Nakładki na penisa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nakładki na penisa

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 85 ]

Temat: Nakładki na penisa

Witam wszystkich tongue Chciałbym aby osoby, które maja z tym doswiadczenie doradzily mi jakiego rodzaju przedluzki pogrubiajaco-przedluzajace na penisa warto zastosowac. Mój problem polega na tym, że po rozmowie z obecna dziewczyna wyznala mi ze prawie w ogole mnie nie czuje podczas seksu. Ja nie ukrywam tez czuje bardzo duzy luz w jej pochwie. Zmierzyliśmy razem mojego penisa i wyszlo 16 cm dlugosci i 13 cm obowodu. Dziewczyna mowi mi ze jej poprzedni partner mial penisa ok 19 cm dlugiego i kolo 15 w obwodzie wiec sporo wiekszy od mojego i zapewne do niego sie przyzwyczaila tongue A wiadomo chcialbym dac swojej dziewczynie jak najwieksza satysfakcje dlatego rozmawialismy o tym by kupic jakies nasadki. Nie ukrywam ze poprzednia moja partnerka tez cos tam mruczala pod nosem ze slabo mnie czuje ale temat jakos ucichl. Kompleksow zadnych nie mam ale wiadomo zaspokoic partnerke by sie przydalo big_smile dlatego bardzo chcialbym zasiegnac jakiejs rady od osob, ktore stosowaly tego typu rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie

Maciek

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nakładki na penisa

A podobno to nie wielkość ma znaczenie, a co potrafi zdziałać.

"Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i i iść dalej na przód. Tak się wygrywa - użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania"

"Człowiekowi, który nie chce zmienić swojego życia, nie można pomóc."

3

Bo nie ma. Wystarczy palec wskazujący, aby móc drażnić wszystkie najbardziej erogenne punkty. Reszta tkwi w psychice tak naprawdę.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

4

19 cm długości i 15 cm obwodu? Dobrze rozumiem? Jeśli tak to ja po zobaczeniu uciekła bym z krzykiem. Takie coś ma się we mnie zmieścić!? Prędzej by mnie porozrywał.

5

Serio twoja dziewczyna mierzy penisy wszystkim swoim chłopakom? big_smile

6

Chyba jednak wielkosc ma znaczenie tongue Chojnie obdarzony nie jestem i niestety musze sie napracowac zeby partnerke zadowolic a mimo to nie do konca czuje sie ona zaspokojona. Mialem juz 3 partnertki. Pierwsza byla dziewica to mozna pominac big_smile natomiast nastepna i obecna dawaly do zrozumienia ze raczej slabo mnie czuja ze wzgledu na nieduzy rozmiar penisa big_smile ale nie robily tego po zlosliwosci na szczescie big_smile no ale wracajac do tematu, czy ktos uzywal ww. nakladek ? tongue

7

A może niech Twoja partnerka po prostu poćwiczy mięśnie Kegla? Twoje wymiary są jak najbardziej normalne, więc to raczej dziwne, żebyście oboje czuli luz podczas stosunku. Być może Twoja dziewczyna nigdy nie ćwiczyła tych mięśni, nie potrafi ich zaciskać i stąd to odczucie luzu.

Nie daj sobie wmówić, że masz małego penisa, skoro to nieprawda (jest większy od średniej dla Europejczyka).

8

powiem jeszcze tak. problemow z utrzymaniem erekcji nei mam i jestem ponadprzecietnie wysportowany takze ruchy posuwisto-zwrotne moge wykonywac z bardzo duza czestotliwoscia big_smile z pieszczotami tez nie ma problemow big_smile no ale chodzi niestety o ten nieszczesny rozmiar big_smile niby patrzac na niego wydaje sie ok ale w akcji juz tak kolorowo nie ma big_smile

9

racja slyszalem o cwiczeniach miesni kegla u kobiet. ale zeby druga taka mi sie trafila co ma problem z czuciem ? big_smile nie sadze big_smile

10

A może masz po prostu problem z techniką. Bo w tej zabawie nie tylko o częstotliwość ruchów chodzi.

