Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 826 827 828 829 830 1,132 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53,756 do 53,820 z 73,517 ]

53,756

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Ja tez jestem nad woda☺Słońca jak na lekarstwo ale to nic. Czytałam o Waszych mądrych dzieciach , fajnie ze się udaje wychować mądrego człowieka, mnie niestety się nie udało a to przecież- jak patrze z perspektywy czasu najważniejsze zadanie  w życiu, reszta zawsze jakoś się ułoży.  Oj sorki za te smutasy

Zobacz podobne tematy :

53,757

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hejoł witam nowych i stałych,u mnie pogoda ni w oko ni w noo,ciepło ale nie tak już gorąco,
Dostałam odszkodowanie za leczenie specjalistyczne i wiecie co zastanawiam się na co je wydać?
Bulinko oj to nie dobrze jak mąż rozchorował się po lodzie sad
Ja po kawce popołudniowej,teraz jadę na działkę z piechami niech trochę się nabiegają,
Buziaczki laseczki i rodzynki które są tu pa

53,758

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

ja swoj dzien spedziłam w domu , na zajeciach domowyvch
i tak mi zleciala niedziela , pogoda w miare dopisała nie padalo chociaz wietrznie .
Czemu Elu mowisz , ze swoich nie wychowałas .
wiesz ja mam dwoch chlopakow i obaj sa bardzo rozni , maja inne charaktery
inny temperament . i ogolnie sa inni . jak dzien i oc tak sie roznia i powiem ci , ze nie zawsze
było milo,

53,759

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Oj tak, jeżeli chodzi o moich  chłopaków to miłych chwil jest jak na lekarstwo, chociaż ostatnio obserwuje ze dziewvzyny tez  potrafią nieźle namieszać

53,760

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Bulinko> oby nie była salmonella, po lodach często występuje hmm .

Ela3> macierzyństwo jest trudne, nie ma się co dziwić, że jest ciężko wychować każde z dzieci na rozsądnego, niekłopotliwego człowieka. Ja akurat mam jedno dziecko, ale wiem od tych co maja więcej, że każde się wychowuje tak samo, a z każdego inny człowiek wyrośnie.

Basiu> wszystko zależy jaka kwota jest do dyspozycji i jakie masz potrzeby.

Ela> na szczęście cały tydzień u nas zapowiadają bezdeszczowy-wreszcie. Chociaż koniec lata nas dopieści.

53,761

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Heloł wieczorkiem!
Dziewczyny, ćwiczycie cośkolwiek?
Ja muszę znowu zacząć ćwiczyć, bo kupiłam sobie dzisiaj sukienkę i ledwo się dopina smile
Większego rozmiaru nie było smile

53,762

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Bi-ania to masz wyzwanie.Życzę powodzenia.Ja nie ćwiczę,ale pracuję fizycznie.
Elu3 myślę,że to nie tak jak myślisz.Mój syn,ten co dostał się na studiach,to nerwów nam zjadł bardzo dużo.Miał nawet do czynienia z prawem.Drugi syn młodszy jest tzn.był bardzo spokojny,a teraz zaczyna za bardzo fruwać po dyskotekach i to z samymi dziewczynami,które nadużywają alkoholu.
Wczoraj kilka wpadło do domu obudzić mi  syna,bo nie mogły Go dobudzić telefonem.Ja akurat się kompałam.Jedna z Nich weszła do pokoju,gdzie siedział mój mąż i mówi do Niego:"może mi Pan zrobić coś do jedzenia,bo jestem głodna."Wszystkie trzy były wypite.Gdyby nie to,że nie mogłam wyjść,to nie wiem jakby się to skończyło.Nie chodzi mi o jedzenie,ale o zachowanie.Mnie się to bardzo nie spodobało.
Tak więc widzisz Elu.Nie wszystko tak pięknie wygląda.Nasze dzieci /przynajmniej moje/,to nie aniołki.

