Mąż nie wie czy kocha...Rozstanie czy trwanie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż nie wie czy kocha...Rozstanie czy trwanie ?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 75 z 75 ]

39

Odp: Mąż nie wie czy kocha...Rozstanie czy trwanie ?
QuQu napisał/a:

Tak Eee tam męża trzeba trzymać na krótkiej smyczy , bo jak ciut mu się poluzuje to zaraz się złajdaczy, bo przecież on nie wie co to wierność, zaufanie , bo jak tylko jest trochę dalej niż długość spojrzenia to wszelkie wartości się nie liczą.

Przecież ja ci nie zabraniam wierzyć w bajki o  trwających latami związkach na odległość. Ale racjonalnie myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że takie coś przetrwa jedynie jakiś nieliczny procent związków. I tu nie chodzi tylko o męża, bo takie związki mogą się rozpaść tak z inicjatywy męża, jak i żony, jak i (najrzadziej) obojga. A ta twoja wstawka o wierności, zaufaniu itd. itp. przypomina mi tupanie nogami i wrzask "ja nie kce" w wykonaniu siedmiolatki. Możesz nie chcieć, możesz tupać nogami, ale tak po prostu jest.

Zobacz podobne tematy :

40

Po trzytygodniowej  ciszy  mąż  zadzwonił do syna  że przyjeżdża w sobotę... Boli  bo zawsze , nawet w kłótniach dzwonił  lub pisał do mnie że uda mu się przyjechać. Czuje się strasznie wyautowana z jego życia. Lekceważy  mnie i ignoruje. Nie czuje potrzeby dzielenia się ze mną  niczym . Żeby nie było  z synem też pogadał 3 minuty i nara. Nawet nie zapytał  o drugiego. ..
Nie chce tak żyć ... to mnie rozwala emocjonalnie , przyjeżdża, czuje się jak wrak cżłowieka. Potem tydzień się podnoszę, potem jest okres że mi jest dobrze  w swoim świecie, udaje mi się planować i żyć a potem znowu przed  jego przyjazdem , w czasie i po - emocjonalna otchłań i dno...
Nie poznaje tego człowieka , nie rozumiem jak można się odciąć od wszystkiego w tak  krótkim czasie...

41

Gustawa , przyjmij do wiadomości, że powodem twoich problemów małżeńskich JEST inna kobieta.

Z tego, jakie uczucia prowokujesz w relacjach z ludźmi, można wywnioskować jakim energiom służysz - zła czy dobra.

42

I_see_beyond napisał/a:

Gustawa , przyjmij do wiadomości, że powodem twoich problemów małżeńskich JEST inna kobieta.

Ja nie wypieram tego ze świadomości że tak może być i pewnie jest ( choć nie mam oczywistych dowodów )
Tylko  co dalej ? Dawać mu czas w nieskończoność ?  Ultimatum ?  rozmawiać ze mną nie chce...

43

Gustawa napisał/a:

Tylko  co dalej ? Dawać mu czas w nieskończoność ?  Ultimatum ?  rozmawiać ze mną nie chce...

Jak rozmawiać nie chce, to jest gra na zwłokę. Jedną nogą ("w głowie") jest już poza małżeństwem. On czeka, aż TY zakończysz to, żeby nie być odpowiedzialnym za rozpad rodziny. Poczekaj, aż zacznie się odwracanie kota ogonem.

Ten typ tak ma.

Z tego, jakie uczucia prowokujesz w relacjach z ludźmi, można wywnioskować jakim energiom służysz - zła czy dobra.

44

a ja nie skończę własnie z tego powodu. I tak będziemy się bawić przez najbliższe parę lat ?
słabe to strasznie...

