się lekko trzęsę ze strachu. Widzę, że tu się bardzo kreatywne towarzystwo zebrało smile

Lana ma niesamowity głos. Astral - ja widzę, że to będzie IMPREZA ROKU!

A była, cóż, niech żałuje straconej szansy wink Nie tylko tego. big_smile

Słucham i delektuję się dźwiękiem. Wirtualnie zaś ... smakiem smile Tak tu się jakoś smacznie właśnie zrobiło smile

119

Astral to było piękne smile

W ogóle to super muzę zapodajecie.

120

Też tak uważam smile

To ja Wam moi Drodzy dedykuję wszystkim piosenkę Stand by me . Taka cicha prośba wink

W zamian zaoferuję to samo smile Lilka, w filmie sami chłopcy, ale wiesz, że zaliczam Cię do najlojalniejszych Przyjaciół smile

Ps Film widziałam bardzo dawno temu, jeszcze na VHS. Przepiękny film o ... przyjaźni, której wartość bardzo potrafię docenić.

Gra tam River Phoenix, brat Joaquin'a.

121 Ostatnio edytowany przez Astral Shadow (2016-07-01 18:43:14)

teraz z innej beczki

I see znam ten film nie raz go oglądałem smile

Lila fajnie że muza ci się podoba big_smile

JA mam newsa doszedł do mnie dokument długo oczekiwany a mianowicie odpis wyroku sądowego, teraz to jest 100% koniec big_smile
I see trzymam z ciebie kciuki w twej batalii nie daj sie skoro mnie się udał uda się i tobie wink

122 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-01 19:00:58)

Dziękuję, Astral smile

Właśnie tak jest, czeka mnie batalia. Mnie, spokojną strażniczkę domowego ogniska! No ale trzeba być przygotowanym na takie niespodziewane wyzwania. Podejdę do tematu najlepiej jak umiem wink

Nasycę oczy tymi wizerunkami kobiet. Takie właśnie one ... waleczne. Chciałam obejrzeć ostatni sezon Sagi Wikingów, ale mi się ... skończył wyższy pakiet w Polsacie. Poszukam za jakiś czas w sieci. Może już nawet jest.

Astral - cieszę się razem z Tobą! Rozumiem te emocje big_smile

Odnośnie podawanych tutaj filmów - dla mnie to kolejny dowód na to, że konkretną energię w życiu czerpie się z otoczenia.

Obraz, w tym film, też niesie ze sobą określoną wibrację i oczywiście emocję. One na długo zostają w człowieku, i na poziomie podświadomości i świadomości*.

PS *Jak zacznę kosmiczną gadkę , uprzejmie proszę o zasygnalizowanie tego faktu .

Nie odbiorę tego jako osobistego ataku na moja osobę, ale wyraz otwartej troski Przyjaciół i szczerej, jasnej komunikacji wink

123

I_see bardzo Ci dziękuję za zaufanie i przyjęcie mnie do grona przyjaciół smile

Bardzo Was wszystkich lubię i cieszę się, że mogę tu z Wami być.

Prawdę mówiąc to bardzo mi pomaga, bo czuję się tu szczęśliwa (a muszę jakoś dotrwać do terapii, czas oczekiwania to ok. pół roku, ale za to co za przypadek dostanie się mojemu doktorkowi big_smile ).

I_see ja tam mogę czytać Cię bez ograniczeń, delektując się przy tym każdym słowem, ruchem (moja wyobraźnia działa na pełnych obrotach) i dźwiękiem. Chcę żebyś o tym wiedziała.

PS Już mi chodzi po głowie, żeby ściągnąć tu Faceta z wąsem i Talerzyka (oczywiście jak już trochę wyleczą rany).

124 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-01 19:41:02)

Cieszę się bardzo, Lilka . Wiesz, że miałam zakładać kiedyś swój własny wątek, ale biorąc pod uwagę specyficzny moment, w jakim się znajduję, podepnę się do wątku Astrala .

Mam nadzieję, że Wam wszystkim towarzyszą pozytywne emocje tutaj.

Że czerpiecie taką ... radość z tego, co piszecie. Dokonujecie wyboru pewnych istotnych dla Was tekstów, dźwięków - to musi w Was samych wywołać pozytywną wibrację.

Piszecie o marzeniach, celach, rzeczach, które wywołały uśmiech na Waszych twarzach...

Potem przekazujecie to dalej smile

To nie jest naiwne. To jest fizyka kwantowa!

