czy to chorobliwa zazdrość? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy to chorobliwa zazdrość?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 170 ]

77 Ostatnio edytowany przez Matylda18 (2019-07-17 15:42:52)

Odp: czy to chorobliwa zazdrość?
Mała208 napisał/a:

Gosia big_smile ty to chyba żyjesz już tym tematem big_smile
a co do męża nie musze szczegółów opowiadać...mieszkamy ale nie zyjemy ze sobą. Tyle wystarczy? smile
a jesli chodzi o sex bo gosia tak sie dopominasz odpowiedzi- tak uprawiam sex z jednym partnerem.
dziekuje,że trzymacie za mnie kciuki.. dla mnie 1 dzień bez kontaktu to dużo..od czegoś trzeba zacząć smile może i faktycznie powinnam go sprawdzić- jak ktos gdzies wyżej zasugerował...

Ale poco ta uszczypliwosc w stosunku do użytkowniczki Gosi. Ja tu nie zauważyłam aby zaczęła żyć tym tematem. Wierz mi żadna ani zadny z nas tego nie robi. Ale prócz przykrych komentarzy które tu wyczytalas niektórzy  próbowali Cię zwyczajnie zrozumieć. Nie odpowiadasz na pytania, nawet nie próbujesz. Jesteś zaslepiona tym facetem i masz klapki na oczach. Jesteś zazdrosna i będziesz bo twój świat się kręci wokół tego mężczyzny. Pasuje Ci taki układ. Mówisz tu ile to nie prosiłaś Boga o to aby to się skończyło. Bzdura. Pozatym patrząc na twoje poprzednie tematy.. Powodzenia. Jeśli macie dzieci. Oszczedzcie im tego.

Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-07-17 15:52:45)

No paczaj.......jeszcze o 13:11 nie spalas z zadnym z nich.
Troche pozniej piszesz, ze uprawiasz seks z jednym z nich.
Ciekawe, ciekawe....

Poplatalas sobie zycie Mala.
Teraz napisze bez zlosliwosci i obiektywnie:
Ewakuuj sie od kochasia, bo z tego dla ciebie NIC nie wyniknie. Gosciu ma fajnie- mloda laseczka, on stary pryk ma to, czego chcialby niejeden facet.
Ty szalejesz, bo zauwazylas, ze klimat sie ochlodzil z jego strony.
On jest poszukiwaczem-zdobywca. Teraz przewachuje, gdzie mozna jeszcze w podobny sposob skorzystac z zycia. Gwarantuje ci: znajdzie inna chetna, ty pojdziesz na odstawke, albo bedzie lecial na 2 (3???) fronty. Klamac nauczyl sie juz przez te dwa lata. Pojdzie mu gladko.
I zastanow sie nad wlasna moralnoscia, nad krzywda drugiego czlowieka, nad sensem malzenstwa.
Moze dojdziesz do jakichs wnioskow.
Twoja zazdrosc jest wielka i chora, jak i chora jest wasza znajomosc. Usuwa ci sie grunt pod nogami i ze strachu, by pryka stracic, ty tracisz glowe.

Zazdrosna kobieta traci na glancu, staje sie dla faceta nieerotyczna, nieinteresujaca, jest kula u nogi.
Im bardziej pokazujesz zazdrosc, tym szybciej odsuniesz go od siebie.
Ale to lepiej dla ciebie moze.
Ureguluj sprawy osobiste i szukaj nowego faceta.
tego kwiatu na pol swiatu.
Tylko nie bierz zaobraczkowanych, bo to jest paskudne.
Takich kobiet sie nie lubi.

79

Ja taki wątek czytam ze względu na" egzotykę" i całkowicie inne postrzeganie świata i relacji międzyludzkich ode mnie Jak czytam o problemie tej Małej to jakbym lądowała na Melmak. Jedno jednakoż jest dla mnie czytelne; tu nie ma żadnych refleksji, zadumań,żenady, zawstydzenia, tu jest strach że już tak na gościa nie działam i co zrobić żeby to działanie  powróciło ?!.................. No cóż ten pan przeżywał swoją pierwszą, wielką miłość zapewne już wtedy jak Małej jeszcze na tym padole nie było, ten pan nawet jakby chciał być świeży i spontaniczny to cyfra  może , blokować. Nie wierzę że nie mieszka z żoną bo to mówi Mała a ona rozmija się z prawdą i pisze to co jej pasuje w danym momencie żeby wyczarować argument,  to jego początkowe zachowanie nie wróci na pewno bo ono pojawia się u niego w początkowej fazie znajomości a tu już dwa lata wiec stara .... jest obecnie
    Gosia nie przemówisz dziewczynie bo nie ten kaliber charakteru, trzeba go trochę mieć aby wydostać się z takiego bagna, łatwiej w tym tkwić bo wysiłek żaden

