Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 349 ]

1 Ostatnio edytowany przez Alicja116 (2016-01-31 13:15:20)

Temat: Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?

Cześć. Na wstępie dodam, że jestem tutaj nowa - także proszę o wyruzomiałość... wink

Mam chłopaka, który ma penisa 13cm we wzwodzie. Jest to dla mnie za mało, gdyż poprzednio miałam partnerów, którzy dysponowali większym siusiakiem i seks był znacznie przyjemniejszy. Łatwiej było mi osiągnąć orgazm itp.
Moje pytanie brzmi: Czy da się w jakikolwiek sposób powiększyć penisa, chociaż o te 3-4cm. Przeglądałam ostatnio Women's Health i znalazłam tam informacje o trzech dobrych preparatach:
1) Penilarge
2) Penirium
3) SizePower
Ponoć są skuteczne, nie wiem ile w tym prawdy. Czy którakolwiek z Was miała doświadczenie lub jej facet bierze takie tabletki? Które z tych trzech tabletek są najbardziej skuteczne? - o to mi chodzi głównie

Pozdrawiam
Alicja

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?

Tabletki nie powiększa penisa.

znaczy obecnie w fazie testów są ale chwilowo mają problemy z tymi tabletkami, wiec trochę poczekamy za nim dostaniemy je do rąk

Mozna powiększyć operacyjnie, dostanie wtedy od 2 do 4cm, ale minus jest taki że nie będzie stał... będzie twardy ale wiązadła które go utrzymują na baczność będą podcięte
Podobno jeszcze można zwiększyć obwód, ale co jakiś czas trzeba poprawiać. O ile sie nie myle botoksem to robią.

Poćwicz miesnie Kegla, jego penis jest normalnych rozmiarów

Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko.

3

W tej sytuacji jedynym wyjściem jest ćwiczenie Kegla (im mocniej będziesz potrafiła się zaciskać, tym większą przyjemność odczujesz z seksu z małym penisem) oraz doskonalenie różnych seksualnych technik. Próbujcie w najróżniejszych pozycjach, 13cm w zupełności wystarczy do stymulacji G. No i przy małym rozmiarze polecam pozycję na pieska - przynajmniej nie boli, bo nie obija się o szyjkę macicy tongue

4 Ostatnio edytowany przez namazu (2016-01-31 14:43:57)

Tómek napisał/a:

Poćwicz miesnie Kegla, jego penis jest normalnych rozmiarów

Jakich normalnych rozmiarów? No chyba nie, jest znacznie poniżej średniej. Sam kiedyś zamartwiałem się czy nie jest za mały przy ok 19 cm we wzwodzie. Jest mały.

Do stymulacji punktu g wystarczy i 5 centymetrów, ale to już lepiej użyć palca.

Pozostają Wam inne pozycje dające głęboką penetracje - spróbujcie różnych wariantów od tyłu - jest ich mnóstwo a kręcą obydwie strony lub takie kiedy mocno unosisz nogi. Ewentualnie  jakieś nakładki na penisa (ale brzmi)

Z własnej nieprzymuszonej woli będziesz się pchał w gardło trudnościom, będziesz borykał się z wiatrem, kurniawą, mgłą i lodem. Będziesz z sercem struchlałym obchodził drzemiące lawiny, będziesz na czworakach gramolił się na przełęcz i pichcił strawę w ciemnym od dymu szałasie.  I co najważniejsze, będziesz tym wszystkim zachwycony.

5

twoj partner nie ma malego penia. to jest normalna srednia, bo to wlasnie ok. 13 cm [w roznych badaniach moze byc nawet +- 2 cm!]. pochwa [nie podczas podniecenia] ma 8-9 cm i w trakcie podniecenia moze sie wydluzyc ale to ze wzgledu, ze moze sie dostosowac to penisa.

wniosek jest taki, ze twoj partner ma penisa w normie a ty jestes wyjatkowo rozciagnieta.

6

Czyli z tymi tabletkami to wielka bujda i nawet jak się je bierze pół roku to nic nie dadzą? Kocham swojego chłopaka, ale po prostu seks nie jest tak przyjemny jakbym tego oczekiwała.

7

filezila napisał/a:

twoj partner nie ma malego penia. to jest normalna srednia, bo to wlasnie ok. 13 cm [w roznych badaniach moze byc nawet +- 2 cm!]. pochwa [nie podczas podniecenia] ma 8-9 cm i w trakcie podniecenia moze sie wydluzyc ale to ze wzgledu, ze moze sie dostosowac to penisa.

wniosek jest taki, ze twoj partner ma penisa w normie a ty jestes wyjatkowo rozciagnieta.