53,763 Ostatnio edytowany przez bi_ania (2017-08-07 00:13:16)

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Wychowanie dzieci to prawdziwy "challenge"!
Ja również trafiłam na wrażliwego osobnika - po mamie smile i martwiłam się o WSZYSTKO.
Teraz już mniej, bo czas pokazał, że niepotrzebne było to moje martwienie się.

Dzięki Bulinka - mam nadzieję, że nie wymięknę smile

53,764

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

pozdrowienia poniedziałkowe

       wraz z caffą 
                              http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201204/1334148984_by_Adsum_600.jpg

pozdrawiam lol

53,765

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

hej kobitki ....
  Basiu dzieki za kawusie ......
odezwe sie za tydzien bo nie bede miec neta .
jade na rabarbar i do niedzieli mnie nie bedzie .
Elu kazde z dzieci ma cos za uszami , moje tez ......
pogoda sie piekna pogoda zapowiada  oby nie padało bo lich sie rwie rabarbar jak pada

53,766

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

http://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0593/4011-kawowe-memy-i-przepisy-na-kawapl.jpg
Czesc wszystkim! Mam nadzieje, ze wstalyscie po dobrej stronie lozka smile

U nas nie ma konca nieszczesciom sad Okazalo sie, ze pies ukruszyl sobie szkliwo na kle (Bog wie co tam podgryzal) i cala sobote staralam mu sie znalezc dentyste. Okazalo sie, ze w ludzkiej odleglosci jakis 70 km, sa dwaj. Suma sumarum, cala naprawa zeba, ktora polega na mikroskopijnej reparacji szkliwa, bedzie nas kosztowac £1500, no bo trzeba mu dac narkoze, antybiotyki, zrobic rentgeny, a pan doktor vet bierze £400 za konsultacje. Tak sie wlasnie poszla kimac nasza nowa sofa sad

Wiem, ze wielu ludzi by sie na mnie popatrzylo i stuknelo w glowe, ale kly dla psa sa bardzo istotne i co wiecej, Ludo ma tylko 3,5 roku i jest przepieknym psem. Nigdy bym sobie nie wybaczyla, gdyby doszlo do infekcji.

53,767

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

tak zwierzeta sa bardzo wazne w domu jesli sie je ma .
no mie by ie było wstanie bo ja jak zarobie 10 zeta za godzine
to dorobie do alimentow i rodzinnego

53,768

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Elzbieto, rozumiem, ze nie wszyscy moga sobie na to pozwolic, bo sa powaniejsze wydatki w rodzinie sad

Ale nawet my musimy z czegos zrezygnowac by zapewnic psu ten zabieg. W koncu konto nie jest bez dna. Nie tylko przeprowadzamy sie do nowego domu w przyszlym miesiacu, co musimy tam zmienic kuchnie, lazienki, dywany i tapety/ malowanie. Co oznacza, ze ani nie kupimy nowej sofy ani nie pojedziemy na wakacje. Pluje sobie dzis w brode, ze nie wykupilam ubezpieczenia.

A ile dzieci masz? Jaka jest sytuacja z Twoim eks mezem?

53,769

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witam się dzisiaj bardzo słonecznie ☺ przy porannej ☕
Beyond - doskonale Cię rozumiem ja mam dwa yorki o ostatni jeden z nich dorwalsie się do smieci w których były kości.  To co przeszłam to nie do opisania. Musieliśmy wracać z wakacji wcześniej a tyle krwi co zobaczyłam to przebilam samego Tarantino . Ale psa uratowalismy i to było najwazniesze.
ELU - tak czasami trzeba zrezygnować z czegoś na rzecz czegoś innego.  Ja niestety takie kalkulacje mam często,  no ale cóż zrobić .
A dzisaj zapisałam się na siłownię i mam zamiar ćwiczyć cały rok, boże jak ja się cieszę

53,770

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Elu super! Tez chodze na silownie i to kocham. Zycze budowania sylwetki i dobrego samopoczucia smile