Myślę, że Facet_z_wąsem teraz działa. I chyba potrzebuje czasu w swojej samotni. Zapowiedział na forum swój come back . Z ostatniej deklaracji wynika, że może do nas dołączy. To Człowiek z zasadami w każdym razie, słowa w sprawie powrotu do nas dotrzyma.

Talerz123 też jeszcze trochę czasu potrzebuje na wyjście z pierwszego szoku. Tak na moje oko.

Słuchajcie, tu jest tak fajnie, że jeszcze nas może czekać nalot oburzonych, że my tu pośrednio propagujemy rozwody wink

PS Astral, w/w zaproszenie mam prawie gotowe wink

125

My rozwodów nie propagujemy ,pokazujemy że po rozwodzie można na nowo żyć pełnią życia i być szczęśliwym big_smile

Powiem wam że jesteście wielcy uwielbiam z wami pisać w tym temacie . I dzieki że jesteście smile

126 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-01 19:57:55)

Bardzo Ci dziękuję za tę deklarację, Ojcze_Założycielu! big_smile

A na dzisiejszy wieczór niszowa , wyciszająca emocje piosenka. Wybrałam ją ze względu na tytuł:

A change is gonna come - Szykują się zmiany! , a więc adekwatnie dla wszystkich aktywnych na tym wątku!*

W filmie pojawiają się migawki z bliskich mojemu sercu tematów wink

* Stawiam tylko sprawdzone wróżby, pamiętajcie!

127 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-07-01 20:17:51)

Oj! ekipa
Bardzo fajne kawałeczki smile tutaj sie dzieje smile

W sprawie Euro: Aj,aj,aj wielka szkoda, ale była to przygoda!
Przechodziłem lekką żałobe narodową, ale już jest lepiej wink
Za oknem świeci słoneczko, piąteczek, jest dobrze smile I_see wybacz, ale kompletnie nie mam weny na Twojego nicka. Obiecuje, że będę główkował, już specjalna szufladka w mojej głowie została stworzona wink Łeb jak sklep, tylko półek brak tongue
Astral gratuluję. Jak się już jest na tej nowej drodze to dobrze gdy się pozamyka tematy. Jest jaśniej i klarowniej. I_see jesteś dzielna, ja wiem, że to nie są miłe przeżycia.

Mam dla Was coś spejclanego. To magiczny, piekny kawałek, ma działanie kojące wink łapcie go!

Ruda my Cie też lubimy wink
Lecę do marketu po jakąś wyyyypas pizzzzzzę, mniam. Dzisiaj robię sobie dzień dziecka - jem niezdrowo o późnej porze tongue
Trzymajta się ludziska.

P.S Ale się umyję hyhyhyhyhyhyhyyhyh

128 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-01 20:42:13)

Wow to co serwujecie jest naprawdę wyśmienite.

I_see wiem jak boli, ale minie; w Twoim akurat przypadku wierzę, że to było po coś.

Astral Wikingu - i jam wojowniczka.

Krychu wzruszyłeś mnie... Pst... a czy Chinka się nada? wink

129

Uwielbiam Was czytać, odrazu robi się lepiej na duszy ;-)
Mega pozytywny wątek i mega pozytywni ludzie :-)
Już niedługo dołącze do tych po rozwodzie, poki co jestem w trakcie.... obok tych nieprzyjemnych wydarzeń i emocji, jakiś czas temu już dostrzegłam również pozytywne rzeczy związane z tym rozwodem....przede wszystkim to pełna niezależność.... w końcu moge robić co chce, spotykac się z kim chce, ubierać się tak jak ja chce, ściąć włosy tak jak mi sie podoba, ugotować sobie to co mi smakuje, nie nadskakiwać nikomu, nie tłumaczyć sie nikomu, jestem w końcu JA i licze sie Ja i mój syn.
Każdy ma uczucia, nie da się ich wyłączyć, bywają gorsze dni, ale wiecie co? Jestem szczęsliwa ;-)

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

130

Gelwiro nareszcie!
Przyłącz się do nas, naładujemy Cię pozytywną energią smile
Słowa mają moc i I_see mi o tym przypomniała.
Jeszcze trochę Gelwiro, jeszcze trochę...dasz radę, zobaczysz, że za rok na imprezie u Astrala będziesz wolna i szczęśliwa.

131 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-01 21:57:02)

Welcome back, Krych23

Krych23 napisał/a:

I_see wybacz, ale kompletnie nie mam weny na Twojego nicka. Obiecuje, że będę główkował, już specjalna szufladka w mojej głowie została stworzona wink Łeb jak sklep, tylko półek brak tongue

Ależ, wiesz, że masz u mnie specjalne względy wink - ja akurat wybaczam Ci wszystko, taką decyzję podjęłam po Meadows of Heaven smile

Jeśli Ty nie masz weny, to kto?