45

Chcesz to się dalej baw. :)

46

Niezależnie czy On jest tam, czy obok Ciebie, raczej powinnaś mieć takie same emocje. I traktować go bardziej jak ojca dzieci niż męża.
I nie chodzi o to, by jak go nie ma obok zajmować się swoim życiem, tylko naprawdę w głowie od niego odwiązać i zacząć myśleć o sobie jak o wolnej kobiecie..A resztą niech On się martwi..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

47

Gustawa napisał/a:

Po trzytygodniowej  ciszy  mąż  zadzwonił do syna  że przyjeżdża w sobotę... Boli  bo zawsze , nawet w kłótniach dzwonił  lub pisał do mnie że uda mu się przyjechać. Czuje się strasznie wyautowana z jego życia. Lekceważy  mnie i ignoruje. Nie czuje potrzeby dzielenia się ze mną  niczym . Żeby nie było  z synem też pogadał 3 minuty i nara. Nawet nie zapytał  o drugiego. ..
Nie chce tak żyć ... to mnie rozwala emocjonalnie , przyjeżdża, czuje się jak wrak cżłowieka. Potem tydzień się podnoszę, potem jest okres że mi jest dobrze  w swoim świecie, udaje mi się planować i żyć a potem znowu przed  jego przyjazdem , w czasie i po - emocjonalna otchłań i dno...
Nie poznaje tego człowieka , nie rozumiem jak można się odciąć od wszystkiego w tak  krótkim czasie...

Mój postępował podobnie, ignorował mnie a powód tego jest taki ,że to tzw. "pseudo lojalność " wobec tej drugiej.
Twój mąż liczy na to , że to TY nie wytrzymasz i zrobisz awanturę , po której on " z czystym sumieniem" będzie mógł powiedzieć , że to Ty nie chciałaś jego. Jeśli dasz radę to żyj własnym życiem, jeśli syna informuje o przyjeździe to niech informuje, Ty zachowuj się normalnie, opanowanie, też go ignoruj, poczekaj na rozwój wydarzeń, nie zmuszaj do rozmowy, nie daj się sprowokować, czas, czas, czas ..................... Czy Tobie się gdzieś spieszy ?
Wiadomo, ciężko tak żyć, ale później będzie lepiej ?

48

Ela - no właśnie on niczym sie nie martwi... Przybiera  pozę szczęsliwego szczypiorka na wiosnę i przeżywa drugą młodość.  Swoje odczucia ( negatywne ) wzgl rodziny przerzucił na mnie , obowiązków dawno już nie miał ,a z tego co zostało się wymiksował.
Chciałabym  mieć stabilne emocje  bez względu na jego obecność , tylko jak to osiągnąć ?  zwłaszcza jeśli dalej się kocha

QuQu - ja mam wrażenie że czas działa na naszą nie korzyść. To  trwa już 3 miesiące i z miesiaca na miesiąc jest coraz gorzej. Co nam przyniesie czas ? 
Czy dam radę ?  Mój mąż przez 10  lat ostro  trenował mnie w milczeniu.  Ostatnio zamilkł  na 5 tyg jak byłam  w 8 miesiacu ciąży.  Obraził  się . Także w tym jestem zahartowana,  ale nie umiem znieść postawy lekceważenia. Jakby rodzina była nic nie warta w jego życiu. I tego że nie ponosi konsekwencji ( wszystkim obarczona jestem ja a on prowadzi kawalerskie życie  )  i jeszcze chce ciężar rozstanie przerzucić na mnie .
QuQu - jak skończyła się Twoja historia ?