53,771

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Wiesz ojciec chlopakow sie nimi nie interesowal i nie interesuje .
Wszystko jest na mojej głowie .
Chłopaki sa juz duzi bo najstarszy ma 19 lat i zaczya studia
a młody ma rok zawodowki .
Wiesz ja całe zycie rezygnuje na rzecz dzieci i domu z własnych przyjemnosci .
Nie jezdze na wczasy bo latem dorabiam tam gdzie idzie .
A ze nie mam auta i prawka wiec mam tez ograniczone jakiekolwiek wyjazdy to ani do rodziny nie jezdze .
Ale przez lata przyzwyczaiłam ie i tak jest dobrze .
Chłopaki tez nigdy na koloniach ie byli i dzis tez siedza w domu ie wyjezdzaja nigdzie .
Starszt tylko zalatwia sprawy ze studiami no to troche liznoł Gdanska bo tam był sam pierwszy raz .
A młody w lipcu miał praktyki a eraz znalazł sobie prace sezonowa na miesiac .
I tak sobie tu zyjemy skromnie i pomału do przodu .
Myslac co przyniesie nam kolejny dzien ,
Jeszcze opał bym musiała kupic w tym roku no i farbe do malowania pokoju chlopakow bo okna wymienili i bynajmniej tej zimy niebedzie im wiało jak w szopie bo okna mieli z czasow pierwszej wojny .

53,772 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2017-08-07 10:13:19)

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Elzbieta, pociesze Cie. Mieszkam w domu z 1850 roku ktory na dodatek jest na liscie zabytkow, wiec okna przewiewaja bez milosierdzia. Kuchnia zima miala jakies 10 stopni, pomimo centralnego ogrzewania hmm Podobnie bedzie z nowym domem. Albo placisz , albo siedzisz w swetrze i pod kocem.

Szokuje mnie ze ojciec nie interesuje sie dziecmi. Moj facet lata za bratankami jakby byli ze zlota zrobieni.

53,773

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Widzisz sa tacy faceci co wogole sie nie interesuja swoimi dziecmi .
Wiem jak to jest , pamietam jak sie tu wporowadziłam w łazience woda zamarzała , a w pokoju mielismy 10 stopni rano
a ogrzewanie piec kaflowy , paliłam dwa razy na dzien i tak było zimno .
Teraz nie mieszkam na poddaszu jest ocieplone i piecna nowo postawiony wiec jest ok .
Ja mieszkam w starej szkole wiec tez jest to zabytek postawiony budynek jest z czerwonej cegły

53,774

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Beyond, w ogóle mnie nie dziwi Twoje postępowanie dotyczące psa, na pewno zachowałabym się tak samo, a że jestem jedyną głową domu, nie mam zwierzaka w domu, bo to dodatkowa zbyt duża odpowiedzialność. Mam już wystarczająco rzeczy do ogarnięcia.

Super, że ćwiczycie. Elu.3, trzymam kciuki za siłownię. Wyciskaj 7 poty wink

Elu47, studia nad morzem - brzmi świetnie!

Pozdrawiam Wszystkich poniedziałkowo!

53,775

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Elzbietko, wspoczuje eks meza.

Jezeli chodzi o dom, to taki kupilismy. Ten w ktorym mieszkamy jest z 19tego wieku, kupujemy dom szesnastowieczny z belkami w suficie i wszystkimi atrakcjami. Bedziemy miec dwa kominki w salonie, ktory ma 35 metrow kwadrtowych, ale tylko centralne ogrzewanie w sypialniach, kuchni i bibliotece, gdzie okna pochodza z XVIII wieku i nie moga byc zmodyfikowane, bo budynek jest na liscie zabytkow sad

53,776

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Dosiadam z zieloną herbatą i podpisuję listę.
Hej nowaElu

53,777

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

dom z dusza tez takie lubie . moja babcia miała dom z belek
ktory tez ma juz ponad sto lat .
tam czuje sie ze dom zyje .
tak rozumiem ze w takich domach na zewnatrz jaki wewnatrz trzeba utrzymac tak jak było .
ja mam okna plastikowe ale musialy byc zrobione tak jak były pierwsze okna .
mi to sie nie podoba bo szprosy
(krzyz )pomiejsza okna bo zabiera swiatło ktore uwielbiam jasnosc .
ale niestety nie moge miec to co chce ale to co musi byc

53,778

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Oj byłam na siłowni ćwiczyłam i przeżyłam

53,779

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Nie wiem czemu ale ucina mi posty

53,780

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Nie wiem czemu ale ucina mi posty

53,781

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hej dziewczyny!Pozdrawiam i miłego wieczorku.