11

A mnie się wydaje wyjątkowo dziwne, żeby tyle kobiet uważało penisa o Twoich wymiarach za małego... Skąd się bierze w Polsce tylu "gigantów", skoro średnia europejska to 14 cm długości? wink

Poza tym dziwnym trafem często mówi się o "zbyt małym penisie", ale nigdy nie słyszałam, żeby ktoś skarżył się na "zbyt obszerną pochwę"... A może po prostu trafiła Ci się druga taka, co nie ma pojęcia o mięśniach Kegla? wink

12

byc moze i taka sie trafila tongue z technika raczej problemow nie mam bo pomyslow mam co nie miara big_smile tylko wlasnie chodzi o ten luz w jej pochwie, na samym poczatku gdy nie jest jeszcze tak wilgotna w miare to jakos czuc ale po paru minutach wchodze praktycznie jak w powietrze ( i to doslownie) tongue z dlugoscia moze jakos to daloby rade ale wiadomo obwod ok. 13 cm nie kazda kobiete zadowoli wiec przydaloby sie to jakos skorygowac big_smile

13

Zgodzę się z tym, że obwód jest ważny - ba, znacznie ważniejszy niż długość. Jednak w dalszym ciągu podtrzymuję, że Twój obwód jest w normie, a może nawet ponad normę.

I po raz kolejny: penis niewiele ma do zadowolenia kobiety... Bo kobietę można zadowolić na co najmniej kilka innych sposobów. Te nakładki jakoś do mnie nie przemawiają - może lepiej już kupić wibrator lub dildo?

14 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-07-22 23:54:22)

Popracuj mad techniką. Nie wyobrażam sobie seksu gdyby mój facet musiał do każdego stosunku zakładać jakąś silikonową skarpetę na pena żeby było fajnie.
Poza tym jest jeszcze jedna kwestia - mały obwód przeszkadza jej, czy tobie? Z tego, co piszesz wynika, że jej - a co za tym idzie ... całe mnóóóóóóstwo kobiet nie czuje żadnych rewelacji podczas samych ruchów frykcyjnych w pochwie - bez względu na wielkość.
Zwłaszcza kobiety młode, nie mające doświadczenia w seksie. Choćbyś się za****ł na śmierć, to one mogą leżeć i robić na szydełku. I nie jest to wina wielkości, tylko anatomii kobiety - te, u których bodźce łechtaczkowe są zdecydowanie dominujące może zupełnie nie odczuwać frajdy z penetracji - i nie jest to niczyja "wina".
Pytanie tylko - czy potrafisz skutecznie zadowolić partnerkę w inny sposób? łechtaczka? stymulacja punktu G? penetracja + łechtaczka?
Czy tylko tak sobie na nią wskakujesz, pompujesz i ma to jej wystarczyć, bo umiesz to robić w tempie królika?

;P

---
aha - i zgodzę się z opinią, że to nie jest "mały obwód" tylko przeciętny.

Poniższe tabela przedstawia zestawienie, obrazujące jaka jest średnia długość penisa oraz jego średni obwód u dorosłych mężczyzn w polsce i na świecie

DŁUGOŚĆ    % mężczyzn         OBWÓD    % mężczyzn
3.75" = 9.52 cm    0.2 %    1.50"= 3.81 cm    0.3 %
4.00" = 10.16 cm    0.3 %    1.75"= 4.44 cm    0.4 %
4.25" = 10.79 cm    0.2 %    2.00" = 5.08 cm    0.4 %
4.50" = 11.43 cm    0.7 %    2.25" = 5.71 cm    1.2 %
4.75" = 12.06 cm    0.8 %    2.50" = 6.35 cm    0.3 %
5.00" = 12.70 cm    2.9 %    2.75" = 6.98 cm    0.3 %
5.25" = 13.33 cm    2.0 %    3.00" = 7.62 cm    0.4 %
5.50" = 13.97 cm    4.4 %    3.25" = 8.25 cm    0.4 %
5.75" = 14.60 cm    9.0 %    3.50" = 8.89 cm    0.9 %
6.00" = 15.24 cm    10.8 %    3.75" = 9.52 cm    1.1 %
6.25" = 15.87 cm    24.3 %    4.00" = 10.16 cm    4.7 %
6.50" = 16.51 cm    23.9 %    4.25" = 10.79 cm    6.3 %
6.75" = 17.14 cm    9.3 %    4.50" = 11.43 cm    17.1 %
7.00" = 17.78 cm    6.7 %    4.75" = 12.06 cm    11.7 %
7.25"= 18.41 cm    1.0 %    5.00" = 12.70 cm    24.1 %
7.50" = 19.05 cm    1.0 %    5.25" = 13.33 cm    9.9 %
7.75" = 19.68 cm    0.9 %    5.50" = 13.97 cm    11.5 %
8.00" = 20.32 cm    0.8 %    5.75" = 14.60 cm    3.0 %
8.25" = 20.95 cm    0.3 %    6.00" = 15.24 cm    3.9 %
8.50" = 21.59 cm    0.3 %    6.25" = 15.87 cm    0.5 %
8.75" = 22.22 cm    0.1 %    6.50" = 16.51 cm    0.5 %
9.00" = 22.86 cm    0.1 %    6.75" = 17.14 cm    0.1 %

