Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 111 ]

39

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Tak, do ginekologa pójdę po jakieś środki antykoncepcyjne, które on oczywiście zaleci. No i też bardziej wczytamy się w ten temat.
Pozostaje jedynie mi czekać teraz do miesiączki, która mam mniej więcej w połowie miesiąca. Albo zrobić test po prostu...

Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-28 18:41:09)

Test to najwcześniej 2 tygodnie po feralnym stosunku.
Ale ja bym nie robiła na Twoim miejscu, lepiej wydać te 10zł na coś innego.

P.S. Zapytaj ginekologa o pigułki Levomine Mini.
Nowość na rynku, ale podobno super. Sama zaczynam brać za jakieś 10 dni.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

41

Myślisz że niepotrzebne są te nerwy? smile
Może by mnie uspokoił trochę ten test, albo zaskoczył w bardziej negatywną stronę...

A co do tabletek, to na pewno podsune mu tą nazwę.

42

Test jest wiarygodny ok. 2 tygodnie po potencjalnym zapłodnieniu.
I tak teraz nic na nim nie zobaczysz

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

43

Rozumiem. Po prostu jeśli nie dostanę miesiączki, wykonam go.

44

Masakra... jakbym wiedziała że tyle nerwów z tego wyniknie, to bym najpierw poszła po jakąś antykoncepcję do ginekologa...

45

jak się bedziesz tak stresować to okres się pewnie spóźni wink laska, wyluzuj, nie zajdziesz w ciąze od seksu w gumce

46

Gdyby to nie były dni płodne i gdyby nie miał już wytrysku wcześniej... To bym się tak nie bała pewnie...

47

Koorneeliaa napisał/a:

Gdyby to nie były dni płodne i gdyby nie miał już wytrysku wcześniej... To bym się tak nie bała pewnie...

Teoretycznie im więcej wytrysków tym słabsze plemniki i mniejsze szanse na ciążę big_smile
daj spokój. W czasie dni płodnych Twoja macica nie zasysa wszystkich plemników z otoczenia.
Albo wbij do tematu gdzieś niżej, gdzie padło pytanie czy od ocierania się w 2 warstwach ubrań można zajść w ciążę.

48

Masz 23 lata i nie masz świadomości, ze stosunek przerywany to najgorsza z możliwych metod? W preejakulacie znajdują sie plemniki, co oznacza, ze mozesz zajść w ciąże nawet jesli do wytrysku nie doszło wewnątrz pochwy. Następnym razem.. z głowa wink

less is more

49

Oj ja wiem że to głupie pytanie, zadałam je zwyczajnie ze strachu ... smile
Nadal jestem dziewicą. Okazało się że moja błona została tylko delikatnie naruszona. Co tłumaczy ten niewielki ból gdy się tam teraz dotykam.
Myślałam że w dni płodne macica reaguje nawet na niewielką ilość nasienia, niekoniecznie po wytrysku wewnątrz.
Był wytrysk, później prezerwatywa, kawałeczek penisa we mnie, bez dojścia wewnątrz.
Naprawdę nurtuje mnie to... Ciąża...

50

Koorneeliaa napisał/a:

Oj ja wiem że to głupie pytanie, zadałam je zwyczajnie ze strachu ... smile
Nadal jestem dziewicą. Okazało się że moja błona została tylko delikatnie naruszona. Co tłumaczy ten niewielki ból gdy się tam teraz dotykam.
Myślałam że w dni płodne macica reaguje nawet na niewielką ilość nasienia, niekoniecznie po wytrysku wewnątrz.
Był wytrysk, później prezerwatywa, kawałeczek penisa we mnie, bez dojścia wewnątrz.
Naprawdę nurtuje mnie to... Ciąża...

Każdy już kilka razy Ci napisał, jak znikome jest prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku.
Wiem, że pewnie oczekujesz jakiegoś potwierdzenia w 100%, ale takie dałoby Ci tylko Twoje własne doedukowanie się w temacie.

51

Tak, to chyba to. Może nerwy dlatego że nigdy nie uprawiałam seksu, a teraz na dodatek mam dni płodne. Już sama nie wiem co mam myśleć o tym... Potwierdzenia mimo iż czytam po internecie nie znajduje. Raczej potwierdzenie na "tak, to ciąża"...

