Okropne zmarszczki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 152 z 168 ]

115 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-05-10 12:36:19)

Odp: Okropne zmarszczki

Botoks obecnie mozna zrobić w bardzo fajnej cenie, np. baby botoks czyli mniejszą dawkę. Sama stosuję botoks w miarę regularnie, raz na 7 msc, bo staram się nie przesadzać i jestem bardzo zadowolona z efektów, czoło jest gładkie, ale mogę nim ruszać, mam zahcowana mimike. Osobiście uważam, że żaden najwet najdrozszy krem nie da podobnego efektu. Robiłam botoks w kilku gabinetach w krakowie i najbardziej zadowolona jestem z [spam]. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny i świetna lekarka, która o ile się nie mylę jest tam też właścicielką. Bardzo dba o pacjentów i ma dla nich czas.

Zobacz podobne tematy :

116

Kremow na rynku jest mnostwo, ale tez trzeba wiedziec czego nasza skora potrzebuje smile Ja polecam cos z LIPOSOMAMI Q10, ktore dotleniaja komorki, opozniaja starzenie sie oraz zapobiegaja utracie jedrnosci. Krem, ktory uzywam- LIFT z BIELENDY ma wlasnie ten skladnik, a obok niego tez kwas hialuronowy, witamine E oraz C i ceramidy. Dla mnie wiecej nie trzeba w tego typu kremach. Moja cera jest zdecydowanie bardziej jedrna i zmarszczki sa mniej widoczne.

117 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-11-19 19:45:15)

Na efekty od kremów trzeba czekać długo, botoks znowu drogi i tak błędne koło... Czytałam ostatnio artykuł o tym ile te wszystkie cuda kosztują, trochę się przestraszyłam... [nieregulaminowy link] A zmarszczek coraz więcej...

118

Latka lecą bardzo szybko. Wystarczy popatrzeć na naszych rodziców, żeby jeszcze bardziej się uświadomić co przed nami. No oczywiście jeżeli dożyjemy w tym "brudnym środowisku" do  pięknych lat starości rodziców. Pisząc na komputerze oprócz klawiatury i ekranu coraz bardziej dostrzegamy marszczącą się skórę na rękach. Stojąc przed lustrem coraz bardziej wpatrujemy się w zmiany jakie następują na naszej twarzy. Nie tylko Wy  drogie Panie, ale również my zaczynamy coraz bardziej dbać o skórę na twarzy, o ręce. Zwłaszcza dłonie na które tak wiele kobiet zwraca uwagę. Jakby ktoś mi jeszcze parę lat wstecz powiedział, że będę przemywał twarz mydłem do ciała z nagietkiem in collina, zamiast zwykłym mydłem to bym mu powiedział, że zwariował. Jakby mi ktoś powiedział, że będę skórę na twarzy i na dłoniach na noc nawilżał kremem to bym go wyśmiał. To trzeba zrozumieć i mieć super partnerkę, która zrobi pierwszy krok i kupi w prezencie dobre dermokosmetyki. No jeszcze przypilnuje ...:) Nie wyobrażam sobie sytuacji abym teraz na noc nie przemył twarzy, a potem na nawilżył jej bardzo dobrym kremem. Do nawilżenia stosuje Cleaderme dcb. Izraelczycy mają bardzo dobre dermokosmetyki.

119

Swego czasu zmarszczkę między brwiami traktowałam botoksem. Dałam sobie z tym spokój. Wykonuję masaż twarzy ( w domu i w salonie kosmetycznym) oraz chodzę na naświetlanie lampąSPAM.  Mam teraz naprawdę super elastyczną skórę a zmarszczki między brwiami nie ma:)

120

A po co tam laserem? tongue Mozna masować sobie twarz. Ja kupiłam również krem Richevon (i to nie jest REKLAMA tongue bo polecać można), po tygodniu zero efektów, ale po 3 tyg. już widac było, że zmarszczki są mniejsze.

I'm faded, so lost...

121

Hej ja używam takie kremu Richevon- mam 32 lata ale moja mama, która ma ponad 50 też go używa i świetnie sprawdza się u mnie i u niej smile Obie lubimy takie naturalne kosmetyki, a nie te z drogerii, bo one zawsze mają podejrzane składy i nie działają tak dobrze jak to serum

Jeśli życie daje ci cytrynę, zrób z niej lemoniadę.