Więc według twojej teorii tylko 4 kobiety na 100 mogłyby czerpać satysfakcję z seksu, a jak widzisz 50% facetów ma mniejszy rozmiar niż ty - Twoja teoria bierze w łeb big_smile nie rozmiar, chłopie, ale technikę masz kiepską wink

15

nie rozmiar, chłopie, ale technikę masz kiepską

Ja bym powiedział raczej, że trafiły mu się lewie pipy, które nigdy nie pracowały nad mięśniami Kegla. Budowa budową, ale nawet najobszerniejsza kobieta jak zaciśnie mięśnie to je czuć nawet na małym palcu....

16

nie do konca kiepska tongue zadowolic ja potrafie poprzez symulacje lechtaczki np. czy lepiej pobudzic przez dluzsza gre wstepna. O technice mi nie wypominajcie bo dyletantem nie jestem big_smile i swojego penisa tez postrzegam jako normalnego big_smile natomiast inna sprawa jest porzadne zaspokojenie dziewczyny. po szczerej rozmowie z nia mowila ze to wlasnie poprzez wiekszy obwod swojego bylego chlopaka czula sie bardzeij spelniona bo lepiej czula jak ja wypelnia. ze mna takiego efektu nie ma z tego co mi szczerze powiedziala. I rozmawialem z nia szczerze, nie ma tu takiej sytuacji ze, ona chce mnie upokorzyc, czy ma mnie gdzies. Poprostu chcialbym sprobowac tych nakladek i dlatego prosze o rade osoby ktore czegos takiego uzywaly.

17

Nie napisze nic nowego.
Daruj sobie nakładki.
Niech dziewczyna ćwiczy kegle, jak ktoś napisał dobrze wyćwiczona pochwa zaciśnie się nawet na małym palcu. I ćwicz technikę, nawet jeśli jesteś dobry to możesz być lepszy.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

18 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-07-23 00:22:50)

yoghurt007 napisał/a:

nie rozmiar, chłopie, ale technikę masz kiepską

Ja bym powiedział raczej, że trafiły mu się lewie pipy, które nigdy nie pracowały nad mięśniami Kegla. Budowa budową, ale nawet najobszerniejsza kobieta jak zaciśnie mięśnie to je czuć nawet na małym palcu....

Tyle, że raczej mało młodych kobiet w ogóle ćwiczy te mięsnie tongue kobiety sobie raczej o nich przypominają dopiero po porodzie, po duzym dziecku, kiedy trochę słabną.
(edit:
... poprawię sama siebie - za "moich czasów" młode kobiety ruszały się znacznie więcej, więc i pewnie te mięśnie miały mocniejsze - teraz dziewczyny z odciskami na tyłku  mogą mieć problemy.... )
---

No ale ok autorze, twoja dziewczyna jest przyzwyczajona do giganta - masz problem tongue

19

hehe tongue no i problem wlasnie jest. w dzisiejszych czasach tylko jakas moda na cwiczenie miesni kegla tongue a czy kiedys dziewczyny je cwiczyly? zaloze sie ze jeszcze 15 lat temu 95 % z nich nie wiedzialo co to w ogole jest. Dlatego obwod penisa jest tutaj rzecza kluczowa moim zdaniem. technika wazna owszem, ale jak dziewczyna miala duze doswiadczenie (3 lata prawie) z duzym penisem to wiadomo ze miesnie pochwy mogly ulec lekkiemu rozciagnieciu.

20

czerwonakurtka napisał/a:

hehe tongue no i problem wlasnie jest. w dzisiejszych czasach tylko jakas moda na cwiczenie miesni kegla tongue a czy kiedys dziewczyny je cwiczyly? zaloze sie ze jeszcze 15 lat temu 95 % z nich nie wiedzialo co to w ogole jest.

Kilkadziesiąt lat temu to większość mężczyzn (i o zgrozo pewna część kobiet) nie wiedziała, co to jest łechtaczka... Ale czy to powód, by nie starać się ulepszyć swojego życia seksualnego? wink

21

Jakie to polskie...
- Kto chce herbaty?
- JA NIE!

Na cholerę przekonujecie chłopaka, że jego penis jest normalny, skoro on nie ma z tym problemu? Czemu jedziecie po jego partnerkach, których nie znacie? Nie umiecie odpowiedzieć na jego pytanie, to się nie odzywajcie. On nie prosił o opinie nt. jego życia seksualnego, tylko nt. nakładek na penisa.

