Bardzo sucha skóra na twarzy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Bardzo sucha skóra na twarzy.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 117 ]

77

Odp: Bardzo sucha skóra na twarzy.

Ja od pół roku stosuję krem aktywny Elodermu mam świetną konsystencję, dobrze nawilża i regeneruje. Dodatkowo codziennie mielę sobie w młynku do kawy 2-3 łyżeczki siemienia lnianego, działa rewelacyjnie na włosy, skórę i przemianę materii wink

Zobacz podobne tematy :

78

Ja mam lekki krem rose care do cery wrazliwej i naprawde nie mialam nigdy lepszego, nie podraznia, nie obciaza naskorka a dodatkowo ma piekny rozany zapach. Jest to jeden z tanszych kremow, bo bielenda to drogich sie nie zalicza wink

79

ja uzywam Revitacell kremoserum na dzien i na noc wink

80

staramalenka86 napisał/a:

ja uzywam Revitacell kremoserum na dzien i na noc wink

Obecnie korzystam także z ich maski do twarzy. Revitacell mocno mi pomógł w ostatnich tygodniach.

81

ja mam niezmiennie od dłuższego czasu neuro hialuron, krem oraz serum

82

Norel i Clarena mają dobrej jakości kremy nawilżające. Olej z wiesiołka np. Gal w kapsułkach rewelacyjnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci. Warto spróbować

83

Postaw na dobrze nawilżający, naturalny krem, ja np. używałam marki Wianek z apteki. A skoro aż schodzą Ci płaty to może lepiej wybrać się do dermatologa.

84

Tez mi się wydaje, ze dermatolog by sie przydał. Możesz spróbować również dwa razy w tygodniu zrobić peeling z kawy taki domowy - fajnie złuszcza stary naskórek po czym po peelingu mocno nawilzyć twarz kremem

u mnie ostatnio w nawilżaniu twarzy dobrze zdaje egzamin szczoteczka do oczyszczania twarzy, no i pewnie może się to wydawać dziwne, ale jest to ściśle powiązane. ba, nawet była to sugestia kosmetyczki smile mam akurat tą z braun face, ale w sumie nie o tym! chodzi głównie o fakt, że po szczoteczce lepiej wchłaniają się kremy. mam wrażenie, że moja skóra w końcu zaczyna oddychać, jak tak zdejmuję make up po całym dniu

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

86

Do takiej suchej cery fajny tez jest krem bb cream beauty balm z GR. Nie ma w sobie oleji, parabenow i innych smieci zapychajacych czy wysuszajacych, fajnie nawilza i daje cerze taki ladny jednolity kolor. Naprawde fajna sprawa, a szczegolnie na lato.

87

Jeśli skora tak sie luszczy to zanim kupisz kolejny krem, jak radza co niektorzy, to wybierz sie na jakis peeling do gabinetu medycyny estetycznej. U mnie Mandel bardzo pomógł - potem różne kuracje nawilżajace lepsze efekty dawały

88

Słyszałam, że bapanten dla dzieci bardzo dobrze działa na suche skórki na twarzy. Mam zamiar go zresztą przetestować.

89

Wydaje mi się, że Twoja skóra wymaga intensywnego, dogłębnego nawilżenia. Niestety kosmetyki do kuracji domowej są za słabe. Proponuję jakiś zabieg w salonie kosmetycznym. Przed zabiegiem jakiś peeling medyczny. Po peelingu głęboko nawilżająca maska. Myślę, że mało pijesz wody.
Jesli jesteś z Wrocławia to polecam salon urody Wyspa Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5.

Albo idź do dermatologa po poradę jeżeli to jest poważne to powinien Ci doradzić coś pod Ciebie. Ja np. mam bardzo wrażliwą skórę i jeszcze trądzikową więc ciężko mi było coś dobrego znaleźć. Teraz od jakichś dwóch tygodni używam kremu i żelu effaclar duo i widzę dużą różnicę - zobaczymy jak będzie dalej i czy będzie jeszcze lepiej smile Trzymam kciuki za powrót Twojej cery do zdrowia smile)

91

Jak Wam niestraszna medycyna estetyczna to polecam mezoterapię preparatem Ialest. Według mnie nie ma się czego bać wink a takie odżywienie od wewnątrz naprawdę robi dużą różnicę.

Stop trying to control everything and just let go.

Warto zacząć od tego  żeby kopic jakiś emolient  z apteki.  U mnie to się sprawdziło  na przesuszoną skórą, a kremik kosztował niecałe 15 zł.

