Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 349 ]

39

Odp: Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?
oczy Lwa napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie nie norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 16 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.

Ale skąd wiesz ile dokładnie ma dany penis centymetrów? Mierzysz go?

Po tylu latach juz wiem mniej wiecej na oko big_smile  ktory mnie zaspokoi ktory nie big_smile

No ok. tylko, że dalej mi nie odpowiedziałaś na pytanie, skąd wiesz ile centymetrów?
Szczerze ja w życiu bym nie mogła powiedzieć o moich Ex ile mieli centymetrów w slipkach.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez adamm (2016-02-01 23:14:54)

oczy Lwa napisał/a:
adamm napisał/a:

Takich kobiet, które mierzą, to chyba jakiś promil , zresztą jak jest uczucie , i wielkość jest w normie , czyli 13-18 cm, .

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie jest norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 17 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.Natomiast taki 18,19 cm duzy+gruby dogadza mi czuje go porzadnie,
lubie taki bol,uczucie mocne,a nie jak z dlugopisem...
Ale absolutnie nie mam nic do tych Panow z malym Penisem,niech sobie zyja wink Rozni ludzie,rozne ksztaly,dlugosci musza byc.

Pieprzysz farmazony z tymi wielkościami, jak słyszę , że średni penis ma 17-19 cm to już wiem , że ktoś ma małe pojęcie o tym organie, albo nie ma wyczucia wielkości.
Ewentualnie się puszcza po jakiś imprezkach , z "większymi"panami , i później ma spaczone oglądy na ten temat.
Zresztą piszą tu w większości jakieś małolaty, albo panie fruwające po dyskotekach, nie pisze już więcej , żeby kogoś nie obrazić.

41 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-01 23:21:21)

Kolego,ale Ja wcale po dyskotekach nie latam,ale troche sie widzialo juz w zyciu,przezylo  wink
Rozumiem ze ty wiesz lepiej jaki rozmiar, jest dla mnie dobry   wink

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..

42 Ostatnio edytowany przez adamm (2016-02-01 23:33:57)

oczy Lwa napisał/a:

Kolego,ale Ja wcale po dyskotekach nie latam,ale troche sie widzialo juz w zyciu,przezylo  wink

Ty możesz pisać , że lubisz i po 22 cm , tylko to nie jest średni , ani duży , ani bardzo duży , tylko wielki.
Ja już troszkę penisów w życiu widziałem, i wiem jaki jest średni, a jaki duży.
Widziałem przekrój penisów zwykłych ludzi, wojskowych , pracowników, być może ci z mniejszymi się bardziej chowali w łaźni , ale przekrój wielkości penisa mniej więcej umiem ocenić poprawnie.
A jak ty już w życiu widziałaś  sporo , to śmiem twierdzić , ze panowie z małymi raczej mniej chętnie wchodzą w takie jednorazowe relacje, mniej się puszczają, mniej chodzą do sauny na golasa, na basenie raczej chodzą w boxerkach , niż w slipkach ,więc twój ogląd nie do końca może być oddający rzeczywistość.
A samo ocenianie penisa na oko , dla osoby nie umiejącej dobrze ocenić rozmiaru , może sprawiać zakłamanie , w stosunku do rzeczywistego pomiaru.

43 Ostatnio edytowany przez Lwica_ (2016-02-02 00:07:40)

adamm napisał/a:

Pieprzysz farmazony z tymi wielkościami, jak słyszę , że średni penis ma 17-19 cm to już wiem , że ktoś ma małe pojęcie o tym organie, albo nie ma wyczucia wielkości.

Czyżbyś miał jakieś kompleksy, że się tak okrutnie oburzyłeś? Wybacz, ale kobieta WIE LEPIEJ, jaki rozmiar ją zadowala. I jeżeli dla niej 17cm to średni rozmiar, bo tak to odczuwa, to tak jest. Subiektywnie.

adamm napisał/a:

Ewentualnie się puszcza po jakiś imprezkach , z "większymi"panami , i później ma spaczone oglądy na ten temat.