122

Dlaczego kosmetyki na zmarszczki z drogerii mają podejrzane składy? Mam 40 lat i myślę co wybrać

123

Ja stosuję kremy po prostu przecwizmarszczkowe, ale dodatkowo chodzę też na zabiegi w komorze hiperbarycznej. Próbowałyście może?  Przez mniej więcej godzinę się leży i oddycha tlenem. Ja widzę różnice po kilku zabiegach, cera jest gładsza.

124

No taki 100% efekt wygładzenia to tylko botox da, ale to też nie jest jeden zabieg i wiadomo że drogi jak cholera. Ale są dobre kremy takie na zmarszczki. Co prawda nie dają efektu idealnego wygladzenia, bo żaden krem tego nie potrafi, ale napinają skórę i przez to zmarszczki są mniej widoczne. Ja ostatnio mamie kupiłam Richevon i powiem szczerze że po 2 miesiącach widać już różnicę smile Można go gdzieś w necie złapać. Ja nie mam na razie problemu ze zmarszkami na szczęście, więc używam jakichś tam kosmetyków z drogerii typu bioliq i tak dalej wink

"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
smile  Jane Austen

125

Mam 30 lat więc jeszcze nie myślę o żadnych zabiegach medycyny estetycznej, staram się nawilżać maksymalnie cerę, też u kosmetyczki, różnymi kosmetykami. Nie przyzwyczajam cery do jednego rodzaju. Moja mam z kolei ma prawie 60 lat i szykuje się do zabiegu nićmi Spring Thread, który dopiero wchodzi do Polski, ale za granicą wykonuje się go od wielu lat.

126

ada.koperwas napisał/a:

Mam 30 lat więc jeszcze nie myślę o żadnych zabiegach medycyny estetycznej, staram się nawilżać maksymalnie cerę, też u kosmetyczki, różnymi kosmetykami. Nie przyzwyczajam cery do jednego rodzaju. Moja mam z kolei ma prawie 60 lat i szykuje się do zabiegu nićmi Spring Thread, który dopiero wchodzi do Polski, ale za granicą wykonuje się go od wielu lat.

A co to za zabieg??

"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
smile  Jane Austen

127

katnisS3 napisał/a:

A co to za zabieg??

Przede wszystkim podobno bardzo bolesny. Przez twarz przeprowadza się specjalne, elastyczne nici z dwustronnymi haczykami, których końce zakotwicza się w odpowiednio wybranych przez lekarza miejscach (nad czołem, mniej więcej w środkowej części policzków i w okolicy brody), a których zadaniem jest uniesienie opadających części twarzy, głównie jej dolnych partii.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

128

Olinka napisał/a:
katnisS3 napisał/a:

A co to za zabieg??

Przede wszystkim podobno bardzo bolesny. Przez twarz przeprowadza się specjalne, elastyczne nici z dwustronnymi haczykami, których końce zakotwicza się w odpowiednio wybranych przez lekarza miejscach (nad czołem, mniej więcej w środkowej części policzków i w okolicy brody), a których zadaniem jest uniesienie opadających części twarzy, głównie jej dolnych partii.

Ała, mnie na sam opis boli twarz. Ale podobno Marlena Dietrich robiła sobie "lifting" za pomocą włosów, też bolesny.

129 Ostatnio edytowany przez ada.koperwas (2018-05-21 10:06:53)

katnisS3 napisał/a:
ada.koperwas napisał/a:

Mam 30 lat więc jeszcze nie myślę o żadnych zabiegach medycyny estetycznej, staram się nawilżać maksymalnie cerę, też u kosmetyczki, różnymi kosmetykami. Nie przyzwyczajam cery do jednego rodzaju. Moja mam z kolei ma prawie 60 lat i szykuje się do zabiegu nićmi EASYLIFT, który dopiero wchodzi do Polski, ale za granicą wykonuje się go od wielu lat.

A co to za zabieg??