93

Też miałam ten problem. Przestałam myć twarz wodą i mydłem, zamiast tego stosuję Cetaphil do mycia emulsja micelarna lub różany płyn micelarny. Polecam! smile

[tu był niedozwolony link i został usunięty przez moderację]

94

Na szczęście ja swoją skórę jakoś opanowałam dobrymi kremami i maseczkami, mój facet teraz ma problem podobny a dla facetów to ie ma za wiele tego typu kosmetyków, kupiłam mu hydra force bielendy, opis jest obiecujący ale zobaczymy

95

Ja na suchą skórę twarzy stosuje różany krem Eveline z serii Rose Revita Expert, działa rewelacyjnie i efekty są widoczne bardzo szybko, co niezmiernie mnie ucieszyło na samym początku big_smile
Teraz skóra jest gładka i rzeczywiście nawilżona, także polecam smile

96

To może być wina nieodpowiedniej diety, ja kiedyś przez jakiś krótki okres z braku czasu bardzo mało jadłam, głównie w mcdonaldzie bo było najszybciej i zauważyłam, że skóra pod oczami jest bardzo sucha i się łuszczy, jak zaczęłam normalnie się odżywiać to problem zniknął

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

97

Ja miałam podobny problem dopóki nie wybrałam się do salonu kosmetycznego na profesjonalna ocenę mojej skóry i dobraniu odpowiedniego zabiegu. Jestem z Wrocławia i stałam się stała klientką salony Wyspa Piękna, który bardzo Ci polecam wyspapiekna.pl

98

Bardzo fajnie jeszcze twarz nawilża cetaphil md dermoprotektor, niezależnie czy ma się skórę suchą czy mieszana, fajnie nawilża a co najważniejsze to nawilżenie się długo utrzymuje.

Uwaga! Nabywając produkt polecany przez spamera nie masz absolutnie żadnej pewności, że opinia jest rzetelna, tym samym robisz to na własną odpowiedzialność - ostrzega moderacja forum.

99

Miałam i faktycznie jest fajny. Teraz mam z tej firmy tylko emulsję EM do mycia i bardzo ją lubię, bo nie podrażnia i fajnie koi skórę. Zwłaszcza wieczorkiem.

100

HiacyntaPs napisał/a:

Bardzo fajnie jeszcze twarz nawilża cetaphil md dermoprotektor, niezależnie czy ma się skórę suchą czy mieszana, fajnie nawilża a co najważniejsze to nawilżenie się długo utrzymuje.

Tak, też go używam jest drogawy ale ok. A jak mowa o suchej skórze twarzy to pomagają mi maseczki bielendy jelly mask, mają żelową konsystencje i kiedy trzymam je na twarzy aż się wchłonie ten żel,  to potem faktycznie na długo pozostaje uczucie porządnego nawilżenia skóry.

101 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-28 14:11:07)

Najprawdopodobniej masz bardzo przesuszoną skórę. Wybierz się do apteki i kup najtańszą maść nawilżającą np. maść cynkową lub maść z witaminą A. Do tego możesz zacząć stosować jakiś lekki krem nawilżający np. spam. : )

102

zuba.makowska napisał/a:

Najprawdopodobniej masz bardzo przesuszoną skórę. Wybierz się do apteki i kup najtańszą maść nawilżającą np. maść cynkową lub maść z witaminą A. Do tego możesz zacząć stosować jakiś lekki krem nawilżający np. : )

Maść cynkowa nie jest maścią nawilżającą.
Zawarty w maści cynk działa antybakteryjnie i wysuszająco na skórę, ma też działanie ściągające - jest to więc przeciwieństwo nawilżania ...

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

103 Ostatnio edytowany przez Anna Powiecka (2018-06-15 20:07:51)

PaulaMamaZosi napisał/a:

Ja od pół roku stosuję krem aktywny Elodermu mam świetną konsystencję, dobrze nawilża i regeneruje. Dodatkowo codziennie mielę sobie w młynku do kawy 2-3 łyżeczki siemienia lnianego, działa rewelacyjnie na włosy, skórę i przemianę materii wink

Żeby zwiększyć nawilżenie bardzo suchej łuszczącej się skóry należy kompleksowo dbać o skórę rozpoczynając od oczyszczania twarzy, tonizacji oraz aplikacji kremu nawilżająco-regenerującego. Dodatkowo, aby wspomóc złuszczanie suchych skórek należy zastosować delikatne peelingi enzymatyczne.

Bo tylko zdrowa skóra może być piękna.