Nie wiem, ja się "puszczam" z jednym i tym samym od wielu lat, więc nie mam porównania, ale dla mnie jego 20cm nie jest wielkie. Jest normalne i przyjemne.

adamm napisał/a:

Zresztą piszą tu w większości jakieś małolaty, albo panie fruwające po dyskotekach, nie pisze już więcej , żeby kogoś nie obrazić.

Nieładnie się tak frustrować. I to bez powodu wink

adamm napisał/a:

Ty możesz pisać , że lubisz i po 22 cm , tylko to nie jest średni , ani duży , ani bardzo duży , tylko wielki.

A Ty zrozum, że my oceniamy wielkość niekoniecznie wizualnie, a zdecydowanie bardziej fizycznie - empirycznie. Jeżeli jakąś kobietę zadowala 13, to jest to dla niej średni rozmiar. Jeżeli jakiejś pani nie zadowala 16, to dla niej będzie to mały, a 20 średni. Powtarzam po raz tysięczny - subiektywizm. Każda jest inaczej zbudowana i co innego ją zadowoli. Jako tak bardzo doświadczony facet powinieneś to wiedzieć. No, chyba że Twoje doświadczenie opiera się tylko na podglądaniu innych facetów tongue (bez obrazy, taki żarcik)

adamm napisał/a:

A samo ocenianie penisa na oko , dla osoby nie umiejącej dobrze ocenić rozmiaru , może sprawiać zakłamanie , w stosunku do rzeczywistego pomiaru.

Jak już pisałam, przez całe swoje życie mam do czynienia tylko z jednym. Zapytałam faceta, ile ma, on z ciekawości zmierzył i wyszło ile wyszło. Więc i ja potrafię na oko ocenić rozmiar, skoro mam w tym wypadku jakiś "punkt wyjścia".
Przestań przekonywać, że nie mamy pojęcia o rozmiarach i najwyraźniej się puszczamy, skoro lubimy duże, bo to naprawdę słaba argumentacja. Możliwe, że większość facetów ma penisy poniżej 18cm. Ok. Co nie zmienia faktu, że dla nas nie są to imponujące rozmiary i wolimy większe. Kwestia gustu. Z tym nie wygrasz.

Poza tym my nie piszemy o penisach w stanie spoczynku. Bo nawet ten, którego widuję na co dzień, jest wówczas naprawdę mały. Więc to może Ty masz spaczony obraz penisów, chyba że widywałeś je wszystkie w stanie erekcji, a dodam, że penisy potrafią BARDZO powiększyć swój rozmiar podczas wzwodu.

44 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 00:15:23)

adamm napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Ja już troszkę penisów w życiu widziałem, i wiem jaki jest średni, a jaki duży.
Widziałem przekrój penisów zwykłych ludzi, wojskowych , pracowników, być może ci z mniejszymi się bardziej chowali w łaźni , ale przekrój wielkości penisa mniej więcej umiem ocenić poprawnie.
A jak ty już w życiu widziałaś  sporo , to śmiem twierdzić , ze panowie z małymi raczej mniej chętnie wchodzą w takie jednorazowe relacje, mniej się puszczają, mniej chodzą do sauny na golasa, na basenie raczej chodzą w boxerkach , niż w slipkach ,więc twój ogląd nie do końca może być oddający rzeczywistość.

Czyli zarzucasz mi ze moje oko zle mierzylo ?  wink

Lwica_ napisał/a:

Jako tak bardzo doświadczony facet powinieneś to wiedzieć.
No, chyba że Twoje doświadczenie opiera się tylko na podglądaniu innych facetów tongue (bez obrazy, taki żarcik)

adamm napisał/a:

Przestań przekonywać, że nie mamy pojęcia o rozmiarach i najwyraźniej się puszczamy, skoro lubimy duże, bo to naprawdę słaba argumentacja. Możliwe, że większość facetów ma penisy poniżej 18cm. Ok. Co nie zmienia faktu, że dla nas nie są to imponujące rozmiary i wolimy większe. Kwestia gustu. Z tym nie wygrasz.