Dziewczyny pomyłka! Zabieg nazywa się EASYLIFT, reszta się zgadza. Generalnie polega on na podciąganiu opadających obszarów z pomocą nierozpuszczalnych nici. Jak na razie to nowość w Polsce, wykonuje go tylko jeden lekarz, który praktykował za granicą (mama już jest po konsultacji, więc obcykana). Gwarantowany efekt ma się utrzymać do 10 lat. Zabieg jest robiony w znieczuleniu miejscowym.

130

w kazdej aptece sa specjalne preparaty do tego

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

131

ada.koperwas napisał/a:

Dziewczyny pomyłka! Zabieg nazywa się EASYLIFT, reszta się zgadza. Generalnie polega on na podciąganiu opadających obszarów z pomocą nierozpuszczalnych nici. Jak na razie to nowość w Polsce, wykonuje go tylko jeden lekarz, który praktykował za granicą (mama już jest po konsultacji, więc obcykana). Gwarantowany efekt ma się utrzymać do 10 lat. Zabieg jest robiony w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi z wszelakimi nićmi, także nierozpuszczalnymi, przeprowadzane są w naszym kraju od co najmniej kilku lat i można je wykonać w wielu gabinetach. Nie sądzę, że akurat ten jest jakiś szczególnie nowatorski i dający bardziej spektakularne efekty od pozostałych.

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

132

Olinka napisał/a:
ada.koperwas napisał/a:

Zabiegi z wszelakimi nićmi, także nierozpuszczalnymi, przeprowadzane są w naszym kraju od co najmniej kilku lat i można je wykonać w wielu gabinetach. Nie sądzę, że akurat ten jest jakiś szczególnie nowatorski i dający bardziej spektakularne efekty od pozostałych.

Z tego co się dowiedziałam to ST są na ok 5-6 lat, a easylift do 10 lat, więc na tym polega ich przewaga. Ceny w sumie podobne, ale to dłuższa inwestycja smile

133

Osobiście to nierozpuszczaniem się tych nici, specjalnie bym się nie ekscytowała... Wszelkie trwałe implanty mają to do siebie, że często się  otorbiają.

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

134

ada.koperwas napisał/a:

Z tego co się dowiedziałam to ST są na ok 5-6 lat, a easylift do 10 lat, więc na tym polega ich przewaga. Ceny w sumie podobne, ale to dłuższa inwestycja smile

Jak sama nazwa wskazuje, nici nierozpuszczalne pozostają w naszym ciele na stałe, zatem ich działanie będzie widoczne tak długo, jak długo naturalny proces starzenia na powrót go nie zniweluje. Nie wiem jak jest z EasyLift, ale kiedyś znajoma pani doktor mówiła, że Spring Thread w razie potrzeby można jeszcze podciągnąć, czyli bez konieczności ponownego ich wprowadzania raz jeszcze uzyskać efekt liftingujący. Tym niemniej nawet sobie tego bólu nie wyobrażam i chyba wyobrażać nie chcę, pomimo bardzo wysokiego progu jego odczuwania. Nie wspomnę także, że naprawdę nie należy wierzyć we wszystko, co się słyszy w gabinetach.

135

Olinka napisał/a:
ada.koperwas napisał/a:

Jak sama nazwa wskazuje, nici nierozpuszczalne pozostają w naszym ciele na stałe, zatem ich działanie będzie widoczne tak długo, jak długo naturalny proces starzenia na powrót go nie zniweluje. Nie wiem jak jest z EasyLift, ale kiedyś znajoma pani doktor mówiła, że Spring Thread w razie potrzeby można jeszcze podciągnąć, czyli bez konieczności ponownego ich wprowadzania raz jeszcze uzyskać efekt liftingujący. Tym niemniej nawet sobie tego bólu nie wyobrażam i chyba wyobrażać nie chcę, pomimo bardzo wysokiego progu jego odczuwania. Nie wspomnę także, że naprawdę nie należy wierzyć we wszystko, co się słyszy w gabinetach.

Przy zabiegu EasyLift nici można podciągnąć co 3 lata, więc dlatego efekt utrzymuje się do 10 lat.
A jeśli chodzi o ból - przy wielu zabiegach trzeba trochę pocierpieć, jeśli chcemy być piękne. Po 50 roku życia staje się to tylko trudniejsze, więc ja nie zamykam się na tego typu zabiegi i nie wykluczam, że za kilkadziesiąt lat spojrzę na nie przychylnym okiem.