53,782

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witam.
Wreszcie dosiadam z herbata. Miałam dziś sporo spraw do załatwienia.

bi_ania napisał/a:

Ja również trafiłam na wrażliwego osobnika - po mamie smile i martwiłam się o WSZYSTKO.
Teraz już mniej, bo czas pokazał, że niepotrzebne było to moje martwienie się.

To mnie nieco uspokoiłaś, bo ja się stale zastanawiam jak sobie w dorosłości poradzi z tą nadwrażliwością hmm .

Nie mam żadnego zwierzaka, właśnie dlatego, że to nie tylko odpowiedzialność, ale też wydatek. Nie ma NFZ weterynaryjnego wink . Do tej pory miałam tylko bojownika w kuli big_smile .
Moja koleżanka z pracy mówi, że wydaje na psa więcej niż na siebie, że czasem musi się zapożyczyć by mu pomóc, gdy go zabraknie to już sobie nowego nie sprawi.
Podziwiam za te siłownie i trochę zazdroszczę. Ja nie mogłabym ze względu na kręgosłup. Mam za dużo zakazów.
Aby schudnąć polecam całkowicie zrezygnować z cukru oraz produktów słodzonych. Gwarantuję, że kilka kg spadnie.

Podziwiam też zamiłowanie do starych domów. Wy widzicie domy z duszą, a ja przygnębiające, zimne mury. Mamy nieopodal taki zabytkowy kościół. Każdy mówi, że piękny, że wyjątkowy, że lubią tam chodzić... a ja się tam czuje jak w lochach, w grobowcu. Zimno, ciemno, pachnie starocią, krzywe gęby wyrzeźbione w ścianach i suficie przenikliwie się nam przyglądają... ja tam nie widzę nic pięknego, tylko smutne historie i wyczuwam negatywną energię. W takich starych zabytkowych miejscach często tak się czuje. Chyba za dużo tam jest duchów przeszłości, niekoniecznie pozytywnych.
Jedyne miejsce jakie mnie nie przerażało, gdzie czułam się bardzo dobrze, to zamek w Niedzicy, ruiny w Czorsztynie i ruiny w Rzymie (nie pamietam nazwy). W Koloseum czułam się źle.
To na tyle z moich refleksji wink .

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku, udanego tygodnia życzę.

53,783

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

hey Dziewuszki
witam 

          caffe zapodaje  http://comps.canstockphoto.es/can-stock-photo_csp26439688.jpg

Taja też nie mam żadnego zwierzaka ...

co do starych domów ... też się wymarzłam w starym mieszkaniu ...
co z tego ,że powierzchnia duża ...  jak wiecznie było zimno brrrr
na starej ulicy tak nie czuć  bo chodnik jest dalej
ale jak idę wzdłuż tych domów inną ulicą to zalatuje wilgocią i stęchlizną ...  z piwnic ...

Bey z wyglądu jak opisujesz ... dom musi być super   w lecie smile smile  pierdyknij fotkę ze środka smile

pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE od A do Z .... 

53,784

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Dzien dobry wszystkim! smile
http://memy.pl/show/big/uploads/Post/144619/14956984371641.jpg
Tajemnicza, nie ma NFZ dla zwierzakow ale na szczescie sa ubezpieczenia big_smile Wynalazlam takie, ktore rocznie pokrywa do pietnastu tysiecy funtow na roznorakie zabiegi, w tym, co rzadkie, zaawansowana dentystyke (wypelnienia, odbudowe szkliwa, koronki, leczenie kanalowe, a nawet implanty). Takze nastepnym razem jak maly znowu cos glupiego pozre, to nie bede musiala glodowac przez miesiac. No moze nie glodowac, ale wiesz o co chodzi- nikt nie lubi wydawac duzych sum na raz.