Ja nic nie wiem o konkursie na mój nick, coś z Lilką podczas mojej wczorajszej wieczornej nieobecności spowodowanej problemami w dostawie prądu kombinowaliście tongue

Ja mam zaś propozycję co do mojego imienia dla wszystkich w korespondencji prive - Mag wink. Będzie najszybciej. No i nawiązuje do mojej roli na tym wątku.

Gelwiro, zaczęłam się martwić, że nas jednak zlekceważysz. Witamy na pokładzie statku ... miłości wink Pamiętaj, że bierzesz udział w imprezie tematycznej wink

Tu można nauczyć się między innymi miłości własnej wink

Słuchawki masz? Pamiętaj, że to aktywne uczestnictwo. Moje dobre wróżby spełniają się tylko wtedy smile

Gelwiro, dziś Krych23 zaczarował nas wszystkich, a z pewnością wszystkie wink, swoim wyborem muzycznym, Skromniś jeden bez weny. wink

Więc moją propozycję muzyczną odsłuchaj najlepiej rano. Jak będą gorsze momenty w tej walce, to pamiętaj, że my Cię tu zresetujemy i zaserwujemy:

We will rock you! I wszystkich pozostałych też, jakby było trzeba!

132

Dobra. Osobiste wyznanie około północy... Takie też na imprezach mniej więcej w tych godzinach się zdarzają wink

Ekhem...! Ekhem...!

Mam w sobie tyle energii od aktywnego uczestnictwa w tym wątku, że nie mogę zmrużyć oczu !!!

Roznosi mnie ta pozytywna energia - proszę, czego słucham w tej chwili wink

http://orig04.deviantart.net/af59/f/2012/244/7/4/spellbound__s_hypnosis_eyes___practice__1_by_mental_mischief-d5d905d.gif

PS Czekam, aż sąsiadka w końcu zapuka do drzwi hi hi Po tym kawałku to już naprawdę idę spać. Nie poradzę nic na to, że jestem taki ... nocny marek...

See you smile

133 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-07-01 23:23:25)

Właśnie tak smile

She's a maniac, maniac on the floor
And she's dancing like she's never danced before.

Właśnie tak smile
P.S Hypnotic tango ooj daje rade!

134

no to  ja bede ostatni na tę noc

135 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-02 07:09:31)

Szaleli w nocy, a teraz śpią.
Za to ja sobie odsłucham muzyczne dedykacje.

Mag - jak to pięknie brzmi smile

136 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-02 08:35:55)

Krych23, mając do wyboru:
a. rave

lub

b. die

oczywiście biorę w kółeczko odpowiedź a wink

Te oczy od 2''16... Skąd wiedziałeś, że tak dzisiaj rano wyglądam po tej nieprzespanej nocy?...

OK. I'll put my hands up in the air - dzisiaj będę wieszać pranie w swoim Energy Parku - ogrodzie. Jest piękna słoneczna pogoda.

Astral, no jak Ty słyszysz Thunder w nocy, to ja się nie dziwię, że nie śpisz wink

Ja odsłuchuję dziś rano, jako wake up po wczorajszej zarwanej nocy.

Lilka787 napisał/a:

Mag - jak to pięknie brzmi smile

Merci, Madame!

Tak tu się przez ostatnie dni owocowo zrobiło, że wyskoczę po jakieś strawberries, cherries i soczyste jabłka - zrobię jakiś sałatkowy mix - w końcu jest ...pełnia lata smile

137 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-02 11:00:06)

Mag smile Przyłączam się do owocowych inspiracji.

Ja uwielbiam owoce, bez nich nie mogłabym żyć, na pierwszym miejscu są soczyste jabłka wink , na drugim dorodne truskawki, na trzecim słodkie winogrona, następnie  czarne jagody, rumiane czereśnie, cierpkie wiśnie, kwaśne porzeczki, jędrne śliwki i....

W ten weekend jako desery zaserwuję tartę z truskawkami i pierogi z jagodami.

138

To ja już wiem, kto zajmie się nadzorowaniem strony kulinarnej naszej imprezy smile

Przewiduję dla Ciebie, Lilka funkcję managerską w tej kwestii - zarządzać będziesz całym zespołem.

Na tej imprezie żadna kobieta nie stoi przy garach, tylko świetnie się bawi!

Ja przygotowałam projekt zaproszenia:

"Zaproszenie na imprezę u Astrala

Wybucha … muzyka i feeria barw i zapachów… Czujemy, że … trafiliśmy w dobre miejsce!