136

Powiem tak - mnie ani ból niestraszny, ani niczego co brzmi rozsądnie nie odrzucam, a jak każda z nas chciałabym jednak swoją urodę zachować jak najdłużej, tak więc nie w tym rzecz. Nadal mnie natomiast nurtuje, dlaczego te polecane przez Ciebie są w takim razie tak wyjątkowe, nowatorskie, jedyne w swoim rodzaju, że aż wykonywane tylko przez jednego lekarza w Polsce, choć z opisu wynika, że niczym nie różnią się od wykonywanych od lat i w większej ilości gabinetów Spring Thread?
Co prawda mam na to swoją teorię, ale niczego jeszcze nie przesądzam wink.

137

Olinka napisał/a:

Powiem tak - mnie ani ból niestraszny, ani niczego co brzmi rozsądnie nie odrzucam, a jak każda z nas chciałabym jednak swoją urodę zachować jak najdłużej, tak więc nie w tym rzecz. Nadal mnie natomiast nurtuje, dlaczego te polecane przez Ciebie są w takim razie tak wyjątkowe, nowatorskie, jedyne w swoim rodzaju, że aż wykonywane tylko przez jednego lekarza w Polsce, choć z opisu wynika, że niczym nie różnią się od wykonywanych od lat i w większej ilości gabinetów Spring Thread?
Co prawda mam na to swoją teorię, ale niczego jeszcze nie przesądzam wink.

Mówię tylko, że te nowe nici są bardziej trwałe, a płacąc podobną kwotę i mając do wyboru dwa zabiegi, wybrałabym ten z dłuższym gwarantowanym efektem smile
Na razie to i tak tylko teoria, bo do 50 mi jeszcze daleko na szczęście wink

138

Dlaczego dłuższym? Napisałaś o okresie 10 lat. Spring Thread, zgodnie z informacjami podanymi przez producenta i w przekazywanymi w gabinetach, prawdopodobnie dają taki sam sam.
Nie wspominając, że niemal priorytetowe znaczenie ma wiedza, doświadczenie i umiejętności lekarza, który je wprowadza. Takimi nićmi można bowiem zrobić ogromną krzywdę, ale o tym już się głośno nie mówi.

139 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-26 22:53:24)

Kosmetyki, kosmetykami tak samo jak zabiegi, żeby wybrać się na jakikolwiek zabieg trzeba zacząć od podstaw i od podstawowej pielęgnacji, o której tak często zapominamy tzn. dokładny demakijaż, czy odpowiednie nawilżenie. Od kiedy stosuję krem z spam  moja skóra nie jest odwodniona i nawet lepiej działają inne kosmetyki np. te przeciwzmarszczkowe.

140

Czy ten zabieg nićmi jest bolesny?
Czy warto w ogóle iść na laser - coś to daje czy efekt jest tylko "na chwilę"?
Moja siostra używa Richevon, ale ja jeszcze nie zaczełam zapobiegać zmarszczkom i trochę się teraz wkurzam że nie zaczęłam bo jak cyztam fora i blogi to okzauje się, ze trzeba zacząć już po 20 roku życia... yikes

Carpe diem! smile

141

weruk8 napisał/a:

Czy ten zabieg nićmi jest bolesny?
Czy warto w ogóle iść na laser - coś to daje czy efekt jest tylko "na chwilę"?
Moja siostra używa Richevon, ale ja jeszcze nie zaczełam zapobiegać zmarszczkom i trochę się teraz wkurzam że nie zaczęłam bo jak cyztam fora i blogi to okzauje się, ze trzeba zacząć już po 20 roku życia... yikes

Zabieg nićmi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, więc nic nie będziesz czuć. A jeśli chodzi o laser - trzeba go co jakiś czas powtórzyć, więc na długo to nie jest rozwiązanie:)

142 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-01 23:16:16)

Proponuję wypróbować osocze bogatopłytkowe, tzw. wampirzy lifting:D Poczytaj o tym w internecie. Maksymalnie spłyca zmarszczki. Ja powtarzam ten zabieg co jakiś czas w SPAM  więc zdecydowanie mogę polecić!