Drogi autorze, doświadczenia w tej kwestii nie mam żadnego, ale mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto Ci udzieli fachowych informacji. Powodzenia w realizacji tego, co sobie zamierzyłeś wink

22

maya08 napisał/a:

Nie umiecie odpowiedzieć na jego pytanie, to się nie odzywajcie.

Drogi autorze, doświadczenia w tej kwestii nie mam żadnego, ale mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto Ci udzieli fachowych informacji. Powodzenia w realizacji tego, co sobie zamierzyłeś wink

To po cholerę w ogóle piszesz?

Piszą, to piszą do tego służy forum, poza tym widać gołym okiem, że nakładka nie rozwiązuje problemu.

"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

23

ćwiczyłam mieśni kegla, i powiem ci ze to nic strasznego,ona powinna na tym panowac bo można ścicnąc pochwe ze nawet mały paluszek moze jej zrobic dobrze, poźniej każdy stosunek jest przyjemniejszy,  powiedz swojej kobiecie niech ona się tez troche postara jak chce zeby jej było dobrze,

24

postaram sie jej to jakos przekazac tongue ale widze Maria20 ze w innym poscie tez piszesz ze nie odczuwasz zbyt duzej przyjemnosci ze wzgledu na rozmiar penisa swojego chlopaka tongue dlatego mimo wszystko dobrze by bylo zasiegnac opinii kogos, kto juz takie nakladki stosowal tongue

25

Do wyboru masz dwa rodzaje nakładek na penisa:
-coś w rodzaju prezerwatywy z kilkucentymetrowym, sztywnym "czubkiem", do przedłużenia przyrodzenia
-takiego "wydrążonego", sztucznego penisa, w którego środek wkładasz własny instrument i przymocowujesz całość paskami do bioder - można przedłużyć i pogrubić.

Istnieją teź różne bajeranckie nakładki: z wypustkami, wibrujące...

To bardzo miłe, że chcesz sprawić dziewczynie przyjemność, choć Twój penis, jak wspomnieli poprzednicy, jest dość długi i nawet, powiedziałabym, bardzo gruby! Ale jest jeden minus tych nakładek - zapomnij o jakiejkolwiek przyjemności dla Ciebie.

26

ale te wibrujace moze dadza nawet i mi jakas przyjemnosc tongue (tylko bez skojarzen prosze big_smile ) problemem jest to ze dziewczyna jest przyzwyczajona do duzego penisa i niestety jak to mowia ciezko sie przesiasc z mercedesa do malucha big_smile ale wybiore sie na tygodniu do sexshopu i obadam co i jak z tymi wibrujacymi big_smile dzieki tongue

27

Proszę smile

28

Iceni napisał/a:

Serio twoja dziewczyna mierzy penisy wszystkim swoim chłopakom? big_smile

HAHAHAHA dobre big_smile:D:D
A ja myślałem, że spała ze stadem Murzynów big_smile:D:D ....bez urazy wink

29

Nic Ci nie poradze ze urodzilem sie z nie za duzym penisem. Kazda kobieta ma inne preferencje, wazne jest to ze jest wyrozumiala i stara sie jakos pomoc, przeciez by zwiazek byl trwaly musi byc satysfakcja obojga. I postaram sie zrobic co w mojej mocy by byla zadowolona.

30

I postaram sie zrobic co w mojej mocy by byla zadowolona.

I to jest postawa godna prawdziwego mężczyzny !!!! Tak trzymaj bracie....tylko nie wydawaj za dużo kasy smile

31

Czerwonakurtko wybacz że to napiszę, ale sprawiasz wrażenie pokrzywdzonego, i to nie przez los czy naturę a zbyt wygurowane kobiece wymagania.

Jeżeli te nakładki pozbawią Cię przyjemności czy Ty i ona jesteście na to gotowi?
Spróbować zawsze można, ale raczej szła bym w stronę nie nakładek a ekperymentów z pozycjami i rodzajami pieszczot. Ponoć fantazji Ci nie brakuje więc kombinuj smile
Z zabawkami to życzę żebyś trafił do dobrego sklepu, gdzie obsługa zna się na rzeczy i potrafi dobrać to i owo w zależności od potrzeb.

Al­te­ri vi­vas opor­tet, si vis ti­bi vi­vere.