Poza tym my nie piszemy o penisach w stanie spoczynku. Bo nawet ten, którego widuję na co dzień, jest wówczas naprawdę mały. Więc to może Ty masz spaczony obraz penisów, chyba że widywałeś je wszystkie w stanie erekcji, a dodam, że penisy potrafią BARDZO powiększyć swój rozmiar podczas wzwodu.

On nie rozumie,albo nie chce rozumiec...

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..

45 Ostatnio edytowany przez Łógiń (2016-02-02 00:26:29)

Klio napisał/a:

Powiększenie? Pewnie, że jest możliwe! Tylko po co?...

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Alicja116 napisał/a:

Mam chłopaka, który ma penisa 13cm we wzwodzie. Jest to dla mnie za mało, gdyż poprzednio miałam partnerów, którzy dysponowali większym siusiakiem i seks był znacznie przyjemniejszy. Łatwiej było mi osiągnąć orgazm itp.

oczy Lwa napisał/a:

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie jest norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 17 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.Natomiast taki 18,19 cm duzy+gruby dogadza mi czuje go porzadnie,
lubie taki bol,uczucie mocne,a nie jak z dlugopisem...
Ale absolutnie nie mam nic do tych Panow z malym Penisem,niech sobie zyja wink Rozni ludzie,rozne kobiety wiec
rozne ksztaly,dlugosci musza byc.
Slyszalam nawet o dziewczynie ktora lubi tylko takie male penisy "jak u chlopczyka 13 letniego"...

AniołZInnegoŚwiata! Że też od razu nie poznałem. big_smile Mistrzyni w leczeniu swoich kompleksów poprzez wpędzanie w nie innych.

Lwica_ napisał/a:

Czyżbyś miał jakieś kompleksy, że się tak okrutnie oburzyłeś?

Co za porąbany zarzut!!! Może ma, może nie. Nawet jakby miał to grzech? Czy powód do wyśmiania?!

Lwica_ napisał/a:

ale dla mnie jego 20cm nie jest wielkie. Jest normalne i przyjemne

Bardzo ciężko się przyznać że trafiłaś na dużego i takiego dużego lubisz? Dobrze, dla Ciebie to średniak. Obiektywnie, na tle innych facetów to kawał zaganiacza.

46 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 00:42:47)

Login,
Ja nikogo nie probuje wpedzac w kompleksy... to mam klamac ?
Widze ze tam gdzie tylko mowa o tym ze ktoras z kobiet woli wieksze,to od razu TY pojwiasz sie i "ochrzaniasz je "...
jakas OBSESJA?

47

Po prostu łogiń, zresztą bardzo słusznie, oburzył się na Twój absurdalny tekst (cytuję: ja np lubie srednie takie od 17 cm do 19), który mnie osobiście bawi. Nie zaprzeczę, że możesz mieć upodobania w tego rozmiaru członach, ale nazywanie ich "średnie takie" jest po prostu tak idiotyczne, że aż śmieszne big_smile

Fakty są takie, że penisem o długości 16cm wzwyż może pochwalić się zaledwie 12% mężczyzn, takie są FAKTY na podstawie chyba najobszerniejszego i najdokładniejszego badania do tej pory wykonanego. (Tym "małym" co najmniej 13cm obdarzonych jest 56% badanych tak dla porównania). Ten wykres znajdziesz googlując: "average penis lenght".

Oburzył się słusznie, bo wchodzą na tego typu portale młodzi chłopcy, czytają o "średnich 19cm" fiutkach, na onecie czy kafeterii znajdą podobne bzdury gdzie "facet zaczyna się od 20cm", a co drugi internauta ma właśnie takiego (chyba od odbytu mierzone tongue), na koniec, co ich chyba dobije obejrzą film xxx z aktorem o 10 calowym przyrodzeniu i kompleksy murowane.

48

Łógiń napisał/a:

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Nie, po prostu brak kompleksów, a szczególnie na punkcie wielkości penisa wink

49

oczy Lwa napisał/a:

Login,
Widze ze tam gdzie tylko mowa o tym ze ktoras z kobiet woli wieksze,to od razu TY pojwiasz sie i "ochrzaniasz je "...
jakas OBSESJA?

