Okropne zmarszczki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 172 ]

56

Odp: Okropne zmarszczki

Ja też tak kupuję, bo lubię naprawdę dobre kosmetyki a one kosztują, więc raz na jakiś czas pozwalam sobie na odrobinę luksusu smile
@mikrus, jakiej marki używasz? Ja ostatnio odkryłam coś nowego, tzn. moja siostra mieszkająca we Włoszech przywiozła, a teraz kupuję przez internet. Efekt jest rewelacyjny.

Zobacz podobne tematy :

57

Dla mnie mega od kilku lat - Estee Lauder, Resilience Lift. Dość drogi, ale bardzo wydajny, piękny zapach i skuteczny - dla skóry tak od 35 lat, nie wcześniej raczej. Wiadomo, po próbce się efektów nie zauważy żadnych, ale w perfumerii na pewno chętnie dadzą by spróbować w domu. Mam prawie 40 lat i prawie żadnych zmarszczek - wiadomo, łapki koło oczu i ust. Koniec smile .

Nie liftingujący, ale bardzo przyzwoity jest Sensigenic od Eris - do twarzy i pod oczy, bo czasem niestety o nim zapominam wink .

I odkrycie sprzed tygodnia, nawilżający krem z wodą solankową czyli kosmetyki uzdrowiskowe. Po pobycie w termach skóra się robi jak z księżyca wink więc kupiłam taki krem (cena... 13zł)

58 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-08 16:46:58)

drogie Panie same kremy nic nie pomoga!
Trzeba zaczac od złuszczania-wyrównania jej, a przede wszystkim dlatego, aby skóra mogła wchłania substancje aktywne.skóra niezłuszczona pokryta jest warstwa rogową, która blokuje dostęp.
Po drugie ćwiczenia twarzy.

Kremy jedynie chronia beriere skóry, nie działaja na powstałe już zmarszczki niestety.

zachecam do poczytania bloga link usunięty

59

A znacie jakiś sposób na zmarszczki mimiczne?? Kumpele mi kiedyś radziła jakiś niby dobry krem ale, mi się zapomniało, wtedy jeszcze młoda byłam tongue

60

Zgadzam się z tym, jeśli przed nałożeniem kremu odpowiednio przygotujemy cerę, np. peelingiem to wtedy krem lepiej zadziała, przy nakładaniu kosmetyku możemy zrobić masaż, nie zajmie dużo czasu a też przyniesie lepsze efekty.

61

Jest cały rytuał oczyszczająco-kremujący wink z choćby Kanebo, mi pokazali w Douglasie jak nakładać, co uciskać. Ogólnie Kanebo kładzie wielki nacisk na przygotowanie skóry do kremu. Inna sprawa, że papierosy, to co jemy, brak nawyku picia wody ma duży wpływ na cerę.

62 Ostatnio edytowany przez Mya (2014-02-10 23:58:22)

Ja postawiłam na Yoskine 30+ do cery suchej. wybrałam ten na noc, bo wieczorem zawsze łatwiej mi znaleźć chwile czasu dla siebie. Nie wiem czy ktoś z was testował, ale kosmetyk wart polecenia.

63

A na dzień używasz tej samej firmy czy masz zupełnie inny? Pytam, bo akurat tego nie znam.

64

Kosmetyki w których są Jagody Goji są dobre na zapobieganie zmarszczek!

65

mikrus napisał/a:

Zgadzam się z tym, jeśli przed nałożeniem kremu odpowiednio przygotujemy cerę, np. peelingiem to wtedy krem lepiej zadziała, przy nakładaniu kosmetyku możemy zrobić masaż, nie zajmie dużo czasu a też przyniesie lepsze efekty.

Oj, ja też nie nałożę kremu bez uprzedniego oczyszczenia skóry. Po peelingu czy żelu złuszczającym z perełkami jojoba czuję jak każda komórka chłonie kremik.  Super uczucie...