32

jakiego to znowu pokrzywdzonego big_smile poprostu staram zaspokoic kobiete. nie jest to zadna ksiezniczka ktora sra wyzej niz dupe ma. poprostu dziewczyna jest troszke luzniejsza i przyzwyczajona do wiekszych rozmiarow tongue i nie mowcie wszyscy ze wy nigdy takiego problemu nie mieliscie z zadna kobieta z ktora uprawialiscie seks tongue no chyba ze wszyscy macie w obwodzie ponad 14 i dlugosci 18 big_smile

33

Nie ma ludzi ze stali, a prędzej czy później takie jej dziamgolenie zabije w tobie pewność siebie i ochotę na seks. Teraz marudzi, że masz "za małego". Potem będzie marudzić, że przyjemnie jej tylko z nakładką....i tak dalej. Prawda jest taka, że to ona ma problem - nie ty. Czułeś kiedykolwiek jak jej cipka pulsuje? Jak się zaciska na twoim penisie lub palcu?

34

sek w tym ze takie odczucia to chyba tylko z dziewicami albo ciasnymi tak rzadko spotykanymi jak czterolistne koniczynki big_smile uprawialem seks z nie jedna juz dziewczyna i musze powiedziec ze zadna nie byla na tyle ciasna zebym dobrze ja czul oprocz pierwszej dziewczyny ktora byla dziewica tongue Fakt ze dziewczyny te byly juz po przejsciach tongue a z jakim przebiegiem to tylko one same wiedza big_smile co do nakladki to tez sie zastanawiam czy nie bedzie jej potem znowu malo big_smile ale wszystko wyjdzie w praniu big_smile

35

"Niejedną" czyli trzema licząc obecną. Twoje doświadczenie w kontekście różnorodności jest takie co żadne. Mam jednak sporo większe doświadczenie i mogę ci powiedzieć, że jesteś w błędzie. I to ogromnym.

Ilość partnerów seksualnych nie ma znaczenia w tym temacie. Można by tak powiedzieć o kobiecie po kilku porodach najwyżej. Ewentualnie w przypadku kobiety z mocną nadwagą kiedy to otłuszczone uda/pośladki faktycznie uniemożliwiają głębszą penetrację. Ale tak? To sorry - to tylko jej wyimaginowany problem. Niech się lepiej weźmie za ćwiczenia.

36

yoghurt007 napisał/a:

Ilość partnerów seksualnych nie ma znaczenia w tym temacie. Można by tak powiedzieć o kobiecie po kilku porodach najwyżej. Ewentualnie w przypadku kobiety z mocną nadwagą kiedy to otłuszczone uda/pośladki faktycznie uniemożliwiają głębszą penetrację. Ale tak? To sorry - to tylko jej wyimaginowany problem. Niech się lepiej weźmie za ćwiczenia.

POLEJCIE chłopu bo dobrze prawi !

Star,y pier..l te nakładki, albo jedziesz bez, albo zainwestuj w tabsy big_smile

37

nie no w calym swoim zyciu nie uprawialem seksu z wiecej niz 8-10 roznymi kobietami wliczajac w to stale partnerki a mialem lacznie z obecna 3 stale partnerki. to byc moze nic dla tych co dupcza po kazdej dyskotece ale mnie takie podejscie zupelnie nie interesuje big_smile i w bledzie moge byc bo byc moze trafiales na jakies ciasniejsze kobitki albo masz troche w obwodzie co zapewne tez luz troche kompensuje big_smile prawda jest teraz taka ze musze poprostu troche wiecej pokombinowac i tyle big_smile a jak jej dalej bedzie zle to niech sobie szuka wloskiego ogiera big_smile

38

skoro paluch wystarcza do osiągnięcia orgazmu, to po co zastanawiać się nad rozmiarami. To raczej kwestia psychiki. Czy jeśli włoży się 5 palców to znaczy, że ona dostanie większego orgazmu niż jednym?
Nie sądzę smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

39

nie no w calym swoim zyciu nie uprawialem seksu z wiecej niz 8-10 roznymi kobietami wliczajac w to stale partnerki a mialem lacznie z obecna 3 stale partnerki.

Mialem juz 3 partnertki. Pierwsza byla dziewica to mozna pominac big_smile natomiast nastepna i obecna dawaly do zrozumienia ze raczej slabo mnie czuja ze wzgledu na nieduzy rozmiar penisa

Coś ci się historia zaczyna rozpływać....

40

Mówisz o wielu kobietach a wysypujesz się na szczegółach. Skoro dla Ciebie dziewica = ciasna, to Twoje doświadczenie jest krótko mówiąc bardzo skromne. Dziewica to dziewica, posiada cieniutką błonę śluzową, ot co ja odróżnia od reszty kobiet aktywnych seksualnie.
Wcześniej pisałeś o 3 teraz o 8-10, ten temat dotyczy czysto technicznej strony seksualności więc nie wiem czemu miałbyś nie wspomnieć uprzednio o nie stałych partnerkach.
Jeśli podajesz rzeczywisty rozmiar to jest on całkiem przyzwoity więc albo nie umiesz używać swojego w odpowiedni sposób albo Twoja dziewczyna nie dba o ćwiczenia mięśni, które są szalenie proste i można je wykonywać wszędzie. Jedno też nie wyklucza drugiego.