Pamiętam Twoje posty na różne tematy, z różnych kont. Najbardziej rzucała się w oczy usilna krytyka facetów lubiących większy biust i usilne przekonywanie w wielu postach że średni penis ma trochę więcej niż się zazwyczaj mówi. Nikogo nie ochrzaniłem a już na pewno nie za upodobania i to "że woli większe". Woli to woli, jak prawie każda. Mówię tylko, że każdy ma prawo mieć kompleksy i wkurzają mnie ludzie, którzy usilnie starają się wmówić facetom z normalnym (może niesatysfakcjonującym ale jak najbardziej prawidłowym) penisem, że mają malutkiego.

Klio napisał/a:

Miałem rację.

50

Łógiń napisał/a:

Miałem rację.

Adiaphora mówisz masz!

Łógiń, a miej swoją rację. Nie bronię. Swoje smutne i zakompleksione życie też. Masz do tego pełne prawo. Teraz z dumą wypnij pierś i powiedz sobie głośno: Miałem rację!

51 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 01:29:43)

Łógiń napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Login,
jakas OBSESJA?

Pamiętam Twoje posty na różne tematy, z różnych kont. Najbardziej rzucała się w oczy usilna krytyka facetów lubiących większy biust i usilne przekonywanie w wielu postach że średni penis ma trochę więcej niż się zazwyczaj mówi. Nikogo nie ochrzaniłem a już na pewno nie za upodobania i to "że woli większe". Woli to woli, jak prawie każda. Mówię tylko, że każdy ma prawo mieć kompleksy i wkurzają mnie ludzie, którzy usilnie starają się wmówić facetom z normalnym (może niesatysfakcjonującym ale jak najbardziej prawidłowym) penisem, że mają malutkiego.

Klio napisał/a:

Miałem rację.

Kolego Ty chyba mnie z kims mylisz,
ale malo mnie to obchodzi w tej twojej obsesji paranoicznej...
juz sam sie pogubiles...

oczy Lwa napisał/a:

Ale absolutnie nie mam nic do tych Panow z malym Penisem,niech sobie zyja wink Rozni ludzie,rozne kobiety wiec
rozne ksztaly,dlugosci musza byc.
.

Wyrazilam swoje zdanie...

52

Nie o mnie tu chodzi i jeżeli też nie o Ciebie, to sam Łógiń raczy wiedzieć...

53

Mało mnie obchodzi zdanie kogoś, kto na każdym koncie pisze to samo, z takimi samymi błędami, ma podobny (kłócący się z tym co wypisuje w postach) podpis. wink W dodatku zarzuca mi jakieś obsesje a swoje zdanie potrafi wyrażać tylko tak by sprzedać przy okazji pstryczka w nos mężczyznom.

54

Łógiń napisał/a:

W dodatku zarzuca mi jakieś obsesje a swoje zdanie potrafi wyrażać tylko tak by sprzedać przy okazji pstryczka w nos mężczyznom.

Ojjj jakis Ty biedny zuczek neutral

55

Przypominam, że tytuł wątku odnosi się do możliwości powiększenia penisa, nie dotyczy kwestii "jaki penis to mały penis" czy też "kto woli większe, a kto mniejsze". Proszę o powstrzymanie się od offtopu i przeniesienie prywatnych przepychanek poza forum.

56

Anemonne napisał/a:

Przypominam, że tytuł wątku odnosi się do możliwości powiększenia penisa, nie dotyczy kwestii "jaki penis to mały penis" czy też "kto woli większe, a kto mniejsze". Proszę o powstrzymanie się od offtopu i przeniesienie prywatnych przepychanek poza forum.

Też byś się mogła pochwalić jaki to dla Ciebie satysfakcjonujący big_smile

A co do tematu: penisa MOŻNA powiększyć. Jak ktoś liczy na błyskawiczny przyrost, może poddać się operacji, ale nie jest ona ani tania, ani bezpieczna. Przyrost na pewno będzie zadowalający, ale po takim zabiegu może być później problem z erekcją.

