Okropne zmarszczki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 168 ]

39

Odp: Okropne zmarszczki

Yonelle? To chyba nowość na polskim rynku?

Zobacz podobne tematy :

40

ja tej marki nie kojarzyłam, choć teraz sobie zaczęłam szukać info pod kątem prezentu smile. Z tego co czytałam to mają też salon z różnymi masażami, zabiegami na twarz, widziałam że dobre opinie mają i różne znane osoby tam chodzą. Nakręciłam się na zakup tego kremu, chyba się przejdę jutro do douglasa i zobaczę jakie są rodzaje dostępne,może podpytam jeszcze mamę co by jej się najlepiej przydało

41

Słyszałam, że to polska marka, to prawda?

42

z tego co czytałam to polska, nie udało mi się dzisiaj pójść do drogerii, ale szukam info o tym kremie, że podobno jest wykorzystana nowa technologia, która powoduje, że krem lepiej się wchłania. Ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce. Mama nie lubi takich ciężkich, tłustych kremów które ciężko jest rozsmarować po twarzy

43

Witajcie,

używam Yonelle i jestem bardzo zadowolona!
Krem ładnie pachnie i rzeczywiście się świetnie wchłania, ja do tego wciągnełam się w robie sobie tego masażu co pokazują na swojej stronie.
wink Jestem bardzo zadowolona, poza tym sam fakt, że to polska marka już mnie bardziej skusił do wypróbowania. Polecam, naprawdę polecam.

44

szarpnęłam się i kupiłam smile, pachnie pięknie i ma ładne opakowanie, mam nadzieję, że Mama będzie zadowolona. Choć myślę że już po samym wyglądzie kremu będą punkty dodatkowe, no wiecie opakowanie to połowa sukcesu w prezencie

45

Moja Mama już dawno się nie cieszyła tak z prezentu, niedawno miała też imieniny więc to taki zbiorczy wypasiony prezent smile, fajnie było Jej sprawić taką radość

46

na pewno jak się ma serię danego kosmetyku co działanie jest lepsze, poszukaj na ich stronce o tym jak serum używać, ja myślę że jak już używasz jakiejś bazy to serum raz ja kilka dni ale może się mylę, widziałam na ich stronce że też mają jakieś filmiki z masażem twarzy a wiadomo że taki masaż daje jeszcze lepszy efekt

47

Ja znalazłam że mają również salon kosmetyczny i fajne zabiegi. Nie ukrywam kusi mnie coś dla siebie na Nowy Rok. Znacie jakieś zabiegi dla twarzy gdzie pojawiają się zmarszczki coraz szybciej? ( sad )

48

nie jestem w tym raz bardzo obcykana, ale na pewno jak znajdziesz salon kosmetyczny to będzie opis i znajdziesz coś dla siebie

49

Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat ich produktów, w tym tygodniu będę w drogerii to podpytam o szczegóły, jestem zdecydowana na zakup.

50

to daj znać który kupiłaś i jak efekty smile

51

A ja najpierw wezmę próbki i zobaczmy jak będzie dalej, też jestem ciekawa tego kremu smile

52

to dorzucę jeszcze Lavera Faces My Age -przeciwzmarszczkowy krem do cery dojrzałej , skóra jest mięciutka po nim i delikatniutka .

53

Jeśli chodzi o zmarszczki to bardzo dobre zastosowanie mają wszelkie produkty, które posiadają ekstrakt z suszonych śliwek smile Ostatnio chyba staje się to nawet coraz bardziej modne we wszelkich maściach i kremach do twarzy, a pewnie jak wiecie to same w sobie śliwki posiadają wiele witaminek oraz przeciwutleniaczy przez co skóra wydaje się dużo gładsza i zdrowsza. Niby taka prosta rzecz a pomaga i to bardzo

54

Co do specyfików przeciwzmarszczkowych to chyba należy wziąć pod uwagę w jakim stanie jest nasza skóra, czego tak naprawdę potrzebuje. Czy zmarszczki dopiero zaczynają się pojawiać, czy są bardzo widoczne a skora wiotka. Środków jest cała masa, musimy być zorientowane w czym tkwi problem. Innych preparatów potrzebuje skóra dojrzała a innych zagrożona starzeniem środowiskowym czy też hormonalnym. Ja już przetestowałam różne kremy na własnej skórze i niedawno odkryłam czego oczekuje moja skóra smile

55

W tym miesiącu kupię krem a w przyszłym serum pod oczy. Wzięłam w douglasie próbki i nie spodziewałam się, że kremy te są tak dobre. Skóra robi się  gładka już od pierwszego użycia, jakby jędrniejsza. Zobaczymy co będzie dalej, ale mam nadzieje, że w końcu trafiłam na prawdziwy krem na zmarszczki wink

56

Ja też tak kupuję, bo lubię naprawdę dobre kosmetyki a one kosztują, więc raz na jakiś czas pozwalam sobie na odrobinę luksusu smile
@mikrus, jakiej marki używasz? Ja ostatnio odkryłam coś nowego, tzn. moja siostra mieszkająca we Włoszech przywiozła, a teraz kupuję przez internet. Efekt jest rewelacyjny.