No bujda, nic nie dadza, podobnie jak wyniki badań...jaka to średnia? Azjatycka?

Ma małego. Trudno;) Probujecie innych pozycji i dochodzice do mistrzostwa w seksie oralnym.

Z własnej nieprzymuszonej woli będziesz się pchał w gardło trudnościom, będziesz borykał się z wiatrem, kurniawą, mgłą i lodem. Będziesz z sercem struchlałym obchodził drzemiące lawiny, będziesz na czworakach gramolił się na przełęcz i pichcił strawę w ciemnym od dymu szałasie.  I co najważniejsze, będziesz tym wszystkim zachwycony.

8

Mnie również  się  nie wydaje, aby 13 cm to było jakoś bardzo mało...

9 Ostatnio edytowany przez Lwica_ (2016-01-31 16:32:53)

Bardzo mało może nie, ale poniżej średniej i owszem. Poza tym to też kwestia indywidualna - dziewczę do tej pory miało do czynienia z pokaźnymi penisami, więc nic dziwnego, że odczuwa mniej przyjemności. Tu też się zgodzę z wypowiedziami namazu, tym bardziej, że sama "mam na stanie" 20cm i nie wydaje się on gigantyczny. Ot, normalny rozmiar. Nie żadne mostrum. I wiem, że przez to mnie też trudno byłoby przyzwyczaić się do takich np. 13cm. I choć obiektywnie nie jest to maleństwo, to subiektywnie dla mnie byłby mały. Dlatego bardzo ważna jest technika i odpowiedni wybór pozycji smile

Fajnie, Alicjo, że masz takie normalne podejście, bo ja znam sporo dziewczyn, które rzucały facetów z powodu ich niedużych rozmiarów. To jest dopiero żałosne, tym bardziej, że wszystko da się dopracować wspólnymi siłami. Ćwiczcie jak najwięcej, satysfakcja przyjdzie sama! wink

10

Znów zamiast pomóc autorce postu to zaczyna się rozmowa w stylu: ile cm oznacza małego, ile średniego. ile dużego! Uwielbiam to hahaha wink.

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''

11

Nadzieja89 napisał/a:

Znów zamiast pomóc autorce postu to zaczyna się rozmowa w stylu: ile cm oznacza małego, ile średniego. ile dużego! Uwielbiam to hahaha wink.

Nic takiego miejsca nie ma. Kolega ma małego i każdy zaproponował jakieś rozwiązania.

12

Mały to pojęcie subiektywne.

13

A gdyby tak spojrzeć na to z trochę innej strony? Penis nie musi by za mały ale partnerka za "szeroka".
To ona przecież ma problem z dojściem itp. Gościu dochodzi wiec problem leży po drugiej stronie...

Niech znajdzie jakiegoś gościa który ma dużego (latynos, murzyn lub ktoś z okolic równika) i problem się rozwiąże.
Jak zawsze chcecie więcej i wiecej

przeszłość, przyszłość

14 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2016-01-31 19:20:51)

Klio...na nic Twoje i moje wcześniejsze starania... Przyjdzie kolejnyJanKowalski i napisze - a nie mówiłem? wink

15

Tómek napisał/a:

Niech znajdzie jakiegoś gościa który ma dużego (latynos, murzyn lub ktoś z okolic równika) i problem się rozwiąże.

Oj oni tez wszyscy nie maja wielkich to tylko takie wyobrazenia, znam ich troche i ze tak powiem cudow nie ma wink

16

Teo Mat napisał/a:
Tómek napisał/a:

Oj oni tez wszyscy nie maja wielkich to tylko takie wyobrazenia, znam ich troche i ze tak powiem cudow nie ma wink

NIe rozumiem takich dywagacji. Te 18-20 cm to u nas jest raczej norma, sam nie wyobrażam sobie manewrowania mniejszym (tak, wiem, jestem do niego od 30 lat przywiązany:) jest akuratny:)

Za to duże penisy to już raczej problem, raz, że nie mieści się cały przez co kochać można się w wybranych pozycjach przez co kontakt traci na intymności a w przypadku seksu oralnego to w ogóle słabo wypada.

17

Część osób ma nikłe pojęcie o wielkościach penisa, pisząc , że norma to 18-19 czy 20 cm.
Jak  ktoś ma dostęp do wspólnej  łaźni, w wojsku , czy w pracy , i się naoglądał w życiu kilkaset penisów , to wie , że średnia w wzwodzie nie może być 18, czy tym bardziej  20 cm.
Użytkownicy typu Namazu, Lwica gadają głupoty, pisząc , że 19 to mały , albo że 20 cm to normalny.