80 Ostatnio edytowany przez paslawek (2019-07-17 18:14:34)

Ranna_Panna napisał/a:

J
    Gosia nie przemówisz dziewczynie bo nie ten kaliber charakteru, trzeba go trochę mieć aby wydostać się z takiego bagna, łatwiej w tym tkwić bo wysiłek żaden

Zycie przemówi do Małej ale to za jakiś czas niestety albo stety jak być może wyląduje na antydepresantach/psychotropach wtedy też może się okazać że ten "nieistniejący/nieistotny " mąż ma coś do powiedzenia .Ten drugi zostawi Ciebie na lodzie bo mu też będzie tak wygodnie.
Tego nie widzisz Autorko lub nie bardzo chcesz dostrzec że mąż taki jakim go osądzasz i oceniasz  jest w tej całej sytuacji Tobie bardzo potrzebny,ale teraz możesz wierzyć w co chcesz i co Tobie wygodne cały czas bezustannie masz wybór co z tym bajzlem zrobić .

81

Tak się pieniłaś na posty Gosia1962, a ona naprawdę Ci pisze bardzo mądrze. Szczególnie te słowa powinnaś czytać za każdym razem, kiedy będziesz miała ochotę znów do niego napisać:

Gosia1962 napisał/a:

Poplatalas sobie zycie Mala.
Teraz napisze bez zlosliwosci i obiektywnie:
Ewakuuj sie od kochasia, bo z tego dla ciebie NIC nie wyniknie. Gosciu ma fajnie- mloda laseczka, on stary pryk ma to, czego chcialby niejeden facet.
Ty szalejesz, bo zauwazylas, ze klimat sie ochlodzil z jego strony.
On jest poszukiwaczem-zdobywca. Teraz przewachuje, gdzie mozna jeszcze w podobny sposob skorzystac z zycia. Gwarantuje ci: znajdzie inna chetna, ty pojdziesz na odstawke, albo bedzie lecial na 2 (3???) fronty. Klamac nauczyl sie juz przez te dwa lata. Pojdzie mu gladko.
I zastanow sie nad wlasna moralnoscia, nad krzywda drugiego czlowieka, nad sensem malzenstwa.
Moze dojdziesz do jakichs wnioskow.
Twoja zazdrosc jest wielka i chora, jak i chora jest wasza znajomosc. Usuwa ci sie grunt pod nogami i ze strachu, by pryka stracic, ty tracisz glowe.

Zazdrosna kobieta traci na glancu, staje sie dla faceta nieerotyczna, nieinteresujaca, jest kula u nogi.
Im bardziej pokazujesz zazdrosc, tym szybciej odsuniesz go od siebie.

Bo z tego co piszesz jasno wyłaniają się Twoje intencje:

Ranna_Panna napisał/a:

tu nie ma żadnych refleksji, zadumań,żenady, zawstydzenia, tu jest strach że już tak na gościa nie działam i co zrobić żeby to działanie  powróciło ?!.................. No cóż ten pan przeżywał swoją pierwszą, wielką miłość zapewne już wtedy jak Małej jeszcze na tym padole nie było, ten pan nawet jakby chciał być świeży i spontaniczny to cyfra  może , blokować.

