Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 31 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 1,686 ]

111

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

W nocy po raz czwarty obejrzałam Incepcję.
Uwielbiam ten film. Nolan ma na prawdę ciekawe pomysły. A muzyka.. ach.
Nie ma to jak ciekawa fabuła, świetna muzyka, dobra obsada i..no właśnie, zakończenie które tak na prawdę pozostawia widza w kropce.
Polecam, chociaż film jest bardzo długi.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
Zobacz podobne tematy :

112

Ja ogladalam Psychoze przedwczoraj.Nie podobala mi sie.

?-my only love

113

Oglądałam "The Canyon" , po angielsku, to mimo niezłej znajomości mało zrozumiałam ( cięzko mi idzie ze słuchu), ale film ogólnie mi się podobał, to takie thiller, moim zdaniem szokujący, ciekawy, realistyczny i dodatkowo masakryczne zakończenie, bardzo zaskakujące, nadal myślę o tym filmie , zapada w pamięć smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

114

Wyspa Tajemnic

?-my only love

115

Witam! Wczoraj miałam wieczór z filmem"Remember me"(Twój na zawsze) z R.Pattisonem.
Zaskoczył mnie, urzekł.Można się wzruszyć, można się zasmucić.Polecam!
Z kolei wspomniano też tu "Miasto  ślepców". Książka doskonała, "hardcorowa", porusza nerwy. Film lżejszy również godny polecenia.
Pozdrawiam kinomaniaków:)

"jedyny sposób by ocalić marzenia, to być dla siebie dobrym"P.Coehlo

116

Wczoraj świetny film - "Księżna", dramat kostiumowy, naprawdę polecam

117

rekiss napisał/a:

Wczoraj świetny film - "Księżna", dramat kostiumowy, naprawdę polecam

Również mogę polecić. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to warte polecenia są również "Kochanice króla" smile

Co do tematu - ostatni film, jaki oglądałam to "Całkiem zabawna historia". Świetny film dla rozluźnienia - niby prosta fabuła, ale jednak ma coś w sobie.

118

wczoraj odświeżyłam pana Tykwera.
'biegnij Lola, biegnij'
co powiem? dobry.
nie czytajcie opisów, o czym to itd, bo sobie zepsujecie film. najlepiej oglądać bez tej wiedzy. pamiętam, że końcówka mnie zaskoczyła.
świetnie oddany klimat, muzyka, montażysta ma u mnie plusa, Tykwer jak zawsze-po swojemu.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

119

Z ostatnich to Och Karol 2,Jeż Jerzy,Sierociniec

?-my only love

120

Joanna i Świeże zwłoki smile

121

'Stay Alive' (po raz kolejny), 'Amityville' (też już któryś raz), 'Wampiry i świry' (parodia 'Zmierzchu')

122

Hiszpański thiller " Secuestrados",  czyli "Porwani i" dziś obejrzałam.
W skrócie jest to film o włamaniu do pewnego domu, gdzie wprowadziła się rodzina :  ojciec, dorastająca córka i matka.
W razie czego dostępny w Internecie z napisami.
W sumie spodziewałam się czegoś lepszego.
Tak ogólnie to dość ciekawy początek, fajnie wprowadza w akcję, gdyby tak było cały film byłoby super, potem nie jest źle, ale czegoś brakuje, czasem akcja jest zbyt mało wartka, zbyt nudna , a postaci zbirów może nie do końca przekonujące . Było tylko parę scen, które mi podniosły ciśnienie, może z dwie - trzy, więcej nie. Tam faktycznie było napięcie, jakiś strach i niepewność co dalej się wydarzy. Poza tym nieciekawe i dość schematyczne , niczym nie wyróżniające się na kanwie innych thillerów, nie podwyższające poziomu. Koniec ujdzie.
Ogólnie rzecz biorąc widziałam wiele lepszych filmów. Ale pochwalić muszę grę aktorską tej 'rodzinki', całkiem fajnie ukazany ich strach, dzięki temu możemy wczuć się w ich położenie.
Mogę dać najwyżej 6 na 10.

Wisława Szymborska

123

Niedawno wróciłam z kina. Byłam na "Naznaczonym" no i niestety nie mogę polecić filmu. Moim zdaniem był kiepski hmm stracone 50 zł.

124

1natalia napisał/a:

Niedawno wróciłam z kina. Byłam na "Naznaczonym" no i niestety nie mogę polecić filmu. Moim zdaniem był kiepski hmm stracone 50 zł.