18

adamm napisał/a:

Część osób ma nikłe pojęcie o wielkościach penisa, pisząc , że norma to 18-19 czy 20 cm.
Jak  ktoś ma dostęp do wspólnej  łaźni, w wojsku , czy w pracy , i się naoglądał w życiu kilkaset penisów , to wie , że średnia w wzwodzie nie może być 18, czy tym bardziej  20 cm.
Użytkownicy typu Namazu, Lwica gadają głupoty, pisząc , że 19 to mały , albo że 20 cm to normalny.

A co Ty oglądasz w łaźni penisy we wzwodzie? Co Wy tam za zabawy urządzacie:)

W prostocie swojej polemiki, nie zapytałeś czy nie spędziłem kilkunastu miesięcy w łaźniach z innymi żołnierzami? Spędziłem. Żaden nie był we wzwodzie ale pamiętam szeregowy Rej***cz...aż mnie w kompleksy wprawiał:)

Lwica napisała, że jest przyzwyczajona do takiego rozmiaru, ja również (nie mam wyboru:) taki wydaje mi się proporcjonalny do męskiej sylwetki. 13 to zwyczajnie mało, dolny próg średniej. Co tu widziwiać.

19

namazu napisał/a:
adamm napisał/a:

A co Ty oglądasz w łaźni penisy we wzwodzie? Co Wy tam za zabawy urządzacie:)

W prostocie swojej polemiki, nie zapytałeś czy nie spędziłem kilkunastu miesięcy w łaźniach z innymi żołnierzami? Spędziłem. Żaden nie był we wzwodzie ale pamiętam szeregowy Rej***cz...aż mnie w kompleksy wprawiał:)

Lwica napisała, że jest przyzwyczajona do takiego rozmiaru, ja również (nie mam wyboru:) taki wydaje mi się proporcjonalny do męskiej sylwetki. 13 to zwyczajnie mało, dolny próg średniej. Co tu widziwiać.

Tyle , że ty napisałeś , że 19 cm to mało, a to jest głupota.
Jak w łaźni  większość oscyluje wokół , 7, 8, 9 cm , a 10-11 to już ci więksi , więc jasne jest , że średnia we wzwodzie nie może być 19 czy 20 cm, bo po prostu większość penisów nie rośnie o 10, czy 12 cm podczas wzwodu.

20

Lwica_ napisał/a:

Fajnie, Alicjo, że masz takie normalne podejście, bo ja znam sporo dziewczyn, które rzucały facetów z powodu ich niedużych rozmiarów. To jest dopiero żałosne, tym bardziej, że wszystko da się dopracować wspólnymi siłami. Ćwiczcie jak najwięcej, satysfakcja przyjdzie sama! wink

To w jakim ty się towarzystwie obracasz?

21

co jak co ale 19-20cm to nie jest standard... około 16cm to taka najczęściej chyba spotykana długość...

przeszłość, przyszłość

22

A tak serio to Wy naprawdę mierzycie członki? big_smile
To pytanie jest skierowane do Kobiet jak i Facetów.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

23

Krejzolka82 napisał/a:

tak

przeszłość, przyszłość

24

Tómek napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

tak

Ale szczerze po co?
Co Wam to daje?
Bo serio nie kumam.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

25

Krejzolka82 napisał/a:
Tómek napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

tak

Ale szczerze po co?
Co Wam to daje?
Bo serio nie kumam.

Bo to według mężczyzn największy atrybut w relacjach z kobietami, z każdym milimetrem rośnie pewność siebie, a to wpływa nie tylko na relacje z kobietami, ale wręcz na całe życie.
Musisz czymś zaimponować, a jak masz fajnego z wyglądu, do tego w miarę dużego, to masz czym imponować.
Badania dowiodły , że mężczyźni z średnio- większymi penisami mają więcej kobiet w życiu, bo są atrakcyjniejsi, przynajmniej w ich mniemaniu, co sprawia większa pewność siebie , i większe możliwości w zdobywaniu kobie, a udane życie osobiste (sexualne także)  to najważniejsza rzecz w życiu każdej osoby, więc mierzą te penisy sobie , i  albo wpadają w coraz większe kompleksy, albo zdobywają większą pewność siebie.

26

Głównie ciekawość.

Można się pochwalić jeśli się ma większego, wykorzystać to na dyskotekach, pewność siebie jest wtedy większa.