Może i on nie mieszka z żoną, ale jak go poznałaś i zaczynaliście romansować, on z kimś był... nie uważasz, że to był powód dlaczego ta separacja?
A że chciał z Tobą zamieszkać, to o niczym nie świadczy. Ludzie biorą śluby, mają dzieci a i tak się rozstają. Żeby wyrwać dużo młodszą kobietę, trzeba się trochę nagimnastykować, popisać komplementów, naopowiadać bajek itd.
Tacy recydywiści potrafią zawrócić kobiecie w głowie, bo ogólnie rzecz biorąc starają się zwykle bardziej niż "normalni" wolni faceci szukający związku. Dlatego kobiecie może "odbić" bo ma porównanie, że nikt inny tak o nią nie zabiegał, nie traktował jak przysłowiową księżniczkę itd. więc musi to być ta "prawdziwa miłość. Ten facet jednak wie, że musi tak robić, bo inaczej nic by nie wyrwał, a kolejne podboje tylko rozbudzają jego apetyt. Gonienie króliczka zawsze nakręca, jest adrenalina, ego rośnie... ale już zaślepiona, uległa kobieta z pretensjami, podejrzeniami przestaje być atrakcyjna. Facet zdobył, poużywał i jak widać, zatęsknił za nowym atrakcyjnym ciałkiem. Zaczął nakręcać się na kolejną koleżankę (mężatkę) z pracy.. ale popsułaś mu plany. Albo i nie... bo musisz pamiętać o jednym zdrajca=kłamca, szczególnie recydywista, nigdy sam się do zdrady nie przyzna i do końca będzie szedł w zaparte - to tyczy się też tej jego koleżanki. Jeżeli myślisz, że ona Ci powiedziała prawdę a mu nie wspomniała o waszej rozmowie, to grubo się mylisz.
Piszesz pewnie, że jesteście razem 2 lata... czy wasz związek jest transparentny czy się ukrywacie? Jeśli to drugie to sama wiesz doskonale, że zdrajcy potrafią wspólnie budować mur, a za nim własny "świat", do którego nikt nie ma wstępu, nawet teoretycznie najbliższe osoby.
Piszesz też, że on na pewno Cię kocha... a jednak widzisz/czujesz, że cos jest nie tak a kobieca intuicja rzadko się myli.
Dlatego tak jak pisałam m.in. Isabella - Twoja zazdrość nie jest do końca chorobliwa, bo jest uzasadniona. Ogromną naiwnością jest myślenie, że jak facet na początku się bardzo starał, a Ty jesteś dużo młodsza, to masz gwarancję, że to wystarczy i że ciągle tak już będzie za Tobą latał. Kolejną naiwnością jest myślenie, że ktoś, kto zdradzał, akurat przy Tobie stanie się wierny … i to w wieku 50+.
Jeżeli ktoś zdradza Kogoś z Tobą, musisz się liczyć z tym, że i Ciebie z kimś zdradzi. Taka prawda. Wiek, czy różnica wieku nie ma tu większego znaczenia. A takich niedopieszczonych mężatek (i nie tylko mężatek ale ten jak widać w takie celuje bo to bardziej bezpieczne), nawet młodych, łasych na komplementy i "urok osobisty" podobno wciąż przystojnego 50-siolatka nie brakuje.
Także zamiast się obruszać, radzę zastanowić się nad komentarzami... bo inaczej jaki cel w zakładaniu wątku?
Jeżeli chcesz tylko i wyłącznie skupić na zazdrości i wszystko inne Ci zwisa i powiewa... to już pisałam - korzystaj z romansu póki go masz bo facet najprawdopodobniej prędzej czy później Cię i tak zdradzi. Nie z tą koleżanką, to z inną... kontrolą i dzwonieniem do każdej z którą rozmawia nie uchronisz się od zdrady a tylko wpadniesz w depresje, nerwicę i nie wiem co jeszcze. Tak się (niestety?) zwykle kończą romanse z żonatymi zdrajcami.

82 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-07-17 22:20:15)

Tu nie mozna skupic sie na samej zazdrosci, wyrwac temat z kontekstu. Mala placze sie w zeznaniach, raz pisze tak, raz siak. Niby chce sie wyrwac, a jednoczesnie pyta, co mu zapodac, zeby zaczal znow szalec i tesknic. Zaklada watki jeden po drugim. Na jednym pisze tak, na drugim srak.

Kolega bierze ta relacje troche luzniej, szuka na boku nowej kolezanki, bo taki romans po dwoch latach to juz troche zakrawa mu na rente. Zaczela go denerwowac zazdroscia, on szukal czego innego, a tu mu baba beret ryje, ze ma inna.

Ja powtarzam: nie mozna tak kompeksowego tematu brac pod katem porady tylko  co do zazdrosci.

Ty Autorko obruszasz sie, gdy pytamy o caloksztalt: o twojego meza, o seks, o jego zone.
A to jest wlasnie caloksztalt.

Usiadz, zastanow sie: co chcesz uzyskac? do czego ma wg.ciebie prowadzic wasza relacja? po co z nim jestes? Czego oczekujesz?

Poukladaj sobie stare sprawy, nie wiemy, co na to twoj maz. Pijak? przemocowiec? obojetny? tez ma kochanke? czemu go nie chcesz? i wreszcie: CZEMU SIE Z NIM NIE ROZMOWISZ???

Zdrada to zdrada. Do gowna nie da sie dospiewac gornolotnej filozofii.

83

ssszron napisał/a:

... a na koniec ten pan kopnie cię w tyłek, bo znajdzie mniej wymagającą i mniej stwarzającą problemów zabawkę.