52 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-29 08:29:37)

Jakby nie miał wytrysku wcześniej to byś się stresowala preejakulatem bo Twój stres wynika ze spięcia w temacie ciąży i braku wiedzy a nie z realnych okoliczności

53

Koorneeliaa napisał/a:

Tak, to chyba to. Może nerwy dlatego że nigdy nie uprawiałam seksu, a teraz na dodatek mam dni płodne. Już sama nie wiem co mam myśleć o tym... Potwierdzenia mimo iż czytam po internecie nie znajduje. Raczej potwierdzenie na "tak, to ciąża"...

Tak, to ciąża. Plemniki magicznie przepełzły spod gumki na nią przy pomocy Twojej płodnej macicy i zrobiły wszystko co możliwe, żeby się połączyć.

Zamiast czytać w intetnecie kup jakąkolwiek naukową książkę na temat seksu i ciąży i ją przeczytaj. Albo pseudonaukową. Sexed Anji Rubik podobno jest ok.
W internecie dostaniesz wszystko. Łącznie z ciążą z seksu analnego i oralnego.

54

Pal licho książki naukowe - weź nawet zwykły podręcznik od biologii z 4 klasy podstawowej. A potem z jakimkolwiek niejasnościami do ginekologa.

55

Znaczy rozumiemy że mało prawdopodobne żebym była w ciąży??

56

Koorneeliaa napisał/a:

Nie czytałem całego wątku, ale sądzę, że obawiasz się, że, zdejmując pierwszą gumkę mogliście być nieostrożni i część spermy mogła "zabrudzić" palce - jemu lubTobie i tą drogą, trafić na zewnętrzną powierzchnię drugiego kondoma? To tak, dla uściślenia?

facet po przejściach

57

Koorneeliaa napisał/a:

Ile razy zadałaś to pytanie od początku tematu?

58

Lady Loka napisał/a:
Koorneeliaa napisał/a:

Ile razy zadałaś to pytanie od początku tematu?

Podbijam pytanie
Jeśli jeszcze raz chcesz usłyszeć odpowiedzi to wróć się na strone 1 I jeszcze raz je sobie przeczytaj

59

Nie do końca. Za pierwszym razem nie wchodził we mnie, nie mieliśmy prezerwatywy. Był to wytrysk podczas innych czynności. smile
Dopiero po wytrysku i po założeniu prezerwatywy, wszedł we mnie, ale nie do końca.

60

Może to i mało prawdopodobne... Ale bardzo mnie to denerwuje. Przypadki się zdarzają, ponoć nawet dziewicom...

61 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-10-29 14:46:11)

Koorneeliaa napisał/a:

Nie do końca. Za pierwszym razem nie wchodził we mnie, nie mieliśmy prezerwatywy. Był to wytrysk podczas innych czynności. smile
Dopiero po wytrysku i po założeniu prezerwatywy, wszedł we mnie, ale nie do końca.

Czyli, obawiasz się tego, o czym napisałem?
Że jakaś część nasienia, przy nakładaniu prezerwatywy mogła trafić jednak na zewnętrzną powierzchnię  "gumki"?
Bo przyjmuję, że chłopak nie umył prącia po "tym innym" czymś?
Przyznaję, że łopatologię stosuję, ale jak inaczej dotrzeć można do Twoich lęków? smile
Chyba, że tradycja rodzinno-sąsiedzka inne, nie znane mi dotąd niepożądane okoliczności, sprzyjające zapłodnieniu, dopisuje do tych, najbardziej prawdopodobnych?

facet po przejściach

62

Tak. Tego obawiam się. Ale ni e zauważyłam nic na jego penisie, po tym pierwszym wytrysku jeszcze dotykaliśmy się...
Choć tak, obawiam się że jednak część mogła być na zewnętrznej stronie prezerwatywy, i mimo iż jestem dziewicą a on nie wprowadził całego penisa, mogłam zajść w ciążę...
Choć nie sądzę żeby było tego tak dużo. Uważam wręcz, że nie było nic... Ale tak jak poprzednie forumowiczki zauważyły, brak mi obeznania i praktyki w tym temacie, stąd obawy.