Gorzej jeśli jest poniżej średniej;)

przeszłość, przyszłość

27 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-01 00:09:24)

Powiem szczrze,ze wczesniej nie bylo dla mnie wzane czy facet ma duzego czy malego,ale moj pierwszy partner mial dosyc duzego i z czasem zauwazylam ze taki porzadny orgazm ,bo lubie bardzo czuc,nawet bol lubie to i tylko wtedy dochodze,a i mialam partnerow z malymi wlasnie to nie bylo to co z wiekszym... Ja jednak wole duzego penisa,ale nie jakiegos giganta MONSTERA,bo i bez przesady...
Jedni lubia wysokie kobiety,inni niskie,jednym kobietom maly penis nie przeszkasza,a inne z kolei wola duze penisy itd...

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..

28 Ostatnio edytowany przez Lwica_ (2016-02-01 00:11:58)

adamm napisał/a:

Wybacz, do tej pory miałam i mam do czynienia z jednym i tym samym, więc nie mam porównania. Dla mnie SUBIEKTYWNIE nie jest gigantem. Jest normalny. Fajny. Sympatyczny. Idealny. Skoro nie mam problemu z ujarzmieniem go, to dlaczego mam uważać, że jest "nienormalny"? big_smile
Poza tym:

namazu napisał/a:

Dokładnie. To są subiektywne odczucia. Nie chodzę do sauny i nie oglądam innych męskich członków, bo mi to nie jest do niczego potrzebne. A ten, z którym mam do czynienia nie jest ani za mały, ani za duży. Więc jak mam go nazwać? Zrozum, że każdy inaczej na to patrzy. Na tym polega subiektywizm. Ja się jakoś nie rzucam, gdy facet pisze, że dla niego "średnie cycki to co najmniej C", choć dla mnie osobiście jest to już duży biust. Kminisz? wink

adamm napisał/a:
Lwica_ napisał/a:

To w jakim ty się towarzystwie obracasz?

Obracam się w różnych towarzystwach, także takich, w których kobiety przywiązują wagę GŁÓWNIE do wielkości członka. Ja tego nie podzielam, ale mówi się trudno - pewnie trafi swój na swego.

29 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-02-01 18:58:11)

Powiększenie? Pewnie, że jest możliwe! Tylko po co?...

adiaphora napisał/a:

Klio...na nic Twoje i moje wcześniejsze starania... Przyjdzie kolejnyJanKowalski i napisze - a nie mówiłem? wink

Primo, to nie był kolejnyJanKowalski, tylko kolega kolejnegoJanaKowalskiego, bo żeby zapytać czy mój penis jest ok na kobiecym forum potrzebny był mu nie tylko anonimowy nick, ale i zasłona dymna wink Ogólnie wokół kwestii penisowej to trzeba na palcach i w rękawiczkach, także szaaa...

Secundo, obydwie musimy pogodzić się z faktem, że mamy staroświeckie, funkcjonalne podejście do penisa. Geometrie, arytmetyki, cybernetyki i medycynę estetyczną penisów trzeba będzie pozostawić bardziej lotnym umysłom.

30

Klio napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Primo, to nie był kolejnyJanKowalski, tylko kolega kolejnegoJanaKowalskiego, bo żeby zapytać czy mój penis jest ok na kobiecym forum potrzebny był mu nie tylko anonimowy nick, ale i zasłona dymna wink Ogólnie wokół kwestii penisowej to trzeba na palcach i w rękawiczkach, także szaaa...

Secundo, obydwie musimy pogodzić się z faktem, że mamy staroświeckie, funkcjonalne podejście do penisa. Geometrie, arytmetyki, cybernetyki i medycynę estetyczną penisów trzeba będzie pozostawić bardziej lotnym umysłom.

raczej ulotnym wink

31

Krejzolka82 napisał/a:

Podobno każdy facet chociaż raz w życiu mierzy sobie członka linijką big_smile

32

Krejzolka82 napisał/a:

No ja oczywiście serio mierzę sobie członka.
Linijką z Violettą pożyczona od córki smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

33

gojka102 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

1.  Nie zapytałam czy  kobiety mierzą sobie członki.
2. Zapytałam czy naprawdę mierzą członki, czyli inaczej pisząc, chodziło mi czy kobiety naprawdę mierzą swoim facetom członki, co dla mnie jest niezrozumiałe.