49

Gustawa napisał/a:

Ela - no właśnie on niczym sie nie martwi... Przybiera  pozę szczęsliwego szczypiorka na wiosnę i przeżywa drugą młodość.  Swoje odczucia ( negatywne ) wzgl rodziny przerzucił na mnie , obowiązków dawno już nie miał ,a z tego co zostało się wymiksował.
Chciałabym  mieć stabilne emocje  bez względu na jego obecność , tylko jak to osiągnąć ?  zwłaszcza jeśli dalej się kocha

QuQu - ja mam wrażenie że czas działa na naszą nie korzyść. To  trwa już 3 miesiące i z miesiaca na miesiąc jest coraz gorzej. Co nam przyniesie czas ? 
Czy dam radę ?  Mój mąż przez 10  lat ostro  trenował mnie w milczeniu.  Ostatnio zamilkł  na 5 tyg jak byłam  w 8 miesiacu ciąży.  Obraził  się . Także w tym jestem zahartowana,  ale nie umiem znieść postawy lekceważenia. Jakby rodzina była nic nie warta w jego życiu. I tego że nie ponosi konsekwencji ( wszystkim obarczona jestem ja a on prowadzi kawalerskie życie  )  i jeszcze chce ciężar rozstanie przerzucić na mnie .

Znam to wszystko jakbym o sobie czytała.
Chcesz wiedzieć co u mnie to napisz na priv

50

Gustawa napisał/a:

Normalnie. Kochaj Siebie. Codziennie sobie to powtarzaj..Klapki spadną Ci z oczu.. Możesz kochać. pewnie zostanie coś na dnie do ojca dzieci, ale zasługujesz na więcej. Szukaj tego co sprawia Ci radość i otwórz na ludzi..
zastanów się, czy póki mąż taki szczęśliwy szczypiorek nie negocjować jednak warunków rozwodu.. Potem może być gorzej..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

51

Dziękuję Elu. Cały czas szukam, staram się  - uwolnić siebie ...Nie rozumiem do końca tego czemu on swoim zachowaniem ma na mnie taki wpływ Dziś zrozumiałam , że cały czas krążę w okół niego jakbym sę go bała. Jego reakcji, słów, jego zbytnia radośc wpędza mnie w niepewność. Może dlatego że są teraz takie nieprzewidywalne. On zaś ze mnie czyta jak z książki.
Zabawne - on ani razu nie wspomniał  o rozwodzie. Nawet gdy mu powiedziałam że jest wolnym człowiekiem , może odejść ja go na siłę nie trzymam i się spytałam co dalej - odpowiedział  -nie wiem . I żebym go  o to nie pytała.

52

QuQu napisał/a:

Mój postępował podobnie

Tak daję Ci pod rozwagę: nie zauważyłaś, że we wszystkich wątkach de facto wypowiadasz się o sobie i swojej sytuacji? Widać, że wciąż się z tym nie pogodziłaś, że wciąż Cię to dręczy, ale uwierz: nie każda kobieta jest Tobą, nie każdy facet jest Twoim mężem, nie każda sytuacja jest waszą sytuacją.

53 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2018-11-27 23:07:31)

I co w tym dziwnego EE tam? Przeciez o to chodzi, by dzielić się SWOIMI doswiadczeniami, a nie tylko filozoficznymi wywodami.dlaczego robic z tego zarzut? Lepiej sie zastanów co Ciebie w tym boli?
A kazdy i tak ma własne przemyślenia.
Niektóre tematy bardziej nas ruszają, Ty jak zauważylam tez masz takie. I dobrze, bo ktoś zobaczy to od strony czyichś autentycznych przeżyć.A wnioski i tak sam wyciągnie.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

54

Ela210 napisał/a:

I co w tym dziwnego EE tam? Przeciez o to chodzi, by dzielić się SWOIMI doswiadczeniami, a nie tylko filozoficznymi wywodami.dlaczego robic z tego zarzut?

Tylko jej doświadczenia są wciąż nieprzepracowane, wciąż widać jakieś zacietrzewienie. Dopóki nie będzie przepracowane, to nie będzie racjonalnych wniosków, nie będzie obiektywnego spojrzenia.