63

Brak Ci obeznania w temacie zachodzenia w ciążę a nie szukanie spermy na gumce.

Uspokój się kobieto.

64

Nie tak łatwo niestety mi, skoro obawa ta prześladuje mnie na każdym kroku...

65

Koorneeliaa napisał/a:

Nie uprawiaj seksu skoro do niego nie dojrzalas. Wystarczy deko higieny i antykoncepcja. I troche znajomosci dzialania wlasnego organizmu.
Gwarantuje ze okres Ci sie spozni.

66

Mam nadzieję że wgl się pojawi, nawet spóźniony...

67

Koorneeliaa napisał/a:

W dobraniu antykoncepcji pomoże ginekolog.
W wyleczeniu panicznego lęku psychiatra.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

68

Rozumiem te negatywne komentarze. Ale założę się, że nikt nie chciałby być na moim miejscu teraz.

69 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-29 17:35:25)

Koorneeliaa napisał/a:

Rozumiem te negatywne komentarze. Ale założę się, że nikt nie chciałby być na moim miejscu teraz.

Nikt odpowiedzialny i dokształcony w temacie nie byłby na Twoim miejscu...

70

Z całym szacunkiem... Ale przyszłam tu po to aby dopytać, czy jest taka możliwość zajścia w ciążę. Nie słuchać opinii na swój temat... Tylko po to.
Bo do teraz nie wiem, czy może być taki fenomen, żeby dziewica była w ciąży...

71

Koorneeliaa napisał/a:

Z całym szacunkiem... Ale przyszłam tu po to aby dopytać, czy jest taka możliwość zajścia w ciążę. Nie słuchać opinii na swój temat... Tylko po to.
Bo do teraz nie wiem, czy może być taki fenomen, żeby dziewica była w ciąży...

Ja pierniczę.
Przyszłaś dopytać i dostałaś całą stronę odpowiedzi na swoje pytanie. A jednak drążysz i drążysz. Nikt na 100% Ci NIE powie czy jestes w ciazy czy nie. Tyle w temacie. Prawdopodobienstwo jest znikome, ale nikt Was nie pilnowal i nie patrzyl Wam na rece...

Trzeba bylo myslec przed seksem. I do niego sie porzadnie przygotowac.
I oczywiscie ze dziewica moze byc w ciazy tongue blona nie przeszkadza w zaplodnieniu jezeli sperme przeniesie sie inaczej. Ty i tak mentalnie dziewica juz nie jestes.

72

Ja wiem że drążę ten temat... Ale to pewnie dlatego że tak bardzo się denerwuje. Ja wiem, że nie cofnę czasu. Po prostu jakoś tak nie miałam z kim o tym dyskutować, on jest pewien że nic z tego nie będzie, nie lubi o tym rozmawiać.
A ja całe dnie nie umiem myśleć o niczym innym ...
Jedyne pocieszenie, że to mało prawdopodobne abym była... Teraz czekanie do połowy miesiąca za okresem będzie torturą...

73

No ja tam sie chlopakowi nie dziwie. Suszysz mu glowe zamiast wyluzowac. Co ma byc to bedzie, czasu nie cofniesz. Mozesz sie zamartwiac i opoznic sobie tym okres nawet o ponad tydzien a mozesz wrzucic na luz i stwierdzic ze co ma byc to bedzie. A w miedzyczasie kupic jakis podrecznik do biologii i sie doksztalcic.

74

No tak... Ale ja myślałam że on choć trochę się tym przejmie, a on podchodzi do tego jakby było z góry przesądzone że nic z tej ciąży nie będzie. A nie mam innej takiej zaufanej osoby do pogadania... Nie umiem chyba być taka obojętna wobec tej sprawy...

75

Koorneeliaa napisał/a:

on podchodzi do tego jakby było z góry przesądzone że nic z tej ciąży nie będzie

Może, w przeciwieństwie do Ciebie, nie uciekał z lekcji w 4. klasie.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

76

Może i ma rację, ale powinien choć trochę więcej się tym zainteresować.
Zwłaszcza że pewności nie mamy.

Posty [ 39 do 76 z 111 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018