Ale, jeżeli Ty masz członka i mierzysz go linijką swojej Córki to przynajmniej pochwal się rozmiarem tongue

34

Krejzolka82 napisał/a:
gojka102 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

2. Zapytałam czy naprawdę mierzą członki, czyli inaczej pisząc, chodziło mi czy kobiety naprawdę mierzą swoim facetom członki, co dla mnie jest niezrozumiałe.

Ale, jeżeli Ty masz członka i mierzysz go linijką swojej Córki to przynajmniej pochwal się rozmiarem tongue

Szczerze wątpię , aby kobiety mierzyły członki swoim panom, chyba jakieś ześwirowane, mające wielki fetysz na punkcie wielkości.
Takich kobiet, które mierzą, to chyba jakiś promil , zresztą jak jest uczucie , i wielkość jest w normie , czyli 13-18 cm, to po co mierzyć?
Żadna normalna kobieta , nie będzie mierzyć, może co najwyżej zapytać, jeżeli facet ma dużego , i wie, że  go takim pytaniem nie urazi.

35

adamm napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Szczerze wątpię , aby kobiety mierzyły członki swoim panom, chyba jakieś ześwirowane, mające wielki fetysz na punkcie wielkości.
Takich kobiet, które mierzą, to chyba jakiś promil , zresztą jak jest uczucie , i wielkość jest w normie , czyli 13-18 cm, to po co mierzyć?
Żadna normalna kobieta , nie będzie mierzyć, może co najwyżej zapytać, jeżeli facet ma dużego , i wie, że  go takim pytaniem nie urazi.

No właśnie ja też szczerze wątpię, żeby babki mierzyły członki swoim facetom, ale po tym jak niektóre tutaj wypisywały centymetry postanowiłam zaspokoić swoją ciekawość i zapytać po prostu o to.

36 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-01 23:08:12)

adamm napisał/a:

Takich kobiet, które mierzą, to chyba jakiś promil , zresztą jak jest uczucie , i wielkość jest w normie , czyli 13-18 cm, .

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie jest norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 17 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.Natomiast taki 18,19 cm duzy+gruby dogadza mi czuje go porzadnie,
lubie taki bol,uczucie mocne,a nie jak z dlugopisem...
Ale absolutnie nie mam nic do tych Panow z malym Penisem,niech sobie zyja wink Rozni ludzie,rozne kobiety wiec
rozne ksztaly,dlugosci musza byc.
Slyszalam nawet o dziewczynie ktora lubi tylko takie male penisy "jak u chlopczyka 13 letniego"...

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..

37

oczy Lwa napisał/a:
adamm napisał/a:

Takich kobiet, które mierzą, to chyba jakiś promil , zresztą jak jest uczucie , i wielkość jest w normie , czyli 13-18 cm, .

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie nie norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 16 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.

Ale skąd wiesz ile dokładnie ma dany penis centymetrów? Mierzysz go?

38

Krejzolka82 napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:
adamm napisał/a:

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie nie norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 16 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.

Po tylu latach juz wiem mniej wiecej na oko big_smile  ktory mnie zaspokoi ktory nie big_smile

39

oczy Lwa napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Po tylu latach juz wiem mniej wiecej na oko big_smile  ktory mnie zaspokoi ktory nie big_smile

No ok. tylko, że dalej mi nie odpowiedziałaś na pytanie, skąd wiesz ile centymetrów?
Szczerze ja w życiu bym nie mogła powiedzieć o moich Ex ile mieli centymetrów w slipkach.

40 Ostatnio edytowany przez adamm (2016-02-01 23:14:54)

oczy Lwa napisał/a:
adamm napisał/a:

Sorry ale dla mnie Penis 13 cm nie jest norma,tylko malutki... ja np lubie srednie takie od 17 cm do 19 ,
probowalam z malymi penisami,ale nie dawaly mi takiej satysfakcji jaka chcialam.Natomiast taki 18,19 cm duzy+gruby dogadza mi czuje go porzadnie,
Ale absolutnie nie mam nic do tych Panow z malym Penisem,niech sobie zyja wink Rozni ludzie,rozne ksztaly,dlugosci musza byc.

Pieprzysz farmazony z tymi wielkościami, jak słyszę , że średni penis ma 17-19 cm to już wiem , że ktoś ma małe pojęcie o tym organie, albo nie ma wyczucia wielkości.
Ewentualnie się puszcza po jakiś imprezkach , z "większymi"panami , i później ma spaczone oglądy na ten temat.
Zresztą piszą tu w większości jakieś małolaty, albo panie fruwające po dyskotekach, nie pisze już więcej , żeby kogoś nie obrazić.