143 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-01 23:16:36)

najlepiej wypróbować najpierw kremy, botoks to jednak spora ingerencja w organizm… próbowałaś kosmetyki od SPAM ? To polska firma z produktami 100% naturalnymi, mają bardzo duży wybór produktów odmładzających, przeciwzmarszczkowych

144

Zgadzam się, zabiegi to ostateczność, coś zawsze może pójść nie tak... lepiej postawić na naturalne kremy, u mnie wybór padł na richevon i w pełni mogę go polecić każdemu kto ma wrażliwą cerę i boryka się ze zmarszczkami szyi, twarzy czy dekoltu.

145

Do najskuteczniejszych zabiegów przeciwstarzeniowych można zaliczyć sprzęty wykorzystujące falę radiową. Wartymi polecenia jest zabieg Venus Legacy oraz Maximus. Seria zabiegowa gwarantuje intensywne napięcie zwiotczałej skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Dla osób u których procesy starzenia nie sa jeszcze aż tak żauważalne, warto profilaktycznie stosować mezoterapię igłową skóry twarzy.

146

Czytam tak i dochodze do wniosku ze tez musze jakis krem na zmarszczki sobie kupic bo juz pękła 30 wink
sama nie wiem na co sie zdecydowac .. zabieg chyba nie jest mi jeszcze potrzebny no bo tych zmarszczek nie mam duzo wiec wolalabym krem.
nie slyszalam o rishewonie jeszcze nigdy .. myslicie że to był by dobry krem na poczatek? kompletnie sie na tym nie znam

Zamigotał świat tysiącem barw ..

Nie wiem jak tam te wszytskie kremy bo nie stosowałam, od razu poszłam na łatwizne i wybrałam zabieg, a dokładnie Geneo+, może słyszałyście? fajne urządzenie na spłycenie zmarszczek na twarzy i poprawienie takiego ogólnego jej wyglądu. Ja byłam w [spam], nie wiem gdzie jeszcze to robią.

148

Odważna jesteś, ja się boje zabiegów, ale całe szczęście richevon mi wystarczył, mam teraz wygładzoną i ujędrnioną twarz.

149

gardenos napisał/a:

Odważna jesteś, ja się boje zabiegów, ale całe szczęście richevon mi wystarczył, mam teraz wygładzoną i ujędrnioną twarz.

Ja tak samo! Chociaż większość nie boli smile Raczej kwestia braku czasu u mnie i hajsu na to. Wolę zainwestować w dobry kremik.
Ile czasu używasz już ten krem jeśli mogę zapytać??? ?

Zamigotał świat tysiącem barw ..

150 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-14 11:03:11)

Dziewczyny poleceam wam spam collagen! super sprawa 32 saszetki w jednej jest 5000mg czystego kolagenu, bez domieszek, zastoswanie najprostsze na świecie wsypujemy jedną saszetkę do szklanki i zalewamy 200 ml wody czy innym napojem bezalkoholowym, widziałam na instagramie kolagenpl że produkt już jest dostępny w Polsce! Polecam!!!

151

całe życie zmagałam się z brzydką cerą i poł życia ze zmarszczkami, pomnogło mi to urządzenie jak i mojej siostrze. zmarszki zniwelowałam, a skóra bardzo napięta, teraz córka mi zazdrości cery , chodź jej nie zdradziłam sekretu.  urządzenie w mojej sygnaturce poniżej smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]
dzięki temu zawsze piękna młoda i zdrowa

152 Ostatnio edytowany przez weruk8 (2018-09-25 08:51:49)

ania.morgulska87 napisał/a:
gardenos napisał/a:

Ja tak samo! Chociaż większość nie boli smile Raczej kwestia braku czasu u mnie i hajsu na to. Wolę zainwestować w dobry kremik.
Ile czasu używasz już ten krem jeśli mogę zapytać??? ?

Wiem ze takie kremy trzeba stosowac miesiac-półtora zanim sie zobaczy pierwsze efekty no ale to nie jest jakas "wyczerpujaca" kuracja wink Tez zamowilam (wreszcie) no i zobaczymy..
poza tym to czy cos zadziala akurat na Twoją cerę to nikt ci na 100% nie powie smile

Carpe diem! smile

Posty [ 115 do 152 z 168 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018