66

Chyba nie słyszałam nic o tych perełkach szczerze mówiąc, z ciekawości gdzie coś można o tym usłyszeć i w jakiś konkretnych kremach??

67

Wiadomo najpierw oczyszczanie a potem wklepywanie kremu smile Ale nie ma co mówić, kosmetyki do twarzy powinny być dobre. Sama się o tym przekonałam, że te droższe są jednak najlepsze.

68

tak naprawdę by coś było skutecznie to łądnie trzeba dbać o swoją cerę i pamiętać o tym by ją oczyszczać, leczyć i przede wszystkim nawilżać, o czym wielu ludzi zapomina!

69

Te kremy yonelle od jakiego wieku są?

70

ztego co wiem to od 40, ale to też zależy od skóry bo wiadomo jedna się lepiej trzyma inna gorzej

71

W sumie próbować możesz, ale te zmarszczki między brwiami to raczej są dość głębokie, prawda? Nie sądzę, że udało się je kremami wygładzić.

włosomaniaczka smile

72

Mam 38 smile Ale już widzę jak moja twarz się zmienia sad Skóra nie jest już taka napięta, zmarszczki tez się pojawiają. Przydałby się taki porządny krem do twarzy i okolic oczu.

73

raspberry34 - a o jakich kosmetykach Ty mówisz??

74

jewwa to może spróbuj tego yonelle? możesz sobie na spróbowanie próbki wziąć i zobaczysz czy Ci odpowiada

75

Ja też dla kobiet 40+ polecam tylko ten krem, dla mnie to okrycie roku wink Jest droższy ale warty swojej ceny. A wiadomo, że o cerę dojrzała trzeba dbać szczególnie.

76

Odnośnie zmarszczek mam pytanie gdzie można kupić orginalny olej arganowy może mi pomoże i jak go stosować ?

77

mikrus napisał/a:

Ja też dla kobiet 40+ polecam tylko ten krem, dla mnie to okrycie roku wink Jest droższy ale warty swojej ceny. A wiadomo, że o cerę dojrzała trzeba dbać szczególnie.

a jakiego kremu używasz, możesz coś więcej o nim powiedzieć?

78

chyba chodziło o krem yonelle, jeśli się nie mylę

79 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-03-23 16:38:06)

Ja kobietą po 40 roku życia , polecam coś bardziej z wyższej półki.
smile Ja chodzę na zabiegi co jakiś czas, na zmarszczki na czole oczywiście.
Jestem bardzo zadowolona, mam o wiele mniejsze, a wszystko wygląda bardzo naturalnie.
Ceny bardzo przystępne i kadra samych fachowców.
Zapoznajcie się z ofertą jednego z salonu spam

80

Jak już zmarszczki powstają, to wcale nie jest tak łatwo je spłycić. Nie wszyscy chcą przecież stosować inwazyjne metody. Polecam prasowanie zmarszczek specjalnym żelazkiem wykonywane w spam. Moja mama się temu niedawno poddała i naprawdę owal twarzy lepiej wygląda smile

81

Dla mnie najlepszy na zmarszczki jest Koenzym Q10 Gal, zapobiega tworzeniu się zmarszczek i spłyca zmarszczki już istniejące. Ponadto pobudza komórki skóry do właściwego funkcjonowania i uodparnia je na działanie temperatury i promieni UV. Świetnie nadaje się pod makijaż, daje efekty rozjaśnienia, a także łagodzi mikrourazy i zaczerwienienia.
http://www.gal.com.pl/assets/components/phpthumbof/cache/konezym-q10-1.a8dd1041cd7b91bcabff16b4b82a789c77.jpg

82

wejdzie sobie na stronke dr murada i poczytajcie o kosmetykach są naprawdę dobre i mają duży wybór, ja używam tych kosmetyków co prawda z innej serii ale naprawdę jestem zadowolona, a długo szukałam czegoś co pomoże

83 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-05-30 11:22:11)

Ja ostatnio zastanawiałam się nad nićmi PDO. Podobno fajna sprawa. Efekt jest widoczny dużo dłużej, jest znieczulenie więc nie boli. Widziałam kilka zdjęć przed i po, naprawdę widać różnicę. Co o tym myślicie? Znacie jakąś dobrą klinikę? Może spam?