41 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-01 23:21:21)

Kolego,ale Ja wcale po dyskotekach nie latam,ale troche sie widzialo juz w zyciu,przezylo  wink
Rozumiem ze ty wiesz lepiej jaki rozmiar, jest dla mnie dobry   wink

42 Ostatnio edytowany przez adamm (2016-02-01 23:33:57)

oczy Lwa napisał/a:

Kolego,ale Ja wcale po dyskotekach nie latam,ale troche sie widzialo juz w zyciu,przezylo  wink

Ty możesz pisać , że lubisz i po 22 cm , tylko to nie jest średni , ani duży , ani bardzo duży , tylko wielki.
Ja już troszkę penisów w życiu widziałem, i wiem jaki jest średni, a jaki duży.
Widziałem przekrój penisów zwykłych ludzi, wojskowych , pracowników, być może ci z mniejszymi się bardziej chowali w łaźni , ale przekrój wielkości penisa mniej więcej umiem ocenić poprawnie.
A jak ty już w życiu widziałaś  sporo , to śmiem twierdzić , ze panowie z małymi raczej mniej chętnie wchodzą w takie jednorazowe relacje, mniej się puszczają, mniej chodzą do sauny na golasa, na basenie raczej chodzą w boxerkach , niż w slipkach ,więc twój ogląd nie do końca może być oddający rzeczywistość.
A samo ocenianie penisa na oko , dla osoby nie umiejącej dobrze ocenić rozmiaru , może sprawiać zakłamanie , w stosunku do rzeczywistego pomiaru.

43 Ostatnio edytowany przez Lwica_ (2016-02-02 00:07:40)

adamm napisał/a:

Pieprzysz farmazony z tymi wielkościami, jak słyszę , że średni penis ma 17-19 cm to już wiem , że ktoś ma małe pojęcie o tym organie, albo nie ma wyczucia wielkości.

Czyżbyś miał jakieś kompleksy, że się tak okrutnie oburzyłeś? Wybacz, ale kobieta WIE LEPIEJ, jaki rozmiar ją zadowala. I jeżeli dla niej 17cm to średni rozmiar, bo tak to odczuwa, to tak jest. Subiektywnie.

adamm napisał/a:

Ewentualnie się puszcza po jakiś imprezkach , z "większymi"panami , i później ma spaczone oglądy na ten temat.

Nie wiem, ja się "puszczam" z jednym i tym samym od wielu lat, więc nie mam porównania, ale dla mnie jego 20cm nie jest wielkie. Jest normalne i przyjemne.

adamm napisał/a:

Zresztą piszą tu w większości jakieś małolaty, albo panie fruwające po dyskotekach, nie pisze już więcej , żeby kogoś nie obrazić.

Nieładnie się tak frustrować. I to bez powodu wink

adamm napisał/a:

Ty możesz pisać , że lubisz i po 22 cm , tylko to nie jest średni , ani duży , ani bardzo duży , tylko wielki.

A Ty zrozum, że my oceniamy wielkość niekoniecznie wizualnie, a zdecydowanie bardziej fizycznie - empirycznie. Jeżeli jakąś kobietę zadowala 13, to jest to dla niej średni rozmiar. Jeżeli jakiejś pani nie zadowala 16, to dla niej będzie to mały, a 20 średni. Powtarzam po raz tysięczny - subiektywizm. Każda jest inaczej zbudowana i co innego ją zadowoli. Jako tak bardzo doświadczony facet powinieneś to wiedzieć. No, chyba że Twoje doświadczenie opiera się tylko na podglądaniu innych facetów tongue (bez obrazy, taki żarcik)

adamm napisał/a:

A samo ocenianie penisa na oko , dla osoby nie umiejącej dobrze ocenić rozmiaru , może sprawiać zakłamanie , w stosunku do rzeczywistego pomiaru.

Jak już pisałam, przez całe swoje życie mam do czynienia tylko z jednym. Zapytałam faceta, ile ma, on z ciekawości zmierzył i wyszło ile wyszło. Więc i ja potrafię na oko ocenić rozmiar, skoro mam w tym wypadku jakiś "punkt wyjścia".
Przestań przekonywać, że nie mamy pojęcia o rozmiarach i najwyraźniej się puszczamy, skoro lubimy duże, bo to naprawdę słaba argumentacja. Możliwe, że większość facetów ma penisy poniżej 18cm. Ok. Co nie zmienia faktu, że dla nas nie są to imponujące rozmiary i wolimy większe. Kwestia gustu. Z tym nie wygrasz.