W punkt. Kochanka ma być niewymagająca, nie ględząca, wiecznie gotowa i dyskretna. Jak to kiedyś powiedział były już kolega z pracy oblech "Kochanka to sex-spa dla faceta" a w spa wiadomo, cicho i relaksacyjnie.

84

MonkaIska napisał/a:
ssszron napisał/a:

... a na koniec ten pan kopnie cię w tyłek, bo znajdzie mniej wymagającą i mniej stwarzającą problemów zabawkę.

W punkt. Kochanka ma być niewymagająca, nie ględząca, wiecznie gotowa i dyskretna. Jak to kiedyś powiedział były już kolega z pracy oblech "Kochanka to sex-spa dla faceta" a w spa wiadomo, cicho i relaksacyjnie.

Mała zawsze jest zwarta i gotowa i rzeczywiście mało wymagająca. Lowelas zabrał ją raz na jakąś wycieczkę i ona do tej pory jedzie na tej marchewce. Niektóre kochanki to potrafią się przynajmniej urzadzic, szczególnie na starym frajerze. Kochanek opłaca im rachunki, funduje wczasy z górnej półki, daje drogie prezenty, obrzuca biżuteria, dorzuca jakieś autko i jeszcze sobie chwali, jaki to z niego MEN, że stać go na taką kosztowna doope. Natomiast mała zadowala się byle czym, a kochanek tak ja wytresowal, że ona jeszcze ugania się za nim. Stara cwana wyga z tego pięćdziesięciolatka.

85

nie mam zamiaru wchodzić juz z Wami w dyskusję.
Ulle nic o mnie nie wiesz i jaka "wymagająca"jestem. Gdybym była wytresowana jak piszesz to może i bym leciała na jego kasę...piszesz tyle o tym ...coś na ten temat wiesz?
darujcie sobie dalsze komentarze...mysle ,że wylałyscie juz całe szambo na mnie.

Nic nie wiecie o mnie..o moim życiu a oceniacie ...zwykli hejterzy z netu.
a Lovelas o którym piszesz nie zabrał mnie na jakaś tam wycieczkę tylko wyjechaliśmy razem ...nie raz..
pozdrawiamy obydwoje , bo pozwoliłam sobie pokazać mu tą lekturę.
Żegnam

86

Mała208 napisał/a:

Ulle nic o mnie nie wiesz i jaka "wymagająca"jestem. Gdybym była wytresowana jak piszesz to może i bym leciała na jego kasę...piszesz tyle o tym ...coś na ten temat wiesz?
darujcie sobie dalsze komentarze...mysle ,że wylałyscie juz całe szambo na mnie.

a Lovelas o którym piszesz nie zabrał mnie na jakaś tam wycieczkę tylko wyjechaliśmy razem ...nie raz..
Żegnam

Gdybyś trochę poczytała posty ulle (wcześniej też inny nick) to wiedziałabyś z czego udało jej wyjść, ja dzięki jej postom i mądrym choć dosadnym słowom też wydostałam się z dwóch romansików, dopiero po czasie widzi się jakie to było dno. I jedno, ta dyskusja nie jest dla nas, ona jest dla CIEBIE! Ale ty jeszcze jesteś na etapie bajki w głowie...  A pokazałaś mu temat jaki ostatnio założyłaś? "jestem z żonatym, CHCĘ SIĘ UWOLNIĆ" dla przypomnienia

Poczytaj sobie ten ciekawy wątek: https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=7226

87 Ostatnio edytowany przez ulle (2019-07-18 13:44:08)

Mała, naprawdę pokazałaś mu ten wątek? No to gratuluje ci mądrości. Wygląda więc na to, że jesteś dla niego niczym otwarta księga i wszystko wywalilas przed nim jak na patelni.
Nic dziwnego, że on traktuje cię jak pierwsza naiwna.
Jeszcze dużo wody upłynie, nim kapniesz się na czym polegają twoje błędy w relacjach ze starymi i cwanymi wyjadaczami.
Rób, co chcesz. Ja problemu z tym nie mam, tylko szkoda że nie chcesz słuchać rad ludzi, którzy są bezstronni i bezinteresownie dobrze ci życzą.
Kiedyś gorzko zaplaczesz.

88

Mała208 napisał/a:

Żegnam

Czyli Pan był dzisiaj dobry i łaskawy ukoił nerwy i uleczył zazdrość uspokoił Ciebie wszystko w porządku nie ma problemu
Do następnego wal jak w dym nie pękaj może coś Ci się w między czasie w głowie rozjaśni tylko czy jak nadejdzie zmiana potrafisz sobie z nią poradzić nie raz upadek otrzeźwia przytomnieje się albo nie.