55 Ostatnio edytowany przez QuQu (2018-11-28 09:35:21)

EeeTam napisał/a:
QuQu napisał/a:

Mój postępował podobnie

Tak daję Ci pod rozwagę: nie zauważyłaś, że we wszystkich wątkach de facto wypowiadasz się o sobie i swojej sytuacji? Widać, że wciąż się z tym nie pogodziłaś, że wciąż Cię to dręczy, ale uwierz: nie każda kobieta jest Tobą, nie każdy facet jest Twoim mężem, nie każda sytuacja jest waszą sytuacją.

Tak wypowiadam się o sobie i swoich doświadczeniach , masz racje nie pogodziłam się z tym i wciąż mnie to dręczy. I masz rację nie każdy jest mną i moim mężem, ale szukając tu odpowiedzi na swoje pytania, widzę jak wiele jest podobnych historii. Jeśli moja historia i moje doświadczenie pozwoli komuś zrozumieć co tak naprawdę się dzieje to chyba dobrze.

tu taki podobny temat
https://www.netkobiety.pl/p3396768.html#p3396768

56

Więc owszem, mój mąż jest uwikłany w emocjonalną relacje z inną kobietą . Wg niego nie chce z nią być itp. tylko sobie gadają . 4 godziny dziennie :D  ( podobno jest to tylko wirtualna znajmość, nigdy się nie spotkali  , więc mój mąż prowadzi dwa związki na odległość )
Gdy powiedziałam że ma podjąć decyzję - znowu usłyszałam magiczne nie wiem, nie chce się wyprowadzić .
Między nami żadnych zmian, przyjeżdza na święta w sobotę.
Podjełam decyzję że święta spędzamy osobno, mu postawiłam  warunek że do lutego ma się zdeklarować . Na dzień dzisiejszy, wiedzę jeszcze potrzebe podzielenia naszych finansów , tylko nie wiem czy warto ten temat poruszyć teraz czy jednak poczekać do lutego.
Czuje się dobrze z podjętymi wyborami, wyznaczam  swoje granice, czuje się silniejsza. Mam tylko nadzieje że ta siła  nie zniknie gdy on znowu się pojawi...

57

Gustawo podjecie decyzji przynosi ulge. Moge Ci tylko zyczyc abys wytrwala w swojej i aby okazala sie ona wlasciwa.

58

jaanna napisał/a:

Gustawo podjecie decyzji przynosi ulge. Moge Ci tylko zyczyc abys wytrwala w swojej i aby okazala sie ona wlasciwa.

Dziękuję :)
Będzie ciężko
A czy okażą się właściwie ? Tego nikt nie wie, dlatego tak ciężko je podjąć  :)
Generalnie wiem że gdybym była twardsza nie dawałabym mu żadnego czasu , albo byłby on  zdecydowanie krótszy, ale że tli się we mnie jeszcze nadzieja, zrobiłam to na co mnie stać na dzień dzisiejszy stać.