Ba-Cha, nie jestesmy jeszcze w nowym domu, bo completion (nie wiem jak to sie mowi po polsku) bedzie w polowie wrzesnia. Ale przesylam linka do rightmove http://www.rightmove.co.uk/property-for … 4892.html#. Niestety poniewaz dom jest w centrum miasteczka, ogrodka tu jest co kot naplakal, jakies 7m na 5m, w wiekszosci wylozone plytami (jest tez drugie mniejsze podworko 4m na 4m z boku domu, gdzie Misiek chce hodowac roze), ale miejsce na stol z wygodnymi krzeselkami i grilla sie znajdzie smile

Zycze wam dziewczyny mega energii dzisiaj!

53,785

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witam!
Dzięki za kawkę dziewczyny.
Pospałam sobie dziś i zrobiłam sobie wolne z pracy.Okna już dawno wołają o pomstę do nieba,więc zarasz ruszam do boju.Na razie kawka.

53,786

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witam się z Wami serdecznie.

Dosiadam z mrożoną herbatą i owocami.

https://static.smaker.pl/article/7/d/7/7d74d361788f79d0b3e20cd7d05b7468_300.jpg
http://www.jestmodnie.pl/wp-content/uploads/2017/07/owoce.jpg


Bacha>  ja w stęchliźnie pracuję. Biuro jest w takim zapyziałym starym domu, a szef w dodatku nic z tym nie robi. Mnie czasem obrzydza gdy mam tam iść do pracy.

Beyon> ubezpieczenie też za darmo nie jest, trzeba co m-c płacić, więc wielka pomoc finansowa to nie jest. Z tą jedynie różnicą, że rozkładamy wydatek na m-czne raty, zamiast kombinować jednorazowo w razie operacji zwierzaka.

Bulinka> co to za wolne skoro w domu pracujesz wink . Wolne to wolne... także od prac domowych wink .

Udanego dnia wszystkim.

53,787

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Taja ja lubię we własnym domku porządki robić.Na wczasach już byłam,a jak mam wolne,to wykorzystuję to,żeby coś zrobić w domku.Umyłam okna i mam przerwę na kawkę.Jeszcze dwie firanki muszę powiesić.

53,788

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witaski popołudniu smile

Melduję,że żyję,leżę (albo siedzę) ze skręconą nogą.
Chodzić się nie da na tej jednej bo ta też staw kolanowy ma chory przecież hmm
Ehh co za życie,ortopeda mnie ostrzegał,że moge się potykać i wykrakał hmm

Pozdrawiam i zmykam smile

53,789

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Tajemnicza, wspolczuje biura sad Ja pracuje z domu, ale u nas rzesko i deszczowo jest przynajmniej. Co do ubezpieczenia, faktycznie kosztuje, ale wole zaplacic £300 rocznie i miec pokryte wszelkie mozliwe koszty wizyt u weta, niz dostac znowu taka finansowa bombe w wysokosci £1500.

Bulinka, tez lubie robic porzadki w wolnym czasie. Jest cos niesamowicie komfortujacego w patrzeniu jak dom staje sie czystszy i bardziej zorganizowany.

Markadia, wspolczuje skreconej nogi. Wylez sie kochana i odpocznij smile

53,790

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Markadia wspóczuję.Byłam w podobnej sytuacji,gdy parę lat temu tydzień przed świętami złamałam nogę.
Plan sprzątający wykonany.Nawet nadprogram był.Jutro do pracy i jak pogoda dopisze,to popołudniu nad jeziorko.