Są metody bardzo długotrwałe, natomiast w pełni bezpieczne, aczkolwiek przyrost może nie być tak znaczący jakbyśmy chcieli, chociaż jest to kwestia bardzo indywidualna.
Są różnego rodzaje pompki, żele, tabletki i inne duperele - tutaj się nie wypowiem więcej bo tego nie przerabiałem.

Natomiast przerabiałem przez dłuższy okres ćwiczenia i w moim przypadku efekty są bardzo zadowalające. Nie będę się rozpisywał co i jak, google -> "jelq" i tam wszystko jest ładnie opisane. Chcę jednak powiedzieć, że kilkumiesięczna praca popłaca, bo efekty są, i się utrwalają. Penis jest zdecydowanie twardszy, erekcja z kamienia, za tym idzie znaczna poprawa w obwodzie. Co do długości - cięzko powiedzieć. Popełniłem błąd i nie zmierzyłem długości przed swoją przygodą z ćwiczeniami także nie chcę skłamać jak się zmienia długość. Na pewno jest poprawa, ale nie wiem jak duża, dodam tylko, że jakby porównać go i wstawić zdjęcia "przed" i "po", to można by uznać, że to przyrodzenia dwóch innych osób. Także warto wink

57

W imieniu moim i wszystkich mężczyzn z małym przyrodzeniem, chciałbym uroczyście podziękować oczom lwa, że pozwoliła nam sobie żyć. Właśnie miałem się zabijać, na szczęście Twoje pozwolenie mnie od tego odwiodło!:)

58

Obie lwice mylą się grubo z prawdą , a ich teorię są absurdalne, choćby ta , że dla jednej z nich, dobry penis , to jest 19-sto cm penis , i on jest niby dla nich średnim, co jest absurdem, on może być dla jakiejś kobiety dobrym , odpowiednim rozmiarem, ale to nie zmienia faktu , że takiego penisa  ma kilka procent ludzi.
Idąc tym tokiem rozumowania, to dla mnie, średnia płaca w Polsce to 20 tyś zł, bo tyle bowiem mnie zadawala, więc jest to średnia płaca w Polsce, to moja subiektywna ocena, hahaha.
Dla ścisłości, średnia, to nie jest coś, co jest dla nas średnie , ale to wymiar , który  jest obliczony ze wszystkich przypadków , i często jest najczęściej spotykany.
I nikt się tu nie frustruje, ale  wypisywanie o średniej wielkości penisa , kiedy  widziało się w życiu jednego penisa,  czy nawet parę penisów, jest absurdalne.
Ja widziałem co najmniej kilkaset penisów (w zwisie), i wiem z badań , że większość rośnie o jakieś 6 cm, to wiem też, jak jest z tą średnią w erekcji.

59

adamm napisał/a:

Obie lwice mylą się grubo z prawdą , a ich teorię są absurdalne, choćby ta , że dla jednej z nich, dobry penis , to jest 19-sto cm penis , i on jest niby dla nich średnim, co jest absurdem, on może być dla jakiejś kobiety dobrym , odpowiednim rozmiarem, ale to nie zmienia faktu , że takiego penisa  ma kilka procent ludzi.
Idąc tym tokiem rozumowania, to dla mnie, średnia płaca w Polsce to 20 tyś zł, bo tyle bowiem mnie zadawala, więc jest to średnia płaca w Polsce, to moja subiektywna ocena, hahaha.
Dla ścisłości, średnia, to nie jest coś, co jest dla nas średnie , ale to wymiar , który  jest obliczony ze wszystkich przypadków , i często jest najczęściej spotykany.
I nikt się tu nie frustruje, ale  wypisywanie o średniej wielkości penisa , kiedy  widziało się w życiu jednego penisa,  czy nawet parę penisów, jest absurdalne.
Ja widziałem co najmniej kilkaset penisów (w zwisie), i wiem z badań , że większość rośnie o jakieś 6 cm, to wiem też, jak jest z tą średnią w erekcji.