59 Ostatnio edytowany przez Gustawa (2019-01-05 10:08:40)

Przez te parę miesięcy wolności bardzo oddaliliśmy się od siebie  emocjonalnie. Mój maż przestał się interesować czymkolwiek, brak było nawet podstawowych pytań o organizację , zdrowię dzieci, czegokolwiek. Nie chciał mówić także o sobie. Ja się nie narzucałam swoją osobą , również nie dzwoniłam , nie pytałam. Gdy przyjeżdżał całą swoją osobą starał się mi przekazać jak bardzo jestem mu obojętna, jak bardzo nie chce mieć ze mną absolutnie nic do czynienia. Doszło do tego że miałam wrażenie jest dokładnie w takim stanie w jakim zostało zawierane - jednostronnie. Jednocześnie zaczeły wychodzić fakty z lafiryndą . Jest owszem "przyjaciółka " z którą mój mąż zawiązał znajomość. Jedyne co udało mi się dowiedzieć to to że do fizycznej zdrady nie było, ale owszem są długogodzinne rozmowy podczas których cytując '' rozmawiają o wszystkim , także o Tobie "
Zabolało, ze mną nie chce w ogóle komunikacji a z nią zacieśnia kontakty, zwierza się , rozmawia o mnie a mi apropo niej nie chce udzielić absolutnie żadnej informacji ! Po tej rozmowie ( a raczej awanturze ) mój mąż wycofał się jeszcze bardziej ( myślałam że to już nie możliwe ) i nawet nie poinformował mnie o tym że bezpiecznie dojechał do pracy. Co ciekawe , mój mąż nawet wtedy gdy kazałam mu wybrać tu i teraz nie potrafił się zdecydować na odejście. Ale na zostanie również nie .
Nadeszły święta , mój mąż wrócił, butny , arogancki i lekceważący. Po jednym dniu takiej atmosfery , zwróciłam mu uwagę że są święta , jestem jego żona, matką jego dzieci więc żeby wziął się w garść i zaczął sie zachowywać w miare normalnie. Wciąż mnie "olewał " ale w miarę włączył się w życie domowe, przygotowywanie potraw czy pakowanie prezentów. Rozmowy oficjalne . Nie zdecydowałam się na święta razem , za bardzo bolała jego postawa oraz obecność przyjaciółki. Choć on wiedział że może ten stan odwrócić , gdy spytałam się jako kto mam z nim pójść - żona czy wspólokatorka ( bo tak mnie nazwał 2 miesiące temu ) nic nie odpowiedział . Dla mnie przekaz był jasny , nie chciałam tak iść i udawać że wszystko jest w porządku . Przy tej rozmowie o świętach spytałam czy jest sens ciągnąć to do lutego - znowu odpowiedź nie wiem ...
Mąż po świętach zaraz wracał do pracy , dotrwaliśmy do końca w miarę poprawnej atmosferze i w ciszy... wieczorem sprawdziłam - nie wiem czemu , ponieważ już od dawna tego nie robiłam , coś mnie tkneło , i tak - ledwo co wrócił za granice od razu spędził z nią na tel pare godzin. Przelało mi się miałam już dość , ja się nie godzę na taki stan ... Dodatkowo, gdy wrócił znalazłam paragon, okazało się mój mąż był w Polsce już dzien wcześniej... okłamał mnie że musi zostać na sobotę jeszcze w pracy. Tak naprawdę wrócił i czas spędził z nią ... Zażądałam podziału finansów i jego wyprowadzki. Początkowo na wyprowadzkę nie chciał się zgodzić , ale gdy powiedziałam że nie godzę się na jego podwójne życie , że skoro chce być wolny - powiedział a - to niech powie b . Wtedy powiedział że się wyprowadzi. Rozdzieliliśmy finanse, on zdecydował o sprzedaży mieszkania. Bolało , bolało że tak łatwo na wszystko się zgadzał. Jednocześnie nie udziela żadnych informacji na temat niej , stwierdził że to nie temat do rozmów... Jakby wbił mi nóż i przekręcił 5 razy. Na następny dzień, wesołkował, gwizdał, jakby to wszystko spłyneło po nim jak po kaczce , a ja się rozsypałam. Nie , nie prosiłam żeby został ale leżałam na podłodze w toalecie i wyłam... dopiero gdy zobaczył moje łzy stonował swoje zachowanie. Spytałam gdy wychodziłam z dziećmi , czy po powrocie jeszcze będzie - spytał zdziwiony czy już teraz ma się wynieść. Odpowiedziałam że ja bardzo chce żeby został , ale jako mąż a nie wspólkokator. Na to się nie godzę. Na sylwstra zostawiłam go samego - i tu pierwszy szok spytał się gdzie idę . Wiem , wiem że to prawdopodobnie nic , ale do tej pory on nie przejawiał żadnego zainteresowania moją osobą . Na nastepny dzień , wyjeżdżał . Nie rozmawialiśmy w ogóle , jednak powiadomił gdy dojechał sam z siebie i zamienilśmy ze sobą pare zdań. Nie wiem po co czegokolwiek się w tym doszukuję . Może cienia szansy dla nas...
Generalnie , na dzień dzisiejszy niby wszystko ustalone , a nic nie jest ustalone. Mój mąż nie mówi o rozwodzie. Miał przejąć swoją działkę finansów , jednak nie zainteresował się i nie ma nic co mu do tego jest potrzebne. Nie wiem czy za miesiąc przyjedzie tutaj, czy jednak się wyprowadzi ( zostawił tutaj wszystkie swoje rzeczy ) . Sprzedaż mieszkania - niby ustalone, ale co gdzie jak kiedy ? nic nie wiadomo, ciągle w zawieszeniu . Nie zainteresowal się nawet gdzie ja się podzieje z dwójką małych dzieci...
Miotam się w tym wszystkim teraz strasznie i biję głową w ścianę ...