84

anna8301 napisał/a:

Witam, czy znacie jakies dobre sposoby na zmarszczki miedzy brwiami, mam 29 lat i dwie glebokie kreski. Nie mam pojecia jak to usunac, a nie stac mnie na botox, czy inne drogie sposoby.

Kiedyś mamie na Dzień Matki zafundowałam kurację ampułkową. Stosowała ją dość długo (coś około 2 miesięcy), ale część zmarszczek wygląda lepiej. Pamiętam, ze DermVitę trudno było dostać w PL, ale akurat ten skład nie uczulał mamy (niestety większość kremów z drogerii powoduje u niej wysypkę).

85

No wlasnie zbliża się dzień matki. Ja kupiłam już i też postawilam na kosmetyki. Moja mama ma suchą skórę i  do tego niestety zmarszczki. Maluje sie często, więc dodatkowo nie pomaga. Ale znajoma magisterka polecila mi biolaser. Perfecta fajnie pomyślała, bo zamiast jednego kremu w opakowaniu są dwa. Z czego ten na dzień stosowany rano działa też jako baza pod makijaż. Znalazlam filmik na you tube o tym i postanowiłam kupić. Ktos stosował ?

86 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-05-30 11:22:43)

OlkaNaEmigracji napisał/a:
anna8301 napisał/a:

Witam, czy znacie jakies dobre sposoby na zmarszczki miedzy brwiami, mam 29 lat i dwie glebokie kreski. Nie mam pojecia jak to usunac, a nie stac mnie na botox, czy inne drogie sposoby.

Kiedyś mamie na Dzień Matki zafundowałam kurację ampułkową. Stosowała ją dość długo (coś około 2 miesięcy), ale część zmarszczek wygląda lepiej. Pamiętam, ze DermVitę trudno było dostać w PL, ale akurat ten skład nie uczulał mamy (niestety większość kremów z drogerii powoduje u niej wysypkę).

Coś właśnie ostatnio słyszałam o tych kapsułkach, wiesz może czy to te same, które można teraz kupić na spam

87 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-07-10 15:25:48)

Jeżeli chodzi o kremy, to w składzie powinny one mieć dużą ilość kolagenu, żeby były naprawdę skuteczne. Jednymi z lepszych są te z kolagenem naturalnym. Można je kupić na spam Znacznie spłycają one zmarszczki, a przy okazji również zapobiegają powstawaniu nowych. Jest to o wiele lepszy wybór niż te kremy, które dostaniesz w tradycyjnych drogeriach.

88 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-21 18:53:58)

Na zmarszczki polecam zabieg, który nazywa się kawitacja z jonoforezą, wskazania dla takiego zabiegu to : przebarwienia, zmarszczki, trądzik, szary koloryt skóry (skóra zatruta nikotyną), zsinienia i opuchlizna w okolicy oczu, słabe odżywienie i regeneracja skóry, albo zabieg infuzji tlenowej. Temu ostatniemu poddałam się osobiście smile. Rewelacja, buzia po zabiegu jest gładziutka, miękka w dotyku, zadbana. Po półtorej godzinie czułam się jak po wizycie w SPA, a to tylko zabieg na twarz smile
dla zainteresowanych polecam bloga z opisem takiego zabiegu, bo sama nie umiem tak dobrze opisać smile spam, Muszę się znowu wybrać po letnim przesuszeniu opalaniem smile

89

Polecam na zmarszczki zabieg z użyciem Skulptry. Jest to preparat medyczny zawierając mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego. Preparat  wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki ponadto przywraca utraconą objętość twarzy będące następstwem procesu starzenia.