Biletem wstępu jest:

a.    dystans do siebie ;
b.    urządzenie, na którym można odsłuchać PLAYLISTĘ – wybór nie jest przypadkowy;
c.    zapoznanie się  programem imprezy przedstawionym w poniższym utworze:

Mile widziane:
a.    poczucie humoru;
b.    zapoznanie się z dotychczasową treścią wątku wink Szczególnie z muzyką, aby wczuć się w klimat.

Impreza ma charakter składkowy i otwarty– każdy przynosi to, co uważa za stosowne. Astral udostępnia lokal, my dbamy o bufet i bar. PLAYLISTA tworzy się na bieżąco.

O dobrą atmosferę dbamy wszyscy – w imprezie bierze udział po prostu …fajny, wyluzowany skład smile

Można przyjść:
a.    solo;
b.    w parze;
c.    w grupie.

Do wzięcia udziału w tej imprezie status rozwodnika nie jest warunkiem koniecznym wink

Adres: http://www.netkobiety.pl/t96241.html

Termin: Najprawdopodobniej sobota, jeszcze nie wiadomo dokładnie, która wink"

http://brainstembob.com/wp-content/uploads/2016/01/vinyl-rules.jpg

PS Zastanawiam się, czy umieścić dopisek:

a. Sex, drugs and rock & roll czy… jeszcze na to za wcześnie wink

lub

b.    you want good music, come to this place!

Do północy zbieram opinie! Można je przesyłać na prive. Podliczę głosy w tym tajnym głosowaniu i przedstawię na forum wink

Gwarantuję dyskrecję wink

139

Mag i jak tu Cię nie kochać smile

A , a i jeszcze raz a! (policz wszystkie moje "a" w tajnym głosowaniu big_smile)
Ja będę mogła co najwyżej popatrzeć lub czekaj czekaj coś mi świta, aha panowie pisali na forum, że "dziewczyna z dziewczyną to nie zdrada".
(It's a provocation of course wink )

140 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-02 15:22:00)

Lilka, ja pierwszy raz ... wyznam miłość osobie skrywającej się pod nickiem. Tobie big_smile lol!

Skarbie, zabieram się zatem za pisanie swojego w/w anonsu towarzyskiego, to raz, a dwa ... zaczynam przeszukiwać Youtube w celu znalezienia odpowiedniego oparcia muzycznego.

Na chwilę obecną przypomina mi się Cigarettes after sex , jak jest ktoś zainteresowany w tej chwili, niech sobie szuka Full album wink

Słowem wstępu natomiast - mogę opisać swój wczorajszy relaks wspomniany na wątku Bolesna zdrada emocjonalna .

Byłam na masażu. Relaksacyjnym.

Mam osobistą garść faktów o masażach. Ale to tylko na wyraźną prośbę mogę rozwinąć - w kontekście osobistych doświadczeń. wink

EDIT
Po namyśle. Wstawiam Youtube.

Lilka, po naszej prowokacji wątek Astrala Moje cudowne życie po rozwodzie ma szansę stać się tematem dnia.

Już widzę wpisy: up! up! up! lol

141 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-02 15:43:26)

Mag you are mad and I love it! (zwłaszcza w kontekście tej muzy na wątku Gelwy smile )

Ten anons, który zaczynasz pisać brzmi kusząco, ale bądź spokojna i nie panikuj jeśli o mnie chodzi, bo mam w zanadrzu jeszcze trzy dodatkowe opcje:
a. przepustka od mojego administratora
b. jednodniowa dyspensa od biskupa
c. solidne kajdanki big_smile

Oczywiście, że chcę usłyszeć Twoje wrażenia z masażu, może nie wiem co tracę ograniczając się tylko do rąk mojego męża, dawaj śmiało.

EDIT:
Mag właśnie odsłuchałam i powiem krótko nie ręczę za siebie na tej imprezie, jeśli puścisz ten kawałek tongue

PS
Tu możemy sobie prowokować, bo nasi koledzy to nie są żadne sad boys ani ciche chłopaki (na szczęście big_smile )

142 Ostatnio edytowany przez krych23 (2016-07-02 15:47:18)

Oj! kurczaki

Dla mnie będziesz Maggie (czyt. Magi), a to dlatego, że dodajesz MAGII do klimatu I_see, nasza wariatko smile
Ty się Ruda nie martw idąc do lekarza. Zawsze może się skończyc na jednej wizycie wink
Słyszałem o takiej konkluzji w pewnym gabinecie lekarskim:
"Pan nie jest chory psychicznie, Pan jest zwyczajnie wrednym ...ujem" tongue hyhyhyhyhyhyh