I tak dostaniesz odpowiedź na tego posta, że jesteś zakompleksiony i coś Cię zabolało. Szkoda Twojego czasu.

60

Gusta, guściki są różne. O ile nie ma naprawdę znacznego odchylenia od normy, albo tak jak w przypadku tego wątku wszystko jest w normie, to nie widzę powodu, żeby pakować się pod nóż, albo łykać różne dziwne specyfiki. Żeby seks był satysfakcjonujący potrzebne są starania obu stron, czyli kobiecie też korona z głowy nie spadnie jeśli poćwiczy mięśnie Kegla.

Wracając zaś do Panów, którzy anatomicznie są normalnie zbudowani, ale mają kompleksy, to mam nadzieję, że zdają sobie sprawę z jednej podstawowej kwestii:
Jeżeli macie kompleks na punkcie penisa, uważacie, że coś z nim nie tak, a przez to uważacie, że nie jesteście w stanie prowadzić satysfakcjonującego współżycia, to prowadzicie tym samym do powstania samospełniającej się przepowiedni. Z góry zakładacie, że seks będzie do bani, to pewnie, że będzie...

61

Klio napisał/a:

Gusta, guściki są różne. O ile nie ma naprawdę znacznego odchylenia od normy, albo tak jak w przypadku tego wątku wszystko jest w normie, to nie widzę powodu, żeby pakować się pod nóż, albo łykać różne dziwne specyfiki. Żeby seks był satysfakcjonujący potrzebne są starania obu stron, czyli kobiecie też korona z głowy nie spadnie jeśli poćwiczy mięśnie Kegla.

Wracając zaś do Panów, którzy anatomicznie są normalnie zbudowani, ale mają kompleksy, to mam nadzieję, że zdają sobie sprawę z jednej podstawowej kwestii:
Jeżeli macie kompleks na punkcie penisa, uważacie, że coś z nim nie tak, a przez to uważacie, że nie jesteście w stanie prowadzić satysfakcjonującego współżycia, to prowadzicie tym samym do powstania samospełniającej się przepowiedni. Z góry zakładacie, że seks będzie do bani, to pewnie, że będzie...

Masz 100% racji, tylko osoba która ma te 13cm, wchodzi np. na te forum i czyta posty typu "myślałem że moje 19 to mało" albo "lubie średnie takie 20cm" to uwierz mi że takie coś jest bardzo demotywujące. W dobie internetu gdzie wszędzie otacza nas pornografia i faceci grający w tych filmach mający po 20+cm, kiedy kobiety zaczynają więcej od facetów oczekiwać ponieważ raz - mają większy wybór facetów, dwa - są coraz bardziej świadome tego ile przyjemności przynosi im dobry seks to taki osobnik słabo obdarzony ma kompleksy, wielu by dało aby mieć te kilka cm więcej;)

Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko.

62 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 22:30:31)

Powtarzalam

Sa rozne kobiety z upodobaniami roznymi,czyli ze mna jest cos nie tak bo najbardziej lubie PENISY takie 17-19 cm ? ale takie 21 cm duze to juz za duze dla mnie  i mnie przerazaja... CZYLI cos ze mna nie tak ??
Czyli facet ktory lubi wysokie kobiety,to cos z nim nie tak jest ?

63

Jestem przeciwniczka jakich kolwiek operacji w tym regionie,
zamiast sobie pomoc, mozna zrobic sobie bardzo wielka krzywde i zalowac do konca zycia.
Tabletki niszcza watrobe, nerki itd. wiec co komu po duzym penisie kiedy nie bedzie mogl zrobic z niego uzytku?
W moim zyciu w ktorym mialam trzy powazne, dlugoletnie zwiazki, trafilam na mezczyzn z tymi nieszczesnymi 20 cm wiec nie sadze, ze to taka zadkosc.
Fakt jest, ze jak dla mnie to juz to bylo w niektorych pozycjach za duzo, nawet jak bylam bardzo podniecona odczuwalam bol.
Mialam tez przygode z panem 15- i moglam isc na calosc, bez obawy, ze za chwile cos mnie w brzuch walnie i bylo super. Wiec panowie: nie obrazac sie tylko dopasowac sie z partnerka, a gdzie sa checi, tam i jest sposob smile

64

Sagi napisał/a:
adamm napisał/a:

I tak dostaniesz odpowiedź na tego posta, że jesteś zakompleksiony i coś Cię zabolało. Szkoda Twojego czasu.