60

Bardzo Ci współczuję..ech..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

61

I tak będziesz biernie czekać, aż stracisz resztki szacunku do samej siebie...

Słowa ranią najbardziej. Szczególnie takie jak: "nie ma mleka do kawy" i "zjedz sałatę".

62

Czyli w tajemnicy przyjechal wczesniej i spedzil z nia noc. Wiec jakim cudem piszesz ze zdrady fiz nie bylo.. tylko rozmowy...
Nie czekaj biernie. Zacznij w koncu podejmowac decyzje i je realizowac, niezaleznie od meza

63

Jaana, spędził z nią cały dzień, o 2 w nocy dojechał do domu,a  piszę co on powiedział...  jak spytałam czy mnie zdradził powiedział że nie, i nie chce dociekać czy tego zgłębiać. Co było, czego nie. Jestem już tym wykończona psychiczne, jasne że mu nie ufam i nie wierzę. A sam fakt że mnie tak perfidnie okłamał, że spędził czas z nią,tak naprawdę obojętnie w jakiej formie jest niesamowicie bolesny. Jestem zdecydowana na sprzedaż mieszkania i wstępnie separację. On się nie wyprowadzi, sprzedaż mieszkania jest jedyną szansą odcięcia się. Zwłaszcza że ze swoją częścią finansowych zobowiązań też sobie nie radzi więc trzeba po zamykać to co wspólne bym nie miała na głowie jeszcze więcej problemów.
Jedyne co to chcę poczekać do urodzin starszego syna, on tak się cieszy, tak czeka. Nie chcę mu psuć tego dnia.
Tyle żalu wciąż we mnie jest. Smutku , żałoby za tymi wspólnymi latami...
Zła jestem sama na siebie że wciąż kocham, wciąż tęsknię. Tylko że to już całkiem inny człowiek.

64

Przykre to wszystko.
A w teksty ze rozmawiali to przy takim zachowaniu meza bym nie wierzyla.
Moze separacja nim wstrzasnie. Tylko konsekwentne dzialania a nie grozby czy proszenie.
Wiesz nawet jak sie ogarnie i zacznie plakac i zalowac to juz nigdy nie bedzie tak samo niestety

65

jaanna napisał/a:

Przykre to wszystko.
Moze separacja nim wstrzasnie. Tylko konsekwentne dzialania a nie grozby czy proszenie.
Wiesz nawet jak sie ogarnie i zacznie plakac i zalowac to juz nigdy nie bedzie tak samo niestety

Masz rację, nie wierze. Bardzo przykre...Niestety , widzę że on emocjonalnie jest tak daleko, tak zaangażowany w inną relację ze nie  mam tak racjonalnie złudzeń że on się opamięta. Serce chciało by wierzyć, ale mózg mówi jak jest. Nawet gdyby się wahał jego zaangażowanie w tamto nie pozwoli mu wykonać żadnego ruchu. Wiem to, widzę. Zresztą, dzieci też się nie liczą, tak mi ich szkoda. młodszy nawet nie będzie go znać. Ale teraz Nic się dla niego nie liczy.