89

a kto Ci powiedział,że tak mnie traktuje?
porozmawialiśmy szczerze.. i myślę,że akurat mi to było bardzo potrzebne.

poprzedni wątek czytałam..mnóstwo kobiet z problemami takimi jak ja, tylko mała różnica ...tam wyzwisk nie było..bo kobiety użalały sie jakie to są pokrzywdzone , bo on nagle stracił zainteresowanie...wspierały sie zawzajem w tej beznadziejnej sytuacji..a ja tu prosiłam o rade jak przestać zyc jego zyciem, jego emocjami..jak przestać być uzależniona od tej znajomości.
Nie mam potrzeby rozpisywać sie nt mojego małżeństwa i nie twierdzę,że zdrada jest czymś dobrym. Wiem,że to jest złe i nie ma na to usprawiedliwienia. Jednak stało się- zakochałam sie w kim innym i za to już ponoszę karę....emocjonalną..
i wiem...wiem....nie ja tu jestem ofiarą ,ale mój mąż- jednak o nim nic nie wiecie ...nie wiecie jakie sa miedzy nami relacje i jaki jest. Ale o tym nie mam zamiaru pisać, bo zrobi sie kolejny temat.

czy on mnie zdradzi..zsoatwi - nie wiem- tak samo nie wiem jak za rok czy jutro będzie wyglądało moje zycie. A może będę tak szczęśliwa,że głowa mała?
mam problem z zazdrością...z tym,że kocham za bardzo..i wiecie co? obecnie żałuję ,że tak się zakochałam..bo mimo tego,że on nigdy nie zrobił mi krzywdy..zapewnia o swoim uczuciu itp..czuję ,że psychicznie jestem niewolnicą tej relacji..a na pewno telefonu...

90

A mnie się wydaje, że mała wpadła na pomysł, by założyć wątek i pisać tu odpowiednio, by pokazać panciowi, jak bardzo jej na nim zależy. Dlatego tak się rzucala, ona po prostu pisała pod publiczkę, czyli pod tego faceta. Masakra.

ulle napisał/a:

A mnie się wydaje, że mała wpadła na pomysł, by założyć wątek i pisać tu odpowiednio, by pokazać panciowi, jak bardzo jej na nim zależy. Dlatego tak się rzucala, ona po prostu pisała pod publiczkę, czyli pod tego faceta. Masakra.

Aż dziw bierze, że sam Pan nie skierował jej do psychologa, bo ja tu widzę, że terapeuta miałby co robić.

92

nie nie rzucałam sie tylko nie pozwoliłam na wyzwiska..to wy sie nakręciliście na mnie i ten cały wątek.

ulle myśl co chcesz masz do tego prawo smile jesli pisałabym dla niego to raczej nie - jak się uwolnić z takiego związku..
naprawde nie ma sensu dalsza dyskuja..wy nawet nie czytacie tego co piszę...tylko hejt.

pa

93

Mała208 napisał/a:

nie nie rzucałam sie tylko nie pozwoliłam na wyzwiska..to wy sie nakręciliście na mnie i ten cały wątek.

ulle myśl co chcesz masz do tego prawo smile jesli pisałabym dla niego to raczej nie - jak się uwolnić z takiego związku..
naprawde nie ma sensu dalsza dyskuja..wy nawet nie czytacie tego co piszę...tylko hejt.

pa

Żaden hejt, mylisz zjawiska i pojęcia. Tu nikt nie ma żadnego interesu w tym, by napadać na ciebie dla czystej satysfakcji.
Ciekawe że w innych wątkach autorzy jakos nie skarżą się na hejt, tylko akurat padło na ciebie.
Nie lubisz konstruktywnej krytyki i tyle, a czasami niestety trzeba kimś potrząsnąć, by go obudzić i sprowadzić na ziemię. Nie ma to jak dobry wkurw. Nie rozumiesz tego, że naprawdę wpakowałas się w nieźle bagno i grzazniesz w nim? Jak tonący w bagnie chwytasz się czegokolwiek, byle tylko utrzymać się na powierzchni. My to widzimy i piszemy, szczególnie że sama o to prosiłaś.
Popełniłas wielki błąd, że pokazałaś mu to wszystko. Myślę, że jesteś bardzo impulsywna osobą i robisz coś, zanim pomyślisz.