Jak ja lubię jak Polacy knocą tłumaczenia, nie powinno być naznaczony, ale PODSTĘPNY,albo ZDRADLIWY....nasz tytuł nie ma się nic jak piernik do wiatraka....a mi się nawet podobał ten film smile

Ostatnio widziałam THE LOST BOYS big_smile z 1987, świetny film i THE RITE o egzorcyzmach,ale nie wiem co sądzić na temat tego filmu...

125

Ostatnio oglądałam Blond Ambicje. Masakra, daje mu 2/10.

?-my only love

126

OSTATNIO ZASZCZYCIŁAM KINO SWOJĄ OSOBĄ I ZOBACZYŁAM ?KRETA? Z SZYCEM smile. DOBRE, MOCNE, POLSKIE KINO. MOŻE NIE BYŁO TO, CZEGO SIĘ TAK NAPRAWDĘ SPODZIEWAŁAM, ALE NIE WYSZŁAM Z SEANSU NIEZADOWOLONA:). W TELEWIZJI Z KOLEI OGLĄDAŁAM ?ONDINE? Z BACHLEDĄ-CURUŚ PRZEZ VOD PLATFORMY N. SYMPATYCZNY, ALE BRAKOWAŁO MU TEGO CZEGOŚ.

127

Ema napisał/a:

,,Ile wazy kon trojanski" smile Mi sie film spodobal smile

potwierdzam, był super!

Co do filmów to lubuję sie w komediach, dla osób lubiących się dobrze pośmiać polecam filmy z Adamem Sandlerem, oraz filmy, których był on producentem

Ostatnio oglądałam film "Żona na niby" z w/w Sandlerem i Jennifer Aniston - Świetny!! big_smile:D

A jeśli chodzi o aktualny repertuar kinowy to byłam na filmie "Druchny" - przewidywalna fabuła, chociaż było z czego się pośmiać:D

patrząc na życie przez różowe okulary...

128

Lexy napisał/a:

Co do filmów to lubuję sie w komediach, dla osób lubiących się dobrze pośmiać polecam filmy z Adamem Sandlerem, oraz filmy, których był on producentem

Ostatnio oglądałam film "Żona na niby" z w/w Sandlerem i Jennifer Aniston - Świetny!! big_smile:D

Też polecam - lekki, pogodny i uśmiałam się. Ogólnie czasami mam ochotę na właśnie takie kino, co nie znaczy mniej ambitne. O  dobrą komedię ostatnio trudno sad

Oglądałam niedawno Kung Fu Pandę 2, byliśmy z moim chłopakiem chyba jedynymi dorosłymi na sali - płakałam ze śmiechu i wzruszałam do łez na zmianę. Cudny film!

Ostatnio odświeżyłam również genialną "Tootsie" z Dustinem Hoffmanem oraz "Skłóceni z życiem" z Marylin Monroe, Clarkiem Gable'm i Monty Clifte'm - oba godne polecenia.

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość"- W. Allen

129

"Żona na niby" z Sandlerem także oglądałam i śmiało polecam ! Ma wszystko, co powinna mieć komedia : humor, ciekawa fabuła, dobra gra aktorska smile .

Wisława Szymborska

130

Ja oglądałam ostatnio Miasto Złodziei z Benem Affleckiem nawet całkiem całkiem, Władcy Umysłów z Mattem Damonem- szału nie ma
Przymierzam się do jakiegoś horroru ( Patologia, Pozwól mi wejść ) ale to muszę być sama bo mój A nie lubi tego gatunku smile
Czasami wracamy do staroci i teraz jesteśmy na etapie filmów z Sylwestrem Stalone ( roki teraz rządzi smile )

Ile razy znajdę klucz do szczęścia to zawsze ktoś wymieni zamek...

131

wczoraj obejrzałam komedie romantyczną "sex & love"  jak dla Mnie świetna taka słodka po prostu wink

"Sae Fideli Sis Fidelis"

132

szpenia napisał/a:

Jak ja lubię jak Polacy knocą tłumaczenia, nie powinno być naznaczony, ale PODSTĘPNY,albo ZDRADLIWY....nasz tytuł nie ma się nic jak piernik do wiatraka....a mi się nawet podobał ten film smile

Ech nie ma co nawet poruszać tematu polskiego tłumaczenia tytułów bo to temat rzeka! Dobrze przetłumaczony tytuł zdarza się może raz na 20 ? a może i rzadziej.
A co do tego że film się podobał - ja oczekiwałam czegoś lepszego więc może dlatego moja negatywna ocena