66

Gustawa napisał/a:
jaanna napisał/a:

Przykre to wszystko.

Masz rację, nie wierze. Bardzo przykre...Niestety , widzę że on emocjonalnie jest tak daleko, tak zaangażowany w inną relację ze nie  mam tak racjonalnie złudzeń że on się opamięta. Serce chciało by wierzyć, ale mózg mówi jak jest. Nawet gdyby się wahał jego zaangażowanie w tamto nie pozwoli mu wykonać żadnego ruchu. Wiem to, widzę. Zresztą, dzieci też się nie liczą, tak mi ich szkoda. młodszy nawet nie będzie go znać. Ale teraz Nic się dla niego nie liczy.

dlaczego dziecko ma nie znać ojca?

67

Może źle się wyraziłam. Na pewno będzie go kojarzyć, ale jako ojca ? Starszy syn pamięta jak było wcześniej, to trzyma jeszcze jakaś nitkę więzi. Ale tel raz na dwa tyg i jeden dzień w miesiącu niestety nie załatwi sprawy, a odkąd dzieję się to wszystko mąż coraz mniej spędza tutaj czasu.  Na tel młodszy jest jeszcze za mały. Ojca będzie widzieć 1 dzień w miesiącu. Prosiłam by tak jak kiedyś przyjeżdżał na dłużej , dla dzieci - powiedział że pomysli. Będzie wiedział oczywiście jak wygląda, będzie znał jego głos. Ale to nie jest ojcostwo... Żeby nie było plan był taki że wraca w tym miesiącu. Że będzie. Ale się wymiksował.

68

Twój błąd polegał na tym że go puściłaś za granicę. Tego się nie robi. Znam mnóstwo kobiet które absolutnie nie pozwalają swoim facetom wyjeżdżać za granicę. Wolę mieszkać w biednej ale być z mężem. Ty niestety popełniłaś ten błąd że mu pozwoliłaś i teraz za to płacisz.

Czy nie wiedziałaś o tym że z powodu wyjazdów za granicę mnóstwo związków w Polsce się rozsypuje????
To teraz już wiesz
Z rozmów z ludźmi którzy byli za granicą płci męskiej można się sporo dowiedzieć jak faceci czyli mężowie innych kobiet zachowują się tam na miejscu.
Z racji tego że żona i dzieci są daleko Szukając sobie partnerki dla siebie. Przeważnie chodzi o szybki seks. Ale bardzo często znajdują tam osobę z którą żyją są parą właśnie tam za granicą.

To co się wydarzyło w Twoim życiu to jest podręcznikowa sytuacja.
Znalazł sobie inną A ciebie ma w dupie.
Gdyby nie pojechał tam takiej sytuacji by na pewno nie było.
W zasadzie twój zysk finansowy był niewielki w stosunku do straty jaką poniosłaś.

69 Ostatnio edytowany przez Gustawa (2019-01-20 10:44:24)

Może i przyznałbym Ci rację gdyby nie fakt, że znajomość mojego męża jest wirtualna. On nie znalazł sobie kobiety do życia tylko ma " przyjaciółkę " na łączach, z którą spotkał się prawdopodobnie 2-3 będąc w Polsce. Więc to nie samotność na obczyźnie, tylko prowadzenie dwóch związków na odległość. Jej tak samo jak mnie przy nim nie ma. Ale pewnie jest nowa, świeża i z nią nie ma obciążenia w postaci dzieci, kredytów i długów.
Stwierdzanie więc że takiej sytuacji by nie było zwłaszcza że na stronie są jeszcze dwa tematy o przyjaciółkach podczas gdy mąż jest w domu  jest na wyrost.