53,791

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Cześć dziewczyny , witam nowe  wink
Dostałam kołacz weselny (u nas taka tradycja) więc kubeł kawy i kołacz do wyboru z serem, makiem i z samą posypką , świeżutki i cieplutki , a co tam nie ważne że prawie 23 ale rozkosz podniebienia mmmm.......http://cukiernia-krol.pl/gallery/offer/600/paczka%20[640x480].JPG

53,792

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Kamoa, wow! big_smile

53,793

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Markadia, ale teraz możesz się bezkarnie wylegiwać smile nie mów, że nie ;P korzystaj!

Bardzo ładny ten dom wewnątrz, bardzo, bardzo, Beyond.

Smakowicie wygląda ten kołacz smile

Tajemnicza, jakoś te nasze dzieci sobie poradzą, może nawet lepiej niż my big_smile

Przeżyłam tydzień bez kawy, jutro w końcu się napiję, bardzo źle mi się rano wstawało z łoża bez perspektywy porannej kawki.

53,794

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

doberek Dziewuszki

do kołacza obowiązkowa kawka

             http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201110/1318272062_by_Asik66_600.jpg

  miłej środy ....  upały w natarciu .... smile 

53,795

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Dosiadam do kawy, oj skręcenia Markadia nie zazdroszczę.
Skończony maraton w pracy, jeszcze tylko jedna dniówka i zasłużony urlop.
Dobrego dzionka wszystkim i mykam

53,796

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Dzień doberek w upalną środę smile

Dziewczyny ja jestem wściekła bo pogoda superowa a ja uziemiona w domu nie wiem na jak długo hmm
Kolano to nie kostka dłużej wszystko sie goi,bardziej boli,poza tym ja mam w ogóle chore stawy kolanowe,więc pewnie troche to potrwa roll

Kamoa a gdzie mieszkasz bo u nas też jest tradycja kołacza weselnego smile

Środa dzień loda w sam raz na taki upał big_smile

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/7H0ktkpTURBXy9iZmMxM2U2ZDQ0YjVkMWVjMmM5Y2E4M2ZiZWI4NDIzOC5qcGeSlQMARM0M2c0HOpMFzQNSzQHe

53,797

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

My znowu nad jeziorem Mikorzyńskim.Mamy tylko 40 km,więc trzeba korzystać z pięknych dni.Jeszcze tylko 3tyg.wakacji.Majka w wodzie nogi ćwiczy,więc przyjemne z pożytecznym.

53,798

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Oj jak wam zazdroszcze, bo u was upaly, a u nas wyglada mniej wiecej tak:
http://www.radiowroclaw.pl/img/articles/35496/Internet-walczy-z-deszczem-MEMY-4.jpg
Chyba lato sie juz w Jukeju skonczylo sad

53,799

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hejka smile .

Bulinko> ja też lubię porządki... . Ja jak ta perfekcyjna pani domu... lubię porządek, ale gdy go ktoś za mnie zrobi big_smile wink .

Markadia> współczuję i szybkiego powrotu do sprawności życzę.

Kamoa> ale każdy gość u Was takiego kołacza dostaje, czy wybrani? U nas też się daje prezenty na weselu, ale tylko rodzicom, chrzestnym i dziadkom. Mój mąż -jako chrzestny- dostał whisky, bombonierę, czekoladę i zdjęcie młodych. Bardzo miło, bo zwykle dają skromny upominek.

Bi_ania> na to liczę, że lepiej od nas będą miały smile .

Beyon> u nas taka pogoda była cały lipiec. Podobno rolnicy maja straty kolosalne. Dobrze, że chociaż od tygodnia nie pada wink , ale szkoda, że straszą ponownymi deszczami od przyszłego tygodnia hmm .

Wszystkie bez wyjątków serdecznie pozdrawiam i udanego dnia loda big_smile .

53,800

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Bulinko ale macie fajnie,tak często gdzieś wyjeżdżacie wypoczywać smile
Ja jedynie raz w roku na parę dni do rodzinki wyjeżdżam,ale tam nie ma żadnego jeziora ani nic takiego.

U nas też upalnie ale ja uziemiona,zresztą sama i tak bym nie wybrała się na basen chociaż hmm

53,801

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce
tajemnicza75 napisał/a:

Hejka smile .