57

Dla mnie mega od kilku lat - Estee Lauder, Resilience Lift. Dość drogi, ale bardzo wydajny, piękny zapach i skuteczny - dla skóry tak od 35 lat, nie wcześniej raczej. Wiadomo, po próbce się efektów nie zauważy żadnych, ale w perfumerii na pewno chętnie dadzą by spróbować w domu. Mam prawie 40 lat i prawie żadnych zmarszczek - wiadomo, łapki koło oczu i ust. Koniec smile .

Nie liftingujący, ale bardzo przyzwoity jest Sensigenic od Eris - do twarzy i pod oczy, bo czasem niestety o nim zapominam wink .

I odkrycie sprzed tygodnia, nawilżający krem z wodą solankową czyli kosmetyki uzdrowiskowe. Po pobycie w termach skóra się robi jak z księżyca wink więc kupiłam taki krem (cena... 13zł)

58 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-08 16:46:58)

drogie Panie same kremy nic nie pomoga!
Trzeba zaczac od złuszczania-wyrównania jej, a przede wszystkim dlatego, aby skóra mogła wchłania substancje aktywne.skóra niezłuszczona pokryta jest warstwa rogową, która blokuje dostęp.
Po drugie ćwiczenia twarzy.

Kremy jedynie chronia beriere skóry, nie działaja na powstałe już zmarszczki niestety.

zachecam do poczytania bloga link usunięty

59

A znacie jakiś sposób na zmarszczki mimiczne?? Kumpele mi kiedyś radziła jakiś niby dobry krem ale, mi się zapomniało, wtedy jeszcze młoda byłam tongue

60

Zgadzam się z tym, jeśli przed nałożeniem kremu odpowiednio przygotujemy cerę, np. peelingiem to wtedy krem lepiej zadziała, przy nakładaniu kosmetyku możemy zrobić masaż, nie zajmie dużo czasu a też przyniesie lepsze efekty.

61

Jest cały rytuał oczyszczająco-kremujący wink z choćby Kanebo, mi pokazali w Douglasie jak nakładać, co uciskać. Ogólnie Kanebo kładzie wielki nacisk na przygotowanie skóry do kremu. Inna sprawa, że papierosy, to co jemy, brak nawyku picia wody ma duży wpływ na cerę.

62 Ostatnio edytowany przez Mya (2014-02-10 23:58:22)

Ja postawiłam na Yoskine 30+ do cery suchej. wybrałam ten na noc, bo wieczorem zawsze łatwiej mi znaleźć chwile czasu dla siebie. Nie wiem czy ktoś z was testował, ale kosmetyk wart polecenia.

63

A na dzień używasz tej samej firmy czy masz zupełnie inny? Pytam, bo akurat tego nie znam.

64

Kosmetyki w których są Jagody Goji są dobre na zapobieganie zmarszczek!

65

mikrus napisał/a:

Zgadzam się z tym, jeśli przed nałożeniem kremu odpowiednio przygotujemy cerę, np. peelingiem to wtedy krem lepiej zadziała, przy nakładaniu kosmetyku możemy zrobić masaż, nie zajmie dużo czasu a też przyniesie lepsze efekty.

Oj, ja też nie nałożę kremu bez uprzedniego oczyszczenia skóry. Po peelingu czy żelu złuszczającym z perełkami jojoba czuję jak każda komórka chłonie kremik.  Super uczucie...

66

Chyba nie słyszałam nic o tych perełkach szczerze mówiąc, z ciekawości gdzie coś można o tym usłyszeć i w jakiś konkretnych kremach??

67

Wiadomo najpierw oczyszczanie a potem wklepywanie kremu smile Ale nie ma co mówić, kosmetyki do twarzy powinny być dobre. Sama się o tym przekonałam, że te droższe są jednak najlepsze.

68

tak naprawdę by coś było skutecznie to łądnie trzeba dbać o swoją cerę i pamiętać o tym by ją oczyszczać, leczyć i przede wszystkim nawilżać, o czym wielu ludzi zapomina!

69

Te kremy yonelle od jakiego wieku są?

70

ztego co wiem to od 40, ale to też zależy od skóry bo wiadomo jedna się lepiej trzyma inna gorzej

71

W sumie próbować możesz, ale te zmarszczki między brwiami to raczej są dość głębokie, prawda? Nie sądzę, że udało się je kremami wygładzić.

włosomaniaczka smile

72

Mam 38 smile Ale już widzę jak moja twarz się zmienia sad Skóra nie jest już taka napięta, zmarszczki tez się pojawiają. Przydałby się taki porządny krem do twarzy i okolic oczu.

73

raspberry34 - a o jakich kosmetykach Ty mówisz??

74

jewwa to może spróbuj tego yonelle? możesz sobie na spróbowanie próbki wziąć i zobaczysz czy Ci odpowiada

75

Ja też dla kobiet 40+ polecam tylko ten krem, dla mnie to okrycie roku wink Jest droższy ale warty swojej ceny. A wiadomo, że o cerę dojrzała trzeba dbać szczególnie.

76

Odnośnie zmarszczek mam pytanie gdzie można kupić orginalny olej arganowy może mi pomoże i jak go stosować ?

Posty [ 39 do 76 z 168 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Okropne zmarszczki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018