Mała, udzielałam się na początku Twojego wpisu.
Sugerowałam co można zrobić z zazdrością, że powinnaś przestać go kontrolować, że wydzwanianie do jakiejś koleżanki to błąd. Pytałam czy potraficie spędzać ze sobą czas itd. Niby zaczęłaś rozumieć, ale nagle wystrzeliłaś ze swoją spowiedzią i każdy zaczął przecierać oczy ze zdziwienia!

Gdybyś od samego początku była z nami szczera, to wątek potoczyłby się inaczej. To ty byłaś wobec nas nie fair, kamuflując prawdę i udawałaś biedną myszkę.
Jak komentarze zaczęły Cię przerastać, pobiegłaś na pomoc do sprawcy całej tej dyskusji - do faceta, o którego jesteś chorobliwie zazdrosna.

Czy nadal uważasz to za normalne i zdrowe zachowanie? Pominę kwestię wieku.

Nie panujesz nad emocjami, nie panujesz nad swoim życiem, wszystko Ci się sypie i moim zdaniem, Twoja zazdrość jest najmniejszym ze wszystkich Twoich problemów.

95

Mała208 napisał/a:

pa

Jak się nie ma argumentów , to najlepiej zwalić wszystko na hejt, ( ten psakudny hejt )
Jak się robi coś żle to skąd złudzenia ,że wyjdzie z tego coś dobrego ?

96

To przeczytajcie co napisałam wyżej.. Ze może żałuję tej relacji itp... W ogóle ktoś to zauważył? smile

97

Mała208 napisał/a:

To przeczytajcie co napisałam wyżej.. Ze może żałuję tej relacji itp... W ogóle ktoś to zauważył? smile

Ja pamiętam, co pisałaś w tym nowym wątku, który ci zamknięto. Tak mi się spodobałaś, że napisałam przecież w tamtym wątku, bo miałam zamiar jakoś, w miarę swoich możliwości ci pomóc.
W tym wątku natomiast zavrzmialas okropnie.
Nowy wątek założyłaś wczoraj i wyraźnie pisałaś, że chcesz wyrwać się z tego uzależnienia, że chyba masz już depresję itd, a tu upieralad się, że twoim jedynym problemem jest zazdrość. I tak naprawdę poszło głównie o to, że jesteś niespójna.

98

Mała jeżeli nie widzisz tej sprzeczności to trudno z Tobą rozmawiać .
Ewidentnie Twój konkretny problem z chorobliwą zazdrością bardzo ściśle wiąże się z Twoją całą sytuacją życiową
Tak jak napisano zazdrość to mały fragment wyjęty z większej całości po za tym jednocześnie skutek i przyczyna niektórych Twoich problemów uzależnienie od innej osoby świadczy jak każdy nałóg o obecności chorych emocji coś notorycznie tłumisz w sobie .
Wszystko ma jakieś znaczenie Twój mąż też.
A jeżeli chcesz zacząć spokojnie żyć to odstaw kochanka zazdrość to cząstka uzależnienia .
Od odstawienia wszystko się zaczyna samo Ci to jednak nie minie następny facet też może być obiektem uzależnienia i też będziesz o niego zazdrosna to tak działa jeżeli zostawisz to jak jest.

99 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-07-18 17:32:20)

Ulle i Paslawek. Dobrze prawicie.
Szkoda, ze autorka nie chce nas sluchac.

Mala...ty nie masz problemow z zazdroscia, tzn. to nie jest ten najwiekszy.
Pokrochmalilas sobie  zycie i teraz sie miotasz.
Doprawdy nie wiem, czego ty tu oczekiwalas. Recepty na zazdrosc? pigulki? cudnego zaklecia?

Nie znajac ani ciebie, ani twojego malzenstwa, tudziez prawdziwych zamiarow kochasia nie mozna nic konkretnego poradzic. Ty tego nie rozumiesz?

Zdrada to zdrada i nie ma co do gowna dospiewywac hymnu o milosci.
Poukladaj sprawy z mezem. Zadeklaruj sie kochasiowi, zeby teraz byl z toba.

Ja final znam.

A ty?

100

Gosia jeśli znasz już finał proponuję otworzyć budkę z tarotem smile, a nawet zabawić się w wróżkę smile swoją drogą zazdroszcze takiej mocy smile sprawdź co będziesz robiła za parę lat.. Może będziesz pełno etatową wróżką czaruszką smile
Co Do pozostałych wpisów... Tak jestem uzależniona od tej relacji bo może nie czuje się w pełni bezpieczna.. Jest mi cudownie ale życie nauczyło mnie, dziś na wozie jutro pod...
Chciałabym nauczyć się żyć sama dla siebie... A nie ciagke dla kogoś.. Tyle.