Biletem wstępu jest: zdecydowanie a.   dystans do siebie. To sie trenuje jak kuleje. Uwaga! Mam 124 576 czułych miejsc, proszę być delikatnym hyhyhyhyhy.
A w jaskini tak często się zamykam, że światło tam dorobiłem wink

Pozdrawiam smile

P.S Ruda - tylko oszczędź mojego avatara proszę. No ok, możesz mu nos dorobić wink

143 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-02 16:26:44)

Krychu zaprawdę powiadam Ci masz dar jasnowidzenia big_smile
OK Twojego jabłka nie ruszę, choć mnie kusi wink I do tego jeszcze ta jaskinia...

144

Dobrze, moi Drodzy. Czytam Was i ... moja miłość własna zaczyna sięgać nieba smile

A więc ... witajcie w mojej bajce !

Dokończę temat masażu, który zaczęłam. Postaram się za bardzo nie rozkręcać, nie wiem, kto czyta to forum w trybie offline i bez rejestracji, a nie chciałabym choćby pośrednio odpowiadać za czyjś atak serca wink Na przykład biskupa lub administratora. Lilka, ale ... kajdanki - musimy to jeszcze przemyśleć big_smile

Odpowiem w kontekście mojego podejścia do Człowieka w ogóle.

Jest to podejście, nazwijmy to ogólnie, integralne.

Obejmuje ono cztery obszary:
a.    psychikę,
b.    ciało,
c.    energię,
d.    duchowość.

Wszystkie te sfery są ze sobą ściśle powiązane. Jeśli zacznie szwankować jedna, ma to wpływ na pozostałe.

Podpunkt c staram się cały czas na bieżąco rozwijać w temacie goszcząc u Astrala.

Ciało. Czasami staje się „ciałem bolesnym” – w sensie fizycznym oczywiście, np. od dłuższego siedzenia przed laptopem.

Eckart Tolle zaś, w swojej książce „Potęga teraźniejszości” opisuje ciało bolesne w sensie mentalnym i emocjonalnym. Zainteresowanych odsyłam do w/w lektury wink

W jednym i drugim przypadku można zastosować środki łagodzące ból.

Skupię się teraz na w/w  doświadczeniu osobistym.

W skrócie: Dobrze  po prostu odreagować stres big_smile

Mam zaprzyjaźnioną koleżankę big_smile (nie mam wpływu na to, co kto wyczyta między wierszami, wieczorem na przykład wink ), która jest z wykształcenia fizjoterapeutką. Czasem bywam u niej na masażach właśnie.

Moim skromnym zdaniem warto korzystać z takich przyjemności . Są różne rodzaje masaży – mój ulubiony to po prostu relaksacyjny smile

Będąc u tej mojej osobistej fizjoterapeutki, wybieram sobie fajne olejki zapachowe – wczoraj na przykład przez cały dzień pachniałam lawendą.

Lubi ktoś lawendę?

Obiecałam fakty, proszę: na rynku jest mnóstwo różnych masażystów, którzy kończą weekendowe kursy masażu i otwierają gabinety. Korzystanie z nich może się okazać ... ryzykowne, tak to ujmę wink. Uważam, iż osoby pracujące z ciałem powinny mieć ku temu odpowiednie kwalifikacje – lekarz, pielęgniarka czy fizjoterapeuta.

Moja głęboka osobista konkluzja z tego wykładziku:

Warto oddać swoje ciało tylko w ręce godne zaufania.

PS Lilka, cieszę się, że czerpiesz inspiracje z tego wątku, zgodnie z intencjami, of course wink

Krych23 napisał/a:

124 576 czułych miejsc

Bijesz zatem rekordy! wink Zatem moje poradnictwo w temacie powinno jakoś Ci pomóc. smile Oczywiście również zgodnie z założeniami wątku wink

[BTW] Mogę być Maggi. smileprzyprawę mam akurat u siebie w kuchni wink I sometimes spice my life up. Choć Spice Girls nie lubię, to tekst jednego kawałka mają niezły:

La la la la la la la la la
La la la la la la la
La la la la la la la la la
La la la la la la la

When your feelin',
Sad and lone
We will take you,
Where you gotta go
Smilin' and dancin',
Everything is free
All you need is
positivity
Colours of the world
Spice up your life
Every boy and girl
Spice up your life
People of the world
Spice up your life
smile

145 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-02 18:18:47)

Zróbmy zatem małe podsumowanie oferty na ksywę dla I_see_beyond

Mamy Mad Mag i Maggie.