Bulinko> ja też lubię porządki... . Ja jak ta perfekcyjna pani domu... lubię porządek, ale gdy go ktoś za mnie zrobi big_smile wink .

Mam tak samo smile uwielbiam porządek, ale wolałabym, żeby się sam robił smile

Dziewczyny, miłego tygodnia, ja wyjeżdżam się byczyć nad jeziorkiem (chociaż nie wiem jak przeżyję podróż smile )
Pa! Do zobaczonka!

53,802

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce
bi_ania napisał/a:

Mam tak samo smile uwielbiam porządek, ale wolałabym, żeby się sam robił smile

Otóż to!!!

https://www.naklejkomania.pl/187-thickbox_default/naklejka-dekoracyjna.jpg

53,803

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Markadia koło Konina są jeziora.Ja mieszkam niedaleko Konina,ale z drugiej strony.Tak więc naprawdę mam niedaleko,a samochód na gaz.Dojazd nad jeziorko,to jakiejś 15 zł.Wstęp na plażę w tygodniu za darmo.Jedzenie bierzemy z domu.Napoje ze sobą biorę.Do pracy chodzę do południa,więc jak tylko mogę korzystam z ładnej pogody.

53,804

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Bulinko ależ nie musisz się tłumaczyć,też bym korzystala jakbym mogla smile
A o dluższych wyjazdach to w ogole moge tylko wspominac ostatnio bylismy w 2007 roku 10 dni nad jeziorem żywieckim smile

Łykam tabletke i mykam tzn już wlasciwie leże he he

53,805

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Markadia ja się nie tłumaczę.Ot tak tłumaczyłam,że okolice Konina,to jakby drugie Mazury i żal z tego nie korzystać.
Dobrej nocy życzę!

53,806

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hejka w czwarteczek smile

A co to kawy nie było?
BaChasia zastrajkowała?

http://img1.obrazkionline.pl/ob/kawa/kawa_001.jpg

Milego dnia smile

53,807

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Puk puk, halo!!!

http://kotburger.pl/uimages/services/kotburger/i18n/pl_PL/201108/1314195328_by_DarkFlower_500.jpg?1317045389



Ależ tu dziś głucho i pusto, aż echo słychać wink .



http://i1.memy.pl/obrazki/2ef61002686_zyje_tu_ktos.jpg

Pozdrowionka smile .

53,808

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

bry  DZIEWUSZKI  lol
jak tam u WAS temperaturka???  .... u mnie ma być 37 stp w cieniu odczuwalna

                   http://img2.dmty.pl//uploads/201407/gallery_1405722018_203415.gif
                                      masakra jakaś   dobrze,że chociaż wiaterek jest smile

Markadia jak mi smakuje Twoja kawcia ...  właśnie pije  po obiednio smile
zdróweczka i poprawy życzę
zaraz spałaszuje wczorajsze  lody           ....  o dziwo nie roztopiły się smile   gorzej ze mną smile

Bey w Jukeju ( fajne określenie smile) już po lecie ??? ... w tych wyspach chyba wszędzie smile

bi Ania - Bulinka miłego odpoczynku ...  smile

Mamuśka wyjeżdżasz gdzieś na urlop ??? czy w domku ???

Taja pozdrawiam smile

53,809

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Bachaś smile zaplanowany co do dnia, najpierw kilka dni nad morzem, a potem remont pokoju syna i rąbanie drwa na zimę, jest plan by wyskoczyć na jeden dzień do Wadowic, ale nie wiem czy da jeszcze radę. smile
Mykam
Dzisiaj ostatnia dniówka smile
Dobrego wieczoru dziouchy smile

53,810

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Z zaspaną kawką zasiadam.
Witam w piąteczek.