Poza tym my nie piszemy o penisach w stanie spoczynku. Bo nawet ten, którego widuję na co dzień, jest wówczas naprawdę mały. Więc to może Ty masz spaczony obraz penisów, chyba że widywałeś je wszystkie w stanie erekcji, a dodam, że penisy potrafią BARDZO powiększyć swój rozmiar podczas wzwodu.

44 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 00:15:23)

adamm napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Ja już troszkę penisów w życiu widziałem, i wiem jaki jest średni, a jaki duży.
Widziałem przekrój penisów zwykłych ludzi, wojskowych , pracowników, być może ci z mniejszymi się bardziej chowali w łaźni , ale przekrój wielkości penisa mniej więcej umiem ocenić poprawnie.
A jak ty już w życiu widziałaś  sporo , to śmiem twierdzić , ze panowie z małymi raczej mniej chętnie wchodzą w takie jednorazowe relacje, mniej się puszczają, mniej chodzą do sauny na golasa, na basenie raczej chodzą w boxerkach , niż w slipkach ,więc twój ogląd nie do końca może być oddający rzeczywistość.

Czyli zarzucasz mi ze moje oko zle mierzylo ?  wink

Lwica_ napisał/a:

Jako tak bardzo doświadczony facet powinieneś to wiedzieć.
No, chyba że Twoje doświadczenie opiera się tylko na podglądaniu innych facetów tongue (bez obrazy, taki żarcik)

adamm napisał/a:

Przestań przekonywać, że nie mamy pojęcia o rozmiarach i najwyraźniej się puszczamy, skoro lubimy duże, bo to naprawdę słaba argumentacja. Możliwe, że większość facetów ma penisy poniżej 18cm. Ok. Co nie zmienia faktu, że dla nas nie są to imponujące rozmiary i wolimy większe. Kwestia gustu. Z tym nie wygrasz.

Poza tym my nie piszemy o penisach w stanie spoczynku. Bo nawet ten, którego widuję na co dzień, jest wówczas naprawdę mały. Więc to może Ty masz spaczony obraz penisów, chyba że widywałeś je wszystkie w stanie erekcji, a dodam, że penisy potrafią BARDZO powiększyć swój rozmiar podczas wzwodu.

On nie rozumie,albo nie chce rozumiec...

45 Ostatnio edytowany przez Łógiń (2016-02-02 00:26:29)

Klio napisał/a:

Powiększenie? Pewnie, że jest możliwe! Tylko po co?...

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Alicja116 napisał/a:

Mam chłopaka, który ma penisa 13cm we wzwodzie. Jest to dla mnie za mało, gdyż poprzednio miałam partnerów, którzy dysponowali większym siusiakiem i seks był znacznie przyjemniejszy. Łatwiej było mi osiągnąć orgazm itp.

oczy Lwa napisał/a:

Ale absolutnie nie mam nic do tych Panow z malym Penisem,niech sobie zyja wink Rozni ludzie,rozne kobiety wiec
Slyszalam nawet o dziewczynie ktora lubi tylko takie male penisy "jak u chlopczyka 13 letniego"...

AniołZInnegoŚwiata! Że też od razu nie poznałem. big_smile Mistrzyni w leczeniu swoich kompleksów poprzez wpędzanie w nie innych.

Lwica_ napisał/a:

Czyżbyś miał jakieś kompleksy, że się tak okrutnie oburzyłeś?

Co za porąbany zarzut!!! Może ma, może nie. Nawet jakby miał to grzech? Czy powód do wyśmiania?!

Lwica_ napisał/a:

ale dla mnie jego 20cm nie jest wielkie. Jest normalne i przyjemne

Bardzo ciężko się przyznać że trafiłaś na dużego i takiego dużego lubisz? Dobrze, dla Ciebie to średniak. Obiektywnie, na tle innych facetów to kawał zaganiacza.

46 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 00:42:47)

Login,
Ja nikogo nie probuje wpedzac w kompleksy... to mam klamac ?
Widze ze tam gdzie tylko mowa o tym ze ktoras z kobiet woli wieksze,to od razu TY pojwiasz sie i "ochrzaniasz je "...
jakas OBSESJA?