Mnie najbardziej urzekła magiczna Maggie Krycha smile

Co do masażu to ... dotyk to jest jedyne co może mnie poskromić.
Mój mąż znalazł tajemną ścieżkę do mojej duszy dzięki niemu właśnie.

Co do zapachów to ja wolę nuty cytrusowe.

146 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-02 19:18:28)

Lilka787 napisał/a:

Co do masażu to ... dotyk to jest jedyne co może mnie poskromić.
Mój mąż znalazł tajemną ścieżkę do mojej duszy dzięki niemu właśnie.

Co do zapachów to ja wolę nuty cytrusowe.

Czy to wyglądało mniej więcej tak? wink Sorry, ja ciągle jeszcze jestem pod wrażeniem umiejętności mojej koleżanki wink

http://data.whicdn.com/images/25743616/large.gif

Podaję jeszcze wersję B, poszerzoną o kocie oczy .

https://theysentmetobinghamton.files.wo … ge-o-1.gif

W kwestii cytrusów - na mango jestem już umówiona. Lubię ten zapach. Jest bardzo orzeźwiający.

Dobrze, nie krępujcie się z tymi ksywami tongue Mam do Was ... zaufanie.... big_smile

PS Lila, ja Cię będę tu wspierać w Twojej terapii, o której wspominasz. Jestem dr Joy of Life - Laugher Therapist . Pamiętaj wink

Tylko, żeby mnie tu nie zbanowali wink hi hi

DR- I jak się Pani dzisiaj czuje?
Lilka: .....................................

EDIT

Astral Shadow napisał/a:

temat zamarł  narazie nie dzieje się nic ciekawego wink

Nadal tak twierdzisz, Baby brother?...

147

I_see_beyond napisał/a:

Czy to wyglądało mniej więcej tak? wink

Mad Mag wywołałaś u mnie serdeczny, gromki śmiech, aż mąż mi zajrzał przez ramię i obejrzał te kociaki.
O tak, tak właśnie to wygląda i dokładnie te same miny mamy jak w wersji z oczami big_smile
Dziękuję Ci.

I_see_beyond napisał/a:

Dobrze, nie krępujcie się z tymi ksywami tongue Mam do Was ... zaufanie.... big_smile

Ja chciałam żebyś była jeszcze Chinką (no wiesz Ruda i Chinka tongue ), ale jest tu dysonans w kontekście Twoich japońskich znaczków więc ...

I_see_beyond napisał/a:

PS Lila, ja Cię będę tu wspierać w Twojej terapii, o której wspominasz. Jestem dr Joy of Life - Laugher Therapist . Pamiętaj wink

Lilka: Cudownie smile

148 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-02 20:30:12)

Lilka787 napisał/a:

Mad Mag wywołałaś u mnie serdeczny, gromki śmiech, aż mąż mi zajrzał przez ramię i obejrzał te kociaki. (...)
Dziękuję Ci.

Bardzo proszę big_smile Serdeczny, gromki śmiech to moja specjalność - i jego wywoływanie i doświadczanie big_smile

Ja również dziękuję Ci za ten sobotni fun i spontan. To prawdziwa gorączka sobotniej nocy, która niewinnie zaczęła się o poranku. wink

Realizujemy w końcu założenia Ojca_Założyciela_Wątku, ten nasz forumowy Tato jeszcze nam nie pogroził palcem, Sister, to tutaj w tej wirtualnej przestrzeni szalejemy big_smile

Lila - nadajemy na tej samej fali! wink

Lilka787 napisał/a:
I_see_beyond napisał/a:

Lilka: Cudownie smile***

I to niech posłuży za puentę dzisiejszego dnia big_smile big_smile big_smile

Ja się teraz wyciszam przy składance Leonarda Cohena - muszę jeszcze trochę poważnie dziś popracować. Ale będę tu zerkać .

Słowa piosenki tym razem nie mają znaczenia, chociaż tytuł My secret life mogłabym rozwinąć...

Ale się powstrzymam! wink

EDIT

*** Ja tak rozumiem wzajemne oddziaływanie ciał naelektryzowanych! Macie na to niezaprzeczalny dowód smile

I pomyśleć, że pani od fizyki mnie nie lubiła hmm. A ja tu teraz przeprowadzam doświadczenia z zakresu fizyki kwantowej.

149 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-02 21:42:22)

Jak tak dalej pójdzie to doktorek nie będzie mi potrzebny, albo... to ja będę kazała mu się kłaść na kozetce big_smile
Dziękuję za to cudowne naenergetyzowanie i wspaniałą oprawę artystyczną.