53,811

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

hey  Dziewuszki

          http://img2.dmty.pl//uploads/201408/1408557707_gldfyy_600.jpg

Mamuśka tak na jeden dzień do Wadowic? ...  zwiedzić ? ...zaliczyć kremówki ??? lol
czy rodzinkę masz tam ???

pozdrawiam WSZYSTKIE od A do Z 

u mnie ostatni dzień wielkiego upału   temperaturka w cieniu może dojść do 38 stp  uffffffffffff

53,812

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Cześć dziołchy smile
Tak, tak  bez wody  big_smile  ewentualnie w wielkiej depresji rozpuszczalną liznąć na sucho big_smile
U mnie duchota termometr wskazuje już prawie 30, podziwiam fitnesowców jak w tej duchocie biegają , uff uff...

53,813

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witaski w piąteczek smile

U nas w nocy przeszła ogromna burza a właściwie dwie.
Dzisiaj czytam,że są połamane drzewa,uszkodzone auta,uff na dziś zapowiadają to samo sad

Moja młodsza córcia jeszcze jest u tej starszej,tak jej się tam podoba,że chce zostać dłużej.
Nie dziwie się jej,oni młodzi codziennie zapewniają jej jakies atrakcje,wczoraj byli w aqa parku.
A tu co by robiła z mamą z uszkodzoną nogą ?

Pozdrawiam i uśmiech zostawiam big_smile

53,814

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Oj Markadia rzeczywiście biedna jesteś.Jednak w taki upał lepiej jednak w domciu.
Ja już po pracy.Weekendzik czas zacząć.Najpierw sprzątanko,a potem luzik.W niedzielę jesteśmy ze znajomymi umówieni na grilla nad jeziorkiem.Trzeba korzystać,bo już nie dużo tego ciepełka zostało.

53,815

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Hejka.

http://www.xdpedia.com/obrazki/to_co_robimy_w_dlugi_weekend_opierdalamy_sie_6667.jpg

Ja niestety w poniedziałek do pracy, może uda się wyjść wcześniej... choć niczego nie zakładam, bo często oczekiwania swoje, a życie swoje wink . Potem koleżanka ma urlop do końca tygodnia więc ja się za nią dość narobię hmm . Oby było ładnie po 20-tym, bo wtedy ja zamierzam iść na jeszcze 3 dni urlopu big_smile .

U nas też upalnie i nic nie narzekam. 2 m-ce było zimno i mokro, toteż czekałam z utęsknieniem na ciepło.

Zdrowia dla kontuzjowanych, pozdrowionka dla wszystkich bez wyjatku.
Pięknych chwil w weekend.

https://www.bez-cenzury24.pl/upload/images/large/2015/06/zycze_wszystkim_udanego_weekendu_2015-06-19_15-27-28.jpg

53,816

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

hey żyjecie ??? bo ja tak ale się rozpływam 

                 https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20728325_1874064795943311_1251406451372684073_n.png?oh=a7ad95df00a5228794067c56f370ed71&oe=5A27E71B

53,817

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Ja już dawno się rozpłynęłam,nawet wiatraczek nie pomaga hmm

http://terazgorlice.pl/wp-content/uploads/2014/06/upaly2.jpg

53,818

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

U nas grzmi,błyska się i leje.Mam nadzieję,że spowoduje to lekkie ochłodzenie.Dziś się poprostu rozpływałam.

53,819

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Bachaś smile na jeden dzień, bo my nie na zwiedzanie, tylko obejrzeć domki z drewna i pogadać z producentem domków do samodzielnego składania
Ale kremówki...czemu nie smile
Burze pokrzyżowały nam dzisiaj plany...przed samym wyjazdem hmm
Mykam...do kolejnego
Dobrego wszystkim smile

53,820

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20664815_945551188917034_1043576621707750929_n.jpg?oh=9ddf2e967e605ec6341daeb416410436&oe=5A328D47
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20800227_945561075582712_4763032497103051150_n.jpg?oh=2a9dba8b338208c10cdde41cb612fc95&oe=59F323EF
Tak wyglada u nas po trabie

Posty [ 53,756 do 53,820 z 73,517 ]

Strony Poprzednia 1 826 827 828 829 830 1,132 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024