101

Ty ciagle nic nie rozumiesz…..gadasz polgebkiem i zagadkowo, a wymagasz, zeby ci ktos doradzil jak najbardziej wysmienicie. Tu naprawde potrzebna wrozka.
Powiedz mezowi o podwojnym zyciu.
Kochankowi natomiast, ze chcesz z nim byc OD ZARAZ.

Ucieszy sie, czy podkuli ogon?

102

Nic o moim mężu nie wiesz... I się nie dowiesz smile i nie mów mi co mam robić. Jakoś twoje rady odbieram bardzo negatywnie. Więc daruj sobie już pisanie. Ja już dawno skończyłam... Wywody.. Powtórzę ost raz.
Męczy mnie ta chirobliwa miłość... Chciałabym się z tego wyleczyć. Mimo że bardzo go kocham czuję że nie powinnam dalej w tym tkwić. Dla jasności! Z mężem też nie... Mimo że od dawna naszwgo małżeństwa nie ma.. Życzę miłego dnia.

103

Mała208 napisał/a:

Nic o moim mężu nie wiesz... I się nie dowiesz smile i nie mów mi co mam robić. Jakoś twoje rady odbieram bardzo negatywnie. Więc daruj sobie już pisanie. Ja już dawno skończyłam... Wywody.. Powtórzę ost raz.
Męczy mnie ta chirobliwa miłość... Chciałabym się z tego wyleczyć. Mimo że bardzo go kocham czuję że nie powinnam dalej w tym tkwić. Dla jasności! Z mężem też nie... Mimo że od dawna naszwgo małżeństwa nie ma.. Życzę miłego dnia.

Mała, wiele rad tutaj padło bardzo mądrych, jesteś zaślepiona więc teraz do Ciebie nie dotrą. Wielki egoizm bije z każdego twojego postu. Z mężem nie chcesz być a on z Tobą? On ma świadomość sytuacji? Zostawiasz go jako backup, bo wiesz, że kochanek z Tobą nie będzie? Boisz się żyć sama?, uczciwie? Jak z Twoja sytuacją materialną? Utrzymasz się sama? Dałabyś powyższa lekturę do przeczytania swojemu małżonkowi?
Były tu niemal identyczne wątki 1 do 1 i wszystkie wykazujecie identyczne zachowania i charaktery m.in. niedawno z milion razy blokowana Netania itp. Z punktu psychologicznego fascynujące, z życia strasznie smutne.

104

Tak, jestes ograniczona egoistka, nie umiesz przyjac naszych slow na klate.
Chcesz, zeby ci cos poradzic, a udajesz tajemnicza Dame, ktora wszystko robi dobrze, tylko ta milosc sie jej tak przyplatala…

Mysle, ze jestes zwykla oszustka, zdradzaczka, robisz meza za plecami w bambuko, a dodajesz tu nam otoczke tajemnicy idopisujesz do zwyklego dupczenia pozamalzenskiego filozofie milosci….

Koles kochanek troche wyluzowal i zapalilo ci sie kolo dupy, bo nie lubisz byc odrzucona.

Nie lubie bezchrakternych kobiet.

105

Jak mi coś nie służy w życiu a mogę się bez tego obejść to z tego rezygnuje. Dla Ciebie chorobliwą zazdrość ustalaby wtedy gdyby kochanek znow zaczął za tobą szaleć. To by ci dało spokój i panowanie. Ale to już nie wróci, tego nie bedzie. Dla niego jesteś kolejna kochanka ,pewnie miał ich cały tabun. Biegły jest w tych gierkach, na byle kogo nie trafiłaś.
Jeszcze będzie się z tobą troszkę bujal, ale już niedługo.
Żadnej rady z powyższych nie przyjmujesz a to naprawdę mądre kobiety są.
Też nie lubię kobiet bez osobowości. A dla mnie kobieta która wchodzi w romans taka jest. Rada jest jedną, zostawić kochanka, męża. Iść na terapię. Pasuje ? Czy też nie ?

106

Pozdrawiam was serdecznie moje hienki z gorącej Grecji smile
Powiem Wam że takie spontany są najlepsze smile dużo słońca życzę smile
Aaaa i zapomniałam dodać... Mój mąż nie mąż.. Od tygodnia jest na urlopie że swoją partnerką więc nie miałam jeszcze okazji mu tego pokazać smile
Także no... Czekajcie czekajcie.. Na rozwój sytuacji big_smile ehh

107

Gosiu a Ty jesteś stara brzydka samotna baba której żaden facet nie chce?  Trafiłam? Bo widzę że tyle o mnie wiesz co Ja o Tobie.. smile mam cie dalej obrażać? Bo nadstawialam policzki ale już mi ich brakuje.
Chcesz coś miłego jeszcze ode mnie usłyszeć? W ogóle dajcie sobie już spokój z tym tematem... smile jesteśmy formalnie w małżeństwach ale realnie ich nie ma.. Zakochałam się w inny facecie! I co w tym złego? Mam prawo być szczęśliwa  dobra bo znów coś tłumacze.. Nie chcę mi się...