104 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-29 09:50:44)

olejowanie - olej z czarnuszki
nawilżanie - krem
wsmacnianie - woda termalna
taki jest moj sposób i jak dotąd sprawdza się swietnie, polecam olejek z czarnuszki, kremy i wody z spam w hebe, niedrogie i mnie to w zupełności wystarcza. Oczywiscie staram się tez pic sporo wody

105 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-29 09:50:59)

Na moją przesuszoną i problematyczną twarz najlepiej sprawdza się krem + pianka do mycia twarzy z spam. Te dermokosmetyki działają cuda i powinna je każda dziewczyna z przesuszoną twarzą przetestować.

106

Osobiście uważam, że często popełniamy błąd w pielęgnacji to ograniczanie się wyłącznie do kremu nawilżającego a zapominanie, że również oczyszczając twarz można ją nawilżać. Przykładowo ja używam do tego olejku do mycia twarzy od Bielendy z serii Hyrda Care z kokosem i aloesem

107 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-17 19:26:51)

Moze wyprobuj maseczki nawilzajace od spam na strone spam  masz duzy wybor i w dobrej cenie wink Ja uzywam i jestem zadowolona naprawde, nawet podkladu nie uzywam mam tak nawilzona cere i gladka smile

108

ja i moja córcia to samo miałyśmy. ile my kremów stosowałyśm, peeling itp... skusiłam się na to urządzenie i nie żałuję. odbudowało to skórę, zniwelowało mi zmarszczki a przy tym mam bardzo nawilżoną i zdrową skórę. skóra bardzo napięta, teraz twarz jak pupcia niemowlaczka.  urządzenie w mojej sygnaturce poniżej smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]
dzięki temu zawsze piękna młoda i zdrowa

109 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-27 22:34:13)

Zgadzam się, ja ponadto raz na jakiś czas decyduje się na zabiegi DermaQuest. Zabieg zawsze robię u mojej Pani kosmetolog w spam. Testowałam już dyniowy zabieg DermaQuest i peptydowy peeling biomimetyczny. Oba dają super efekty, a skóra jest gładka i rozjaśniona. Wydaje mi się, że raz na jakiś czas można zaszaleć i skorzystać z usług profesjonalistów niż robić sobie maseczki w domu.
Autorko, ze względu na Twoje nagminne spamowanie - powiem krótko: jeśli chcesz pozostać w naszym gronie, przestań to robić. Moderator IsaBella77

110 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-03 13:17:20)

A słyszałyście o zabiegu hydrobalans? Jak dla mnie super efekt smile A problemy miałam też ogromne, tak jak autorka posta. Genialnie nawilża, a do tego działa nma wygładzanie zmarszczek smile Także same korzyści. Korzystałam w spam w Warszawie. Warto wspomnieć, że bardzo miły i porfesjonalny lekarz!

111

Zabiegi są ok ale raczej nie są one na przesuszenie skóry ale na złuszczenie naskórka. Jesli chcemy aby skóra była ladna, liczy się codzienna pielęgnacja bo to własnie codzienna pielęgnacja ma największe znaczenie dla skóry. Sama mam niestety suchą skórę. Co pomogło
regularne oczyszczanie skóry, polecam przy tym nie żele ale naturalne olejki do demakijażu. Aktualnie używam olejku od Olivia plum. Olejek taki o wiele lepiej usuwa makijaż i co najwazniejsze nie wysusza skóry.
tonikowanie - sprawi to,ze składniki kremu o wiele lepiej sie przyjma
oraz dobre kremy - dobrze jest wypróbowac kremy od ecospa, jak również z Biochemii urody. Działaja o wiele lepiej niż te wszystkie kremy drogeryjne.

112

zaiwestuj w wodę termalną do twarzy i psiukaj kilka razy dziednnie, efekt po dwóch - trzech dniach, nie do przecenie nia, ja za wodę termissy płaciłam 18zł

113 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-30 09:44:15)

Do ciała na ogół stosuję balsam spam,bo świtnie nawilża. Z kolei do twarzy zawsze używałam czegoś innego, ale ostatnio pomyślałam, że skoro na ciało mi pomógł, to czemu nie? i teraz mam spokój z łuszczącą skórą na czole smile

114

A któraś z was zauważyła różnicę w skórze po zakupie nawilżacza powietrza? Mam problemy z nawilżeniem już od kilku lat, nawadnianie nie pomaga, myślę, że to też nie jest wina kremów, bo używam raczej tych lepszych pod względem składu.

J?habite w Warszawie gdzie każdy ma jakiś projekt,
Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg

Posty [ 77 do 114 z 117 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Bardzo sucha skóra na twarzy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018