Okropne zmarszczki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 174 z 174 ]

166

Odp: Okropne zmarszczki

u mnie to samo - zmarszczki pojawiły mi się dość nagle, ale nie sa jeszcze jakieś głębokie. pewnie za jakiś czas bede szukała jakiego kremu ;/

Zobacz podobne tematy :

167

cathula napisał/a:

Rollery też są fajne na rozluźnienie mięśni, więc te mniejsze zmarszczki trochę mniej widać smile Co do kremów to nie za bardzo się orientuję, mam mieszane odczucia. Nawilżenie to podstawa, ale te typowe kremy przeciwzmarszczkowe są zazwyczaj albo bardzo ciężkie wręcz natłuszczające albo z kolei za lekkie. Może wybredna jestem tongue Pod makijaż coś dobrego znaleźć to mega problem ostatnio.

Well, mam bardzo podobne przemyślenia chociaż ostatnio prawie natknęłam się na mój ideał pod względem konsystencji przy łagodzącym przeciwzmarszczkowym Toleransie dermiki. Kurczaki, fajnie było, bo nie wchłania się długo i nawilżenie się trzyma tyle że okropnie się roluje pod makijażem. Czyli koniec końców odpada i tak.
Może ktoś ma coś do polecenia, skóra taka o zwykła, skłonna do szybkiego przesuszania.

168

Agattek, akurat z kremami nie ma innego wyjścia niż próbować na sobie. Już wiele razy się przejechałam na tym, co ktoś mi polecił i nie uważam, że to zła wola polecającego tylko każdy inaczej reaguje big_smile Mnie pasuje Richevon, bo fajnie trzyma nawilżenie, ale nie jest jakiś ciężki czy tłusty. Świeżo twarz wygląda.

169 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-27 11:30:12)

Ja zadziałałam jak tylko pojawiły mi się pierwsze małe zmarszczki i wybrałam się na spam do spam. Wystarczyło kilka zagiegów i pozbyłam się nieproszonych gości smile

170 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-25 19:13:22)

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, tu cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć wink nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. nieregulaminowy link

171

Jakoś średnio mi się wydaje żeby tak pisała kobieta w wieku 52 lat...

your location

172

Bo to na pewno nie była kobitka w takim wieku hahahaha.

173

Poczytaj o mezoterapii. Wiele osób chwali ten zabieg, który w medycynie estetycznej jest znany od bardzo wielu lat i zapewne lepszy niż wiele nowych "spektakularnych" technologii...

174

Zależy, bo to nie każdy gabinet jest wart miana gabinetu. Jak już mezoterapia to w sprawdzonej klinice czy gabinecie. Trzeba mocno poszukać i jeszcze najlepiej przez umówic sie na jakąś konsultacje. Posłuchaj co ci zaproponuje. Jak nie masz jakiś wiekszych zmarszczek to może podziałaj z kremami i masażami. Może coś z ruszczykiem i keonzymem q10? Może coś jeszcze innego z żeń-szeniem i lawendą? Duzo masz w sumie opcji.

Posty [ 166 do 174 z 174 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018