A to Lila jest tak ujmujące...

Tatko nie pogroził, bo pewnie mecz ogląda, albo realizuje założenia programowe ujęte w pierwszym wpisie smile

A co do pani od fizyki, no cóż Mad Mag Teachers don't like bad girls big_smile .

Dobrej nocy sisters and brothers.

150

Lilka787 napisał/a:

Jak tak dalej pójdzie to doktorek nie będzie mi potrzebny, albo... to ja będę kazała mu się kłaść na kozetce big_smile
Dziękuję za to cudowne naenergetyzowanie i wspaniałą oprawę artystyczną.

Dla mnie to całkiem sensowny plan big_smile Niech doktorek też się ucieszy tongue

Bardzo, proszę! Cała przyjemność po mojej stronie wink

Lilka787 napisał/a:

A co do pani od fizyki, no cóż Mad Mag Teachers don't like bad girls big_smile .

Co prawda, to prawda big_smile

Lilka787 napisał/a:

Dobrej nocy sisters and brothers.

Dobranoc. Lila, ja nie wiem, ale jak ja się loguję tutaj, to normalnie mi dzisiaj łzy ciekną po policzkach, a brzuch boli ze śmiechu big_smile

Przysięgam!

It's girls' magic. And ... it's real! big_smile big_smile big_smile

Dobrej nocy wszystkim smile

151

No, no ale postów  przybyło . Ogłoszenie jest spoko i see - mistrzostwo

łapcie

152

Oj!

Wiedziałam, że jak my Mag zadbamy o sex, to chłopaki załatwią dragi big_smile

PS

krych23 napisał/a:

Uwaga! Mam 124 576 czułych miejsc, proszę być delikatnym hyhyhyhyhy.

Niniejszym ogłaszam Krycha naczelnym kusicielem na naszym wątku big_smile

(A Ty się Mag jeszcze zastanawiasz nad kajdankami!)

153 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-07-03 15:29:41)

Lila, ja widzę, że Ty też wczoraj nie spałaś big_smile

Najprawdopodobniej jak ja zaliczyłaś another sleepless night wink

Ja budziłam się parę razy w nocy z atakiem śmiechu, a rano tłukła mi się w głowie piosenka:

O Tobie, kochana, o Tobie ciągle śnię ... La la la Li li la ... lol

Mówię Ci, wątek Astrala dziś trafi na czołówkę - coś czuję, że będziemy go rozwijać... wink

[BTW]Zrymowało mi się: Dziś sobota, imieniny ... kota!

Zastanawiałam się, jak wyznać Ci miłość po wczorajszym wink

Zwróć uwagę na tekst i wybierz coś dla siebie spośród dwóch opcji:

Wersja A:

Wersja B:

PS Niedzielny całus dla Ciebie tongue

PS Nie widzę youtube'a, którego przesyłam. Zajrzę później. Może mają problemy administracyjne. Jakby co, zrobię edycję i prześlę jeszcze raz to samo.

154

Lilka787 napisał/a:

Oj!

Wiedziałam, że jak my Mag zadbamy o sex, to chłopaki załatwią dragi big_smile

PS

krych23 napisał/a:

Uwaga! Mam 124 576 czułych miejsc, proszę być delikatnym hyhyhyhyhy.

Niniejszym ogłaszam Krycha naczelnym kusicielem na naszym wątku big_smile

(A Ty się Mag jeszcze zastanawiasz nad kajdankami!)

Jak rozumiem ma  być sex, drugs and rock and roll tongue

155

Oh yeah i niniejszym głosowanie zakończone big_smile

156 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-03 12:23:46)

O szalona Mag!

Moja słodka buźka big_smile śmieje się nieprzerwanie od wczoraj, wywołując tym samym zdziwienie w oczach mojego koteczka.

Nie widać "You Tuba", domyślam się, że to dlatego, że wiadomość była zbyt gorąca.

Tylko nie czołówka, ja na co dzień robię za poważną i stateczną Panią XY. Błagam prawda nie może się wydać!

Całusy Skarbie ;D

157

Astral Shadow napisał/a:

Jak rozumiem ma  być sex, drugs and rock and roll tongue

No i jesteśmy w domu! Bardzo dobrze rozumiesz, Astral big_smile

Astral Shadow napisał/a:

Ogłoszenie jest spoko i see - mistrzostwo

Dziękuję! Staram się, Astral, jak mogę wink Te 500 osób do lipca 2017 musimy uzbierać!