Ale tak, żałuję rozłąki. Żałuję wielu rzeczy na które pozwalałam w imię jego wolności lub samorealizacji. Starałam się nie wpływać na jego wybory. Zawsze mi było szkoda że nie zdążył się wyszumiec. Że wszedł w swój pierwszy związek nie znając innego życia. Zawsze mi się wydawało że tęskni za czymś innym. Więc w ramach rekompensaty spełniałam jego życzenia, i godziłam się na przykład na wyjazd.

70

Decyzja podjęta, za miesiąc się wyprowadzam i sprzedaję mieszkanie. Co raz to wychodzą nowe fakty z kurewną, kontakt nawet z dziećmi jest systematycznie urywany.
Tylko ... Jak poradzić sobie z żalem, bólem, odrzuceniem i zazdrością rozczarowaniem ?
Codziennie muszę się mierzyć z tymi uczuciami ...

71

Gustawo
Zbanowali mnie wiec nie moglam nic napisac wczesniej ☺. Trzymaj sie kobieto. Dasz rade. Spokoj jest tego wart. Za jakis czas odetchniemy z ulga, wierze w to.
Nie rozpamietuj. Nie daj sie bólowi. A gdy zaczniesz myslec o mezu to przypominaj sobie to co zle. Pomaga ☺

72

jaanna napisał/a:

Gustawo
Zbanowali mnie wiec nie moglam nic napisac wczesniej ☺.

Ale nauczyłas się czegoś z tego bana ?
Bo jeśli nie, to skończy się banem na stałe, i brakiem możliwości powrotu na forum.
Sądziłam, że docenisz drugą szansę ...

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

73

IsaBella77 napisał/a:
jaanna napisał/a:

Gustawo
Zbanowali mnie wiec nie moglam nic napisac wczesniej ☺.

Ale nauczyłas się czegoś z tego bana ?
Bo jeśli nie, to skończy się banem na stałe, i brakiem możliwości powrotu na forum.
Sądziłam, że docenisz drugą szansę ...

Po coz ten off top z ust moderatora? W tym watku tez moderator widzi problem??

Nie zamierzam przestac wyrazac swojego zdania, zwlaszcza tam gdzie dzieje sie przemoc. - dla czytajacych chodzi o inny watek a nie Gustawy.
Mozesz mnie Isabello banowac. I przymykac oczy na przemoc.pozdrawiam

74

jaanna napisał/a:

Nie zamierzam przestac wyrazac swojego zdania, zwlaszcza tam gdzie dzieje sie przemoc. - dla czytajacych chodzi o inny watek a nie Gustawy.

Nie Jaanno. Problem nie jest w wątku, tylko w Twoim podejściu do poszanowania zasad regulaminu forum podczas "wyrażania swojego zdania".
Oczywiście, że jeśli będą ku temu powody, Twoje konto zostanie zablokowane na stałe.
Cieszę się również, że kończymy już off topowanie. Mam nadzieję, że uda się ten stan utrzymać nie tylko w tym wątku.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

75

IsaBella77 napisał/a:
jaanna napisał/a:

Nie Jaanno. Problem nie jest w wątku, tylko w Twoim podejściu do poszanowania zasad regulaminu forum podczas "wyrażania swojego zdania".
Oczywiście, że jeśli będą ku temu powody, Twoje konto zostanie zablokowane na stałe.
Cieszę się również, że kończymy już off topowanie. Mam nadzieję, że uda się ten stan utrzymać nie tylko w tym wątku.

Nie ja zaczelam ten off top. Pisze tu na temat. W zadnym watku nie offtopuje ani nie lamie regulaminu. Dosadnie i stanowczo wyrazam swoje zdanie. Natomiast sama jestem obiektem obrazliwych slow i osobistych wycieczek na ktore droga moderatorko nie reagujesz - tlumaczac ze sama jestem sobie winna..podobne do tlumaczenia przemocowca? Czy brak obiektywizmu.
To gratuluje profesjonalizmu.

Posty [ 39 do 75 z 75 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż nie wie czy kocha...Rozstanie czy trwanie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018