47

Po prostu łogiń, zresztą bardzo słusznie, oburzył się na Twój absurdalny tekst (cytuję: ja np lubie srednie takie od 17 cm do 19), który mnie osobiście bawi. Nie zaprzeczę, że możesz mieć upodobania w tego rozmiaru członach, ale nazywanie ich "średnie takie" jest po prostu tak idiotyczne, że aż śmieszne big_smile

Fakty są takie, że penisem o długości 16cm wzwyż może pochwalić się zaledwie 12% mężczyzn, takie są FAKTY na podstawie chyba najobszerniejszego i najdokładniejszego badania do tej pory wykonanego. (Tym "małym" co najmniej 13cm obdarzonych jest 56% badanych tak dla porównania). Ten wykres znajdziesz googlując: "average penis lenght".

Oburzył się słusznie, bo wchodzą na tego typu portale młodzi chłopcy, czytają o "średnich 19cm" fiutkach, na onecie czy kafeterii znajdą podobne bzdury gdzie "facet zaczyna się od 20cm", a co drugi internauta ma właśnie takiego (chyba od odbytu mierzone tongue), na koniec, co ich chyba dobije obejrzą film xxx z aktorem o 10 calowym przyrodzeniu i kompleksy murowane.

48

Łógiń napisał/a:

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Nie, po prostu brak kompleksów, a szczególnie na punkcie wielkości penisa wink

49

oczy Lwa napisał/a:

Login,
Widze ze tam gdzie tylko mowa o tym ze ktoras z kobiet woli wieksze,to od razu TY pojwiasz sie i "ochrzaniasz je "...
jakas OBSESJA?

Pamiętam Twoje posty na różne tematy, z różnych kont. Najbardziej rzucała się w oczy usilna krytyka facetów lubiących większy biust i usilne przekonywanie w wielu postach że średni penis ma trochę więcej niż się zazwyczaj mówi. Nikogo nie ochrzaniłem a już na pewno nie za upodobania i to "że woli większe". Woli to woli, jak prawie każda. Mówię tylko, że każdy ma prawo mieć kompleksy i wkurzają mnie ludzie, którzy usilnie starają się wmówić facetom z normalnym (może niesatysfakcjonującym ale jak najbardziej prawidłowym) penisem, że mają malutkiego.

Klio napisał/a:

Miałem rację.

50

Łógiń napisał/a:

Miałem rację.

Adiaphora mówisz masz!

Łógiń, a miej swoją rację. Nie bronię. Swoje smutne i zakompleksione życie też. Masz do tego pełne prawo. Teraz z dumą wypnij pierś i powiedz sobie głośno: Miałem rację!

51 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-02-02 01:29:43)

Łógiń napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Login,
jakas OBSESJA?

Pamiętam Twoje posty na różne tematy, z różnych kont. Najbardziej rzucała się w oczy usilna krytyka facetów lubiących większy biust i usilne przekonywanie w wielu postach że średni penis ma trochę więcej niż się zazwyczaj mówi. Nikogo nie ochrzaniłem a już na pewno nie za upodobania i to "że woli większe". Woli to woli, jak prawie każda. Mówię tylko, że każdy ma prawo mieć kompleksy i wkurzają mnie ludzie, którzy usilnie starają się wmówić facetom z normalnym (może niesatysfakcjonującym ale jak najbardziej prawidłowym) penisem, że mają malutkiego.

Klio napisał/a:

Miałem rację.

Kolego Ty chyba mnie z kims mylisz,
ale malo mnie to obchodzi w tej twojej obsesji paranoicznej...
juz sam sie pogubiles...

oczy Lwa napisał/a:

.

Wyrazilam swoje zdanie...

52

Nie o mnie tu chodzi i jeżeli też nie o Ciebie, to sam Łógiń raczy wiedzieć...

53

Mało mnie obchodzi zdanie kogoś, kto na każdym koncie pisze to samo, z takimi samymi błędami, ma podobny (kłócący się z tym co wypisuje w postach) podpis. wink W dodatku zarzuca mi jakieś obsesje a swoje zdanie potrafi wyrażać tylko tak by sprzedać przy okazji pstryczka w nos mężczyznom.

54

Łógiń napisał/a:

W dodatku zarzuca mi jakieś obsesje a swoje zdanie potrafi wyrażać tylko tak by sprzedać przy okazji pstryczka w nos mężczyznom.

Ojjj jakis Ty biedny zuczek neutral

55

Przypominam, że tytuł wątku odnosi się do możliwości powiększenia penisa, nie dotyczy kwestii "jaki penis to mały penis" czy też "kto woli większe, a kto mniejsze". Proszę o powstrzymanie się od offtopu i przeniesienie prywatnych przepychanek poza forum.

Posty [ 1 do 55 z 349 ]

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mały penis u faceta - jest możliwe powiększenie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018