133

"Oszukać przeznaczenie 5 - 3D "  -->  Według mnie nawet oryginalne sceny śmierci, niektóre sceny trzymające w napięciu, że aż ciężko było patrzeć w monitor, gra aktorska nie najgorsza. Dość zaskakujące pod koniec, lecz np sama końcówka nie przypadła mi do gustu, dla mnie wyszła groteskowo . 6 na 10 mogę dać . smile

Wisława Szymborska

134

A ja przed chwilą obejrzałam w TV film "Osaczeni" i cóż mogę powiedzieć - całkiem niezły. smile Bardzo dobra gra głównych bohaterów, ciekawy rozwój akcji i według mnie - świetne zakończenie. smile Polecam jeśli jeszcze ktoś nie widział. smile

.

135

Wczoraj razem z moim A obejrzeliśmy Fast Five smile podobał Nam się, fabuła do przyjęcia, można się pośmiać,
Dzisiaj na wieczór w planie jest Sala samobójców wreszcie

136

"Nocna audycja" , oryginalny tytuł " Shimyaui FM" (2010) - thiller japoński opowiadający o seryjnym mordercy, który zabije swoje ofiary słuchając audycji radiowych pewnej Pani pracującej w radio , dla którego Jej audycje są inspiracją dla kolejnych zabójstw, której audycje bierze zbyt poważnie i zabija złych ludzi , czując, że to jego "misja". Pewnego dnia porywa Jej dzieci i siostrę , szantażując Ją, żeby grała w radio to co chce i robiła wszystko na Jego żądanie...
Moim zdaniem bardzo ciekawy thiller, wyróżniający się od większości, z oryginalną fabułą, bardzo dobrą grą aktorską. Plusem jest to, że trzyma w napięciu, ciągle coś się dzieje, właśnie nie ma oklepanej fabuły, jedyne co ja bym zmieniła to zakończenie. Reszta zdecydowanie na plus.
Daję 9/ 10
smile

Wisława Szymborska

137

Ja dziś właśnie mam obejrzeć FAST 5 smile Mój TŻ bardzo chce.. No to obejrzymy wink

138

Stosunki Miedzymiastowe.Jak na komedie romantyczna calkiem calkiem.

?-my only love

139

wczoraj byłam w kinotece na 'szefowie wrogowie'.
ja się uśmiałam, ale wiem, że ten rodzaj humoru nie dla każdego się nadaje.
może zbyt ostrawy?
zabawna i przekonująca rola zmienionego Farella.

"Papieżyca Joanna" - uwielbiam filmy historyczne i kostiumowe wink

141

Ostatnia część "Harry'ego Pottera" - niezła, przyjemnie trzyma w napięciu ale wielkiego szału nie ma.
I "Ostatnie tango w Paryżu" - dosłownie wgniótł mnie w fotel.

142

Kac Vegas..Mogłabym oglądać całymi dniami;)
A najbardziej lubie filmy historyczne..IIWojna Światowa..

143

A j ostatnio ogladalam Pamietnik/The Notebook.
Film o prawdziwej milosci, doslownie nie umiem opisac slowami jak bardzo mnie on poruszyl.
Wylalam morze lez i zuzylam mnustwo chusteczek higienicznych.
Film cudowny polecam.

144

niedoceniona napisał/a:

A j ostatnio ogladalam Pamietnik/The Notebook.
Film o prawdziwej milosci, doslownie nie umiem opisac slowami jak bardzo mnie on poruszyl.
Wylalam morze lez i zuzylam mnustwo chusteczek higienicznych.
Film cudowny polecam.

Oj prawda.
To film o naprawdę przecudownej i ciekawej fabule, super grze aktorskiej i prawdziwej miłości, która pokonała wszelkie przeszkody wink.
Polecam !

Wisława Szymborska

145 Ostatnio edytowany przez Lexy (2011-08-29 21:53:12)

Ostatnio sama kaszana..
wkońcu zobaczyłam film NAZNACZONY bo słyszałam dużo pozytywnych opini hmm
Jak dla mnie szajs do kwadratu.

kolejny tytuł Straszny hiszpański film - nie wiem co było gorsze to czy naznaczony..?

41 letni prawiczek zalicza wpadkę - dno, dno i jeszcze raz dno

wszystkie 0/10

patrząc na życie przez różowe okulary...

146

Lexy napisał/a:

Ostatnio sama kaszana..
wkońcu zobaczyłam film NAZNACZONY bo słyszałam dużo pozytywnych opini hmm
Jak dla mnie szajs do kwadratu.

kolejny tytuł Straszny hiszpański film - nie wiem co było gorsze to czy naznaczony..?