Dziwnym trafem też zauważyłem, że niektóre panie usilnie próbują wbić szpile i jak najcelniej zripostować panów i to w wielu wątkach... ciekawe dlaczego...

65 Ostatnio edytowany przez Revenn (2016-02-03 00:48:23)

Po co Panowie w ogóle wdajecie się w dyskusje z trolicami(które już zostały za to zbanowane, które mają też kompleksy i chcą dopierniczyć facetą)? Przecież jest to wiadome że średnia w krajach europejskich to 14-15 cm i 12 cm obwodu. Jeżeli dla niej średnią jest 20 cm to znaczy że ma szeroką pochwę i najlepiej zdala od takiej osoby się trzymać, to jest taki typ kobiet "słonice"(i pan z taką też przyjemności nie będzie miał, a jak jeszcze mocno wydziela śluz to już wogóle). A średnia to średnia, nie można pisać że dla mnie średnia to tyle bo to tak nie działa. Równie dobrze mogę powiedzieć że średnio panie są głupsze od panów bo JA tak uważam ale czy coś to zmieni? Takich trolli jakieś osoby ze ŚREDNIMI penisami czytaja i wpadają w coraz w większe kompleksy. A dlaczego niby panią się trafiają niby tak często ci z dużymi? Odpowiedzi jest prosta, są śmielsi, idą na całość co nie znaczy że ich jest aż tylu. Druga sprawa, niech panie wolą tych hojnie obdarzonych dzikusów (im człowiek bardziej inteligentny tym ma mniejszego, starożytni grecy uważali gości z dużymi za prymitywów którzy się niedawno z krzaka urwali, dlatego dla nich ideał mężczyzny to taki z małym penisem był) A po trzeci faktycznie lepiej szukać dziewicy, bo jak ma się trafiać na takie baby...

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

66

oczy Lwa napisał/a:

Czyli facet ktory lubi wysokie kobiety,to cos z nim nie tak jest ?

Jeśli taki facet mówi, że lubi kobiety ŚREDNIEGO WZROSTU takie 1.9m, to tak. Jest z nim coś nie tak.

67

To jeszcze Ja OczyLwa,
Chcialabym tylko sprostowac...
Nie chodzi mi o to by kogos wpedzic w kompleksy,ale napisalam jak bylo-takie male porownanie...
To mialam pisac nieprawde,klamac ?
A jesli chodzi o mnie ,to jak dla mnie sprzed nie jest najwazniejszy,dla mnie liczy sie charakter-osoba
podejscie do zycia,wrazliwosc i takiego dobrego czlowieka - takiego MEZCZYZNE,nawet jakby mial "malenkiego" nie zamienilabym na zadnego  innego,
tyle ode mnie...
Jesli kogos urazilam,to z gory przepraszam...

68

Oczy Lwa 1 napisał/a:

To jeszcze Ja OczyLwa,
Chcialabym tylko sprostowac...
Nie chodzi mi o to by kogos wpedzic w kompleksy,ale napisalam jak bylo-takie male porownanie...
To mialam pisac nieprawde,klamac ?
A jesli chodzi o mnie ,to jak dla mnie sprzed nie jest najwazniejszy,dla mnie liczy sie charakter-osoba
podejscie do zycia,wrazliwosc i takiego dobrego czlowieka - takiego MEZCZYZNE,nawet jakby mial "malenkiego" nie zamienilabym na zadnego  innego,
tyle ode mnie...
Jesli kogos urazilam,to z gory przepraszam...