41

Chłopie koledzy Ci prawia takie mądre kazania a Tynad jakims szajsem typu nakładek się zastanawiasz wink
A przykład palca i orgazmu jest dobitny i wybitny smile

Pier..l nakładki, jak cos włoski ogier i narka i takie podejście jest sensowne.
Twoje zdrowie big_smile

42

Zastanawiam się czy podany wcześniej przez Ciebie rozmiar teź Ci się nie poplątał... wink

Al­te­ri vi­vas opor­tet, si vis ti­bi vi­vere.

43

3 stale partnerki mialem z ktorymi seks uprawialem regularnie o to mi chodzilo. a wiadomo ze jak jej sie nie spodoba to powiem jej krotko i na temat do widzenia big_smile a wymiary sa takie jakie podaje moge nawet dokladniej sprecyzowac bo ta dlugosc to dokladnie 165 mm, obwod na samym dole trzonu penisa 13,5 a dalej juz na 13 leci i grzyb duzy big_smile prosze bardzo big_smile wiadomo kazda dziewczyna woli rozne rozmiary, ja zadnych kompleksow nie mam na punkcie swojego penisa tylko wkurza mnie to ze nie moge jej zaspokoic big_smile wiadomo ze orgazm rodzi sie w glowie kobiety ale ta dziewczyna jest zakochana po uszy bo sam widze jak stara sie o wszystkim rozmawiac a tez nie mam majatku czy nie wiadomo czego zeby leciala na mnie ze wzgledu na sprawy materialne. powiem jej o tych cwiczeniach miesni kegla i zobaczymy jak to bedzie tongue glupi jestem i mam nadzieje ze tutto bene big_smile

44

A ja tu powoli zaczynam czuć troll alert. No, ale spoko....

Kobietę można doprowadzić do spazmów rozkoszy jednym palcem....a nie ręką po łokieć. Więc albo jesteś niemiłosierną miernotą w seksie - wbrew własnym wyobrażeniom - albo trafiasz na leniwe obiboki. Chociaż obstawiam na to pierwsze - czyli trolling....

Widzisz - był tutaj już temat odnośnie męskich wymiarów. Dla zdecydowanej większości 18cm to już lekko za dużo. Nie przypominam sobie, abym widział tam wpis "jak ma mniej jak 18, to ja go ledwo czuję". Wręcz odwrotnie. Miałem też sporo partnerek. Więcej od ciebie - niezależnie od wersji, którą sobie tam wybierzesz odnośnie swojego doświadczenia. I zdarzały się takie, że lubiły mieć co poczuć w sobie, ale za to jak pracowały mięśniami to doskonale czułem najmniejszy nawet skurczyk. Inne nawet jak próbowały napiąć mięśnie z całej siły to czuć było niewiele. Zgadnij - które miały problem z odczuwaniem przyjemności?

A z tym palcem to żadna przesada - naprawdę tylko tyle wystarczy, aby kobieta wiła się jak opęta.....

45

byc moze duzo zalezy od tych miesni kegla nie znam sie na anatomii. i wiem ze dlugosc jest dla wielu kobiet ok 17 cm wystarczajaca czasami az nadto natomiast obwod jest rzecza wazniejsza z tego co mi mowila nawet moja dziewczyna. przeciez jak dziewczyna jest luzna bo wynika to z jej anatomii to chcac nie chcac i tak malo takim napinaniem zdziala. tak samo jak sa faceci z mniejszymi i wiekszymi. a przeciez nie rzuce dziewczyny dlatego ze jest luzna tylko zrobie wszystko by jakos jej dogodzic. tongue

46

Jak rany - czy do ciebie to już nic nie dociera? Tak żeś sfiksował na te nakładki?

47

jak baba ma wymagania z kosmosu to co Ci poradze. ona faktycznie jest BARDZO luzna dlatego jako mezczyzna musze cos wykombinowac big_smile

48

Niech zacznie ćwiczyć, a nie narzekać i stawiać wymagania.

49

latwo mowic ale jak ktos ma taka anatomie to mimo staran moze sie nie udac. licze ze cos sie poprawi jak jej wspomne. byc moze trafilem na wyjatkowo luzna ale takie zycie przez cipe partnerki nie bede przeciez szykanowal ze ma sie nie wiadomo jak starac big_smile mimo ze moge miec niewielkie doswiadczenie w porownaniu do ciebie to jak kiedys na taka szersza trafisz to sobie ten topik dobrze przypomnisz big_smile

50

To nie ma za wiele wspólnego z anatomią.