41 letni prawiczek zalicza wpadkę - dno, dno i jeszcze raz dno

wszystkie 0/10

no kwestia gustu
mi się Naznaczony spodobał smile./

Wisława Szymborska

147

"Zycie jest piękne" Wzruszająca historia rodziny żydowskiej.

148

"Tylko Seks"-4/10. Słaby.Jedyny plus to Justin Timberlake
"Żona na niby"- 7,5/10
"Lilja 4 Ever"-8\10
"Adam"-5\10
"Marley i ja"- 7/10

?-my only love

149

"Martys-skazani na strach" - minus to drastyczność, w wielu momentach nie patrzyłam na ekran, ale oglądałam na zabicie nudy.
Plusem dobra gra aktorska, ciekawie ukazane cierpienie katowanych dziewczyn od strony psychologicznej, wstrząsający, aż chwyta za serce, ciekawe zakończenie.
Dam 6 na 10.

Wisława Szymborska

150

Czy któraś z Was widziała "O północy w Paryżu"? Co sądzicie o tym filmie bo mi kompletnie nie przypadł do gustu.

151

prokurator_szacka napisał/a:

Czy któraś z Was widziała "O północy w Paryżu"? Co sądzicie o tym filmie bo mi kompletnie nie przypadł do gustu.

ja słyszałam, że bardzo przyjemna komedia. ale wiadomo, nie każdy lubi styl allena smile
ja polecam "Jestem Bogiem", świetny, nietypowe zakończenie i niezły Bradley Cooper.

152

A ja wam polecam film ,,Obsesja" thiller z 2009 roku. W roli głównej Beyonce... Film trzyma w napięcia, nie wiedziałam nawet że Beyonce tak świetnie zagra w takiej tematyce filmu wink

Jestem Normalna Czyli Dla Wielu Inna...

153

Hanka, jak dla mnie Woody miał ciekawy pomysł, ale chyba nie do końca mu się udało go zrealizować. Jak na razie najlepszy film Allen'a w ostatnich latach to "Wszystko gra".

154

Ja lubię starsze filmy Allena,jak np Annie Hall. O północy w Paryżu mam,ale jeszcze nie oglądałam.
Z ostatnich to Amityville- nawet dobry, Benny&Joon- ujdzie, Hooligans- jak dla mnie baaardzo dobre.

?-my only love

155

Hoolignas, Amityville - to są filmy Allena? No to teraz mnie zagięłaś! big_smile

156

Napisałam,że lubię filmy Allena(to było na marginesie), a ostatnio oglądałam Hooligans i Amityville.
Chyba źle zrozumiałaś.

?-my only love

157

Hahahahaha rzeczywiście się nie zrozumiałyśmy! smile A co do Hooligansów - nie wymagająca produkcja, ale ich uwielbiam. Podobnie jak Footbal Factory albo Fever Pitch (oba związane z piłką).

158

prokurator_szacka napisał/a:

mnie sie podobał.... smile:)
fajna opowieść bez efektów specjalnych...

159

Ostatnio głównie bajki oglądam z dzieciakami. Pozaliczaliśmy większość Disneja, znalazłam w wypożyczalni n ?Safari?. Bardzo w stylu ?Madagaskaru?, ale miło się oglądało smile

160

"Szefowie wrogowie' przez cały film umierałam ze śmiechu big_smile Teraz numer jeden na mojej liście filmów do obejrzenia jest 'Drive' smile

161

Hooligans 2-podobał mi się, Hostel-nie.

?-my only love

162

22 Kule z Jeanem Reno

163

oglądałam niedawno u kumpla Zabawę w śmierć, bardzo dobry dokument! pod teleturniejem kryje sie przykrywka eksperymentu. warto obejrzeć, wiem, że  jutro też mają puszczać na hbo2

164

Drive.
Mega lipa.

?-my only love

165 Ostatnio edytowany przez Mrok (2011-10-02 23:57:59)

Właśnie byłem na "O północy w Paryżu" - niestety czuje niedosyt, muzyka świetna od razu widać klimaty Allenowskie, a sam film - fajnie się rozwija, jest kilka komicznych akcji ze smacznym żartem, ale końcówka jest nagle jakby brakowało pomysłu na zakończenie - historia nagle się urywa i odebrałem to tak jakby wszystkie rozpoczęte wątki w filmie ni stąd ni zowąd zostały ucięte - więc nie do końca jestem zadowolony.

But before you come to any conclusions
Try walking in my shoes

Posty [ 111 do 165 z 1,686 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 31 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018