Podliczyłam wszystkie wiadomości z prive -  i ...wyszło mi jakieś 10,000.

Okazuje się, że nie tylko aktywni uczestnicy wątku wyrazili swój głos w tej sprawie... wink

Wynik do północy: 10,005 głosów na TAK. 0 głosów na NIE.

No nie mamy wyboru, moi drodzy, nie mamy ... Liczby nie kłamią wink

To ogólny program naszej prywatki mamy zarysowany - szczegóły będziemy dogrywać w trakcie trwania naszej wirtualnej konwersacji.

Lilka, myślę, że my musimy na razie się nieco pohamować wink. Ja myślę, że Ty masz rację. Admin po prostu nie puścił mi tych filmików ... To jest po prostu znak!

Nie będę edytować treści postu zatem. Zresztą i tak edytuję tylko BBCode.

Co tam było, pozostawiam Twojej coraz szybciej galopującej wyobraźni, babe wink

Wczoraj mignęła mi na zielono Gelwira87, ale ... nie zdecydowała się dołączyć wink Może to i lepiej, dla mnie cyfra 3 ma szczególne znaczenie, jak wiecie. Nie bałamućmy jej!

Tak więc hamujemy się ... do następnej soboty! big_smile

Swojemu koteczkowi zaś wytłumacz, że to, czego doświadczyłyśmy wczoraj i dziś rano jeszcze to nic innego jak zwykła, najzwyklejsza w świecie głupawka lol

Bardzo długotrwała w tym przypadku, ale jakże lecznicza - po obu stronach smile

Wszak śmiech to zdrowie!

Twój sekret, jak i wszystkie inne tajemnice, są bezpieczne. Nie martw się smile

xxx

A o kotach jeszcze pogadamy. Każda szanująca się wróżka takiego ma.

PS Astral , szykuję dla Ciebie następną wróżbę.

158

nie przesadzaj z ilością osób bo sie tyle nie pomieści wink Oooo i kolejna wróżba ciekawe co to będzie ...

159

Eee, no Astral - my tu lubimy wyzwania big_smile

W przyszłym roku "Impreza u Astrala" stanie się konkurencją dla Woodstocku big_smile Zobacz, jak szalejemy z koleżanką Lilą . Czytelnictwo tego forum na pewno wzrasta, a i ludzie serdecznie się z nas dwóch Ciotek śmieją big_smile

Jest to ciąg dalszy wróżby, którą już ode mnie dostałeś.

Jesteś zainteresowany jej drugą częścią? wink

160

czekam na drugą część , oby Bogowie mi sprzyjali wink

161 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2016-07-03 14:57:54)

Dobrze, Astral. Lubię ludzi ... odważnych !

Oprócz rozkładania mojej osobistej, stworzonej przeze mnie talii kart, zajmuję się również ... numerologią wink Oczywiście też w swoim unikalnym zmodyfikowanym rodzaju wink

W skrócie - każde słowo ma swoją wibrację, pozytywną lub negatywną.

Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany wskazówkami na dalsze życie, prześlij mi proszę na mail imię_tej_, której_imienia_ja_akurat_nie_chcę_wymawiać_publicznie_, czyli swojej ex.

Chcę uniknąć zakłóceń w odbiorze z tamtego świata wink

PS Czy masz może jakieś aktualne informacje, kiedy George R.R. Martin zamierza wydać w końcu "Winds of Winter"?

Co nie wejdę na stronę, to ciągle przekłada datę!

162

Poszło na maila smile

163

Szanowni Państwo, wróżba dla Bohatera naszego wątku jest w przygotowaniu!

Zlecenie przyjęte do realizacji.

Jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia celu nr 1.

Ja zaś skupię się na redagowaniu mojego dawno zapowiadanego anonsu towarzyskiego. Sprawdzę, czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse na rynku towarzyskim ...

Może jednak nie przyjdę solo na party do Astrala ... wink Mam na to rok!

Jak Astral się odważył powiedzieć głośno, że istnieje życie po rozwodzie i może być cudowne, ... to ja też tak chcę smile wink lol big_smile

164

Oby się tobie udało, mój nanos wisi jakiś rok o kiepskie notowania.Ale tobie z pewnością się uda

165 Ostatnio edytowany przez Lilka787 (2016-07-03 15:24:41)

I_see_beyond napisał/a:

Tak więc hamujemy się ... do następnej soboty! big_smile

Dobrze, niech będzie wstrzymujemy kolejne odcinki Spadkobiercy on line do następnej soboty big_smile

Posty [ 111 do 165 z 14,891 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 271 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » moje cudowne życie po rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018