51

latwo mowic ale jak ktos ma taka anatomie to mimo staran moze sie nie udac. licze ze cos sie poprawi jak jej wspomne. byc moze trafilem na wyjatkowo luzna ale takie zycie przez cipe partnerki nie bede przeciez szykanowal ze ma sie nie wiadomo jak starac big_smile mimo ze moge miec niewielkie doswiadczenie w porownaniu do ciebie to jak kiedys na taka szersza trafisz to sobie ten topik dobrze przypomnisz big_smile

Ale problem polega właśnie na tym, że trafiłeś na "szerszą" kobietę, a ona próbuje Ci wmówić, że to Ty masz zbyt małego penisa i to TY powinieneś stawać na rzęsach, by ją zadowolić... Piszesz, że wcale nie uważasz, że masz małego penisa, a jednak stajesz na tych rzęsach dla niej...

52

a co mam robic, zaprzestac seksu z nia ? dzisiaj rozmawialem z nia o cwiczeniach miesni kegla i w necie przegladalismy sposob cwiczenia i intensywnosc cwiczen takze moze cos sie poprawi. zeby bylo szybciej trzeba dazyc do konsensusu z obydwu stron. a co do mojego penisa to przynajmniej mi sie wydaje ze jest w miare normalny big_smile a wiadomo kazda kobieta moze uwazac inaczej tongue

53

Po pierwsze skąd do diabła wiecie, że to przez jej mięśnie? po drugie skąd do diabła wiecie, ze to na pewno nie przez jego rozmiary, a po trzecie, skoro oni najlepiej wiedzą co dla nich dobre to po co ich przekonywać do czegoś innego i wmawiać swoje teorie.

Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, ze u mnie Wasze teorie o kant tyłka można rozbić, zatem czy jesteście pewni, czy wmawianie mu możliwe, ze  nie istniejącego problemu nie przysporzy więcej kłopotów w związku?

Co do doświadczenia mego- skromnego. Ja jestem bardzo ciasna, bardzo, bardzo- ponoć. Pierwszego partnera 13 cm w ogóle nie czułam, dla mnie to był jeden wielki "luz", zero, jakby w ogóle we mnie nie był. Teraz mam chłopaka, który ma również 13 cm w porywach do 13,5;) i czuję go rewelacyjnie, a chyba nikt nie będzie wmawiał, ze pół centymetra zdziałał cuda. Nie ćwiczyłam żadnych mięśni- a przydałoby się trochę np. nad brzuchem popracować tongue Dla porównania, chłopaka, który miał 16 cm penisa, sporo grubszego od mojego obecnego partnera, jak i pierwszego, czułam tak samo jak obecnego. Pochwa tam głęboko, głęboko sie rozciąga, ale potem powraca do "naturalnych" rozmiarów, nie licząc zapewne porodów- nie wiem, więc się nie wypowiem, pewnie u różnych kobiet jest różnie.
Podsumowując, u mnie problemem nie była moja budowa ciała, ani budowa ciała partnerów tylko jego "zła technika"
Jeżeli uważasz, ze to jest kwestia długości i grubości to kup nakładki, najlepiej jak razem byście poszli do seks shopu i zapytali sie co wam do szczęścia potrzebne, obejrzeli, pomacali i na spokojnie wybrali. Pamiętaj, że dziewczyna też powinna mieć coś do powiedzenia w sprawie nakładek, w sumie to ona powinna wybrać, skoro to dla jej przyjemności.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

54

Nirvanka87 napisał/a:

Po pierwsze skąd do diabła wiecie, że to przez jej mięśnie? po drugie skąd do diabła wiecie, ze to na pewno nie przez jego rozmiary, a po trzecie, skoro oni najlepiej wiedzą co dla nich dobre to po co ich przekonywać do czegoś innego i wmawiać swoje teorie.

Ano między innymi stąd:

sek w tym ze takie odczucia to chyba tylko z dziewicami albo ciasnymi tak rzadko spotykanymi jak czterolistne koniczynki

=Nirvanka87 napisał/a:

Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, ze u mnie Wasze teorie o kant tyłka można rozbić, zatem czy jesteście pewni, czy wmawianie mu możliwe, ze  nie istniejącego problemu nie przysporzy więcej kłopotów w związku?