Mała208 napisał/a:

Pozdrawiam was serdecznie moje hienki z gorącej Grecji smile
Powiem Wam że takie spontany są najlepsze smile dużo słońca życzę smile
Aaaa i zapomniałam dodać... Mój mąż nie mąż.. Od tygodnia jest na urlopie że swoją partnerką więc nie miałam jeszcze okazji mu tego pokazać smile
Także no... Czekajcie czekajcie.. Na rozwój sytuacji big_smile ehh

To musi być faktycznie super, skoro masz czas na to by tu zajrzeć wink

Powodzenia!

109

Mała208 napisał/a:

Gosiu a Ty jesteś stara brzydka samotna baba której żaden facet nie chce?  Trafiłam? Bo widzę że tyle o mnie wiesz co Ja o Tobie.. smile mam cie dalej obrażać? Bo nadstawialam policzki ale już mi ich brakuje.
Chcesz coś miłego jeszcze ode mnie usłyszeć? W ogóle dajcie sobie już spokój z tym tematem... smile jesteśmy formalnie w małżeństwach ale realnie ich nie ma.. Zakochałam się w inny facecie! I co w tym złego? Mam prawo być szczęśliwa  dobra bo znów coś tłumacze.. Nie chcę mi się...

Gosia to jest bardzo mądra życiowo kobieta, która chciała tobą wstrząsnąć, ale cóż to jeszcze nie ten etap... Tymczasem pław się w swoim szczęściu Mała, bo ono będzie trwało bardzo krótko i do zobaczenia w następnym wątku, który założysz kiedy twoja psychika sięgnie dna a ból będzie nie do zniesienia. My to wiemy, ty jeszcze nie. Powodzenia!

110

Mała208 napisał/a:

jesteśmy formalnie w małżeństwach ale realnie ich nie ma..

Więc w czym problem, że nie możecie być oficjalnie razem, mieszkać ze sobą itp.?

"Bo prawdziwa miłość jest czymś wyjątkowym, zdarza się dwa, może trzy razy na wiek. Poza tym jest próżność lub nuda.? Camus
gracjana1992 napisał/a:

Więc w czym problem, że nie możecie być oficjalnie razem, mieszkać ze sobą itp.?

i zejść z tej emocjonalnej karuzeli? Po co, lepsze są emocje jak nie można ze sobą być wink

Poza tym, jakoś dla mnie to wszystko pachnie mocno naciąganą historią. Prawdę zna tylko Mała.
Kreuje swoją rzeczywistość jak chce, niestety, choć bardzo by chciała, nie ma jej czego zazdrościć.

112

A ja czytam i tak... co chwilę nowe zwroty akcji, nowe fakty i jakieś nowe szczegóły, byle zainteresowanie tematem było.
Wczoraj pokazała temat kochasiowi, dzisiaj jest w Grecji (jak to w robocie załatwiła tak od ręki - wyrozumiały szef?), o mężu nic nie wiemy, ale ma partnerkę itd, itp.
troll - nie karmię.

113

Chyba masz rację Marata

114 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-07-19 14:23:26)

No nie moga byc razem, bo fagas ma ogromny majatek i by go po rozwodzie musial przepolowic.
Maz ma kochanke, ale nie jezdzi z nia do Grecji. Szkoda.
Autorka na bialej greckiej plazy wyjmuje telefon i pokazuje kochasiowi teksty na Forum, a noz -widelec fagas sie zlituje i powie: no dooooobra….ciul tam majatek, bieremy slub na plazy.

(swoja droga to musi byc nuda w tej Grecji, jesli siedzi w telefonie….)

Ona zazdrosna do szalu, bo fagas ostatnimi hormonami zaczepia inne kobiety.

Dzis kelner w barze na plazy odbierze zamowienie od kochanka, a ten zapyta grzecznie: a dla corki to samo?

Historia nie trzymawszy sie ni dupy, ni kupy umrze smiercia naturalna, jak kazda inna na tym Forum.
I beda zyc dlugo i szczesliwie.

Amen.

Posty [ 77 do 114 z 170 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy to chorobliwa zazdrość?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018