90

Kobiety kochają kosmetyki, każda  ma jakieś swoje ulubione sposoby, ale moim skromnym zdaniem najskuteczniejszym sposobem jest wypełnienie zmarszczek własną tkanką tłuszczową, ale trzeba na taki zabieg iść do jakiegoś centrum laseroterapii bo musi zrobić to specjalista, to efekt będzie widoczny od razu.

91

Ja słyszałam o jakieś nowości z Garniera Miracle, Skin Cream 40+  efekty widać już po pierwszym użyciu i na dodatek zawiera mikro-kapsułki formule, które zapewniają natychmiastowy efekt korygujący smile Właśnie zamierzam kupić teściowej:)

92 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-11-04 17:12:21)

jezeli kremy nie pomagaja polecam zainwestowac w medycyne estetyczna - wyjdzie taniej niz kupowanie setek nieskutecznych kosmetykow wink ja obecnie chodze na zabiegi w [spam] przy uzyciu dermapen i efekty sa super smile najbardziej cieszy to, ze pierwszy efekt widzisz juz po pierwszym zabiegu, wiec nawet przed waznym wyjsciem mozna sobie cos takiego zafundowac smile

93

ja kupiłam sobie rolera 0,7mm i kwas hialuronowy , robię raz w tyg . efekt piorunujący ale trzeba wytrwałości i dokładności wink

94

kobieta020, moja mama go ma, te mikrokapsułki uwalniają pigment w kontakcie ze skórą i idealnie się dopasowują do karnacji, gdzieś na yt widziałam nawet filmik, jak aplikować te kremy

95 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-17 20:14:26)

W spam miałam zabieg mezoterapii, która  poprawia jędrność i nawilżenie skóry , dzięki niej pozbyłam się też drobnych zmarszczek. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektów.

96

Ja przeciw zmarszczkom i objawom starzenia się skóry stosuję preparaty z serii aktywatorów młodości od laboratorium Ava. Najbardziej pomaga mi witamina C. Działa nawilżająco i redukuje zmarszczki. Bardzo jestem zadowolona z niej zadowolona, a efekty stosowania widać bardzo szybko smile Witamina C zwiększa także produkcję kolagenu, który bardzo jest ważny dla zachowania młodej i gładkiej cery. Myślę że jest to o wiele lepsze wyjście niż różne zabiegi i suplementy przeciwzmarszczkowe

97

Również miałam okazję wypróbować klika kosmetyków( serum z komórkami macierzystymi, z witaminą C oraz  różnego rodzaju ampułki) z  laboratorium AVA i muszę przyznać, że stosunek jakości do ceny tych kosmetyków jest bardzo zachęcający smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

98 Ostatnio edytowany przez janeczkapawlikowska (2015-07-08 14:35:49)

Podepnę się pod temat big_smile jaki krem na zmarszczki na dzień dla kobiety 30+ polecacie? Chciałabym coś córce kupić ale za bardzo nie wiem, a nie chce się sugerować reklamą z tv smile

99

janeczkapawlikowska napisał/a:

Podepnę się pod temat big_smile jaki krem na zmarszczki na dzień dla kobiety 30+ polecacie? Chciałabym coś córce kupić ale za bardzo nie wiem, a nie chce się sugerować reklamą z tv smile

mogę polecić Ci krem garniera Miracle na noc. Ja mam 30 na karku i właśnie jakiś czas temu ( sugerując się reklamą smile ) kupiłam sobie właśnie ten krem i nie żałuję.