Jakiego nieistniejącego problemu? Skoro i on słabo ją czuje i ona słabo czuje jego, to nie jest to nieistniejący problem, a całkiem realny. Błędem jest obarczanie winą i odpowiedzialnością za ten stan rzeczy wielkość jego penisa, bo jest (przynajmniej według jego deklaracji) przeciętnej wielkości. Dlatego to nie kwestia nakładek, ale techniki (w sumie to ich obojga) i jej ćwiczeń mięśni Kegla.

55

hehe mi sie moj penis w miare podoba. wiadomo w obwodzie moglby byc troszke wiekszy bo jednak wlasnie tutaj z tym jest problem. i przy zbyt malym obwodzie technika tez raczej nie za wiele da bo przeciez partnerka musi go czuc. a stymulowanie lechtaczki palcami na nie wiele sie zdaje po jakims czasie jezeli dziewczyna juz wczesniej przezywala orgazmy pochwowe (tak przynajmniej twierdzi) z partnerem o wiekszym przyrodzeniu tongue

56

Rozmiar nie ma tutaj znaczenia....strasznie mi ciebie żal, że dałeś tak sobie wmówić....

57

yoghurt007 napisał/a:

Jakiego nieistniejącego problemu? Skoro i on słabo ją czuje i ona słabo czuje jego, to nie jest to nieistniejący problem, a całkiem realny. Błędem jest obarczanie winą i odpowiedzialnością za ten stan rzeczy wielkość jego penisa, bo jest (przynajmniej według jego deklaracji) przeciętnej wielkości. Dlatego to nie kwestia nakładek, ale techniki (w sumie to ich obojga) i jej ćwiczeń mięśni Kegla.

Aha, czyli ja nie czułam faceta to moja wina, bo powinnam ćwiczyć mięśnie Kegla? Bzdura. I jego penis jest  w porządku i jej mięśnie, po prostu technika zawodzi, a jeżeli nie są w stanie nadrobić techniki to niech skorzystają z nakładek

58

yoghurt007 napisał/a:

Rozmiar nie ma tutaj znaczenia....strasznie mi ciebie żal, że dałeś tak sobie wmówić....

A mi poza Autorem, żal także jego partnerki, bo cały czas mu wmawiacie, ze to wina jej lenistwa i sflaczałych mięśni kegla, a co ona po 5 porodach jest? czy prostytutką z 30letnim stażem?

59

hehe technicy dajcie zatem jakies rady co do techniki big_smile myslicie ze kamasutry nie przerabialem ani opisow 100 roznych pozycji co to wszedzie opisuja w necie ? big_smile sprawny fizycznie i czuly tez jestem, fantazje tez mam i nie mowie tego zachwalajac siebie tylko po prostu stwierdzam fakty big_smile szczerze choc osobicie mi sie w miare podoba to mimo wszystko wydaje mi sie ze troche za chudy jest ten penis bo skoro ona wspolzyla przez dluzszy czas z penisem o wiele grubszym to roznice napewno odczuje po przesiadce tongue dlatego musze cos zrobic zeby dziewczyna byla zadowolona z seksu bo skoro ja bede przezywal orgazmy a ona nie to raczej do niczego dobrego to nie doprowadzi.

60

Nirvanka87 napisał/a:

I jego penis jest  w porządku i jej mięśnie

Wybacz, ale jak facet nie czuje choćby najmniejszego skurczu kiedy ona dochodzi od pieszczot, to coś jest nie tak. Bo albo faktycznie ma tak słabiuteńkie mięśnie....albo po prostu udaje. Tak czy siak to nie nakładka, a praca z jej strony może wnieść poprawę.

Nirvanka87 napisał/a:

A mi poza Autorem, żal także jego partnerki, bo cały czas mu wmawiacie, ze to wina jej lenistwa i sflaczałych mięśni kegla, a co ona po 5 porodach jest? czy prostytutką z 30letnim stażem?

Jak wyżej. Poza tym, jeśli dziewczyna faktycznie dochodziła od stosunku waginalnego, to nie powinien mieć absolutnie żadnego problemu z doprowadzeniem jej do szczytu przez penetrację palcem/palcami, bo wtedy najłatwiej o orgazm - kiedy jest i stymulacja od wewnątrz i od zewnątrz. A tego najwyraźniej albo nie potrafi, albo nie może.

O poprawie techniki pisaliśmy nie raz. Z resztą, gdyby to tutaj leżał problem, to ona by już go naprowadziła na pozycje, w których jej jest najlepiej skoro z poprzednim partnerem nie miała takich problemów. Jeśli nie jest jakaś skrajnie otyła, to tego centymetra/dwóch różnicy nie będzie w stanie poczuć.

Posty [ 1 do 60 z 85 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nakładki na penisa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021