Nie, chodzi o to że pisanie rzeczy typu 'taki średni 19cm' może sprawić, że faceci, szczególnie młodzi którzy jeszcze nie mają doświadczenia, wpadną w komleksy niepotrzebne. Mnie akurat to nie rusza, bo mi nikt nie musi mówić że mam małego:p

69

Mnie też nie rusza, bo wiem że dla wielu kobiet takie rozmiary są akurat, dla wielu to w ogóle dolna granica. Rusza mnie sposób w jaki to jest wypowiedziane, ta pogarda, lekceważenie, umniejszanie męskości słabiej obdarzonych. Ja i tak się czuję niemęski więc po co jeszcze takie zawoalowane pociski.

70

Revenn napisał/a:

Przecież jest to wiadome że średnia w krajach europejskich to 14-15 cm i 12 cm obwodu. Jeżeli dla niej średnią jest 20 cm to znaczy że ma szeroką pochwę

A dlaczego niby panią się trafiają niby tak często ci z dużymi? Odpowiedzi jest prosta, są śmielsi, idą na całość co nie znaczy że ich jest aż tylu. Druga sprawa, niech panie wolą tych hojnie obdarzonych dzikusów (im człowiek bardziej inteligentny tym ma mniejszego, starożytni grecy uważali gości z dużymi za prymitywów którzy się niedawno z krzaka urwali, dlatego dla nich ideał mężczyzny to taki z małym penisem był) A po trzeci faktycznie lepiej szukać dziewicy, bo jak ma się trafiać na takie baby...

Moj obecny partner jest niesmialy i ma duzego, a ten z malym to byl wlasnie taki pewny siebie, odwazny, wesoly... wiec w moim przypadku Twoja diagnoza sie nie sprawdzila.
Nie wspomne juz jak idiotyczny jest wpis ze dla starozytnych grekow maly penis byl swiadectwem inteligencji big_smile

Madry mezczyzna jest w stanie ulozyc sobie satysfakcjonujace zycie nawet z 8 cm penisem,
a jak ktos ma malo oleju w glowie to ...

mysli, ze kazda dziewica ma waska pochwe big_smile ...  a moze ma waska i dluga?
A jak jej tam na koncu, przy dnie tego penisa zabraknie to co? big_smile

71 Ostatnio edytowany przez Revenn (2016-02-04 02:18:21)

Co do poglądów starożytnych greków na penisy poniżej stronka, jest jeszcze sporo artykułów na necie o tym więc można poszukać.

http://pilotrezydentgrecja.blogspot.com … ztuce.html

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

72

panowie luz. Nie przejmujcie sie jakimis przypadkowymi preferencjami. Dla kogos termos tez moze byc srednim rozmiarem a moze nawet malym. Rzeczywistosc jest jednak inna i jej nalezy sie trzymac, zamiast bujac w oblokach

73

adiaphora napisał/a:

panowie luz. Nie przejmujcie sie jakimis przypadkowymi preferencjami. Dla kogos termos tez moze byc srednim rozmiarem a moze nawet malym. Rzeczywistosc jest jednak inna i jej nalezy sie trzymac, zamiast bujac w oblokach

masz racje tylko jeśli ktoś ma kompleks, wchodzi na forum, widzi pierwsze posty a tam średni to 19cm i wpada w wiekszy kompleks;)

Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko.

74

Tómek napisał/a:
adiaphora napisał/a:

masz racje tylko jeśli ktoś ma kompleks, wchodzi na forum, widzi pierwsze posty a tam średni to 19cm i wpada w wiekszy kompleks;)

Nie przejmuj się. W internecie wszystkie baby mają do czynienia z 20 cm fallusami i prawie każdy facet taką knagą się może pochwalić. Oczywiście w internecie.

75

Tómek napisał/a:
adiaphora napisał/a:

to przykre, ze byle opinia z czelusci internetu moze wpedzic w kompleks. Internet ma to do siebie, ze mozna pisac co slina na jezyk przyniesie, klawiatura wszystko przyjmie.
Opinie przypadkowych ludzi nie powinny miec takiej sily razenia, dlatego warto popracowac nad swoim poczuciem wartosci.

76

Gdyby tak łatwo można było się pozbyć kompleksów to kobiety nie nosiły by push-up'ów, makijaży i szpilek;)

Posty [ 39 do 76 z 349 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018