100

Zgodzę się ze Stynek smile Moja mama już od jakiegoś dłuższego czasu używa właśnie tego kremiku i jest bardzo zadowolona obecnie ma już 50 na karku ale dalej dba o swoją skórę zwłaszcza na buzi. Sama jeszcze kremiku na zmarszczki nie potrzebuję ale... zawsze na noc troszkę jej podkradam bo dzięki temu rano moja skóra jest przyjemnie nawilżona smile

101

jedynym naprawde skutecznym sposobem na zmarszczki jest wg mnie operacja/zabieg i to tez nie zawsze ma się gwarancje? moja mama ma kompleksy na tym tyle, wszystko co możliwe kupowala i nic nie pomagalo, tzn. wyglądała na zadbana kobiete ale zmarszczki jej się nagle się wciagnely ot tak. W koncu wydala wieksze pieniądze na lifting twarzy jechala niezły kawalek do Polanicy do dr Latkowskiego no i teraz wreszcie jest prawdziwie odmlodzona..

102

janeczkapawlikowska napisał/a:

Nie wiem czy jeszcze szukasz ale fajne są kremy oeparol, w aptece możesz dostać, nie wiem jaką cerę ma Twoja córka ale pewnie w aptece Ci podpowiedzą jaki kupić jeśli się zdecydujesz.

103

Tez przez dlugi czas poszukiwałam skutecznego kremu, który poprawiłby wygląd mojej cery. Niestety wszystkie specyfiki okazywały się bardzo słabo skuteczne. Zniechęcona, za namową koleżanki, udałam się wreszcie na zabieg korekcji zmarszczek mimicznych do Neo Dentica w Łodzi. Jakie było moje zdziwienie, jak zobaczyłam ze jeden zabieg przyniósł większe efekty niż kuracje kilkoma kremami. Od tamtej pory, regularnie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i żałuję grubych pieniędzy wydanych na kosmetyki..

104

Moja mama używała pure serum od Avy - kurację odmładzającą i bardzo jej to pomogło. Zestaw zawiera dwa serum - jedno na noc, a drugie na dzień. Bardzo szybko było widać poprawę w wyglądzie twarzy, zmarszczki mniej widoczne, a cera nawilżona i gładka

105

Tak samo szybko działa neovadiol z vichy, co prawda to nowość, ale już są opinie, ze w krótkim czasie przywraca jędrność dojrzałej skórze, która tego wymaga. Bo przecież nie chodzi tylko o spłycenie zmarszczek, ale przede wszystkim o zwiększenie elastyczności, dlatego krem musi być bogaty.

106 Ostatnio edytowany przez Kapsaicyna (2015-12-09 22:37:03)

W sumie wszystko zależy w jakim wieku zmagamy się ze zmarszczkami i jakie nasza skóra ma potrzeby. Stosunkowo niedawno kupiłam mamie kremik na zmarszczki mianowicie revitalift filler od loreal-a bo stary powoli się kończył i mama postanowiła że to pora na zmianę. Nowego nabytku używa gdzieś od koło 3 tygodni i efekty są zdecydowanie widoczne , zmarszczki są bardziej wygładzone...kurze łapki powoli znikają a skóra na buzi jest mmm nie tylko delikatna ale bardziej jędrna. Uważam że to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę z tym zakupem smile

107

Odświeżam temat bo niestety na mojej twarzy zmarszczek przybywa zamiast ubywać. Pilnie poszukiwany dobry krem przeciwzmarszczkowy. Wiem, że aby efekty były widoczne trzeba systematyczności ale to jak przy wszystkim smile

108

takich zmarszczek które już się pojawiły krem Ci raczej nie usunie. Krem bardziej zapobiega pojawianiu się nowych. Żeby zmarszczki usunąć to już chyba raczej jakieś zabiegi

109

Z zabiegów możesz sobie sprawdzić intraceuticals. W vesunie w Krakowie na pewno go mają. A z kremów mi się sprawdzał ten z aktywną witaminą C z la roche posay. Teraz mam jakiś przecizmarszczkowy z bandi i też jest bardzo w porządku

110

A na czym w ogole ten intraceuticals polega? Kojarzysz moze? Ile to kosztuje?

Posty [ 56 do 110 z 172 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018